Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מאמין שכל האופציות פתוחות על השולחן 

כדאי שנתחבר למציאות. מצרף כאן תגובה של רז אמיר אלי בטוויטר שנותנת קצת פורפורציות וכמה הפכנו להיות חרמני רכש גם כשהסיטואציה לא מצדיקה את זה...זה בקשר לקניקובסקי.

Screenshot_20210818-233525_Twitter.jpg

32 דקות לפני, המכבייה said:

כדאי שנתחבר למציאות. מצרף כאן תגובה של רז אמיר אלי בטוויטר שנותנת קצת פורפורציות וכמה הפכנו להיות חרמני רכש גם כשהסיטואציה לא מצדיקה את זה...זה בקשר לקניקובסקי.

רוב הזרים שאנחנו מביאים מעדיפים אופציות אחרות וגם חלק מהישראלים מנסים לצאת לחו״ל לפני שחותמים כאן. 

לא הייתי פוסל שחקן בגלל זה.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רוב הזרים שאנחנו מביאים מעדיפים אופציות אחרות וגם חלק מהישראלים מנסים לצאת לחו״ל לפני שחותמים כאן. 

זה כנראה לא נועד לקרות. וזה גם בסדר. אף אחד לא פוסל אף אחד- אנחנו לא עושים לו טובה והוא לא לנו, זאת הנקודה. לא מתחברים האינטרסים המשותפים? לא נורא, לא אלמן ישראל ולא מת הבית. 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וראינו מה יוצא מזה

פשיץ ברח בשניה שיכל, ורוב השחקנים שבאו בדקה ה90 לא באמת הצליחו לדעתי

אולי חוץ מראיקו 

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה כנראה לא נועד לקרות. וזה גם בסדר. אף אחד לא פוסל אף אחד- אנחנו לא עושים לו טובה והוא לא לנו, זאת הנקודה. לא מתחברים האינטרסים המשותפים? לא נורא, לא אלמן ישראל ולא מת הבית. 

למרות שאנחנו כן צריכים מישהו כמוהו בדחיפות

אבל מה לעשות שהשחקנים בישראל מעדיפים ליגה שנייה באיטליה מאשר קבוצה שמשחקת בקביעות באירופה

7 דקות לפני, maccabi-king said:

למרות שאנחנו כן צריכים מישהו כמוהו בדחיפות

אבל מה לעשות שהשחקנים בישראל מעדיפים ליגה שנייה באיטליה מאשר קבוצה שמשחקת בקביעות באירופה

אני לגמרי מבין אותם. כל התהליך צריך להיות קצר יותר(בטח במכבי).  שנתיים שלוש בליגת העל והלאה קדימה. קניקובסקי בגיל הנכון ואם זה מה הוא רוצה- שילך ויגשים את עצמו. 

לפני9 שעות , המכבייה said:

אני לגמרי מעדיף שיביאו זר. 

האופן שבו הוא רושם את זה הוא כזה ילדותי כאילו זה @antonio_margheriti2

בשורה התחתונה יש כאן שחקן שרוצה לצאת לחו״ל. אם זה לא יקרה, ומכבי תרצה אותו, היא תביא אותו. היא לא שוכבת על הגדר ומחכה לו. מאוד פשוט ולא מצריך התעסקות ו/או פרשנות מיותרת של עלק עיתונאי וונאבי

יואב, אולי לגבי קניקובסקי

אבל צ'יבוטה לא הכחיש שאמר שהוא לא רוצה לבוא

אגב גם קניקובסקי אמר שמכבי זו אופציה, רק קניקובסקי יודע מה הוא רוצה, לגבי מכבי יכול להיות שבאמת אולי הם לא רוצים

אם האינטרסים המשותפים מתחברים, אחלה. אני אף פעם לא פוסל אף אחד מראש(חוץ מאבוקסיס וגוטמן בזמנו) כולם יכולים להיות שחקני מכבי כעיקרון. 

On 18.8.2021 at 23:01, המכבייה said:

רוב האוהדים לא רוצים עסקאות כאלה 

ברור שעדיף שחקן שרוצה להיות במועדון

אבל יש הרבה נסיבות שמובילות לתוצאה מסוימת

גם המועדון וגם השחקן צריכים להיות אופורטוניסטים כדי להשיג את התוצאה האופטימלית מבחינתם

בתור אוהד יונייטד סתם חשבתי על זה שהזוי לחשוב שהיו שם גם די מריה גם דפאיי וגם לוקאקו ואת כולם הם שיחררו

לפני3 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

בתור אוהד יונייטד סתם חשבתי על זה שהזוי לחשוב שהיו שם גם די מריה גם דפאיי וגם לוקאקו ואת כולם הם שיחררו

שכל זה לא הצד החזק של ההנהלה הזאת.

ומה תגיד על לשחרר את פוגבה בחינם ולקנות אותו חזרה ב-100 מיליון?

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

שכל זה לא הצד החזק של ההנהלה הזאת.

ומה תגיד על לשחרר את פוגבה בחינם ולקנות אותו חזרה ב-100 מיליון?

השחרור של פוגבה היה בתקופת פרגוסון, אאלט פוגבה רצה יותר מידי ופרגי לא הסכים להכנע לילד זין וזה הסתיים בעזיבה

פחות קשור לכשלונות של ההנהלה הנוכחית

On 20.8.2021 at 22:50, דקסטר said:

איזה שחקן סובוסלאי

ראו עליו שהוא כוכב בפלייאוף אלופות מולנו

דווקא מולנו ממה שאני זוכר, הוא היה בינוני ומכבי הצליחו לסגור אותו טוב

אבל בכללי אחלה שחקן, עתיד להיות כוכב, אין ספק

קשה לי להאמין שאמבפה ינחת בריאל בקיץ הזה, פסז' מרימה קשיים על המחיר ותאכלס אני במקום ריאל לא משלם את הסכומים האלה, עדיף להשקיע על משהו אחר שהם צריכים, בלם!

11 דקות לפני, erantheking21 said:

קשה לי להאמין שאמבפה ינחת בריאל בקיץ הזה, פסז' מרימה קשיים על המחיר ותאכלס אני במקום ריאל לא משלם את הסכומים האלה, עדיף להשקיע על משהו אחר שהם צריכים, בלם!

ריאל צריכים כנף זר יותר ממה שמכבי צריכים כנף זר מה יש לך