Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

On 13.5.2021 at 08:26, erantheking21 said:

אז שלא התלוננו אח"כ שנוהמים להם במשחקים, ברגע שהם התחילו להתערבב בדברים שלא קשורים אליהם(רובם אפריקאים) אז שלא יבכו שמחר ינהמו להם.

למה שינהמו להם? הם קופים? 

לפני2 שעות , המכבייה said:

למה שינהמו להם? הם קופים? 

לא 

הענין פה הוא לא הנהמות, הענין שהוא תמיד האפריקאים ידועים כבכיינים שבוכים שנוהמים להם ומצד שני יודעים טוב להיות פרובוקטורים בשקל

הדוגמא הכי טובה מבחינתי סמואל אטו שהיה חוטף נהמות כל משחק ומצד שני מתגרה בקהל

14 דקות לפני, erantheking21 said:

לא 

הענין פה הוא לא הנהמות, הענין שהוא תמיד האפריקאים ידועים כבכיינים שבוכים שנוהמים להם ומצד שני יודעים טוב להיות פרובוקטורים בשקל

הדוגמא הכי טובה מבחינתי סמואל אטו שהיה חוטף נהמות כל משחק ומצד שני מתגרה בקהל

פוגבה לא צריך דוקטורט במדעי המדינה בשביל להביע את דעתו(שלא מעניינת אותי אישית) וגם לבוז למי שנוהם לו. האפריקאים ידועים כבכיינים נשמע לי כמו כל היהודים בנקאים ומלווים בריבית ויש להם אף ארוך. סורי...

29 דקות לפני, המכבייה said:

פוגבה לא צריך דוקטורט במדעי המדינה בשביל להביע את דעתו(שלא מעניינת אותי אישית) וגם לבוז למי שנוהם לו. האפריקאים ידועים כבכיינים נשמע לי כמו כל היהודים בנקאים ומלווים בריבית ויש להם אף ארוך. סורי...

לא התייחסתי לכלל האפריקאים כמובן..אבל בהחלט ראיתי לא מעט מהם שלקחו עמדה ברורה בקרב הזה, יכלו להיות פוקר פייס או פשוט לא להגיב...אני רק אומר שבאופן כללי תמיד הם מתלוננים על נהמות ובצדק, שילמדו לכבד גם עמים אחרים ומלחמות שלהם(שאף אחד מהם כמובן לא קשור לענין הישראלי-פלשתינאי)

55 דקות לפני, erantheking21 said:

לא התייחסתי לכלל האפריקאים כמובן..אבל בהחלט ראיתי לא מעט מהם שלקחו עמדה ברורה בקרב הזה, יכלו להיות פוקר פייס או פשוט לא להגיב...אני רק אומר שבאופן כללי תמיד הם מתלוננים על נהמות ובצדק, שילמדו לכבד גם עמים אחרים ומלחמות שלהם(שאף אחד מהם כמובן לא קשור לענין הישראלי-פלשתינאי)

הכללות זה לא טוב. לא מעט מהם לקחו עמדה ולא מעט יהודים מכל העדות עולים לי על העצבים ברמה יומית. סו וואט? כל אחד מגיב מאיפה שכואב/מציק לו. אבל תמיד אסור לנהום ולהיות גזעניים כלפיי האחרים. 

לפני1 שעה , הנדון said:

כרגע צ'לסי מחוץ לליגת האלופות רק אם היא תזכה ורצו להרוס את זה עם סופר ליגה. 

מטורף מה שקרה באנגליה...

שלשול של לסטר

8 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

ליל אלופת צרפת, שוברת את ההגמוניה של פריז.

תענוג.

הישג עצום לקחת מפריז אליפות

סופר קאפ של פ.ס.ז' נגד ליל בבלומפילד - לא רע בכלל. למרות שקיוויתי שמונאקו איכשהו בדרך נס יעקפו את ליל (ואז היה סופר קאפ של פ.ס.ז' נגד מונאקו) אבל הם בסוף שלשלו עם תיקו. 

14 דקות לפני, Krishi said:

סופר קאפ של פ.ס.ז' נגד ליל בבלומפילד - לא רע בכלל. למרות שקיוויתי שמונאקו איכשהו בדרך נס יעקפו את ליל (ואז היה סופר קאפ של פ.ס.ז' נגד מונאקו) אבל הם בסוף שלשלו עם תיקו. 

כנ"ל. אוהד של מונאקו... אבל לא נורא, עדיין קיבלתי משחק טוב.

עריכה: גם עם עוד 2 נקודות עדיין לפסז' היה 82 ולמונאקו 80.

זוכרים את הקבוצה ההיא ויאריאל ששיחקנו נגדה פעם בבלומפילד ויצא 1-1 כשאיזה חלוץ שקרן גם יכל לנצח, אבל החמיץ? מסתבר שזה קרה העונה ומסתבר שהם מובילים על יונייטד בגמר הליגה האירופית...