Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

הם לא מוחים על התנהלות, הם מוחים על חוסר הצלחה. הם בדיוק כמו אוהדי חיפה עם היענקלך שלהם כשהם נכשלים וסותמים תפה כשהם רצים לאליפות

18 דקות לפני, YoniC said:

הם לא מוחים על התנהלות, הם מוחים על חוסר הצלחה. הם בדיוק כמו אוהדי חיפה עם היענקלך שלהם כשהם נכשלים וסותמים תפה כשהם רצים לאליפות

זה מאד לא מדויק אבל בכל מקרה, זה עניין מקומי שלהם. זאת הקבוצה שלהם. יונייטד בעמדה מקצועית טובה מאד לגביי העתיד אבל עניין הסופר ליג הציף את מה שהיה אמור להציף. אגב, אוהדי ליברפול היו אמורים להצטרף למחאה הזאת היום והם בעצמם מוחים נגד הבעלות שלהם. 

"דבר אחד המחאה הזאת תשיג - דווקא כלפי מי שחוששים שזה יזיק לקבוצה (נקודות, רדיוס וכו׳). ההבנה שכמה שאנחנו אוהבים את יונייטד כקבוצת הכדורגל שלנו היא שייכת לפני הכל לאוהדיה במנצ׳סטר. והם רוצים להאבק בגלזרים לא כדי שישוחרר כסף לחלוץ או מינוי מנהל מקצועי או השד יודע מה - אלא כי הם רוצים קבוצה שמייצגת אותם. וזו זכותם. אנחנו רק אורחים במסיבה."/רונן דורפן. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

זה מאד לא מדויק אבל בכל מקרה, זה עניין מקומי שלהם. זאת הקבוצה שלהם. יונייטד בעמדה מקצועית טובה מאד לגביי העתיד אבל עניין הסופר ליג הציף את מה שהיה אמור להציף. אגב, אוהדי ליברפול היו אמורים להצטרף למחאה הזאת היום והם בעצמם מוחים נגד הבעלות שלהם. 

"דבר אחד המחאה הזאת תשיג - דווקא כלפי מי שחוששים שזה יזיק לקבוצה (נקודות, רדיוס וכו׳). ההבנה שכמה שאנחנו אוהבים את יונייטד כקבוצת הכדורגל שלנו היא שייכת לפני הכל לאוהדיה במנצ׳סטר. והם רוצים להאבק בגלזרים לא כדי שישוחרר כסף לחלוץ או מינוי מנהל מקצועי או השד יודע מה - אלא כי הם רוצים קבוצה שמייצגת אותם. וזו זכותם. אנחנו רק אורחים במסיבה."/רונן דורפן. 

דווקא אוהדי ליברפול ברובם מאוד מאחורי ג'ון הנרי וקבוצת FSG בכללי, ובצדק.

הם אחד הדברים הטובים קרו למועדון.

עניין הסופר ליג עורר סערה גם שם כמובן, אבל הוא התנצל באופן פומבי בסרטון שבו לקח את כל האחריות למהלך עליו והודה שטעה.

בכל אופן פארסת הסופר ליג הבעירה את השטח ומעניין באמת אם זה יסתיים בזה שהגלייזרים יברחו

16 דקות לפני, המכבייה said:

אני מכיר את הסיפור של ההשתלטות של הגלייזרים על יונייטד. ברור שזה היה מאוד מלוכלך וברור שאני חושב שיש להם על מה למחות. אני פשוט זוכר "מחאה" מאוד מאוד אנמית בימים שפרגוסון הביא להם אליפויות בסיטונאות, בעוד שבשנים האחרונות המחאה הולכת ומתעצמת... לא משנה באיזו מדינה/ליגה/עיר בסוף כל האוהדים אותו דבר, הדבר העיקרי שמעניין אותם זה הישגיות (יש כאלה שהיחידי, ע"ע סיטי/פסז)

22 דקות לפני, המכבייה said:

מפליא אותי שרק עכשיו התפוצץ העניין של בעלים זרים. היה לי דיון דומה בעניין הסופר ליג בחוג אוהדים של ליברפול שאמרתי שלנו אין כל זכות לדבר בעניין וזה משהו פנימי של האנגלים. קבוצה צריכה להיות קודם כל של הקהילה המקומית.

3 דקות לפני, הנדון said:

מפליא אותי שרק עכשיו התפוצץ העניין של בעלים זרים. היה לי דיון דומה בעניין הסופר ליג בחוג אוהדים של ליברפול שאמרתי שלנו אין כל זכות לדבר בעניין וזה משהו פנימי של האנגלים. קבוצה צריכה להיות קודם כל של הקהילה המקומית.

עניין הסופר ליג וניסיון החיסול דה פקטו לליגה האנגלית הציף הכל. גם בארסנל, צלסי וליברפול. מי יותר, מי פחות. 

52 דקות לפני, YoniC said:

אם אין לך מושג מה הולך שם עדיף שלא תגיב

18 דקות לפני, YoniC said:

אני מכיר את הסיפור של ההשתלטות של הגלייזרים על יונייטד. ברור שזה היה מאוד מלוכלך וברור שאני חושב שיש להם על מה למחות. אני פשוט זוכר "מחאה" מאוד מאוד אנמית בימים שפרגוסון הביא להם אליפויות בסיטונאות, בעוד שבשנים האחרונות המחאה הולכת ומתעצמת... לא משנה באיזו מדינה/ליגה/עיר בסוף כל האוהדים אותו דבר, הדבר העיקרי שמעניין אותם זה הישגיות (יש כאלה שהיחידי, ע"ע סיטי/פסז)

קח משהו שלמשל בתקשורת בארץ לא יגידו לך: 

You must keep telling people this... The Glazers bought United with hedge fund loans, not their money. Then put those loans onto United. They have never put a single penny in. The players signed have been from United's profits, minus the Glazer dividend and loan repayments

מפה לשם זניט בדרך לאליפות השלישית ברציפות שלה והשמינית בהיסטוריה והיא עושה את זה לגמרי בסטייל - מובילה כרגע 6-1 (!!!) על לוקומוטיב מוסקבה (דקה 87 במשחק) שבמקום השני.  

8 דקות לפני, בראון said:

קח משהו שלמשל בתקשורת בארץ לא יגידו לך: 

You must keep telling people this... The Glazers bought United with hedge fund loans, not their money. Then put those loans onto United. They have never put a single penny in. The players signed have been from United's profits, minus the Glazer dividend and loan repayments

אני חושב שבכלכליסט הייתה פעם כתבה שמסבירה את כל עניין ההשתלטות שלהם

1 hour ago, YoniC said:

אם האנגלים היו אוהדי הצלחות אז ההגיון אומר שהם צריכים להיות בעד הסופר ליג. 

תותחי על אוהדי יונייטד, ביצים של שור ונאמנות לרעיון.

במולדת הכדורגל שומרים על המשחק.

בנושא אחר - העונה של רונאלדו ומסי קצת דומה בראי כללי, קבוצה פושרת להחריד שנסחבת על גבם, בגיל שבו הם אמורים להיות התמיכה הוותיקה שמוסיפה בעיקר ניסיון. השניים האלה הם הגדולים ביותר שידע המשחק והיום שבו יפרשו יהיה מהעצובים ביותר שאני אישית חושב שאחווה מהכדורגל.

אצטדיונים, רחובות, מפעלים. שמם צריך להתנוסס לעולמים.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בטח שמע שהציעו אותו לנשיא ורץ לארץ מרוב התלהבות

בא לחתום בחיפה כדי לנקום באוהדים הגזענים של מכבי