Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

27 דקות לפני, itan17 said:

בנבחרת הוא לא יכול להבקיע ממטר

כי הוא פה משחק בתפקיד שלו ובאשכרה קבוצה שיש לה מאמן. בנבחרת פשוט זרקו אותו באמצע המגרש ויאלה תנסה כל מה שאתה יודע. 

8 דקות לפני, zion8 said:

כי הוא פה משחק בתפקיד שלו ובאשכרה קבוצה שיש לה מאמן. בנבחרת פשוט זרקו אותו באמצע המגרש ויאלה תנסה כל מה שאתה יודע. 

מה הקשר? הוא הגיע בנבחרת לאחד על אחד שלוש פעמים לפחות.

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זה נבדל ברור גם בלי קשר לVAR. עמד מול העיניים של השוער, קילומטר משאר ההגנה. 

ברור שזה נבדל ברור. אבל השער אושר בהתחלה. אם לא הואר היה נגמר 3-3

8 דקות לפני, itan17 said:

מה הקשר? הוא הגיע בנבחרת לאחד על אחד שלוש פעמים לפחות.

עובדה. שחקן צריך להתעסק בתפקיד שלו שהוא משחק. לא לעשות דברים שהוא לא יודע או שלא עשה אי פעם. הוא צריך לקבל תוכנית משחק שתוציא ממנו את המיטב. זה מפקס ומחדד אותו. תוסיף לזה שהביקורת והלחץ בנבחרת לא פרופרציונאלים לכלום- עובדה שעד עכשיו מעבירים עליו ביקורת מוגזמת בגלל החמצות בגבול הלגיטימיות שהם חלק מהמשחק ותקבל את ההבדלים בתפקוד.

2 דקות לפני, zion8 said:

עובדה. שחקן צריך להתעסק בתפקיד שלו שהוא משחק. לא לעשות דברים שהוא לא יודע או שלא עשה אי פעם. הוא צריך לקבל תוכנית משחק שתוציא ממנו את המיטב. זה מפקס ומחדד אותו. תוסיף לזה שהביקורת והלחץ בנבחרת לא פרופרציונאלים לכלום- עובדה שעד עכשיו מעבירים עליו ביקורת מוגזמת בגלל החמצות בגבול הלגיטימיות שהם חלק מהמשחק ותקבל את ההבדלים בתפקוד.

או שהוא וזהבי שם היחידים נשמרים על ידי היריבה? כי הם היחידים ששווים משהו?

ובשחאטר הוא יחסית חופשי לנבחרת?

בנוסף עניין הלחץ משפיע עליו במיוחד שהוא בן 19 

את שלו הוא יביא לנבחרת, זה לא קשור למאמן 

השער של מנור רק גורם לי לחוש עוד יותר איזה בחירה מרגיזה עשה זהבי אז לפני ארבע שנים, בכושר המטורף שהיה יכל להשאיר חותם אירופי מטורף.

מעניין אם גם הוא מרגיש ככה קצת עכשיו.

כמות הכישרון בשחטאר פשוט מפלצתית. יוצא לי לפעמים לצפות בהם בגלל מנור בליגה האוקראינית, וכל פעם הם מקריצים איזה ברזילאי צעיר חדש מהסגל שמפרפר שם הגנות.

מרקוס אנטוניו (קשר 50-50) תפס לי את העין עוד במשחקי הליגה שלהם כשעלה מהספסל. שחקן פסיכי. לא יאמן שהוא רק בן 20. המגן שלהם דודו כישרון ענק, גם אותו הגיל בערך. כנ"ל מנור שהוא אחד הכשרונות הגדולים שלהם, אולי ה-כישרון (כשהוא עם ביטחון- משהו שהוא עדיין לוקה בו שם) וטטה שנתן היום משחק ענק (בד"כ פחות תפס לי את העין).

הם אשכרה עלו היום עם הרכב משני ועדיין החזיקו יותר בכדור במחצית הראשונה, מול ריאל מדריד בחוץ. לא מכיר הרבה קבוצות בעולם שגם עם סגל מלא יכולות לעשות את זה.

זו קבוצת שחקנים כ"כ מוכשרת, שאם הדברים יתחברו להם (ואני חושש שלא בעיקר כי המאמנים שם נוטים ללכת עם הותיקים האגואיסטים) הם יכולים להיות האייאקס של לפני שנתיים.

אפשר רק לקנא במועדוני דרג ביניים כאלה שיכולים להביא כ"כ הרבה צעירים שיככבו בעתיד באירופה.

למנור סולומון יש פוטנציאל אדיר להיות שחקן כזה שכולם אוהבים, הגיע ממקום ניטרלי ונראה כמו מישהו בלי מניירות של כוכב עם ראש שלוקח החלטות נכונות לקריירה. 

יהיה מעניין לראות איך הקריירה שלו תתפתח אולי סוף סוף יצא פה שחקן טופ ישראל. 

1 hour ago, Ambition said:

כמות הכישרון בשחטאר פשוט מפלצתית. יוצא לי לפעמים לצפות בהם בגלל מנור בליגה האוקראינית, וכל פעם הם מקריצים איזה ברזילאי צעיר חדש מהסגל שמפרפר שם הגנות.

מרקוס אנטוניו (קשר 50-50) תפס לי את העין עוד במשחקי הליגה שלהם כשעלה מהספסל. שחקן פסיכי. לא יאמן שהוא רק בן 20. המגן שלהם דודו כישרון ענק, גם אותו הגיל בערך. כנ"ל מנור שהוא אחד הכשרונות הגדולים שלהם, אולי ה-כישרון (כשהוא עם ביטחון- משהו שהוא עדיין לוקה בו שם) וטטה שנתן היום משחק ענק (בד"כ פחות תפס לי את העין).

הם אשכרה עלו היום עם הרכב משני ועדיין החזיקו יותר בכדור במחצית הראשונה, מול ריאל מדריד בחוץ. לא מכיר הרבה קבוצות בעולם שגם עם סגל מלא יכולות לעשות את זה.

זו קבוצת שחקנים כ"כ מוכשרת, שאם הדברים יתחברו להם (ואני חושש שלא בעיקר כי המאמנים שם נוטים ללכת עם הותיקים האגואיסטים) הם יכולים להיות האייאקס של לפני שנתיים.

אפשר רק לקנא במועדוני דרג ביניים כאלה שיכולים להביא כ"כ הרבה צעירים שיככבו בעתיד באירופה.

במדינות כמו שלנו שאין שם יותר מדי כוכבים מקומיים חייבים לבטל את הגבלת הזרים. זה מחדל ענק שאין את זה פה עדיין וזה מונע מהכדורגל פה באמת לעשות את קפיצת המדרגה.

הבעיה הכי גדולה בישראל בעיניי היא שלא מאמינים בשחקנים צעירים במועדונים הגדולים.

רואה לא מעט שחקנים עד גיל 19 שמככבים בגדולות של אירופה.

רק צריך לתת להם הזדמנויות