Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

החוק בנבדל צריך להיות פשוט הפוך, ברגע שיש חלק מהגוף של שחקן ההתקפה לא בנבדל כל הגוף שלו לא בנבדל. 

כדורגל זה משחק של גולים לא של פסילת גולים. 

Just now, Krishi said:

החוק של הנבדל בסדר גמור ונבדל של מ"מ הוא עדיין נבדל. פעם לא ראו את זה, עכשיו עם הואר רואים. זה הכל. חלאס להתבכיין

וכל ארבעת השערים שנפסלו לנו נגד נתניה היו בצדק וכו'.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

וכל ארבעת השערים שנפסלו לנו נגד נתניה היו בצדק וכו'.

אני מדבר על סוגיית הנבדל. שהיא יותר חד משמעית מאשר מה שקרה לנו בנתניה, שהמציאו עבירות שלא היו גם אחרי שראו אותן בואר

4 דקות לפני, Krishi said:

החוק של הנבדל בסדר גמור ונבדל של מ"מ הוא עדיין נבדל. פעם לא ראו את זה, עכשיו עם הואר רואים. זה הכל. חלאס להתבכיין

די קרישי אין פה נבדל, גם בתמונה אני לא מזהה נבדל

אם זה היה לרעתנו לא היית מגיב ככה

22 דקות לפני, Krishi said:

נראה איך תדבר ומה יהיה בנושא שופטים שיפסלו למכבי גול כזה. פעם לא היו מתעסקים על כל מילימטר בעידן הואר אפשר להתאים את החוקים כך ששערים כאלו לא יפסלו על שטויות.

55 דקות לפני, nirnir20 said:

החוק בנבדל צריך להיות פשוט הפוך, ברגע שיש חלק מהגוף של שחקן ההתקפה לא בנבדל כל הגוף שלו לא בנבדל. 

כדורגל זה משחק של גולים לא של פסילת גולים. 

לא הייתי הולך כל כך קיצוני, אבל לפי דעתי החוק צריך להיות תקף רק לגבי הרגליים.

מה זה משנה אם המרפק שלו בנבדל או האוזן, אם בסופו של דבר הוא נע ונוגע בכדור עם הרגליים?

כולם יודעים למה יש את חוק הנבדל, לצערי השיקול דעת של השופטים פשוט לא קיים ואני לא מבין איך נבדל של סנטימטר או לצורך העניין אפילו 10 ס"מ נותן יתרון כלשהו לשחקן התקפה..צריכים לחדד את החוק כדי שיקיים את היעוד שלו- למנוע משחקן התקפה לעמוד ברחבה.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

כולם יודעים למה יש את חוק הנבדל, לצערי השיקול דעת של השופטים פשוט לא קיים ואני לא מבין איך נבדל של סנטימטר או לצורך העניין אפילו 10 ס"מ נותן יתרון כלשהו לשחקן התקפה..צריכים לחדד את החוק כדי שיקיים את היעוד שלו- למנוע משחקן התקפה לעמוד ברחבה.

טוב ששיקול הדעת של השופט לא קיים כי זה יגרום לחוסר אחידות ולהרבה יותר טעויות וטענות. חוק הנבדל הוא ברור כרגע, אין לו פרשנויות. מה שכן, להתמקד בקריטריונים סבירים יותר כמו רק רגליים. זה נבדל מגוחך, אין בכלל ספק. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

טוב ששיקול הדעת של השופט לא קיים כי זה יגרום לחוסר אחידות ולהרבה יותר טעויות וטענות. חוק הנבדל הוא ברור כרגע, אין לו פרשנויות. מה שכן, להתמקד בקריטריונים סבירים יותר כמו רק רגליים. זה נבדל מגוחך, אין בכלל ספק. 

מסכים.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

די קרישי אין פה נבדל, גם בתמונה אני לא מזהה נבדל

אם זה היה לרעתנו לא היית מגיב ככה

1 hour ago, הנדון said:

נראה איך תדבר ומה יהיה בנושא שופטים שיפסלו למכבי גול כזה. פעם לא היו מתעסקים על כל מילימטר בעידן הואר אפשר להתאים את החוקים כך ששערים כאלו לא יפסלו על שטויות.

בתור אוהד בוודאי שהייתי מתחרפן. זה מעצבן ללא ספק, על עניין של כמה ס"מ לפסול שער. 

אבל החוק ברור. וכן היה שם נבדל פצפון. יש להם את הכלים לבחון את זה בעזרת שרטוט מדויק. ואם מתמקדים ממש טוב אפשר לראות שהחלק של הכתף נמצאת אחרי המגן האחרון.

אולי צריך לעדכן את החוק, זה כבר עניין אחר. אבל כל עוד הוא קיים במתכונת הנוכחית הכל חוקי. 

אני הייתי קובע למשל שמותר לשחק התקפה להיות קצת אחרי המגן האחרון אבל אסור שכל הגוף שלו יהיה אחרון. כלומר חלק כלשהו צריך להיות באותו קו או לפני המגן האחרון. 

איזו בדיחה, נבדל עלאק...

לדעתי צריך לשנות את החוק של הנבדל כמו שמכריעים את נכבש שער - רק אם השחקן עבר במלוא היקיפו את שחקן ההגנה האחרון זה ייחשב נבדל.

אם פוסלים גול כזה למכבי הייתם מדברים אחרת.

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

איזו בדיחה, נבדל עלאק...

לדעתי צריך לשנות את החוק של הנבדל כמו שמכריעים את נכבש שער - רק אם השחקן עבר במלוא היקיפו את שחקן ההגנה האחרון זה ייחשב נבדל.

אם פוסלים גול כזה למכבי הייתם מדברים אחרת.

ואם במקרה הזה השחקן התקפה עבר כמעט לגמרי את הבלם חוץ ממילמטר מהעקב שלו? זה לא נבדל? הויכוח אותו ויכוח כי פה יכול להיווצר יתרון משמעותי לשחקן ההתקפה.