Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

17 hours ago, סלבה said:

מסי לא יתפרק ולא בטיח, אבל התנהלותית רונאלדו אכן פעל יותר טוב. מצד שני, מסי רוצה לעזוב כי משחק בארגון שמתנהל רע, רונאלדו עזב עם כבוד מלכים במועדון מצליח אחרי סדרה של זכיות בליגת האלופות, זה לא תלוי רק בשחקן.

אם כ"כ חרא לו מההתנהלות המסריחה,אז למה הוא לא עזב? בגלל הסעיף של ה700 מיליון יורו?
טוב אומנם לא יתפרק כל כך מהר,אבל הליגה האנגלית זאת לא הליגה הספרדית.
רונאלדו עזב עם כבוד של מלכים ומועדון שזכה אבל כנראה שלא היה לו טוב והוא פשוט עזב.

On 5.9.2020 at 20:26, Barksdale said:

סליחה אבל

HKi6ik.gif

כן אני לא יודע שיט חוץ מזה שמסי כבר כמה שנים בוכה שלא טוב לו ובכל זאת נשאר.
חוץ מהישגים עם ברצלונה אין לו כלום בקריירה.

10 דקות לפני, Kenji.09 said:

חחחח תגובה נוסח one ופייסבוק

17 דקות לפני, החתול הצהוב said:

זכה  בליגת האלופות 3 שנים, אליפויות ספרד והכל כ-הכוכב,, כדור הזהב, וכו' .

לא יודע, לי זה נשמע אחלה. 

גם רונלאדו..:rolleyes:

1 hour ago, Kenji.09 said:

חחחח זה מזכיר לי אוהדי חיפה

אוקי בואו נפריד את הדיון ל2

מסי השחקן ומסי הבן אדם

מבחינת שחקן על זה שהוא גאון ושחקן ענק אין עוררין, אבל על מה שכתבתי כאדם ועל ההתנהגות הלא ברורה של ברצלונה בעניינו זאת דעתי, אין שחקן מעל הקבוצה ופה זה ברור שכנראה יש.

45 דקות לפני, Kenji.09 said:

הדבר האחרון שחסר לי בחיים זה להיות אוהד של חיפה...

לא אמרתי שאתה אוהד חיפה. התגובה שלך נשמעת כמו התגובות של אוהדי חיפה על מכבי/על זהבי.

מסי ענק אין ספק.

התחזיקו אותי שהוא עושה פעם בשנה משל היה אלונה ברקת או מתבגרת שמאיימת על אמא שלה שתברח מהבית כי החרימו לה את האשראי, זה פחות תורם למורשת שלו בעיני מי שלא מעריץ אותו.

19 דקות לפני, turgi said:

מסי ענק אין ספק.

התחזיקו אותי שהוא עושה פעם בשנה משל היה אלונה ברקת או מתבגרת שמאיימת על אמא שלה שתברח מהבית כי החרימו לה את האשראי, זה פחות תורם למורשת שלו בעיני מי שלא מעריץ אותו.

עם כל הכבוד, מותר לו לרצות פרויקט חדש בחיים והוא הרגיש שנמאס לו מברצלונה

כל העניין פה היה הסעיף שאמר שאם הוא יוצא עד יוני הוא יכול לצאת בחינם

נזכר מאוחר מדי וחשב שיוותרו לו בקלות

7 דקות לפני, maccabi-king said:

עם כל הכבוד, מותר לו לרצות פרויקט חדש בחיים והוא הרגיש שנמאס לו מברצלונה

כל העניין פה היה הסעיף שאמר שאם הוא יוצא עד יוני הוא יכול לצאת בחינם

נזכר מאוחר מדי וחשב שיוותרו לו בקלות

מותר לו הכל.

זו לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה.

וזה די מביך שהוא רצה לברוח בחינם וברגע שהבין שלא יוכל התחיל לספר לנו כמה אכפת לו מהמועדון וכמה הוא בארצה.

כן, אני בטוח שאכפת לו ממקום בו הוא נמצא כבר עשרים שנה אבל מה אנחנו אהבלים? שבוע עשית מלחמה לעזוב בחינם אחי.

5 hours ago, שמש צהובה said:

תראו את התקציר של נורבגיה - צפון אירלנד, נורבגיה ניצחו 5-1, ארלינג הולאנד פשוט מפלצת. 

מפחיד

איזה קור רוח מול השער

איזו סיומת

וגם נתן בישול יפה

מה זה מותר לו? למה הוא הכסף שלו מממן את ברצלונה? הוא הבעלים? זה הבעיה שנראה שהוא חושב שכן, ברצלונה היתה לפניו ותהיה אחריו עם כל הכבוד זה רק שאלה של זמן עד מתי הוא לא יהיה

בגיל 23 מותר לו להיות ילדה עם קוקיות שמתלוננת כל הזמן

בגיל 34 הוא כבר אמור להיות כבר מבוגר, לא כך הדבר.

7 hours ago, turgi said:

מותר לו הכל.

זו לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה.

וזה די מביך שהוא רצה לברוח בחינם וברגע שהבין שלא יוכל התחיל לספר לנו כמה אכפת לו מהמועדון וכמה הוא בארצה.

כן, אני בטוח שאכפת לו ממקום בו הוא נמצא כבר עשרים שנה אבל מה אנחנו אהבלים? שבוע עשית מלחמה לעזוב בחינם אחי.

די נו תורג'י, הוא ידע טוב מאוד (כמו שבאמת קרה בפועל) שאם הוא לא מצליח להפעיל את הסעיף על שחרור בחינם אז הוא תקוע לעוד שנה עם סעיף שחרור של 700 מיליון יורו (שמן הסתם אף אחד לא ישלם). ברתומאו מסרב למכור אותו במחיר הוגן והקבוצות שמעוניינות בו מעדיפות כנראה לחכות עד קיץ 2021 כדי לקבל אותו בחינם. הוא נשאר כרגע לא כי הוא באמת רוצה להישאר אלא כי הוא חייב, והסיכוי היחיד שישאר אחרי תום החוזה שלו זה רק אם איכשהו הבלגאן בברצלונה יתכנס לקבוצה טובה יותר מזו של השנים האחרונות (לא רואה את זה קורה בטווח הקצר).

Just now, g0lan said:

די נו תורג'י, הוא ידע טוב מאוד (כמו שבאמת קרה בפועל) שאם הוא לא מצליח להפעיל את הסעיף על שחרור בחינם אז הוא תקוע לעוד שנה עם סעיף שחרור של 700 מיליון יורו (שמן הסתם אף אחד לא ישלם). ברתומאו מסרב למכור אותו במחיר הוגן והקבוצות שמעוניינות בו מעדיפות כנראה לחכות עד קיץ 2021 כדי לקבל אותו בחינם. הוא נשאר כרגע לא כי הוא באמת רוצה להישאר אלא כי הוא חייב, והסיכוי היחיד שישאר אחרי תום החוזה שלו זה רק אם איכשהו הבלגאן בברצלונה יתכנס לקבוצה טובה יותר מזו של השנים האחרונות (לא רואה את זה קורה בטווח הקצר).

למה די נו? זה בדיוק מה שכתבתי 

6 hours ago, erantheking21 said:

מה זה מותר לו? למה הוא הכסף שלו מממן את ברצלונה? הוא הבעלים? זה הבעיה שנראה שהוא חושב שכן, ברצלונה היתה לפניו ותהיה אחריו עם כל הכבוד זה רק שאלה של זמן עד מתי הוא לא יהיה

בגיל 23 מותר לו להיות ילדה עם קוקיות שמתלוננת כל הזמן

בגיל 34 הוא כבר אמור להיות כבר מבוגר, לא כך הדבר.

נו באמת, אני לא אוהד ברצלונה, אבל אם אני צריך לבחור בין מסי להנהלה או בין מסי למאמן, אז אני בוחר במסי בלי למצמץ בכלל, שחקן כמו מסי גדל פעם בדור, וברצלונה הצליחה הרבה בזכות מסי, ומסי לא באמת צריך את הכסף שלהם (בגלל זה אמר להם שהוא מוכן לוותר על החוזה רק שישחררו אותו), לאורך כל הקריירה היו לו הצעות מקבוצות באירופה בהרבה יותר כסף מברצלונה ותוסיף את העובדה שהוא עושה ערימות של כסף גם מחוץ לכדורגל, אז כן ברצלונה צריכים אותו יותר ממה שהוא צריך אותם.

אם נראה לך ששחקנים שעושים עשרות לפעמים מאות מיליונים בשנה תלויים במועדון מסויים אז אתה לא מחובר למציאות.