Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

לכריסטיאנו רונאלדו יש שני בתי מלון בפורטוגל, והוא ממיר אותם עכשיו לבתי חולים לחולים קשים בקורונה, כשכל העלויות עליו - טיפול בחינם, עלות הציוד, הוא ישלם את שכר הרופאים והכל. מדובר במיליונים.

איזה תותח.

18 hours ago, המפלצת מלוך נס said:

הורג אותי שעכשיו פסז נזכרו להסכים למכור את ניימאר.

כמה לעזאזל שווה הגופה שלו?

איזה כבשים ברצלונה שהולכים לשלם עליו כאלו סכומים

הוא שחקן ענק, אש, פגז, כשהוא בא חד הוא לדעתי בטופ 3 בעולם ויש כאלו שיגידו גם הכי טוב.

ועדיין הוא חתיכת רעל, תראו מה עשה לאמבפה, יש שמועות שהוא מעורבב חזק גם עם ארתור ובגלל זה ארתור נראה כמו גופה.

וואלה גם ב70-150 מיליון לא מביא אותו לקבוצה שלי. הוא בן 28 ועם איך שהוא מטפל בגוף שלו עד גיל 31 הוא מתפרק.

אותו דבר לגבי פוגבה, עליו גם 50 מיליון אני לא שם, כנראה זידאן הגאון ישים את הכסף הזה עליו וישחרר את אודגארד ב20-30 מיליון כמו שהוא אוהב.

שישקיעו את הכסף בצעירים כמו סאנצ'ו וקאי, שחקנים שעדיין לא "נגועים" בתרבות האינסטגרם ומסחור של נייק/אדידס

2 דקות לפני, אדביסי said:

איזה כבשים ברצלונה שהולכים לשלם עליו כאלו סכומים

הוא שחקן ענק, אש, פגז, כשהוא בא חד הוא לדעתי בטופ 3 בעולם ויש כאלו שיגידו גם הכי טוב.

ועדיין הוא חתיכת רעל, תראו מה עשה לאמבפה, יש שמועות שהוא מעורבב חזק גם עם ארתור ובגלל זה ארתור נראה כמו גופה.

וואלה גם ב70-150 מיליון לא מביא אותו לקבוצה שלי. הוא בן 28 ועם איך שהוא מטפל בגוף שלו עד גיל 31 הוא מתפרק.

אותו דבר לגבי פוגבה, עליו גם 50 מיליון אני לא שם, כנראה זידאן הגאון ישים את הכסף הזה עליו וישחרר את אודגארד ב20-30 מיליון כמו שהוא אוהב.

שישקיעו את הכסף בצעירים כמו סאנצ'ו וקאי, שחקנים שעדיין לא "נגועים" בתרבות האינסטגרם ומסחור של נייק/אדידס

יש לי הרגשה שתיהיה צניחת מחירים בעקבות משבר הקורונה. השוק לא יחזור לטירוף הקודם. 50, 60 תיחשב העברה יקרה.

55 דקות לפני, סלבה said:

לכריסטיאנו רונאלדו יש שני בתי מלון בפורטוגל, והוא ממיר אותם עכשיו לבתי חולים לחולים קשים בקורונה, כשכל העלויות עליו - טיפול בחינם, עלות הציוד, הוא ישלם את שכר הרופאים והכל. מדובר במיליונים.

איזה תותח.

מטורף לגמרי גם הוא וגם זהבי

3 hours ago, סלבה said:

איזה תותח.

יש התפשטות גם בפורטוגל?

2 hours ago, ששון הצהוב said:

יש התפשטות גם בפורטוגל?

ספרד היא המוקד השני בגודלו באירופה כרגע, ופורטוגל בעקבותיהם לגמרי. יש להם כרגע בערך 300 חולים מאומתים ועוד 2500 כאלה חשודים בזה. לא חושב שיש מתים כרגע אבל יש חולים קשים, והם סגרו בתי ספר ומוקדי בילוי כבר לפני יומיים.

די בטוח שאין מדינה באירופה היום בלי התפשטות קורונה.

6 hours ago, סלבה said:

איזה תותח.

פורסם שפייק ניוז.

1 hour ago, Krishi said:

ברוסיה התעוררו, חלקית, והחליטו לעצור את הליגה.

עד ה-10 באפריל.

מה קורה שם? אנשים באמת אוכלים את הבלוף של הדיווחים?

51 דקות לפני, הנדון said:

בגדול החיים שם ממשיכים די כרגיל, פה ושם סגרו קצת בתי עסק או בתי ספר ואסרו כניסת תיירים. 

16 hours ago, הנדון said:

מחוץ למוסקבה, סנט פרטסבורג, קאזאן ועוד כמה ערים ספורות, רוסיה זאת פחות או יותר מדינת עולם שלישי.

תוחלת החיים שם גם ככה בקנטים, אז לא פלא שאין הרבה דיווחים (כי צעירים מראים פחות סימפטומים).

1 hour ago, Krishi said:

איזה הזיה זה שבבלארוס משחקים כדורגל כרגיל עם קהל והכל

הליגה הטובה בעולם נכון לעכשיו. 

On 15.3.2020 at 16:36, המכבייה said:

יש לי הרגשה שתיהיה צניחת מחירים בעקבות משבר הקורונה. השוק לא יחזור לטירוף הקודם. 50, 60 תיחשב העברה יקרה.

יתחילו לשלם באלכוג'ל וניירות טואלט.

On 14.3.2020 at 17:08, המפלצת מלוך נס said:

הורג אותי שעכשיו פסז נזכרו להסכים למכור את ניימאר.

כמה לעזאזל שווה הגופה שלו?

שחקן טופ 2 בעולם?

אני מניח שמספיק

יש לי הרגשה שהוא לא יעלה עכשיו מעל 100 מליון בגלל הירידה הצפויה במחירים...לדעתי המעבר שלו לברצלונה יהיה בלתי נמנע, כמו גם העזיבה הצפויה של גריזמן.

ברצלונה תתמודד עכשיו ב2 מכשולים, אחד זה המשבר הכלכלי שהם נכנסו אליו עקב הקורונה, הם טוענים שהשחקנים הסכימו לקצץ בשכר, אז זה יהיה קצת יומרני ללכת ולשפוך על ניימאר, מרטינז ועוד כמה מאות מליונים.

דבר שני גם הירידה של גריזמן תהיה בירידה בגלל הקורונה, לדעתי במצב של היום הוא לא שווה יותר מ80 מליון.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 4 weeks later...

כיף לצפות שוב בכדורגל זה נכון, מה שמפגר לגמרי זה שאסור להם לחגוג שערים ביחד.

כל המשחקים שחקנים אחד על השני בקרבות על מיקום וכדור ותאקלים, אבל כשכובשים שער צריך לשמור מרחק בחגיגות :g: