Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

2 hours ago, Double said:

כן, הולכים לדחות את המשחק של יובנטוס מול ליון באלופות

"לדחות", כאילו שהמנצחת במפגש באמת תעלה שלב...

אגב, אני מקווה שבליברפול נערכים להתאבדות ההמונית אם יודיעו שאין לפרמייר ליג אלופה העונה.

2 hours ago, Omer said:

"לדחות", כאילו שהמנצחת במפגש באמת תעלה שלב...

אגב, אני מקווה שבליברפול נערכים להתאבדות ההמונית אם יודיעו שאין לפרמייר ליג אלופה העונה.

וואו, זה יהיה אפי :D 

אגב, ליברפול היתה מדהימה אתמול. ממש. ליגת האלופות הוא מפעל כל כך טריקי וחמקמק. כמו הרוח. לכן מי שמבקר מאמנים כמו פפ ומציב את הזכיה כאיזשהוא מבחן מוחלט לאיכות שלהם, קצת חוטא למטרה. אי אפשק לבנות על זה או לתכנן את זה. 

1 hour ago, המכבייה said:

אגב, ליברפול היתה מדהימה אתמול. ממש. ליגת האלופות הוא מפעל כל כך טריקי וחמקמק. כמו הרוח. לכן מי שמבקר מאמנים כמו פפ ומציב את הזכיה כאיזשהוא מבחן מוחלט לאיכות שלהם, קצת חוטא למטרה. אי אפשק לבנות על זה או לתכנן את זה. 

עם שוער סביר בשער הם עולים שלב.

31 דקות לפני, kutomer said:

עם שוער סביר בשער הם עולים שלב.

כולם מזיינים את השכל שאם לא השוער,הקבוצה לחצה על האמא של אתלטיקו עם 36 נסיונות לשער וכולם נטפלים על השוער...

59 דקות לפני, Kenji.09 said:

כולם מזיינים את השכל שאם לא השוער,הקבוצה לחצה על האמא של אתלטיקו עם 36 נסיונות לשער וכולם נטפלים על השוער...

השוער הזה אחראי ישיר ל3 שערים בשלושת ההפסדים האחרונים שלהם. אז כן אם אליסון בשער הם מנצחים כמעת בודאות

1 hour ago, אביאל 5 said:

השוער הזה אחראי ישיר ל3 שערים בשלושת ההפסדים האחרונים שלהם. אז כן אם אליסון בשער הם מנצחים כמעת בודאות

אתמול הם הובילו ראשונים פעמיים ולא השכילו לשמור על זה,אז די.

4 דקות לפני, Kenji.09 said:

אתמול הם הובילו ראשונים פעמיים ולא השכילו לשמור על זה,אז די.

נתן לאתלטיקו מתנה בשער הראשון, די ברור שיש לו חלק. זה שינה את כל המומנטום של המשחק מאותו רגע.

48 דקות לפני, Elirandani said:

נתן לאתלטיקו מתנה בשער הראשון, די ברור שיש לו חלק. זה שינה את כל המומנטום של המשחק מאותו רגע.

נתן מתנה,נכון.
אבל עדיין ישבו על השער שלהם ולא הלך להם..

באנגליה יש דיבור על לגנוז את העונה, לא להכריז על אלופה ולא על יורדות.

לא מאמין שזה יקרה אבל אם כן והייתי אוהד ליברפול הייתי שורף את ההתאחדות שם ומפסיק להתעניין בכדורגל לכל החיים.

1 hour ago, yellow_blood said:

באנגליה יש דיבור על לגנוז את העונה, לא להכריז על אלופה ולא על יורדות.

לא מאמין שזה יקרה אבל אם כן והייתי אוהד ליברפול הייתי שורף את ההתאחדות שם ומפסיק להתעניין בכדורגל לכל החיים.

אני אוהד יונייטד, אבל בעיקר מפחד שאם יעשו דבר כזה, זה יהפוך ל "נורמלי" ואז יתנהגו ככה בשאר הארצות, אנחנו לא נהיה אלופים וחיפה לעולם יגידו שזו הייתה השנה שלהם ומסוגלים גם לספור את האליפות הזאת.

איןןן מצב שלא יתנו אליפות לליברפול זה פשוט לא הגיוני. אני גם לא חושבת שתהיה התנגדות אפילו של שאר הקבוצות (אולי חוץ ממנצסטר), וגם אם כן ליברפול פשוט לא יתנו לזה לקרות.

הכי חשוב מבחינתנו שזה יהיה רישמי כי פה פשוט יעשו את מה שיעשו בעולם.

בכל מקרה מבחינתי זאת עונה שהסתיימה באליפויות של ליברפול ומכבי! לא יכולתי לבקש יותר :wubyellow3:

8 hours ago, Krishi said:

*מחכך ידיים בהנאה* :yellow_cool1:

ברגע שעושים את זה באנגליה כשליברפול הפלוס מיליארד, זה יכשיר את השרץ לעשות אותו דבר בארץ. עדיין מבסוט?

עזבו את זה שבשביל להגיע להחלטה בפרמייר למה צריך הסכמה של כל 20 הקבוצות, ליברפול בחיים לא תסכים למשהו כזה

3 hours ago, YoniC said:

ברגע שעושים את זה באנגליה כשליברפול הפלוס מיליארד, זה יכשיר את השרץ לעשות אותו דבר בארץ. עדיין מבסוט?

עזבו את זה שבשביל להגיע להחלטה בפרמייר למה צריך הסכמה של כל 20 הקבוצות, ליברפול בחיים לא תסכים למשהו כזה

אז באותה מידה בשביל לתת להם אליפות צריך שכל הקבוצות יסכימו, לא? 

לגבי ליברפול,  אחרי הדחייה של המחזורים הקרובים המשחק הבא שלהם הוא סיטי בתחילת אפריל, ואם הם מנצחים הם אלופים רשמית.

אם הייתי אוהד שלהם הייתי מת אם מבטלים לפני, אשכרה משחק אחד מהתואר אחרי 30 שנה

כמה שטויות אתם כותבים אלוהים

מוכן לתת יחס של 3 על כל שקל למי שרוצה להתערב כאן , ולתת את ההימור שיבטלו את האליפות של ליברפול.

יש cas יא הזויים

שנואים כמו מכבי, ככה זה הכי מתוק.