Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

לדעתי שחקנים כמו מאטה ומאטיץ' לא רלוונטים לקבוצות טופ בשנת 2020.

באיי לא וידיץ' אבל צריך לפתוח כל עוד הוא כשיר. הוא בלם מצוין. הבעיה ש.... הוא אף פעם לא כשיר.

מסכים שהספינה קצת התייצבה אחרי האסון טבע שנקרא מוריניו אבל זה מרגיש לי שאתם מתאימים סטנדרטים לקבוצה של 3-6 ופחות למנצ'סטר יונייטד.

פריז - דורטמונד בלי קהל

בארסה - נאפולי בלי קהל

דיווחים שגם באיירן - צ'לסי בלי קהל

גם בליגה הספרדית לא יהיה קהל במשחקים הקרובים.

מעניין אם עוד מדינות יבטלו את הליגות כמו באיטליה.

12 hours ago, אדביסי said:

לדעתי שחקנים כמו מאטה ומאטיץ' לא רלוונטים לקבוצות טופ בשנת 2020.

באיי לא וידיץ' אבל צריך לפתוח כל עוד הוא כשיר. הוא בלם מצוין. הבעיה ש.... הוא אף פעם לא כשיר.

מסכים שהספינה קצת התייצבה אחרי האסון טבע שנקרא מוריניו אבל זה מרגיש לי שאתם מתאימים סטנדרטים לקבוצה של 3-6 ופחות למנצ'סטר יונייטד.

מה זה מתאימים סטרנדרטים? יונייטד לא תקצר תהליכים ותפרק 400 מיליון בקיץ(שלא מבטיחים הצלחה בכל מקרה). זאת מעולם לא היתה דרכה.

ומנג'ר יונייטד כתב נכון- אם מחזקים את ההרכב הראשון והקישור בפרט, מאטיץ ופרד הם שחקנים מחליפים ראויים. מאטיץ נותן עכשיו חודשיים מעולים וגם פרד מאד השתפר.

On 9.3.2020 at 16:58, Kenji.09 said:

יונייטד צריכה להמשיך עם אולה.
מדברים על פוטציאנו כאילו הוא המושיע של יונייטד,זה לא נכון לדעתי,אולה יודע מה זה מנצ'סטר האמיתית ומה זורם בדם שלה,כל עוד פרגוסון חי ונושם וצלול,יש לו גב למרות הגלייזרים ווודורוד הדבילים שהורסים את הקבוצה כל שנה.
פוגבה צריך ללכת,לא צריך אותו ואת הסוכן הדביל שלו,הבן אדם לא מתפקד כבר שנה,עושה טובה שהוא מנסה לחזור לשחק.
עם חיזוק במקומות הנכונים כמו עוד קשר,חלוץ ומגן שמאלי,יונייטד יכולה להתחיל לרוץ חזק על אליפות מחדש וגם באירופה.
פרגוסון לא עשה כלום כמעט בעונות הראשונות וראינו את ההמשך,לדעתי אולה יכול להרים את המועדון חזרה למעלה.

מדברים על ג׳ורדי כאילו הוא המושיע. איוניר יודע מה זה מכבי האמיתית ומה זורם בדם שלה.

פרגוסון לפחות הבין שמיושן והאציל סמכויות. מה שעבד ליונייטד בניינטיז בכדורגל האנגלי הפרימיטיבי לשעתו לא יעבוד לה בשנות העשרים. כמו ארסנל, הם לא יודעים מה מצבם. לליברפול לקח 30 שנה לצאת מזה, לטוטנהאם 60 אנד קאונטינג.

מנצ׳סטר יונייטד מועדון שאין לו מושג איך הכדורגל עובד כיום. מועדון כזה לא יכולת למנות מאמן כושל מבפנים ולקוות לנס. זה לא עובד ככה. הוא צריך להעסיק מבחוץ. או זה, או להיתקע עם גאווה חסרת ערך.

5 hours ago, Omer said:

מדברים על ג׳ורדי כאילו הוא המושיע. איוניר יודע מה זה מכבי האמיתית ומה זורם בדם שלה.

פרגוסון לפחות הבין שמיושן והאציל סמכויות. מה שעבד ליונייטד בניינטיז בכדורגל האנגלי הפרימיטיבי לשעתו לא יעבוד לה בשנות העשרים. כמו ארסנל, הם לא יודעים מה מצבם. לליברפול לקח 30 שנה לצאת מזה, לטוטנהאם 60 אנד קאונטינג.

מנצ׳סטר יונייטד מועדון שאין לו מושג איך הכדורגל עובד כיום. מועדון כזה לא יכולת למנות מאמן כושל מבפנים ולקוות לנס. זה לא עובד ככה. הוא צריך להעסיק מבחוץ. או זה, או להיתקע עם גאווה חסרת ערך.

אישיו המאמן הוא לדעתי במכלול, הכי פחות מזיק לה כרגע, יש לה ים בעיות אחרות. יש באולה גם המון יתרונות ובכל מקרה, אנשים רק נושמים לרווחה שמוריניו לא שם. זה באמת היה שפל גדול. עדיף שלא לנסות להגדיר ליונייטד מה היא, ולא לאוהדיה המקומיים(אני אומר את זה גם לעצמי). לפני חודש הייתי באולד טראפורד בבכורה של ברונו מול וולבס(0-0). 75 אלף תמכו בקבוצה ובאולה, כמו תמיד. הרטינות ונבואות הזעם בפורומים ישראלים לא ממש מזיזים שם.

פרגי המיושן אגב לקח אליפות בינואר רק לפני שבע שנים. לא בשנות ה90 הפרימטיביות.

אתם זוכרים שיונייטד עומדת על 51% הצלחה?

המיקום של כל קבוצות הצמרת (להוציא את השתיים הראשונות) מאוד משקר.

ועוד ליונייטד אין איזה תירוץ כלכלי אחרי שבכל חלון בעונות האחרונות הוציאה ארגזים.

7 hours ago, turgi said:

ועוד ליונייטד אין איזה תירוץ כלכלי אחרי שבכל חלון בעונות האחרונות הוציאה ארגזים.

מצד אחד זה נכון, מצד שני לאחר שנים שהיו לא רלוונטיים בצמרת (מוציא את העונה של מוריניו עם המקום השני והזכייה באירופאית) הם במקום השני מבחינת צבירת נקודות מול הטופ 6 (רק לליברפול יותר) ככה שלפחות יש רגעי נחת לאוהדי יונייטד השנה. כל הריצה המוצלחת לאחרונה היא ללא השחקן הטוב ביותר שלה ואולי בין היחידים שהוא טופ קלאס עולמי (ראשפורד)

פרד כבר חצי שנה סוף-סוף מסביר לכולם למה שילמו עליו 50 מיליון יורו, מרסיאל מצוין, ואן ביסאקה מצוין. בתור אוהד יונייטד אני אמנם מדוכא מחוסר הרלוונטיות בליגה ומאי ההשתתפות בצ'מפיונס, אך יש רגעים מהנים השנה.

7 hours ago, turgi said:

המיקום בטבלה ותארים אפשריים, הם לא החשובים לי אישית כרגע בדיוק בגלל שקודמיו, המעותרים והמנוסים, קיבלו ארגזים והשאירו חורבות מתות וחדרי הלבשה גוססים. מהקיץ, כבר מזמן אין ארגזים, ההפך. משלמים לאלכסיס כסף כדי שישחק באינטר. 

אניוויי, המאמן ביונייטד הוא לא הבעיה החשובה. יש רבות ואחרות.

7 hours ago, Spring said:

מצד אחד זה נכון, מצד שני לאחר שנים שהיו לא רלוונטיים בצמרת (מוציא את העונה של מוריניו עם המקום השני והזכייה באירופאית) הם במקום השני מבחינת צבירת נקודות מול הטופ 6 (רק לליברפול יותר) ככה שלפחות יש רגעי נחת לאוהדי יונייטד השנה. כל הריצה המוצלחת לאחרונה היא ללא השחקן הטוב ביותר שלה ואולי בין היחידים שהוא טופ קלאס עולמי (ראשפורד)

פרד כבר חצי שנה סוף-סוף מסביר לכולם למה שילמו עליו 50 מיליון יורו, מרסיאל מצוין, ואן ביסאקה מצוין. בתור אוהד יונייטד אני אמנם מדוכא מחוסר הרלוונטיות בליגה ומאי ההשתתפות בצ'מפיונס, אך יש רגעים מהנים השנה.

מאז שפרגי הלך,אנחנו מדשדשים וגם אני מבואס שאנחנו לא בצ'מפיונס כמו שאנחנו אמורים להיות אלא באירופית ומסתמכים עלייה בשביל להגיע לצמפיונס בסוף עונה במקום לסיים במקום ראוי בטופ 4,אם לא ישתנה כלום עם סיטי,אז יש לנו סיכוי לגנוב את המקום החמישי שתהיה עליו מלחמה מאוד גדולה כי יהיה קשה להילחם על המקום הרביעי מול צ'לסי.
המשחק לפני שנה מול פריז עשה אותי כל כך מאושר אחרי כל החרא,חבל שזה לא המשיך משם הלאה וזה מדשדש אבל מקווה שעצם זה שמאז שברונו בא בינואר יש שינוי טוב בקבוצה ואנחנו כבר 11 משחקים ללא הפסד שזה שיא פלוס שמונה משחקים ללא ספיגה שזה גם הישג,כולי תקווה שהעונה הזאתי תיגמר במקום בצ'מפיונס לפחות.

23 hours ago, Omer said:

הבאת דוגמא שונה לגמרי,ג'ורדי ואיווניר זה שני דברים שונים לגמרי.
אולה ראה מה היה בשנים של פרגוסון במנצ'סטר,הוא יודע מה הלך הרוח.
הכדורגל האנגלי מאוד השתנה ואני מאמין שגם אם פרגוסון היה ממשיך במידה והוא היה צעיר יותר,יונייטד הייתה נראית אחרת.
הביאו מאמנים מבחוץ שלא עשו הצלחה גדולה חוץ ממוריניו שהצליח להביא את האירופאית אבל הכדורגל שלו היה זוועה לעיניים.
אולה לא בעל ניסיון וזה נכון אבל עדיין הוא יודע מה הרוח ביונייטד ועם הכלים הנכונים והשחקנים שצריך להביא לקבוצה,משם הקבוצה רק תעלה.
יונייטד זורקת ארגזים של כסף מאז שפרגוסון הלך וזה לא תרם בכלום,לא ראיתי שחקן אחד משמעותי עד העונה שבאמת תרם לקבוצה,לא פוגבה,לא פרד,ולא כל מי שהביאו לשם שהיה בלוף (זלאטן לא נחשב כי הוא בא בחינם),הקיץ עשו רכישות נכונות ובתכל'ס גם נפרדו מבשר מיותר למרות שלדעתי לואלקו היה כן צריך להישאר אבל זה כבר לא רלוונטי.
מקווה שבקיץ שחקנים כן ירצו לבוא ליונייטד וששנה הבאה נרוץ חזק על הטופ 4,לא מדבר על אליפות אפילו.

אני לא מבין מה אתם רוצים.

לגיטימי ביותר מבחינת אתלטיקו לשחק סגור או אפילו בונקר כדי לעבור את פאקינג ליברפול.

אבוקסיס עושה את זה נגד מכבי ומשיג מזה בגג נקודה. זה הבדל גדול.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מבין מה אתם רוצים.

לגיטימי ביותר מבחינת אתלטיקו לשחק סגור או אפילו בונקר כדי לעבור את פאקינג ליברפול.

אבוקסיס עושה את זה נגד מכבי ומשיג מזה בגג נקודה. זה הבדל גדול.

תסתכל כמה אתלטיקו בזבזו וכמה ליברפול.

הנט ספנד של אתלטיקו בשמיים, סימאונה מאמן שיודע טריק אחד, וגם בזה הוא כבר לא מדהים.

אני מתעב את ליברפול ועדיין רוצה שיעברו. לסימאונה לא מגיע כלום, רק כישלון. אנטי כדורגל מדופלם

3 דקות לפני, אדביסי said:

תסתכל כמה אתלטיקו בזבזו וכמה ליברפול.

הנט ספנד של אתלטיקו בשמיים, סימאונה מאמן שיודע טריק אחד, וגם בזה הוא כבר לא מדהים.

אני מתעב את ליברפול ועדיין רוצה שיעברו. לסימאונה לא מגיע כלום, רק כישלון. אנטי כדורגל מדופלם

אני לא מעריך את סימאונה יותר מדי וגם לא מת על אתלטיקו, אבל לגיטימי מבחינתם לנסות לעבור שלב גם במחיר של כדורגל רגיל. פערי הרמות די גדולים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מעריך את סימאונה יותר מדי וגם לא מת על אתלטיקו, אבל לגיטימי מבחינתם לנסות לעבור שלב גם במחיר של כדורגל רגיל. פערי הרמות די גדולים.

פערי הרמות די גדולים בגלל סימאונה, הוא קיבל יותר משאבים מקלופ.

כן קלופ עושה עבודה יוצאת דופן אבל גם אתלטיקו תקועים באותו מקום כבר כמה שנים טובות.

כמות השחקנים שעברה שם בהתקפה מטורפת, עכשיו גם פליקס נראה כמו שחקן נוער בגללו, אין לו מושג לאמן התקפה.

הוא לא מקבל בעיטה כי יש לו חוזה ע-צ-ו-ם (הכי גבוה באירופה לדעתי) לעוד כמה שנים, אתלטיקו מחכים ליום שהוא יעשה איתם חסד וישאיר את הג'וב למישהו יותר טוב ממנו.

15 דקות לפני, אדביסי said:

פערי הרמות די גדולים בגלל סימאונה, הוא קיבל יותר משאבים מקלופ.

כן קלופ עושה עבודה יוצאת דופן אבל גם אתלטיקו תקועים באותו מקום כבר כמה שנים טובות.

כמות השחקנים שעברה שם בהתקפה מטורפת, עכשיו גם פליקס נראה כמו שחקן נוער בגללו, אין לו מושג לאמן התקפה.

הוא לא מקבל בעיטה כי יש לו חוזה ע-צ-ו-ם (הכי גבוה באירופה לדעתי) לעוד כמה שנים, אתלטיקו מחכים ליום שהוא יעשה איתם חסד וישאיר את הג'וב למישהו יותר טוב ממנו.

יכול להיות שזה נכון, אבל כרגע בגלל היכלות הרעה של אתלטיקו לגיטימי ונכון מבחינתם לשחק ככה ולא לשחק פתוח.