Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

ריאל וברצלונה נאבקות מי לא תזכה באליפות.

מישהו מוכן להסביר לי איך הליגה הארגנטינאית עובדת? למה יש 23 מחזורים משחק אחד מול כל קבוצה?.

24 דקות לפני, אביאל 5 said:

ריאל וברצלונה נאבקות מי לא תזכה באליפות.

מישהו מוכן להסביר לי איך הליגה הארגנטינאית עובדת? למה יש 23 מחזורים משחק אחד מול כל קבוצה?.

אשכרה. בעונה כזאת, סביליה ואתלטיקו יבכו כל החיים שלא הרימו את האליפות מהרצפה.

42 דקות לפני, אביאל 5 said:

מישהו מוכן להסביר לי איך הליגה הארגנטינאית עובדת? למה יש 23 מחזורים משחק אחד מול כל קבוצה?

נראה לי הוא יוכל לענות לך @סלבה

האמת גם אותי מסקרן כי לא הצלחתי להבין איך זה עובד שם.

יש 24 קבוצות ו-23 מחזורים, סהכ משחק אחד מול כל קבוצה.

לפני כמה שנים עשו סיבוב + עוד משחק קלאסיקו/דרבי לכל קבוצה לפי היריבה או תלוי איזור אבל זה בוטל.

אז רק 11 או 12 משחקי בית? מבעס תתחת.

והזייה שזה 23 משחקים, זה אומר שלא כולם עם אותה כמות של משחקים בבית ובחוץ.

איך זה מתחלק בעצם? אני מבולבל

יותר גרוע זה הירידות שם. מי שמסיימת מתחת לקו האדום לא ישר יורדת אלא עושים ממוצע של 3 שנים אחרונות ואז מחשבים את היורדת. משהו דפוק

אין ניהול כדורגל הזוי יותר מבארגנטינה, בשום מקום. בקירגיזסטן זה יותר מסודר והגיוני. המצב הנוכחי בא אחרי שבגלל הגדילו את הליגה ל-30 קבוצות עם הפורמט הזה פלוס מחזור דברים, ואז הקטינו למה שיש היום. זה גם לא הכל, עוד מעט יהיה טורניר נוסף שהתחיל להתקיים בשנה שעברה, שנקרא גביע הסופרליגה ויתחילו בו מאפס עם חלוקה לשני בתים של 12 קבוצות ו-11 מחזורים ואז חצאי גמר בין המקומות הראשונים של כל בית (משחק אחד) וגמר שבו המנצחת מקבלת את הכרטיס החמישי של ארגנטינה לליברטדורס והמפסידה לסודאמריקנה (תלוי אם כבר קיבלו, אם לא זה עובר למקום החמישי בליגה הרגילה לצורך העניין). ככה עד מאי.

הירידות זה בכלל הזיה, ממוצע של שלוש שנים, כשגם גביע הסופרליגה כלול בספירה, ולכן חימנסיה של מראדונה עוד לא ירדה.

הכדורגל שם הזוי גם בלי שום קשר לליגה, עסקנים חולים, אנשים הזיה. לא סגור אם הוא עדיין יו"ר ההתאחדות, אבל בעיקרון היה אחד כזה שנראה כמו בוסטרו אמיתי ויש לו קעקוע של סמל ההתאחדות על החזה.

באופן כללי גם הכדורגל נוראי כעיקרון, ליגה מזעזעת של נגרים. כדורגל דרום אמריקאי טוב באמת יש רק בברזיל.

4 דקות לפני, turgi said:

בילי גילמור :wubyellow3:

ילד מרגש

אבל אוהדי צ'לסי עשו לבבות גם לטומורי, מאונט וג'יימס (שחקן)

אז לאט

אגב אם יש ילד באמת מרגש

זה מקטומטייני, מודה שחשבתי שזה עוד יצור שמוריניו המציא, נגר שהוא בינוני במקרה הטוב

אבל הוא השתדרג והפך לשחקן הכי חשוב בקישור של יונייטד, נותן חיים לכלום שיש להם שם, משהו כמו ואלוורדה בריאל

יונייטד עם פוצ'טינו ו-2-4 רכשים טובים יכולים בעונה הבאה לרוץ על 2-3.

2 hours ago, אדביסי said:

ילד מרגש

אז לאט

אגב אם יש ילד באמת מרגש

זה מקטומטייני, מודה שחשבתי שזה עוד יצור שמוריניו המציא, נגר שהוא בינוני במקרה הטוב

אבל הוא השתדרג והפך לשחקן הכי חשוב בקישור של יונייטד, נותן חיים לכלום שיש להם שם, משהו כמו ואלוורדה בריאל

מאונט וג'יימס יהיו שחקנים אדירים. לטעמי כבר עכשיו.

מת לראות את גילמור, לופטוס-צ'ק ומאונט בקישור. האדסון-אודוי בצד אחד, פוליסיץ' צד שני ותמיאל חלוץ.
טומורי קשה לי להחליט כי באמת שכל הבלמים בסגל ליצנים. נראה אם יביאו בלם נורמלי בקיץ ואיך ייראה ציוות של שניהם.

מקטומניי באמת אדיר, איזה כיף לסקוטים שיש להם כאלה שחקנים.

9 hours ago, אדביסי said:

ילד מרגש

אז לאט

אגב אם יש ילד באמת מרגש

מקטומני וברונו זה כבר משמעותי. רחוק מאד מהכלום שאתה מתאר. לא צריך פוצ'טינו. צריך לתת לאולה להמשיך לעבוד. וכמובן להתחזק...

7 hours ago, turgi said:

מאונט וג'יימס יהיו שחקנים אדירים. לטעמי כבר עכשיו.

מת לראות את גילמור, לופטוס-צ'ק ומאונט בקישור. האדסון-אודוי בצד אחד, פוליסיץ' צד שני ותמיאל חלוץ.
טומורי קשה לי להחליט כי באמת שכל הבלמים בסגל ליצנים. נראה אם יביאו בלם נורמלי בקיץ ואיך ייראה ציוות של שניהם.

מקטומניי באמת אדיר, איזה כיף לסקוטים שיש להם כאלה שחקנים.

צ'לסי באמת קבוצה סקסית. נקווה שיהיה להם סבלנות לפרנקי.

כמו מכבי- הדבר הכי טוב שיכול לקרות להם זה פייר פליי, יש להם עוד שחקנים מעניינים בהשאלה לקראת עונה הבאה?

ההרכב שתיארת מעולה רק שצריך חיזוק מאסיבי להגנה וחלוץ נוסף. אולי גם שוער שיתחרה עם קפה.

4 דקות לפני, המכבייה said:

מקטומני וברונו זה כבר משמעותי. רחוק מאד מהכלום שאתה מתאר. לא צריך פוצ'טינו. צריך לתת לאולה להמשיך לעבוד. וכמובן להתחזק...

לעבוד? לעבוד על מי?

יונייטד בעונה חלשה.

מה זה לא צריך פוצ'טינו? איך אפשר להשוות בינו ובין אולה.

אל תגיד לי שהסתנוורת מכמה ניצחונות על סיטי. יונייטד צריכים להתקדם.

6 דקות לפני, אדביסי said:

כמו מכבי- הדבר הכי טוב שיכול לקרות להם זה פייר פליי, יש להם עוד שחקנים מעניינים בהשאלה לקראת עונה הבאה?

ההרכב שתיארת מעולה רק שצריך חיזוק מאסיבי להגנה וחלוץ נוסף. אולי גם שוער שיתחרה עם קפה.

לעבוד? לעבוד על מי?

יונייטד בעונה חלשה.

אולה יצליח במבחן הזמן

9 hours ago, אדביסי said:

ילד מרגש

אז לאט

אגב אם יש ילד באמת מרגש

פרגוסון אמר בעבר שמקטומיניי הוא העתיד של יונייטד, אז לא הייתי אומר שמוריניו המציא אותו, אני אוהד יונייטד ולכשעצמי לא מחזיק ממנו יותר מדי, נקווה שבאמת יעמוד בציפיות

35 דקות לפני, Spring said:

פרגוסון אמר בעבר שמקטומיניי הוא העתיד של יונייטד, אז לא הייתי אומר שמוריניו המציא אותו, אני אוהד יונייטד ולכשעצמי לא מחזיק ממנו יותר מדי, נקווה שבאמת יעמוד בציפיות

פרגוסון אמר הרבה דברים, הכרתי את מקטומיניי כשמוריניו זרק אותו למים העמוקים בצ'מפיונס אם אני זוכר נכון. הוא היה נראה כמו נגר בריטי טיפוסי. וואלה לא

37 דקות לפני, Krishi said:

אולה יצליח במבחן הזמן

בינתיים מעונה לעונה יונייטד מקבלים סטנדרטים של ארסנל.

ברור שהראשון שצריך לקבל בעיטה זה וודוורד ובכלל ההנהלה של יונייטד היא הבעיה הגדולה, אבל הוא לא האיש המתאים להוציא את העגלה מהבוץ.

1 hour ago, אדביסי said:

לעבוד? לעבוד על מי?

יונייטד בעונה חלשה.

אני אוהד יונייטד מאמצע שנות השמונים. קשה לסנוור אותי בקלות. אני רואה עבודה טובה באספקטים מסויימים וגם טעויות. אני חי עם הטעויות האלה בשלום כל עוד העסק מחוייב ומתקדם. ובעיני, הוא מתקדם. אחרי מוריניו וואן חאל, חזרה לי לגמרי הזהות והכיף. צריך להמשיך לחזק ולגבות את אולה בחלון הבא. הבעיה שלנו היא בעלות רעילה ומנכל חסר מושג וזה לא המקום לפרט כמה וודוורד מכשיל את יונייטד. הדבר האחרון שהיא צריכה זה שוב לזגזג כי הפרה באחו של השכן מפתה. 

אני חושב שיונייטד כרגע, נמצאת במקום הכי טוב ובריא מאז פרישת פרגי. ואם אולה לא ימשיך(זאת תמיד אופציה), המאמן הבא יקבל מקום הרבה יותר בריא ומאוחד ממה שאולה ירש ממוריניו. 

32 דקות לפני, המכבייה said:

אני אוהד יונייטד מאמצע שנות השמונים. קשה לסנוור אותי בקלות. אני רואה עבודה טובה באספקטים מסויימים וגם טעויות. אני חי עם הטעויות האלה בשלום כל עוד העסק מחוייב ומתקדם. ובעיני, הוא מתקדם. אחרי מוריניו וואן חאל, חזרה לי לגמרי הזהות והכיף. צריך להמשיך לחזק ולגבות את אולה בחלון הבא. הבעיה שלנו היא בעלות רעילה ומנכל חסר מושג וזה לא המקום לפרט כמה וודוורד מכשיל את יונייטד. הדבר האחרון שהיא צריכה זה שוב לזגזג כי הפרה באחו של השכן מפתה. 

אני חושב שיונייטד כרגע, נמצאת במקום הכי טוב ובריא מאז פרישת פרגי. ואם אולה לא ימשיך(זאת תמיד אופציה), המאמן הבא יקבל מקום הרבה יותר בריא ומאוחד ממה שאולה ירש ממוריניו. 

קצת מלכודת דבש עניין הזהות, אני בהחלט מבין את זה, כל מועדון צריך שנה-שנתיםי להתרפא מהמחלה שנקראת מוריניו וסולשיאר מספק את הסחורה באספקט הזה.

אבל אם פוצ'טינו על המדף ויונייטד לא ילכו עליו זה מחדל מארץ המחדלים. הוא יכול להיות הקלופ שלהם.

אני לא בטוח איזה עתיד אתה רואה עם סולשיאר. מה שיש כרגע זה המקסימום. וזה לא מספיק, לא עבור יונייטד.

בכל אופן ברור שוודוורד הראשון שצריך לקבל בעיטה. סופסוף אוהדי יונייטד התעוררו ומצביעים ברגליים.

בסיס יש. צריך חיזוק של 2-4 שחקני איכותיים כדי לחזור להיות תחרותיים. פרננדש היה התחלה פנטסטית, הזיה מוחלטת שהוא היה תקוע בספורטינג כל כך הרבה זמן.

מעניין אותי לדעת מה אתה חושב על פוגבה, אתה בעד שחרור שלו בקיץ? אני חושב שמוטב לכם לנסות לעשות טרייד כלשהו עם ריאל, הם תמיד משחררים שחקנים מצוינים בזול, אם תצליחו לקבל עליו סכום כסף מסוים + שחקן צעיר כמו מילטיאו/יוביץ'/חכימי זאת תהיה עסקה נהדרת.

8 דקות לפני, אדביסי said:

קצת מלכודת דבש עניין הזהות, אני בהחלט מבין את זה, כל מועדון צריך שנה-שנתיםי להתרפא מהמחלה שנקראת מוריניו וסולשיאר מספק את הסחורה באספקט הזה.

אבל אם פוצ'טינו על המדף ויונייטד לא ילכו עליו זה מחדל מארץ המחדלים. הוא יכול להיות הקלופ שלהם.

אני לא בטוח איזה עתיד אתה רואה עם סולשיאר. מה שיש כרגע זה המקסימום. וזה לא מספיק, לא עבור יונייטד.

בכל אופן ברור שוודוורד הראשון שצריך לקבל בעיטה. סופסוף אוהדי יונייטד התעוררו ומצביעים ברגליים.

בסיס יש. צריך חיזוק של 2-4 שחקני איכותיים כדי לחזור להיות תחרותיים. פרננדש היה התחלה פנטסטית, הזיה מוחלטת שהוא היה תקוע בספורטינג כל כך הרבה זמן.

מעניין אותי לדעת מה אתה חושב על פוגבה, אתה בעד שחרור שלו בקיץ? אני חושב שמוטב לכם לנסות לעשות טרייד כלשהו עם ריאל, הם תמיד משחררים שחקנים מצוינים בזול, אם תצליחו לקבל עליו סכום כסף מסוים + שחקן צעיר כמו מילטיאו/יוביץ'/חכימי זאת תהיה עסקה נהדרת.

שמע, אני לא נביא. אולי לאולה יש תקרת זכוכית ולא יוכל לקחת את יונייטד לשלב הבא, לא יודע. כרגע, נותן לו להמשיך. הוא עוד חי בשלושה מפעלים, נראה איך זה יסתיים.

את פוגבה צריך למכור(כבר בקיץ הקודם). גם בפחות ממה שהעריכו. הכסף עליו נזקק לחיזוק והדבר האחרון שיונייטד זקוקה לו זה הקרקס שמתלווה אליו ולסוכן שלו ואת חוסר המחויבות המקומם שלו. לפעמים מרגיש לי שכדורגל זה עיסוק משני עבורו.

14 hours ago, סלבה said:

אין ניהול כדורגל הזוי יותר מבארגנטינה, בשום מקום. בקירגיזסטן זה יותר מסודר והגיוני. המצב הנוכחי בא אחרי שבגלל הגדילו את הליגה ל-30 קבוצות עם הפורמט הזה פלוס מחזור דברים, ואז הקטינו למה שיש היום. זה גם לא הכל, עוד מעט יהיה טורניר נוסף שהתחיל להתקיים בשנה שעברה, שנקרא גביע הסופרליגה ויתחילו בו מאפס עם חלוקה לשני בתים של 12 קבוצות ו-11 מחזורים ואז חצאי גמר בין המקומות הראשונים של כל בית (משחק אחד) וגמר שבו המנצחת מקבלת את הכרטיס החמישי של ארגנטינה לליברטדורס והמפסידה לסודאמריקנה (תלוי אם כבר קיבלו, אם לא זה עובר למקום החמישי בליגה הרגילה לצורך העניין). ככה עד מאי.

הירידות זה בכלל הזיה, ממוצע של שלוש שנים, כשגם גביע הסופרליגה כלול בספירה, ולכן חימנסיה של מראדונה עוד לא ירדה.

הכדורגל שם הזוי גם בלי שום קשר לליגה, עסקנים חולים, אנשים הזיה. לא סגור אם הוא עדיין יו"ר ההתאחדות, אבל בעיקרון היה אחד כזה שנראה כמו בוסטרו אמיתי ויש לו קעקוע של סמל ההתאחדות על החזה.

באופן כללי גם הכדורגל נוראי כעיקרון, ליגה מזעזעת של נגרים. כדורגל דרום אמריקאי טוב באמת יש רק בברזיל.

תודה.

ואיך עולים ליגה גם מהמכלול של השלוש שנים האחרונות?.

1 hour ago, המכבייה said:

שמע, אני לא נביא. אולי לאולה יש תקרת זכוכית ולא יוכל לקחת את יונייטד לשלב הבא, לא יודע. כרגע, נותן לו להמשיך. הוא עוד חי בשלושה מפעלים, נראה איך זה יסתיים.

את פוגבה צריך למכור(כבר בקיץ הקודם). גם בפחות ממה שהעריכו. הכסף עליו נזקק לחיזוק והדבר האחרון שיונייטד זקוקה לו זה הקרקס שמתלווה אליו ולסוכן שלו ואת חוסר המחויבות המקומם שלו. לפעמים מרגיש לי שכדורגל זה עיסוק משני עבורו.

יונייטד צריכה להמשיך עם אולה.
מדברים על פוטציאנו כאילו הוא המושיע של יונייטד,זה לא נכון לדעתי,אולה יודע מה זה מנצ'סטר האמיתית ומה זורם בדם שלה,כל עוד פרגוסון חי ונושם וצלול,יש לו גב למרות הגלייזרים ווודורוד הדבילים שהורסים את הקבוצה כל שנה.
פוגבה צריך ללכת,לא צריך אותו ואת הסוכן הדביל שלו,הבן אדם לא מתפקד כבר שנה,עושה טובה שהוא מנסה לחזור לשחק.
עם חיזוק במקומות הנכונים כמו עוד קשר,חלוץ ומגן שמאלי,יונייטד יכולה להתחיל לרוץ חזק על אליפות מחדש וגם באירופה.
פרגוסון לא עשה כלום כמעט בעונות הראשונות וראינו את ההמשך,לדעתי אולה יכול להרים את המועדון חזרה למעלה.

4 hours ago, המכבייה said:

3 hours ago, המכבייה said:

אני איתך. סולשיאר הבריא את המערכת ויותר מהכל החזיר ליונייטד את רוח המועדון. השחקנים שהוחתמו בתקופתו הם שחקנים שמתאימים ליונייטד ורואים בה כתחנה הסופית וכפסגת השאיפות שלהם, ולא תחנת מעבר (ד"ש לפוגבה). 

כתבתי במקום אחר אבל בעיניי הדבר החשוב ביותר בעונה הנוכחית ואולי בקדנציה של סולשיאר היא שהצרכים התבהרו. בלם, קשר מרכזי ושחקן כנף. אם נפגע בהם, אז גם העומק ייפתר מעצמו.

בהגנה, וואן ביאסקה, מגווייר ו-וויליאמס הם השלד, הבסיס והעתיד. ברור למדי שחסר בלם נוסף שישלים את מגווייר. באנלוגיה לפרגוסון - מגווייר על תקן פרדיננד, וואן ביאסקה על תקן נוויל (למרות שהוא שחקן רכש) ו-וויליאמס על תקן אירווין (למרות שהוא שחקן בית). חסר לנו הוידיץ' לריו של מגווייר. ברגע שיגיע כזה, פתאום באיי / לינדלוף / שואו / דאלוט ובתקווה אחד מהצעירים כמו כמו טוואנזבה או פוסו-מנסה יוכלו לתרום בהתאם לאיכותם, קרי כשחקנים משלימים בסגל. 

בקישור, ברונו הוא המושיע אבל הוא לא יספיק לבד. מקטומיניי עשה קפיצה נהדרת ונראה שהשתלט על משבצת הקשר האחורי (חבר טוען שהוא הגרסה הנוכחית של רוי קין, בעיניי הוא יותר קאריק אבל כך או כך, הוא העוגן), ברונו יספק את הברק מקדימה (מה שפוגבה היה אמור להביא) וזה הבהיר מאוד את זה שחסר לנו קשר אמצע איכותי, עם כל הכבוד לפרד (הרמתי ידיים לגבי פוגבה ומחויבותו למועדון). במצב שיגיע כזה, פתאום מאטיץ', פרד ומאטה הם אפשרויות לא רעות בכלל כגיבוי מהספסל למקרה פציעות / רוטציה / מנוחה / גביעים למיניהם.

בהתקפה, ראשפורד, מרסיאל וגרינווד זה אושר גדול. עדיין לא ברור לי (ואולי גם להם) מי צריך לשחק באיזה עמדה אבל זה חלק מהאתגר ומהכיף. לפעמים ראשפורד עדיף באגף ולפעמים באמצע, לפעמים מרסיאל באגף ולפעמים בשפיץ. חסר לנו שחקן כנף איכותי נוסף, לצד ג'יימס (שלא מספיק איכותי בשביל לפתוח בכל המשחקים אבל ללא ספק צריך להיות האופציה הראשונה מהספסל).

מה שמעודד אותי זה ההתקדמות. שחקנים סוף סוף מקבלים את הבמה ומתקדמים, הרכש ממוקד ומתאים, ואחד ברונו שפשוט בא ומשתלט על הקבוצה בלי כוחניות, בלי אגו ובטבעיות שראויה להערצה. משתלב במשחק השוטף כאילו גדל בסלפורד (פרבר של מנצ'סטר). 

12 hours ago, אדביסי said:

יש מאות מושאלים בצ'לסי.

ממה שאני יודע, קונור גלאגר עושה עונה אדירה בצ'מפיונשיפ.

פסאליץ' באטלנטה אבל הוא לא צעיר.

ג'רמי בוגה בססואלו.

זייך מצטרף.

16 דקות לפני, turgi said:

יש מאות מושאלים בצ'לסי.

ממה שאני יודע, קונור גלאגר עושה עונה אדירה בצ'מפיונשיפ.

פסאליץ' באטלנטה אבל הוא לא צעיר.

ג'רמי בוגה בססואלו.

זייך מצטרף.

מטורף מה שעשו שם בשנים האחרונות, עוד יותר מטורף שלא ניצלו את המשאבים האלו עד הבאן.

כן, בוגה שחקן אש. הוא טורף את הסרייה א'. מקווה מאוד שיחזור לצ'לסי, כוח מטורף לאגפים ביחד עם זייך ומי שכבר יש.

מרגיש לי שפסאליץ' מושאל כבר 20 שנה, גם הוא אחלה שחקן שיכול לחזק את הסגל, בטח כשקאנטה נפצע כל יומיים

זייך החתמה מדהימה, אין לי שמץ של מושג איך הוא ופרננדש היו על המדף כל כך הרבה זמן תמורת סכומים כאלו. שניהם לריאל מדריד ויש שם קבוצה אחרת. במקום זה "דון פלורנטינו" הטפלון בחר ללכת על 3 ברזילאים ב150 מיליון יורו כשאף אחד מהם לא קרוב לרמה הנדרשת.

לא מכיר את קונור אבל בדקתי והוא רק בן 20, יש לו מספרים מטורפים לקשר אחורי. אשכרה מאגר שחקנים בלתי נגמר, צ'לסי עוד יחזרו לטופ של הכדורגל האנגלי.

מקווה שפרנקי ימשיך לקבל קרדיט ושיביא רכש להגנה.