Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

2 דקות לפני, idan8 said:

מה זה בכלל סופר קאפ ספרדי איך זה טורניר ולא רק משחק אחד ולמה דה פאק זה בערב הסעודית?

120 מיליון יורו בחוזה ל-3 שנים להתאחדות הספרדית. 

10 דקות לפני, דקסטר said:

לא היה לפני כמה ימים 3-3 בין פריז למונאקו בליגה? איך יש עכשיו שוב משחק ליגה בניהן במונאקו?

הקודם היה משחק השלמה

בישראל צריכים ללמוד דבר או שניים על פירגון.

קלופ בעונה לא הפסיק לפרגן לסיטי כשלקחו אליפות וטען שזה מגיע להם. היום פפ טוען שליברפול הקבוצה הכי טובה בעולם.

פה בארץ ליצנים כמו קלינגר או מימר אומרים שהגיע להם לנצח את מכבי וגנבו אותם.

בכללי גם בתקשורת באנגליה יש פירגון. לא נראה לי שמישהו שם יעז להגיד אפילו בצחוק שהליגה חלשה. 

רק במדינת אנטי כדורגל שלנו מוציאים משפטים כאלה מפגרים.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בישראל צריכים ללמוד דבר או שניים על פירגון.

קלופ בעונה לא הפסיק לפרגן לסיטי כשלקחו אליפות וטען שזה מגיע להם. היום פפ טוען שליברפול הקבוצה הכי טובה בעולם.

פה בארץ ליצנים כמו קלינגר או מימר אומרים שהגיע להם לנצח את מכבי וגנבו אותם.

בכללי גם בתקשורת באנגליה יש פירגון. לא נראה לי שמישהו שם יעז להגיד אפילו בצחוק שהליגה חלשה. 

רק במדינת אנטי כדורגל שלנו מוציאים משפטים כאלה מפגרים.

זה עוד יותר בסיסי מזה. אם היית נחשף לאפליקציה הרשמית של יונייטד היום, לטראקר של המשחק היום... כמה כבוד למקצוע. כל החמצה של ליברפול(שהסמל שלה מופיע בדיוק כמו שהוא) מתוארת בצורה יחסית אובייקטיבית, סטטיסטיקות רצות כל הזמן. אנחנו בכלל לא בענף הזה. מכבי אגב, סבירה לגמרי ביחס לענף פה.  

מטורפת ההחלטה של השופט בגול השני של ליברפול. איך למרות שראה נבדל ברור סימן להמשיך לשחק, ורואים בצורה מדהימה את התקשורת שלומעם הקוון ואת הבנת המשחק.

פה בליגה על כל דבר עוצרים את המשחק ופשוט תוקעים אותו - עולם אחר.

וואלה לא מסכים איתכם..

ממתי יש יתרון בנבדל? מאטה נגע בכדור והקוון כבר הרים את הדגל. לא זוכר עוד מקרה בכדורגל שנתנו חוק יתרון בנבדל, ועוד אחרי שהשחקן נגע כבר בכדור (תקנו אותי אם אני טועה)

1 hour ago, המכבייה said:

זה עוד יותר בסיסי מזה. אם היית נחשף לאפליקציה הרשמית של יונייטד היום, לטראקר של המשחק היום... כמה כבוד למקצוע. כל החמצה של ליברפול(שהסמל שלה מופיע בדיוק כמו שהוא) מתוארת בצורה יחסית אובייקטיבית, סטטיסטיקות רצות כל הזמן. אנחנו בכלל לא בענף הזה. מכבי אגב, סבירה לגמרי ביחס לענף פה.  

אם חיפה היו במקומם בטח הסיקור היה נראה כמו משהו כזה

L. FC - Manchester United FC

14' - V.V.D. score

90+3' - M.S. score

U.O.I.M.

United Only In Manchester

48 דקות לפני, Idan87 said:

וואלה לא מסכים איתכם..

ממתי יש יתרון בנבדל? מאטה נגע בכדור והקוון כבר הרים את הדגל. לא זוכר עוד מקרה בכדורגל שנתנו חוק יתרון בנבדל, ועוד אחרי שהשחקן נגע כבר בכדור (תקנו אותי אם אני טועה)

ראיתי שזה קרה כמה פעמים בעיקר כשהשוער משתלט על הכדור.  יונייטד לא הרוויחה מהמהלך הזה כלום, אז הוא נתן למשחק לרוץ.

לא רואה בזה בעיה.