Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

10 hours ago, יונתן said:

7 שערים מ5 בעיטות ? :)

יודע שהתכוונת הפוך , אבל לפי פוסט שאורי קופר פירסם היום הנתונים הם 4 מ12, עדיין מטורף. 33%.

ג'וניניו יכול לחלוק על זה, אבל כן מסי נהיה מפלצת של בעיטות חופשיות בשנתיים האחרונות.

זה היה בהגזמה, חירבת את הפאנץ' הבינוני גם ככה.

לסיטי יש שחקן נחמד שקוראים לו אנחליניו, אני לא מצליח להבין איך רמי טייץ המציא לו את האנג'ליניו הזה שלא קיים בספרדית, בשום ניב, כשכותבים Angeliño. איזה מפגר.

29 דקות לפני, סלבה said:

לסיטי יש שחקן נחמד שקוראים לו אנחליניו, אני לא מצליח להבין איך רמי טייץ המציא לו את האנג'ליניו הזה שלא קיים בספרדית, בשום ניב, כשכותבים Angeliño. איזה מפגר.

מי שומע בעברית? רק שפת מקור. 

יובה מנצחים בשיניים עוד משחק, שוב פעם פעולה אישית, סארי בינתיים לא הוכיח שום עליונות על אלגרי, לא יאומן איך מאמן שהוביל קבוצה ל2 גמרי ליגת האלופות, דאבלים ושליטה פוטר, ללא מבצעים אישיים של דיבאלה ודוגלאס היו לסארי 2 מ6 במשחקים האחרונים..ליובה יש איכות בפער גדול מכל קבוצה אחרת באיטליה ועדין מנצחים בשיניים כל משחק. ומילה אחרונה על דיבאלה שהיה בדרך החוצה , לא יודע מי החליט שלא אבל יבורך , דיבאלה פורח אצל סארי לעומת אלגרי, מדובר בשחקן על .

ראיתי סשן קטעים נבחרים מתגובות של גווארדיולה לשופטים נגד ליברפול, בסוף המשחק גם בא ללחוץ להם את היד ואמר בסרקסטיות "thank you so much".

מצטרף למסיבות עיתונאים שלו מהזמן האחרון וכאלה, עבר טרנספורמציה מפוץ מעצבן ממש לגבר רצח. מבסוט עליו.

בא לי שמוריניו יחזור לפרמייר ליג ושיפגשו שוב, מעניין איך זה יתפתח. יש מצב לטוויסט ביחסים.

50 דקות לפני, Bloper said:

רונאלדו גמר תסוס סופית? 

הוא פותח עונות פחות טוב ומגיע לפיק לקראת אמצע העונה ועד הסוף כבר כמה שנים. יש לו חמישה שערי ליגה בעשרה מחזורים, זה לא רע בכלל. בפברואר הוא בן 35, לצפות שישמור על רמה היסטרית לחלוטין בלי שתהיה ירידה בגיל הזה, שהוא השלב האחרון בקריירה גם אם ישחק עד גיל 40, זה לא ריאלי. גם למסי תהיה ירידה לטעמי עוד 2-3 עונות, הוא עדיין יהיה ענק (כבר עכשיו משנה את המשחק שלו קצת, נראה שעובד המון על מצבים נייחים שיחפרו על ירידה האספקטים אחרים בקרוב).

הוא עדיין שחקן טופ קלאס, ו"גמירת הסוס" שלו, שלטעמי עדיין די רחוקה, תהיה כשחקן משמעותי בקבוצה טובה בליגה בכירה, או אולי בארצות הברית כסופרסטאר משוגע. קצת פרופורציה.

11 hours ago, סלבה said:

ראיתי סשן קטעים נבחרים מתגובות של גווארדיולה לשופטים נגד ליברפול, בסוף המשחק גם בא ללחוץ להם את היד ואמר בסרקסטיות "thank you so much".

מצטרף למסיבות עיתונאים שלו מהזמן האחרון וכאלה, עבר טרנספורמציה מפוץ מעצבן ממש לגבר רצח. מבסוט עליו.

בא לי שמוריניו יחזור לפרמייר ליג ושיפגשו שוב, מעניין איך זה יתפתח. יש מצב לטוויסט ביחסים.

מה בדיוק 'גבר רצח' בתגובה שלו? בכיין סדרתי, מכל הטררם על השיפוט הטעות היחידה הייתה אי נתינת הפנדל לסיטי במצב של 3-1 כמה דקות לסוף, מה שבסבירות גבוהה לא היה מספיק לו כדי לצאת עם משהו מהמשחק הזה גם ככה. נגיעת היד של טרנט במהלך שהוביל לגול של פאביניו לא נשרקה כי הייתה נגיעת יד של ברנרדו סילבה לפני שהסיטה את הכדור לכיוון טא"א והגול של סלאח היה חוקי לחלוטין. ה-VAR אנס את ליברפול שבוע קודם לכן במשחק מול אסטון וילה ורק בנס הצליחו לנצח, לא ראיתי את קלופ מגיב בכזאת הפגנתיות מסריחה בפנים של צוות השיפוט. גם לפני המשחק אגב פפ דאג ללכלך על מאנה והצלילות שלו. פעם עוד הייתה לו קלאסה, היום זה נעלם כמעט לחלוטין.

מצד שני, רשמת שאתה רוצה שמוריניו יחזור אז כנראה שטיפוסים אקסצנטריים שמתנהגים כמו ילדים בני 5 עושה לך את זה, אז... ;)

42 דקות לפני, g0lan said:

מה בדיוק 'גבר רצח' בתגובה שלו? בכיין סדרתי, מכל הטררם על השיפוט הטעות היחידה הייתה אי נתינת הפנדל לסיטי במצב של 3-1 כמה דקות לסוף, מה שבסבירות גבוהה לא היה מספיק לו כדי לצאת עם משהו מהמשחק הזה גם ככה. נגיעת היד של טרנט במהלך שהוביל לגול של פאביניו לא נשרקה כי הייתה נגיעת יד של ברנרדו סילבה לפני שהסיטה את הכדור לכיוון טא"א והגול של סלאח היה חוקי לחלוטין. ה-VAR אנס את ליברפול שבוע קודם לכן במשחק מול אסטון וילה ורק בנס הצליחו לנצח, לא ראיתי את קלופ מגיב בכזאת הפגנתיות מסריחה בפנים של צוות השיפוט. גם לפני המשחק אגב פפ דאג ללכלך על מאנה והצלילות שלו. פעם עוד הייתה לו קלאסה, היום זה נעלם כמעט לחלוטין.

מצד שני, רשמת שאתה רוצה שמוריניו יחזור אז כנראה שטיפוסים אקסצנטריים שמתנהגים כמו ילדים בני 5 עושה לך את זה, אז... ;)

השופט שחט את סיטי נגד ליברפול ורק בזכותו הזבלים האלה ניצחו. הגיוני שיגיב כמו שהגיב כשהשיפוט הורג אותו בפאקינג משחק העונה. גול ראשון של ליברפול היה צריך להיפסל ולתת פנדל לסיטי. גול שני היה נבדל. אחר כך עוד פנדל שלא נתנו לסיטי. הייתי מתפחלץ במקומו על הקוים ומגיב הרבה יותר חמור. 

2 hours ago, g0lan said:

לא ראיתי את קלופ מגיב בכזאת הפגנתיות מסריחה בפנים של צוות השיפוט.

יש עוד הרבה דוגמאות בגוגל. הוא לא שונה מאף אחד מהם, לא ממוריניו ולא מפפ. כולם בוכים, כולם מתלוננים. 

2 hours ago, Krishi said:

השופט שחט את סיטי נגד ליברפול ורק בזכותו הזבלים האלה ניצחו. הגיוני שיגיב כמו שהגיב כשהשיפוט הורג אותו בפאקינג משחק העונה. גול ראשון של ליברפול היה צריך להיפסל ולתת פנדל לסיטי. גול שני היה נבדל. אחר כך עוד פנדל שלא נתנו לסיטי. הייתי מתפחלץ במקומו על הקוים ומגיב הרבה יותר חמור. 

כרגיל אתה מייצר לעצמך מציאות אלטרנטיבית. מזמין אותך לראות שוב את שני המקרים כאן, בגול הראשון הכדור פוגע בבירור ביד של ברנרדו סילבה ומשם ניתז לעבר היד של אלכסנדר-ארנולד (מוזמן להריץ ל03:20). לא יודע למה לא מדברים על זה, אבל אפשר היה לראות את זה בקלות. הדבר היחיד שאפשר לדון כאן לרעת סיטי הוא ש'קיזזו' את נגיעות הידיים ונתנו למשחק להמשיך לגול של פאביניו במקום לחדש את המשחק מהנקודה שבה ברנרדו נגע ביד, אבל באמת שאין לי מושג מה החוק היבש אומר במקרים כאלה ויש מצב גדול שהשופטים צדקו גם בזה (משהו בסגנון של לתת חוק יתרון לליברפול במקום לעצור את המשחק).

בגול השני אני אשמח אם תמצא תמונה שמראה שהיה נבדל, כי לפי בדיקת הVAR שהראו במהלך המשחק לא היה שום אופסייד (ושום דבר שמצאתי ברשת מאז לא שינה את דעתי על המקרה) -

EJB4AxJWwAAmc62?format=jpg&name=small

כמו שרשמתי, רגע המחלוקת המרכזי שסיטי יכולה לטעון לקיפוח היה בנגיעת היד בדקות הסיום בפנדל שיכל היה לצמצם את התוצאה ל-3-2. בושה שה-VAR לא ראה/התייחס לזה, אבל למען האמת כל היישום של הטכנולוגיה הזאת בפרמיירליג הוא כושל עד כה. הפעם זה פגע בסיטי, שבוע קודם לכן ליברפול לא זכתה לפנדל על מקרה זהה לחלוטין + נפסל לה גול חוקי לגמרי של פירמינו, ובכלליות אני חושב שהרוב המוחלט של הקבוצות נפגע בצורה כזאת או אחרת מהחלטות שגויות של המערכת. ושוב, גם אם היו שורקים את הפנדל הזה לזכות סיטי אז עדיין ליברפול הייתה ביתרון עם 7 דקות לשחק וסביר להניח שהייתה עדיין מנצחת את המשחק.

8 hours ago, g0lan said:

בגדול העניינים האלה לא יכולים לעניין אותי פחות, אני פשוט אוהב דמויות כאלה. להתלונן זה לא דבר רע בעיני, וגם כשהוא עושה את זה וגם כשמוריניו עושה את זה וגם כשקלופ עושה את זה זה נוטף קלאסה, אין כאן קללות או משהו כזה, אלא עקיצות ותיאטרליות.

4 hours ago, g0lan said:

כרגיל אתה מייצר לעצמך מציאות אלטרנטיבית. מזמין אותך לראות שוב את שני המקרים כאן, בגול הראשון הכדור פוגע בבירור ביד של ברנרדו סילבה ומשם ניתז לעבר היד של אלכסנדר-ארנולד (מוזמן להריץ ל03:20). לא יודע למה לא מדברים על זה, אבל אפשר היה לראות את זה בקלות. הדבר היחיד שאפשר לדון כאן לרעת סיטי הוא ש'קיזזו' את נגיעות הידיים ונתנו למשחק להמשיך לגול של פאביניו במקום לחדש את המשחק מהנקודה שבה ברנרדו נגע ביד, אבל באמת שאין לי מושג מה החוק היבש אומר במקרים כאלה ויש מצב גדול שהשופטים צדקו גם בזה (משהו בסגנון של לתת חוק יתרון לליברפול במקום לעצור את המשחק).

בגול השני אני אשמח אם תמצא תמונה שמראה שהיה נבדל, כי לפי בדיקת הVAR שהראו במהלך המשחק לא היה שום אופסייד (ושום דבר שמצאתי ברשת מאז לא שינה את דעתי על המקרה) -

EJB4AxJWwAAmc62?format=jpg&name=small

כמו שרשמתי, רגע המחלוקת המרכזי שסיטי יכולה לטעון לקיפוח היה בנגיעת היד בדקות הסיום בפנדל שיכל היה לצמצם את התוצאה ל-3-2. בושה שה-VAR לא ראה/התייחס לזה, אבל למען האמת כל היישום של הטכנולוגיה הזאת בפרמיירליג הוא כושל עד כה. הפעם זה פגע בסיטי, שבוע קודם לכן ליברפול לא זכתה לפנדל על מקרה זהה לחלוטין + נפסל לה גול חוקי לגמרי של פירמינו, ובכלליות אני חושב שהרוב המוחלט של הקבוצות נפגע בצורה כזאת או אחרת מהחלטות שגויות של המערכת. ושוב, גם אם היו שורקים את הפנדל הזה לזכות סיטי אז עדיין ליברפול הייתה ביתרון עם 7 דקות לשחק וסביר להניח שהייתה עדיין מנצחת את המשחק.

הבדל של שמיים וארץ בין הכדור שפגע ביד של סילבה לבין היד של אלכסנדר-ארנולד. האחד לא שורקים אף פעם, השני זה יד ברורה. לגבי הנבדל, היה נבדל קטנטן אבל היה, הקו שמצויר פה בכלל עקום ומתרחב כלפי מטה כי לכלול את הרגל של מגן סיטי. היה על זה הרבה רעש באנגליה שזה אפילו לא נבדק כמו שצריך ועד עכשיו לא קיבלו תמונה של בדיקת הואר. מקרה דומה של שפילד נגד טוטנהאם נבדק 4 דקות על המ"מ לפני שהחליטו אם היה נבדל או לא. וגם אם נגיד ולא היה, אי אפשר בכלל לדעת איך היה המשחק מתפתח במידה וסיטי היו מקבלים פנדל ומבקיעים אותו ועולים ליתרון או לכל הפחות גם אם לא מבקיעים אותו ליברפול לא הייתה כובשת כמו שכבשה. אז להגיד שרק הפנדל שלהם ב3-1 זה הדבר היחיד שנחשב ושעדיין רוב הסיכויים שליברפול הייתה מנצחת (גם לא נכון, אבל ניחא), זה טעות.