Jump to content

שאר העולם

חבסוס

Recommended Posts

2 hours ago, דקסטר said:

לא רעה. של זאגרב אש. אגב מישהו יודע למה גם אתמול וגם מול פרנצווארוש הם שיחקו בבית עם התלבושת השלישית?

@סלבה לך מתאים לדעת

יש להם איזה קטע שהם מגדירים את התלבושת השלישית כתלבושת אירופה, רק שבניגוד ללבנה בעונת הצ'מפיונס לצורך העניין זה תופס גם בבית.

גם לפסז' היה קטע כזה.

21 minutes ago, סלבה said:

יש להם איזה קטע שהם מגדירים את התלבושת השלישית כתלבושת אירופה, רק שבניגוד ללבנה בעונת הצ'מפיונס לצורך העניין זה תופס גם בבית.

גם לפסז' היה קטע כזה.

טוב אתה

18 hours ago, Dr. Caligari said:

המאמן של הכוכב זה המאמן שהיה בעונה שעברה נגד הקבוצה הסרבית שהעפנו?

לא
היה מאמן של פאניוניוס אבל עונה לפני שהעפנו אותם

משום מה גם לי הוא מוכר

https://www.transfermarkt.co.uk/vladan-milojevic/profil/trainer/4550

17 hours ago, eran_7 said:

תכלס מסלול הליגה פחות קשה מאז ששינו את השיטה והנציגות של הליגות הגדולות עולות אוטומטית

לא מבין איך הליגות הקטנות שותקות על זה ועוד חותמים הסכמים שלא יהיו משחקים בזמן של המפעלים האירופיים (שאנגליה דווקא שמה באותו הזמן את המשחקים שלהם)
ובכלל לא מובן לי הקטע הזה שהאלופות צריכות לעבור 2-3 קבוצות- כדי להגיע לאירופית ולעומת זאת אם הן היו יוצאות מקום שני בליגה היו מקבלות רק אחת באותה רמה בכל 4 הסיבובים (עזבו שנייה אותנו ותסתכלו על כל ההגרלות של המסלול אלופות ביחס ללא אלופות)

18 minutes ago, tkui said:

לא

משום מה גם לי הוא מוכר

לא מבין איך הליגות הקטנות שותקות על זה ועוד חותמים הסכמים שלא יהיו משחקים בזמן של המפעלים האירופיים (שאנגליה דווקא שמה באותו הזמן את המשחקים שלהם)
ובכלל לא מובן לי הקטע הזה שהאלופות צריכות לעבור 2-3 קבוצות- כדי להגיע לאירופית ולעומת זאת אם הן היו יוצאות מקום שני בליגה היו מקבלות רק אחת באותה רמה בכל 4 הסיבובים (עזבו שנייה אותנו ותסתכלו על כל ההגרלות של המסלול אלופות ביחס ללא אלופות)

הזוי שפאוק היא קבוצת דרג 4-3 לגיטימית בליגת האלופות צריכה לקבל הגרלת מוות בזמן שאולימפיאקוס מטיילת לליגת האלופות.

1 hour ago, tkui said:

לא

משום מה גם לי הוא מוכר

מוזר

בגלל זה הוסיפו את הליגה השלישית
וואלה שונא אותם גם אבל מה כבר אפשר לעשות נגדם

4 hours ago, Dr. Caligari said:

מוזר

בגלל זה הוסיפו את הליגה השלישית
וואלה שונא אותם גם אבל מה כבר אפשר לעשות נגדם

זה סתם הוצאת קיטור אני לא באמת חשבתי על העניין וברור לי שלנו יותר קשה לצאת נגדם כי לא חסר להם דרכים לדפוק אותנו

אבל סתם ככה מהשרוול:
ליגות אחרות כמו קרואטיה/ יוון/ סרביה/ רומניה יכולות נניח להגיע להסכמים בניהם שהן מקיימות מחזורים בזמן המפעלים האירופיים ובנוסף להגיע להסכם עם הממשלה של להטיל מס על ערוצים שמשדרים את הצ'מפיונס (או אפילו שידורים של הליגות הגדולות)

כך שהזכייניות שידור לא יציעו הרבה כסף בשביל הזכויות שידור ולגרום לכך שלאופ"א יהיו פחות זכויות שידור וכסף

פוקי 5 שערים ובישול  ואחראי עד עכשיו לכל השערים של נוריץ' העונה, היה סימן שאלה בתחילת העונה אם יכול לעשות את הקפיצת מדרגה...סיפור יפה בנתיים.

18 minutes ago, Mike said:

פוקי 5 שערים ובישול  ואחראי עד עכשיו לכל השערים של נוריץ' העונה, היה סימן שאלה בתחילת העונה אם יכול לעשות את הקפיצת מדרגה...סיפור יפה בנתיים.

חיית פנטאזי

48 minutes ago, YoniC said:

פסז הולכים להשכיב 123 מיליון יורו על ווילפריד זאהה. הגיע הזמן שהוא יעזוב כבר את קריסטל פאלאס, ממש מתבזבז שם

123 מיליון על וילפריד זאהה והעולם שותק

2 minutes ago, daniel616 said:

123 מיליון על וילפריד זאהה והעולם שותק

לחץ של זמן + לקנות בשוק האנגלי משמעותית יותר יקר + קריסטל פאלאס לא יכולים להביא מחליף עכשיו

15 minutes ago, YoniC said:

לחץ של זמן + לקנות בשוק האנגלי משמעותית יותר יקר + קריסטל פאלאס לא יכולים להביא מחליף עכשיו

אז שלא ילכו על זאהה. בשביל לקחת אליפות בצרפת הם לא צריכים את זאהה.

27 minutes ago, daniel616 said:

אז שלא ילכו על זאהה. בשביל לקחת אליפות בצרפת הם לא צריכים את זאהה.

תכלס זה נכון, למרות שאני כן תופס מזאהה שחקן שגדול על קריסטל פאלאס (אבל לא יותר משחקן סגל במועדון בכיר). פסז רגילים לעשות שטויות אבל

13 minutes ago, YoniC said:

מי מכריח אותם להביא את וילפריד זאהה דווקא? הריי בשביל לזכות באליפות צרפת גם הסגל הקיים מספיק.

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

נו באמת על מה פסלו את הגול?

איזה שטויות

עוד מעט יפסלו גול על הכיפה של הבולבול.