Jump to content

קלוז' - מכבי תל אביב

דקסטר

Recommended Posts

יצא לך לראות את המשחקי אימון?

גם כשמכבי נראו טוב הוא הצליח למסור ליריב לפחות 3 פעמים (בכל משחק אימון שהוא שותף בו)

לא מסיק מסקנות נכון לעכשיו אבל ללא ספק לא יכול שלא להרים גבה

נראה

ראיתי את כל המשחקי אימון והעובדה שאתה מתייחס למשחק אימון כדוגמא לא נותנת לך הרבה נקודות.

אמאדור בלם מצוין באוויר, באחד על אחד, בחילוצים ובתיקולים. החיסרון הגדול שלו ואחת הסיבות (לדעתי) שהוא לא שיחק באופן קבוע בעונה שעברה היא הנעת הכדור הבעיתית שלו.

לא שביתה ולא כלום.

הרומנים לא מוגבלים ולא נחותים. הלוואי עלינו שחקני התקפה כמו אומרני או רונדון.

הם לא שווים 3-4 אצלנו אלא אליפות.

גם אני לא מבין את הזלזול.

אלופת רומניה, מרומניה יש קבוצות בבתים כמעט כל שנה אאל"ט, הלוואי לכדורגל הישראלי רזומה כזה.

עם זאת לדעתי אנחנו טובים מהם, נראה בשלישי.

מרכז ההגנה היה בסדר גמור לדעתי, רוב הבעיות הגיעו מהאגפים, יכול להסביר למה איביץ' רוצה סאבוריט גם בצד ימין, יכול להיות כוח משמעותי.

עד עכשיו אני בדיכאון מהמשחק.

זו גם הסיבה שלא הגבתי עד עכשיו, שיחקנו כמו קבוצת תחתית, מעיפים כדורים לשום מקום, גועל נפש.

התנתקתי מהתקשורת וכו...

מקווה שיתעוררו על עצמם בנתניה, למה הוציאו את החשק לראות אותם, זה לא כדורגל.

אלופת רומניה, מרומניה יש קבוצות בבתים כמעט כל שנה אאל"ט, הלוואי לכדורגל הישראלי רזומה כזה.

מרכז ההגנה היה בסדר גמור לדעתי, רוב הבעיות הגיעו מהאגפים, יכול להסביר למה איביץ' רוצה סאבוריט גם בצד ימין, יכול להיות כוח משמעותי.

סאבוריט אל. מעולה הגנתית והתקפית.

על ג׳ראלדס מספרים שהוא שחקן בעל אופי התקפי והרבה מאמנים לא אהבו את הליקויים שלו בהגנה (במקור החל לשחק בכנף והוסט לעמדת המגן, לעיתים גם סוגר פינה כמגן שמאלי) , הלוואי ויהיה טוב, קנדיל צריך מישהו שימשיך להוציא ממנו את המקסימום וההפך.

לא חושב שזה זלזול שנובע סתם כך, הרומנים היו פשוט רעים ומכבי היו רעים יותר. בכללי זה היה משחק ברמה מאוד נמוכה, בעיקר בגלל הדשא הרעוע

אם סבוריט וייני היו כשירים הייתי אופטימי לגבי מהפך בנתניה , לא צריך אפילו את גולסה,ניקוליץ, אצילי ואופואדו, לא צריך רכש, רק תחזירו לי את ייני וסבוריט ועוברים. אבל הם לא יהיו וזאת בעיה.

בשנים האחרונות הכדורגל הרומני על הפנים. לא במקרה קלוז' התחילו בסיבוב הראשון ואנחנו לא.

לא חושב שזה זלזול שנובע סתם כך, הרומנים היו פשוט רעים ומכבי היו רעים יותר. בכללי זה היה משחק ברמה מאוד נמוכה, בעיקר בגלל הדשא הרעוע

אני מסכים.

לא חושב שהיינו רעים יותר, אדרבה.

בטוח שבנתניה זה יראה אחרת ונעלה.

כל הקיץ איביץ דאג להבהיר לשחקנים שזאת עונה חדשה ושיהיו עם הרגליים על הקרקע.

ניכר שזה ישב לשחקנים בראש ובתוספת לכך שהיה מדובר במשחק חוץ מול יריבה לא פשוטה זאת התוצאה והאמת שיכל להיות יותר גרוע..

מקווה שאיביץ יחזיר להם את הביטחון,בטוח שנתניה מלא גם יעזור ויש סיכוי לעבור שלב.

כל הקיץ איביץ דאג להבהיר לשחקנים שזאת עונה חדשה ושיהיו עם הרגליים על הקרקע.

ניכר שזה ישב לשחקנים בראש ובתוספת לכך שהיה מדובר במשחק חוץ מול יריבה לא פשוטה זאת התוצאה והאמת שיכל להיות יותר גרוע..

מקווה שאיביץ יחזיר להם את הביטחון,בטוח שנתניה מלא גם יעזור ויש סיכוי לעבור שלב.

סיכוי לעבור שלב זה אנדרסטייטמנט.

אתה חזק מאוד בתמונה.

דעה אולי לא פופולרית - אבל לדעתי צריך להביא במקום ציקו חלוץ זר.

אפשר לשחק בקווים עם עטר, אצילי, יונתן כהן ובלקמן לעת הצורך.

יש גם את אילון אלמוג.

דעה אולי לא פופולרית - אבל לדעתי צריך להביא במקום ציקו חלוץ זר.

אפשר לשחק בקווים עם עטר, אצילי, יונתן כהן ובלקמן לעת הצורך.

יש גם את אילון אלמוג.

מסכים חד משמעית,נתנו לו את עונה שעברה והיה סביר בהחלט,העונה הוריד כמה קילוגרמים שכנראה עוזרים/יעזרו לו בהמשך, וכבר אתמול קיבל את ההזדמנות.חבל שלא ניצל אותה

לדעתי הוא לא האקסטרה שאנחנו צריכים מזר בעמדה הזאת.

אני מופתע שעדין לא נקנו כל הכרטיסים נכון לשעה זו.

אף פעם אנחנו לא בסולד אאוט לפני ; אבל במשחק תמיד מפציצים(למעט הבלחות קטנות במשחקים לא חשובים..-אבל נתניה 3 שנים?מוגזם).

מקווה שהפעם זה ישתנה , נעוף על הכרטיסים ומקווה שמי שביחד עם מי שמגיע נעשה שם שגעות, לעודד 90 דקות בלי לנוח לרגע ,סופר סופר קריטי להמשך הדרך שלנו באירופה לשנים הקרובות!

אני מופתע שעדין לא נקנו כל הכרטיסים נכון לשעה זו.

במזרחי נראה שיהיה כמעט מלא השאלה מה יהיה במערבי.

היחס לעלייה ממש מפתיע , לעומת לפני המשחק הראשון שהיחסים היו כמעט הפוכים , לדעתי זה לא משקף יחס 2.20 לעלייה יותר הגיוני , מעניין כמה היחסים בכל האתרים כפי שהציגו פה ממוצע לפני שבוע.

היחס לעלייה ממש מפתיע , לעומת לפני המשחק הראשון שהיחסים היו כמעט הפוכים , לדעתי זה לא משקף יחס 2.20 לעלייה יותר הגיוני , מעניין כמה היחסים בכל האתרים כפי שהציגו פה ממוצע לפני שבוע.

דווקא הגיוני יחסית. ניצחון 2-1 שלנו שלא יספיק או 1-0 שלאחר מכן נודח בהארכה, נשמע סביר. קלוז פייבוריטים

שערי חוץ נספרים רק ב90 דקות או כל המשחק?

נניח אם ננצח 1-0 ואז בהערכה כל קבוצה תכבוש ויהיה 2-1

אז הם עולים בגלל שער חוץ או ממשיכים לפנדלים?

נחשבים כולל הארכה

דווקא הגיוני יחסית. ניצחון 2-1 שלנו שלא יספיק או 1-0 שלאחר מכן נודח בהארכה, נשמע סביר. קלוז פייבוריטים

בדרכ אני מסכים אבל אני חושב שאתרי ההימורים עובדים על סטטיסטיקות ופורמת משחק .

אין ספק שהחשיבות של שער חוץ היא קריטית , אבל לטעמי יחס של 3.30 זה יחס שהייתי מצפה שיגזר מהתגובות פה בפורום שמסתכלות נטו על המשחק האחרון שהיה זוועתי , מאתרי ההימורים הייתי מצפה להסתמך על סטטיסטיקות ומידע מעונה שעברה שמכבי לא ספגה כמעט שערים , וכבשה בבית כמעט 2 בכל משחק .

בהתחשב בכך שזה קבוצה אירופאית ולא קבוצת ליגה ( שלטעמי ברמתה לא מתחרה פה על אליפות ) הייתי מצפה ליחס 2 ומשהו .