Jump to content

קלוז' - מכבי תל אביב

דקסטר

Recommended Posts

כל הנושא ואין אזכור לריקן. עד עכשיו אני מנסה להבין מה הוא עשה 90 דק במגרש

בדיוק. הוא לא עשה כלום. לא שטויות אבל גם לא דברים טובים.

כל מכבי שיחקו חלש אתמול אין מה לדבר על שחקן שחקן.

אין סיבה בעולם ואני אומר את זה בדיעבד כי תמכתי בהרכב לפני תחילתו, שנעלה ללא השחקן הכי טוב של הקבוצה, הקפטן בהיעדר שרן למשחק. וגם לא את הסקורר הטוב ביותר שיש לך היום.

יש סיבה והסיבה היא שאיביץ' חושב שהוא לא מתאים לשיטה.

לכתוב היה חייב לפתוח זה קצת ילדותי כי יש לעטר חסרונות ואיביץ' זיהה אותם.

כל הנושא ואין אזכור לריקן. עד עכשיו אני מנסה להבין מה הוא עשה 90 דק במגרש

לגמרי יכול להבין למה איביץ'פתח איתו. אבל אחרי הגול כבר היה ברור שאין לו מקום במגרש. אני גם מבין למה לא הוציא אותו עד דקה 56. אבל ברגע שמיכה נכנס ריקן היה חייב לצאת ולא יוני, נוצר מצב שמדקה 60 אנחנו רק תוקפים וריקן שיחק על הקו בלי לעשות פעולות פשוטות של שחקן קו.

יש סיבה והסיבה היא שאיביץ' חושב שהוא לא מתאים לשיטה.

לכתוב היה חייב לפתוח זה קצת ילדותי כי יש לעטר חסרונות ואיביץ' זיהה אותם.

לא עבד כל החצי הראשון, היריבה שלך לא היוותה שום איום עליך, התכנית שלך לא עבדה וזה קורה, לא קרה כלום. כמו שרשמתי לפני המשחק שזו בחירה נכונה נלך עם זה גם עכשיו כי זה אכן לא חכמה בדיעבד אבל התגובות שלו היו מאוחרות. ושוב, אני לא בא לשרוף אותו להיפך, אפשר להעביר ביקורת גם על איביץ׳, הוא מאמן אדיר ואין לי ספק שהוא יכול להוביל את מכבי גם בזירה האירופאית, מה שכן הטעויות שהוא ביצע במוק׳ הליגה האירופית בוצעו גם היום. כל אחד רואה את הדברים אחרת, וגם המאמן. לרוב הוא הצליח, אתמול זה לא עבד והביקורת היחידה היא החילופים המאוחרים.

לא עבד כל החצי הראשון, היריבה שלך לא היוותה שום איום עליך, התכנית שלך לא עבדה וזה קורה, לא קרה כלום. כמו שרשמתי לפני המשחק שזו בחירה נכונה נלך עם זה גם עכשיו כי זה אכן לא חכמה בדיעבד אבל התגובות שלו היו מאוחרות. ושוב, אני לא בא לשרוף אותו להיפך, אפשר להעביר ביקורת גם על איביץ׳, הוא מאמן אדיר ואין לי ספק שהוא יכול להוביל את מכבי גם בזירה האירופאית, מה שכן הטעויות שהוא ביצע במוק׳ הליגה האירופית בוצעו גם היום. כל אחד רואה את הדברים אחרת, וגם המאמן. לרוב הוא הצליח, אתמול זה לא עבד והביקורת היחידה היא החילופים המאוחרים.

עזוב, הוא טוב רק לליגה. כמו קנדיל או אופיר. אני כבר מתגעגע אליו מעכשיו כאשר נבין שאיביץ הטועה הסדרתי במפעלים אירופאים, יעזוב. יהיה גוטה.

המשחק של אמאדור עיצבן אותי..

הכדורים הארוכים האלה ללא כתובת..

כאילו שהוא עושה בכוונה

כשראיתי את המשחק בלייב לא ייחסתי לזה חשיבות כי כולם פשוט איבדו כדורים בצורה הזוייה זה נראה כאילו הם מוציאים לחוץ בכוונה בשביל לטפל בשחקן,

אבל בשידור חוזר שמתי לב שאמאדור איבד המון המון כדורים, פשוט זרק כל כדור לכל כיוון לרוב זה הגיע ליריב שהתחיל התקפה ובחלקו יצא לחוץ וקרן.

כשראיתי את המשחק בלייב לא ייחסתי לזה חשיבות כי כולם פשוט איבדו כדורים בצורה הזוייה זה נראה כאילו הם מוציאים לחוץ בכוונה בשביל לטפל בשחקן,

אבל בשידור חוזר שמתי לב שאמאדור איבד המון המון כדורים, פשוט זרק כל כדור לכל כיוון לרוב זה הגיע ליריב שהתחיל התקפה ובחלקו יצא לחוץ וקרן.

זה קרה כי השלישייה בקישור היא מאוד בעייתית בכל הקשור להנעת כדור.

אף אחד מהם לא הגיע לקחת ממנו את הכדור, אף אחד מהם לא היה הברומטר באמצע שממנו מתחילים התקפות, אז פשוט שלחו את אמאדור שהוא גם כך מוגבל מאוד טכנית, להעיף כדור קדימה ובלית ברירה לדלג על הקישור. גלזר ופרץ דרכו אחד לשני על האצבעות וריקן היה רחוק מקדימה ובהמשך רק באחד הצדדים.

אף אחד מהם לא הגיע לקחת ממנו את הכדור, אף אחד מהם לא היה הברומטר באמצע שממנו מתחילים התקפות, אז פשוט שלחו את אמאדור שהוא גם כך מוגבל מאוד טכנית, להעיף כדור קדימה ובלית ברירה לדלג על הקישור. גלזר ופרץ דרכו אחד לשני על האצבעות וריקן היה רחוק מקדימה ובהמשך רק באחד הצדדים.

בדיוק. לדעתי היה משחק טוב מאוד לז'איר אם נוציא את עניין הכדורים הארוכים, בהגנה הוא היה שקט ויציב, בלם לפחות פעמיים שלוש מצב מסוכן.

מסכים עם ברנדון.

ההעדפות כדור של אמאדור היו מחרפנות, אבל אי אפשר היה שלא לשים לב לעובדה שהקישור פשוט לא בא לבקש כדור.

לא היה אף אחד שיחבר בין ההגנה להתקפה

עזוב, הוא טוב רק לליגה. כמו קנדיל או אופיר. אני כבר מתגעגע אליו מעכשיו כאשר נבין שאיביץ הטועה הסדרתי במפעלים אירופאים, יעזוב. יהיה גוטה.

איפה אמרתי את זה ?

במקום לפתח דיון אתה יעני מנסה לקטול כאילו שלחתי אותו הביתה.

למעט, בעניין הגול, לא מבין ביקורת ספציפית על שחקן כזה או אחר במשחק הזה. חוץ משכטר, שעוד הבין מה הוא צריך לתת לקבוצה, כולם היו בינוניים. אני מאוד מקווה שזה חלודה/התרגשות של פתיחת עונה, כי ככה יהיה לנו מאוד קשה להעפיל לשלב בתים כלשהו.

בנושא עטר, עהוא אמנם לא הקאפ אוף טי שלי, אבל בקמפיין הנוכחי הוא צריך לקבל יותר קרדיט מאשר אתמול. כדי להתקדם באירופה, אנחנו צריכים מזל בהגרלות והתעלות של שחקנים. במצבת הפצועים הנוכחית, עטר הוא הפוטנציאל הכי גדול להתעלות.

נכון, גם פיבן העיף הרבה מאוד כדורים ארוכים לא מדויקים, אבל אי אפשר להאשים אותם כשהקישור לא מגיע מספיק בשביל לקבל את הכדור.

המשחק של אמאדור עיצבן אותי..

הכדורים הארוכים האלה ללא כתובת..

כאילו שהוא עושה בכוונה

הנה זה ממשיך...

אמאדור היה אתמול הכי טוב בהגנה.

כנראה כל העונה אתם תתחילו לקטול אותו בגלל כתבות על זה שהוא לא כאן.

המסירות שלו אכן לא היו טובות, אבל היו עוד כמה שחקנים שעשו את זה בגלל הקישור.

ציפיתי למשחק אפור אבל לא חשבתי שמכבי תהיה עד כדי כך גרועה. מבאס ומאכזב. כמה גדול ומשמעותי ההבדל בין ה1:0 ל1:1.

מקווה שהשחקנים יסירו חלודה ושאיביץ' יקח את המסקנות שלו להמשך הקמפיין כי בכל מקרה גם אם נודח המטרה היא שלב בתים אירופי ויש לנו עוד 2 סיבובים לא קלים לעבור.

איפה אמרתי את זה ?

במקום לפתח דיון אתה יעני מנסה לקטול כאילו שלחתי אותו הביתה.

שכן הטעויות שהוא ביצע במוק׳ הליגה האירופית בוצעו גם היום.

זה אתה כתבת. הוא אדיר עד שהוא מגיע לאירופה. כמו קנדיל/ אנעערף.

לא אני. לא יעני ולא שלחת הביתה. מספיק ארס בציטוט.

לפי דעתי ההתלבטות בהרכב היא לא בין עטר לצ'יקו, אלא בין כהן לעטר כי שניהם משחקים כנף שמאל ופחות טובים בכנף ימין.

אמאדור אתמול הפתיע אותי כי לא יצא לי לראות את המשחקי אימון, אבל לפי התגובות פה חשבתי כבר עושה שביתה איטלקית ואתמול לפי דעתי החזיק את ההגנה יפה. מסירות ארוכות אף פעם לא היה הצד החזק שלו. גם פיבן, שהרבה פה אמרו שלא מתאים, היה לא רע בכלל חוץ מטעות בהרחקת כדור שלמזלנו לא עלה בגול.

יניוטיס התחיל רע ומהוסס ועלה לנו בגול, אבל התעשת על עצמו ואני לא מודאג בגללו בכלל.

מי שכן אכזב אותי אתמול היו ריקן וקנדיל. הראשון אישית אני לא מחזיק ממנו ולא חושב שהוא צריך לפתוח בהרכב שלנו ולא משנה מי חסר, הוא נורא איטי עם הכדור ולפעמים נדמה לי שהטלוויזיה עוברת לסלואו מושאיין שהוא עם הכדור. בקשר לשני, יותר מידי טעויות של איבוד כדור באיזור מסוכן, נכון שהרבה איבדו כדורים אבל קנדיל זה היה יותר מורגש, והיכולת ההתקפית שלו אתמול הייתה חלשה מלבד מסירת רוחב אחת. לטעמי שני השחקנים האלו מתאימים לשחק בליגה ולא באירופה.

כל השאר היו מה שציפיתי מהם ואפילו קצת הופתעתי מהיכולת. לשחק בחוץ נגד אלופת רומניה וכל המחצית השנייה להיות טובים מהם זה לא מובן מאליו. בבית אנחנו יכולים וצריכים לעבור אותם.

שכן הטעויות שהוא ביצע במוק׳ הליגה האירופית בוצעו גם היום.

זה אתה כתבת. הוא אדיר עד שהוא מגיע לאירופה. כמו קנדיל/ אנעערף.

לא אני. לא יעני ולא שלחת הביתה. מספיק ארס בציטוט.

עובדתית זה נכון, וזה עדיין לא נועד לייצר ארס, כל אחד והזווית שלו.

הנה זה ממשיך...

אמאדור היה אתמול הכי טוב בהגנה.

כנראה כל העונה אתם תתחילו לקטול אותו בגלל כתבות על זה שהוא לא כאן.

המסירות שלו אכן לא היו טובות, אבל היו עוד כמה שחקנים שעשו את זה בגלל הקישור.

יצא לך לראות את המשחקי אימון?

גם כשמכבי נראו טוב הוא הצליח למסור ליריב לפחות 3 פעמים (בכל משחק אימון שהוא שותף בו)

לא מסיק מסקנות נכון לעכשיו אבל ללא ספק לא יכול שלא להרים גבה

נראה

משחק מעצבן. הפסדנו לקבוצה נחותה ומוגבלת מאוד בעיקר התקפית.

הפסדנו בעיקר באמצע ושוב הוכח שאין קשר בין מכבי שמשחקת עם מיכה לבלעדיו. אני כן חושב שהמחשבה היתה שבאירופה מיכה צפוי להישחק בפתיחה בגלל היעדר פיזיות וכדאי לשמור אותו כשהיריבה קצת עייפה מה שייתן לו עוד מטר ועוד שניה לתת מסירה טובה. הבעיה שכשהוא כבר נכנס לא היו שחקנים שמבינים אותו מספיק )עטר יוני ושכטר) והתיאום שלו עם בלקמן עדין חסר.

שכטר עבד מצוין ועשה את שלו.

האמצע היה חלש כי לא היה שחקן יצירתי ליד הגרזנים. לך תבנה על ריקן כעושה משחק.

אופיר היה סביר, אמדור גם. תפסיקו עם השטויות-אף שחקן בסיטואציה שלו לא יעשה דווקא. יש לו קריירה לנהל ושביתה איטלקית זה לא חלק מניהול קריירה גם אם לכאורה הוא ביקש לחזור לספרד. לא כל טעות בסגירה או מסירה גרועה (כאילו שראיתם ממנו פעם מסירות טובות) זה סבוטאז.

והגול באשמת פרץ הרבה יותר מאשמת השוער. אבל השוער זר יווני, חדש, והסוכן שלו לא משדר (מפרשן) משחקים של מכבי.

חוץ מזה, אמורים לעבור אותם למרות התוצאה הרעה.