Jump to content

קלוז' - מכבי תל אביב

דקסטר

Recommended Posts

קלוז' אחת הקבוצות הבינוניות שראיתי.

אם לא עוברים אותם באמת אין מה לחפש באירופה, בטח לא בצ'מפיונס

איזו הגזמה. באותה מידה, אובייקטיבית, אפשר לומר את זה גם על מכבי של אתמול.

בכל המשחקים השנה אנחנו בקושי בועטים לשער ובטח שלא כובשים. צריך את אלירן על המגרש אם אנחנו חושבים על להבקיע יותר משער.

מבסוט על הכניסה של בלקמן, נראה חד יחסית לזה שלא שיחק הרבה זמן ויכול לעזור לנו במשחקים באירופה עם הפיזיות שלו (ולא, נמני, זה לא "תמוה" שמאמן שרואה את האימונים בחר להכניס אותו לפני אלירן).

איזו הגזמה. באותה מידה, אובייקטיבית, אפשר לומר את זה גם על מכבי של אתמול.

בכל המשחקים השנה אנחנו בקושי בועטים לשער ובטח שלא כובשים. צריך את אלירן על המגרש אם אנחנו חושבים על להבקיע יותר משער.

מבסוט על הכניסה של בלקמן, נראה חד יחסית לזה שלא שיחק הרבה זמן ויכול לעזור לנו במשחקים באירופה עם הפיזיות שלו (ולא, נמני, זה לא "תמוה" שמאמן שרואה את האימונים בחר להכניס אותו לפני אלירן).

אלירן? עם כל הכבוד והאהבה אליו אחרי המשחק אתמול לא חושב שאיביץ' ייתן לו לשחק בארץ.אתמול פעם אחת נגע בכדור וניסה לעשות תרגיל בחצי שלנו במקום להוציא מתפרצת.

שכטר לא שווה הרכב גם בהפועל חיפה

חלוץ צריך לדעת לתת גולים אחרת אין לו מה לחפש במגרש

על מה אתה מדבר בכלל , היה בין הטובים אצלנו אתמול אם לא הכי טוב

החשש לפני המשחק היה משתי תרחישים :

1. הפסד ביותר מ 2 שערים

2. הפסד קטן אבל שקלוז' תפגין עליונות ברורה שתתן לה עדיפות בגומלין

זה לא קרה

היה משחק בין שתי קבוצות די שוות בחולשתן, לקלוז' היה יתרון שהתחילו את העונה והבייתיות והם לא ניצלו את זה ליותר מ 0-1 .

מכבי הרוויחה לפחות עוד קצת הסרת חלודה, בבית אנחנו עובדים אותם.

תבואו אש עם רעב בעיניים ומכבי תעשה את זה, סומך עליהם.

נראנו רע נכון, אבל אפשר לתקן.

עמדנו במשימות יותר קשות.

אולימפיאקוס, פנאתינייקוס, באזל. עברנו אותם, נעבור גם את זה, יאללה מכבי

בדיוק.

יאללה, צאו מאווירת הנכאים...

יותר גרוע מהמחצית הראשונה של אתמול כבר לא יהיה.

מכבי תעלה את הרמה שלה במשחק הבא ונעבור.

נתניה חייב להיות סולד אאוט.

לבוא בטירוף וללחוץ מהדקה הראשונה.

יאללה שיבואוווו כבר

אם לא עוברים את החלשים האלה בבית אז אין לנו מה למכור במילא נגד סלטיק, ביאסו היום.

א. הם לא כאלה חלשים

ב. מאמין שנעבור בכל זאת

ג. גם אם נעבור , בעקרון אין לנו מה למכור נגד סלטיק

אנחנו לא ברמה הזאת בכלל ויש פערי רמות גדולים (מדובר על קבוצת צמפיונס לגיטימית במשך שנים) ואם איכשהו נעבור אותם זו סנסציה

מזלזלים ברומנים וגם במכבי, סה"כ מכבי עשו עבודה הגנתית לא רעה ולא טובה, לא שיחקנו מול דייגים, יחד עם זאת גם לא שיחקנו מול קבוצה גדולה .. מה שמדאיג אותי החוסר מצבים שלנו, אין מצב שמיכה לא פותח..חובה שהוא יפתח שבוע הבא לפני כל שחקן, הוא היחיד שיודע לתת כדור לגול ולהניע כדור שנשלוט בנעשה במגרש.

גם להם יש הגנה יחסית חזקה לסטנדרטים שהכרנו והם מאוד פיזים...הגיע הזמן ששחקנים מסוימים התעוררו ויבינו שהתחילה עונה חדשה ויפסיקו להתעסק עם הצעות מחו"ל.

.

אני סה"כ לא כזה אופטימי, יותר מתאים לנו ליגה אירופאית, אבל אם עפים, עדיף שנהיה מדורגים בפליאוף של האירופאית ולא בשלב הזה שאז נקבל עוד קבוצה חזקה לקראת האירופאית.

לא מבין את הפסימיות של האנשים כאן.

כנראה מושפעים מהשידור של רמי ויץ ומהכותרות של פשכצקי האפס הזה.

לסכם לכם את המשחק?

נכון, לא היינו טובים ומחצית הראשונה אפילו היינו גרועים.

ועדיין,

היינו יותר טובים מהיריבה במחצית השנייה במגרש הביתי שלהם,

הם בעטו רק פעם אחת למסגרת, במגרש הביתי שלהם,

הגול היה במצב נייח ולא הצליחו להגיע לבעיטה למסגרת בהתקפה מסודרת שלהם, וזה שוב במגרש הביתי שלהם.

מכבי בשבוע הבא עם דחיפה מהקהל ועם רמה קצת יותר טובה של כדורגל חייבת לתת 2-3 חתיכות...

אז פשוט לקנות כרטיס ולבוא לדחוףףף

מדהים שאנשים כאן יוצאים על שכטר שהיה אתמול הכי טוב במכבי אבל על האתרוג פרץ , שבפעם האלף מלווה שחקן לנגוח לגול ומאבד כל כדור שני, אין להם מילה רעה.

שיגיע שלישי כבר,כל יום הולך לעבור כמו נצח ... בטח כשאנחנו יודעים שאנחנו עדיפים מהם

מדמיין את עצמי כבר יוצא ב4 מהבית מהלחץ שיהיה לי

רק שיגיעו !

אני אוהב את האופטימיות, מבחינתי משחקים מהסוג של אתמול גורמים לי להרגשה שאין בקבוצה הרבה כדורגל, במיוחד עם ההרכב שעלינו

כשמיכה עלה זה השתנה לגמרי, לחצנו אותם, החזקנו בכדור, באמת שמחצית שניה הרומנים האלה נראו כמו כלום ושום דבר

הבעיה היא שבנתניה זה יהיה תורם לשחק על תוצאה וכאן המוקש, זו אופרה אחרת מאתמול

חייבים גול מהיר וחייבים מוציאים לפועל על הדשא מהדקה הראשונה

אתמול לא היה לי מצב רוח לשאול את זה, אבל למה אתמול הקהל של קלוז' שר שכטר מת?

אגב הם שרו הרבה שירים שלנו כמו עד השנייה האחרונה.

אתמול לא היה לי מצב רוח לשאול את זה, אבל למה אתמול הקהל של קלוז' שר שכטר מת?

אגב הם שרו הרבה שירים שלנו כמו עד השנייה האחרונה.

גם אני נשרטתי על זה עד שהבנתי שהם שרים סה אפ אר (CFR)

הכי מצחיק היה לראות את הציונים של פשחצקי לשחקנים אחרי המשחק,מי שהיה טוב קיבל ציון נמוך ולהיפך,אין ספק שהבנאדם שונא מכבי ומחפש לזרוע רעל,לצערי הרבה אוהדים מפנמים את דבריו וזה עובר ליציע

אני חושב שכולם כולל איביץ באו למשחק הזה בתחושה שאנחנו משחקים מול יריבה עדיפה, בכושר ואנחנו לעומת זאת עדיין לא התחברנו והפוטנציאל הרס מהמשחק הזה גדול מאוד.

בפועל, לדעתי אחרי מחצית אחת כבר היה ניתן להבין שמדובר בקבוצה ברמת המקומות 3-4 בליגה שלנו לפחות על פי הכושר הנוכחי שלה ואפשר לשחק מולה התקפי יותר, 2 בלמים ו2 קשרים דפנסיביים עם מיכה באמצע.

אני לא חושב שהחילופים במחצית השניה באו בזמן ואף פעם לא אבין את חוסר הקרדיט לעטר לא פה ולא מצד איביץ' ובמיוחד לא אחרי העונה האחרונה אבל אני באמת אופטימי שבבית, עם הקהל שלנו ואני חושב שתוצאה כזאת תביא את הקהל בטירוף למשחק כי צריך לבוא לנצח אנחנו יכולים וצריכים לעשות את זה.

אני שומע כל פעם את הטענה/אמירה שזה בסך הכל משחק שני של הקבוצה ביחד ולוקח זמן להתחבר אבל מצד שני כשיש משחקי אימון לא עולים עם הרכב שישחק אי פעם ביחד ולא מרוויחים עוד משחקי עבודה על תיאום לפני המשחקים הרשמיים...אם זה חשוב אז משחקי האימון צריכים להיות בשביל זה.

לא להבין את החוסר פרגון לעטר?

הבן אדם מחרב את המשחק כשהוא עולה מחליף בחודשים האחרונים, מחרב.

זה מה שרשמתי בנושא השני.

לליגה זה עוד נחמד מדי פעם (וגם למדו אותו כבר מזמן), באירופה זה פשוט לא הולך והוא הורס את כל המשחק במקום לשחרר פסים הכי פשוטים.