Jump to content

קלוז' - מכבי תל אביב

דקסטר

Recommended Posts

פייר פלי מגביל חוזים לשחקנים חופשיים?

אחת הסיבות העיקריות שמכבי הסתבכה בפייר פליי היא החוזים הגבוהים ששחקנים קיבלו פה.

גם אם איכשהו הצלחת לגייס כסף לשחקנים חופשיים עם שכר גבוה , קשה למצוא כאלה ברמות שאנחנו רוצים ושיסכימו לבוא לישראל.

בלקמן סבבה אבל הוא לא החלוץ זר איכותי שהיינו רוצים לראות פה..

אין לי ספק שיביאו בלם ושצריך היה להשאיל את ניקוליץ ולהביא משהו איכותי למרכז שדה

אבל בשורה התחתונה מכבי היו חייבים להביא דבר ראשון חלוץ זר ברמה גבוה.

נקווה לעבור הכי חשוב...

אני מסכים שבלקמן זה לא החלוץ שהיינו רוצים לראות פה, אבל כנראה שהוא הכי טוב שמצאנו.

הבעיה שלנו היום למשל הייתה פחות בחלוץ (שכטר) אלא יותר במרכז המגרש ובהגנה ולכן לדעתי יותר חשוב להביא לשם רכש כרגע.

שלישיית הקישור הזו מתאימה יותר ל3 בלמים. זה עבד טוב בסוף העונה שעברה כי ליקוי הנעת הכדור נפתר ע"י שלישיית הבלמים שמניעה.

כתבתי גם לפני המשחק, צ'יקו ויוני פחות טובים על הקו.

מאמין שאפשר לעבור, לא פשוט אבל במומנטום טוב במשחק עם הקהל אפשר לעשות את זה.

שלישיית הקישור הזו מתאימה יותר ל3 בלמים. זה עבד טוב בסוף העונה שעברה כי ליקוי הנעת הכדור נפתר ע"י שלישיית הבלמים שמניעה.

כתבתי גם לפני המשחק, צ'יקו ויוני פחות טובים על הקו.

מאמין שאפשר לעבור, לא פשוט אבל במומנטום טוב במשחק עם הקהל אפשר לעשות את זה.

לתת גול בנתניה ומשם להארכה\פנדלים זה לא בשמיים אם יעלו עם מיכה ואולי עטר מלכתחילה,

אבל לא לספוג יהיה בעייתי בטח כשהסקורר הגדול שלהם חוזר ושער חוץ שנספוג גומר את הסיפור.

התוצאה מאכזבת לאור איך שהמשחק התפתח וההבנה שמדובר בקבוצה שכנראה לא רצה איתנו לאליפות פה.

אבל,

מדובר בנוקאאוט במסגרת אירופית, כשאנחנו בסגל חסר מאד ובמשחק חוץ. בהתחשב בכל אלה, מדובר בתוצאה סבירה לכל הפחות. אמנם מגבירה את הפאניקה משער חוץ, אבל זו פאניקה שבכל מקרה קיימת.

להגיע בטירוף, גול מוקדם ומשחק חדש. להערכתי זה יספיק.

התוצאה מאכזבת לאור איך שהמשחק התפתח וההבנה שמדובר בקבוצה שכנראה לא רצה איתנו לאליפות פה.

אבל,

מדובר בנוקאאוט במסגרת אירופית, כשאנחנו בסגל חסר מאד ובמשחק חוץ. בהתחשב בכל אלה, מדובר בתוצאה סבירה לכל הפחות. אמנם מגבירה את הפאניקה משער חוץ, אבל זו פאניקה שבכל מקרה קיימת.

תוסיף למשוואה הזאת את העובדה שהחלוץ המרכזי שלהם חוזר לגומלין ואז תהיה לנו עוד יותר בעיה לשמור על שער נקי,

בעוד שאצלנו אף אחד לא מתוכנן לחזור כי כולם פצועים לטווח ארוך, למעט אולי ייני.

צריך דחיפה מטורפת של הקהל וממש לנסות ולתקן כמה שיותר ליקויים מהמשחק הזה, בעיקר איבודי כדור וחורים בהגנה.

גרם לי לחשוב איך בשנתיים הקודמות כשהתחלנו בסיבוב מוקדם באירופית, היה כזה דיבור על כמה שהשחקנים לא נחו ושלא הספיקו להכין את הקבוצה. אז ברור שיש לזה חסרונות, אבל מצד שני זכינו לכמה משחקים רשמיים מול קבוצות יחסית נוחות כדי להשתפשף

קלוז' קבוצת הגנה מעולה.

אתה אומר את זה על סמך היום או באופן כללי?

כי ממה שראיתי מהם היום, התקפית וגם הגנתית קבוצה מאוד בינונית. לצערינו, גם אנחנו לא איזה שוס גדול. בוא נגיד שלפי היכולת היום אני אהיה מאוד מופתע אם אחת הקבוצות תעפיל לאלופות. לא בטוח שאפילו לאירופית.

מעצבן אותי לקרוא תגובות של אוהדי מכבי באינטרנט שמנסים להיות מצחיקים על חשבון יאניוטיס (לדוגמה משווים אותו לקריוס ולטעויות שהוא עשה בגמר) אם לא הייתי רואה את המשחק והייתי קורא את התגובות הייתי בטוח שהוא עשה טעות קשה סטייל "אוי דוידוביץ'" ולא סתם שהוא עשה טעות רגילה וסתמית לחלוטין שיכולה לקרות לכל השוערים ובפרט כשהוא עוד חלוד ולא מתואם עם ההגנה.

חלאות.

מעניין יהיה לראות איזה הרכב יציב איביץ' לגומלין.

מצד אחד צריך לעלות בהרכב יוזם יותר, מצד שני לא יוזם מדי, כי אם נקבל גול מוקדם, נגמר הסיפור.

הוא יצטרך להיות יצירתי. לא מאמין שאותו הרכב יעלה גם בגומלין.

לא יודע למה ציפיתם, אבל לא הופתעתי מהיכולת של מכבי. ידעתי שבמשחק הראשון באירופה נראה את כל הליקויים שלא ניתן לראות פה בליגה.

קחו את זה ככלל אצבע, קבוצות ישראליות לא טובות במשחק חוץ באירופה, אנחנו כמעט תמיד נהיה נחותים במגרשי חוץ. עם זאת, לא הגיע לנו להפסיד, תיקו היה משקף יותר.

לא רוצה להתייחס ספציפית לשחקנים.

אני מאמין שנעבור אותם, זה לא בשמיים. פה אנחנו נשלוט, ונפתח משחק שיותר "רגיל" לנו. תנו קצת אמונה בקבוצה.

אבל,

סוף סוף מישהו קצת מרגיע

ה-1-0 שלהם כ"כ שביר, הם לא שוס כ"כ גדול, אבל אנחנו בבית יכולים גם לתת להם 3-4 חתיכות, עם משחק הלחץ שלנו במיוחד כשאנחנו יודעים מה עומד על הכף.

דבר אחד שימח אותי, הקהל שיגיע ביום שלישי לנתניה, לא יגיע שאנן. אנחנו רוצים בתים השנה באירופה ואנחנו נעזור לקבוצה להביא את זה.

תבואו אש עם רעב בעיניים ומכבי תעשה את זה, סומך עליהם.

נראנו רע נכון, אבל אפשר לתקן.

עמדנו במשימות יותר קשות.

אולימפיאקוס, פנאתינייקוס, באזל. עברנו אותם, נעבור גם את זה, יאללה מכבי ??

משחק חוץ אצל אלופת רומניה שהליגה שלה כנראה פחות או יותר ברמת הליגה פה. לא ראיתי משו מלהיב אצל הרומנים אבל גם לא ראיתי אצלנו. ציפיתי שנספוג עוד גול (מהאלה שלא באמת קשורים למהלכי המשחק). נצטרך להיות עם הרבה יותר ביטחון בהתקפה בבית -היו התקפות טובות אבל חוסר דיוק מזעזעז אצל ההתקפה, שעם קצת יותר ריכוז אתה כובש.

מצד אחד, תוצאה מעצבנת, 1-0 בחוץ זו תוצאה קשה ומשקרת. מצד שני? חשבתי שיהיה הרבה יותר גרוע. גם אותה קלוז' הפסידה בחוץ 1-0 לאותה אסטנה שעשתה אתמול 0-0 עם סנטה קולומה.

ה"שד" הרבה פחות נורא, לפחות ממה שאני חשבתי.

היו 3 מצבים לגול אתמול ועם קצת יותר ריכוז או מזל, או אם קנדיל היה נוגח לכל מקום אחר בשער חוץ מאל הידיים של השוער בהזדמנות שלו, וכולם מדברים אחרת.

שכטר לדעתי היה מעולה. הוא פשוט מבין את המשחק, עשה להם בלאגן בהגנה, ידע להאט את המשחק ברגעים שהשחקנים היו צריכים אוויר, עשה כמה פעולות מאוד חכמות מול קו הגנה אחרון.

לדעתי אם החילוף המוקדם היה מיכה במקום ריקן ולא במקום יוני גם היינו רואים שער חוץ.

המשחק בשבוע הבא הוא אופרה אחרת, לגמרי רואה אותנו עוברים שלב.

מדקה 70 הרומנים לא עמדו על הרגליים.

אפשר להיות מבואסים מהתוצאה, אבל לא צריך לראות הכל שחור.