Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

14 דקות לפני, DeepSpace said:

גר ברמת גן באיזור קניון איילון. עד עכשיו הייתי בטוח שאגיע בקו 240 אבל הרהרתם אותי בגדול.

@Double גם עם כל החניות האלה זה נראה לי התאבדות להגיע ברכב. 20 דקות הליכה די גדול עלי (כן, אני עצלן) + כל הפקקים באיזור.

הולך להיות כ"כ נורא באוטובוס? גם אם אתקדם בחזור תחנה אחת/שתיים ברגל  מאיזור האצטדיון?

אז לעצלנים תחנו הכי קרוב שיש זה דימיטר פשב יש שם חניה ענקית וזה קילומטר אחד מבלומפילד 

אם תבואו באוטובוס/שאטל בכל מקרה אתם תצטרכו ללכת 500 מטר לתחנה 

יש אולי עוד חניות שפספסתי לדוגמא לא סקרתי את אזור פלורנטין והשכונות של יפו מערבית לבלומפילד(שם אני מעדיף להימנע כי פוטנציאל יותר גדול להיתקע בפקקים)

24 דקות לפני, DeepSpace said:

גר ברמת גן באיזור קניון איילון. עד עכשיו הייתי בטוח שאגיע בקו 240 אבל הרהרתם אותי בגדול.

@Double גם עם כל החניות האלה זה נראה לי התאבדות להגיע ברכב. 20 דקות הליכה די גדול עלי (כן, אני עצלן) + כל הפקקים באיזור.

הולך להיות כ"כ נורא באוטובוס? גם אם אתקדם בחזור תחנה אחת/שתיים ברגל  מאיזור האצטדיון?

יש לך שאטל מהטניס בהדר יוסף

Just now, Dalembert said:

למה? :g:

האמת שסתם כתבתי את זה כי חשבתי להחנות שם ולא רציתי שיהיה מלא

אבל בעיקרון מי שמגיע מכיוון דרום או מזרח אין לו מה לחפש באזור הזה, אולי רק מי שמגיע מכיוון צפון / מרכז ת"א

דאבל  מלך או כל מי שיכול לעזור.

לאן כדאי לי לכוון את האוטובוס אם אני מגיע מהדרום? איפה הכי קרוב ניתן להוריד אנשים? 

מניח שצריך לרדת ליד מחסום כלשהו

18 דקות לפני, חןחן said:

מעניין כמה מהחניונים שצילם פה דאבל יהפכו למגדלי מגורים בשנים הקרובות

חןחן, לנו לא עדיף לקחת קו 25 מכיכר רבין? 

מתחם התחנה לא מומלץ למי שמגיע מחוץ לתל אביב, זה סתם להיתקע בפקקים מיותרים לפני ואחרי המשחק

אגב איך אנשים חונים רחוק בסמי עופר? גם שם הם עושים הליכה, בחיפה בפעמים שהגענו ברכב חנינו בטירת הכרמל ואינטל

3 דקות לפני, המכבייה said:

חןחן, לנו לא עדיף לקחת קו 25 מכיכר רבין? 

בהלוך כן, אבל ההודעה של Hairy to hell לגבי החזור בקו הזה הבהילה מאד

14 hours ago, hairy2hell said:

לפחות בתחבורה ציבורית זה היה סיוט.

הלוך, לפחות בקו שלי (25/125) צריך לדעת לרדת תחנה לפני, על סלמה/אליפלט, כי רק המקטע הקצר ממנו לשלבים לקח כמעט חצי שעה באוטובוס מפוצץ עד אפס מקום (שעה וחצי לפני תחילת המשחק). אם יורדים לפני באמת תחנה לפני, אז רק יש את הצפיפות, שזה לא נעים, אבל לא נורא.

החזור היה נוראי.

התחנות גם בשלבים וגם בסלמה מפוצצות בטירוף באנשים, לאוטובוסים לוקח נצח להגיע לשם כי כל הציר בשלבים עומד פשוט, אוטובוסים מגיעים, מעלים את המעט אנשים שיכולים ונוסעים, או שלא עוצרים בכלל כי אין שם כבר מקום. לקח לי יותר משעה לעלות על קו שאמור היה להגיע כל 6 דקות.

הייתי אומר שפעם הבאה אגיע בדרך אחרת, אבל אני לא חושב שיש לי ממש אופציה אחרת.

4 דקות לפני, חןחן said:

יוגי בעניין הזה כדאי לך להתייעץ עם מכבי או עם המשטרה

ניסיתי..מכבי דיי מתעלמים האמת.

פסימי לגבי המשטרה אבל בודק.

מחפש בינתיים תכנית גיבוי לנקודת הורדה שלא דורשת אישור מיוחד

7 דקות לפני, silentyogi said:

דאבל  מלך או כל מי שיכול לעזור.

לאן כדאי לי לכוון את האוטובוס אם אני מגיע מהדרום? איפה הכי קרוב ניתן להוריד אנשים? 

מניח שצריך לרדת ליד מחסום כלשהו

אני חושב מכיוון דרום עדיף ליד צומת הבייגלה חם בשלבים, כתבו פה שיש גם שאטלים שעומדים שם

58 דקות לפני, DeepSpace said:

אחרי הטסט אצל הפועל אמש, הכי טוב לקחת השאטל ולשלם את ה20 שקלים האלו מאשר להיתקע בחזור עם עוד אלפי אנשים שרוצים לעלות על אוטובוס כמו חיילים שמאחרים לבסיס בראשון בבוקר.

25 דקות לפני, silentyogi said:

ניסיתי..מכבי דיי מתעלמים האמת.

פסימי לגבי המשטרה אבל בודק.

מחפש בינתיים תכנית גיבוי לנקודת הורדה שלא דורשת אישור מיוחד

תתקשר, כמה פעמים אם צריך. בדרך כלל עונים שם. 

1 hour ago, Double said:

אז לעצלנים תחנו הכי קרוב שיש זה דימיטר פשב יש שם חניה ענקית וזה קילומטר אחד מבלומפילד 

אם תבואו באוטובוס/שאטל בכל מקרה אתם תצטרכו ללכת 500 מטר לתחנה 

יש אולי עוד חניות שפספסתי לדוגמא לא סקרתי את אזור פלורנטין והשכונות של יפו מערבית לבלומפילד(שם אני מעדיף להימנע כי פוטנציאל יותר גדול להיתקע בפקקים)

מדמיין אותך נוסע בקרוקינט עם קסדה, משקפת וחולצה מעונת 12/13 עם הכיתוב דאבל מאחורה

1 hour ago, Double said:

עם הקורקינט

חחחחחחח אוהד מכבי מסתובב עם קורקינט בעיר ובדוק איפה יש חניות פנויות בזמן משחק של הפועל/בני יהודה

עצום.