Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

1 דקה לפני, טוריחו said:

אז כל צד יעלה לי 11 שקל ואפשר לשלם במזומן לנהג, נכון?

מלמעלה מעשור לא עליתי לאוטובוס. מתנצל

כן אבל עדיף תטעין מראש באיזה קיוסק, יעלה לך פחות אם לדוגמא אתה מטעין ערך צבור תקבל תוספת 25% חינם, נגיד הטענת ב100 שקל תקבל 125 ברב קו

36 דקות לפני, Double said:

כן אבל עדיף תטעין מראש באיזה קיוסק, יעלה לך פחות אם לדוגמא אתה מטעין ערך צבור תקבל תוספת 25% חינם, נגיד הטענת ב100 שקל תקבל 125 ברב קו

מה ? זה לא פי 2 ?

לפני שהייתי משתמש בחוגר לכל הנסיעות האלה והיה לי רב קו זה היה מטעין לי פי 2 (50 מטעין 100,100 מטעין 200 וכו'..)

מבאס אם שינו

7 דקות לפני, OB_MTA said:

מה ? זה לא פי 2 ?

לפני שהייתי משתמש בחוגר לכל הנסיעות האלה והיה לי רב קו זה היה מטעין לי פי 2 (50 מטעין 100,100 מטעין 200 וכו'..)

מבאס אם שינו

לא זכור לי שהיה פי 2, אבל מה נראה לך המדינה פראיירים לא יסבסדו נסיעות בחצי מחיר

9 דקות לפני, Prici said:

אז איפה הכי מומלץ לחנות מכיוון דרום? ומתי נראה לכם כדאי להגיע?:yahoo:

מכיוון דרום תחנה ברחוב צונץ, זה קילומטר וקצת מבלומפילד קרוב ליציאה מאיילון וולפסון

למי שלא קיבל את המנוי מציע לבוא מוקדם, הולך להיות לא כיף בקופות אני חושב על זה ומקבל כאב ראש

18 דקות לפני, Double said:

מכיוון דרום תחנה ברחוב צונץ, זה קילומטר וקצת מבלומפילד קרוב ליציאה מאיילון וולפסון

למי שלא קיבל את המנוי מציע לבוא מוקדם, הולך להיות לא כיף בקופות אני חושב על זה ומקבל כאב ראש

תודה אתה ענק

50 דקות לפני, OB_MTA said:

מה ? זה לא פי 2 ?

מבאס אם שינו

פי 2 זה לתלמידים

8 hours ago, טוריחו said:

אז כל צד יעלה לי 11 שקל ואפשר לשלם במזומן לנהג, נכון?

מלמעלה מעשור לא עליתי לאוטובוס. מתנצל

לא.

אתה עולה לאוטובוס וקונה רב קו אנונימי ב-11 ש"ח שכולל את הנסיעה הראשונה שלך.

תוריד את אפליקציית רב-קו הרשמית, ושם אתה יכול לטעון את הכרטיס לפי התכניות השונות. זה גם מה שיש לי.

הכי פשוט בעולם בערך.

אגב, קניית נסיעה חד פעמית היא למעשה ל-90 דק'. כך שתיאורטית אתה יכול לקנות נסיעה אחת אבל להחליף אוטובוסים מבלי לשלם כל עוד לא עברו 90 דק' מרגע הצמדת הכרטיס בקורא בנסיעה ה-1.

12 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא.

אתה עולה לאוטובוס וקונה רב קו אנונימי ב-11 ש"ח שכולל את הנסיעה הראשונה שלך.

תוריד את אפליקציית רב-קו הרשמית, ושם אתה יכול לטעון את הכרטיס לפי התכניות השונות. זה גם מה שיש לי.

הכי פשוט בעולם בערך.

אגב, קניית נסיעה חד פעמית היא למעשה ל-90 דק'. כך שתיאורטית אתה יכול לקנות נסיעה אחת אבל להחליף אוטובוסים מבלי לשלם כל עוד לא עברו 90 דק' מרגע הצמדת הכרטיס בקורא בנסיעה ה-1.

רק אם יש לך צ'יפ NFC בפלאפון. מה שגיליתי שאין לי בדגם שקיבלתי מהעבודה (אני משתמש ברב קו אולי פעם בשנה, בעיקר כשהאוטו בטיפול). ואז זה באסה עם הכספומטים האלה לקח לי שנה להבין איך "מזמינים טעינה" ואיך מטעינים את זה אחר כך לכרטיס. אם יש קיוסק ליד שמטעין זה עדיף.

• 2 months later...

מקפיץ את הנושא לטובת כל מי שמגיע (וחוזר) לבלומפילד בתחב"צ.

אז מיטל להבי, מחזיקת תיק התחבורה בעיריית ת"א חזרה אל הפנייה שלי אליה בנוגע לאוטובוסים שנתקעים בסוף המשחקים בבלומפילד. 

לפי התשובה שלה נעשתה פנייה למשטרת ישראל, משרד התחבורה והנהלת האיצטדיון על מנת שהחל מהמשחקים הקרובים באצטדיון יישמר נתיב פנוי לתחבורה הציבורית (ובעיקר לקווים 1/240/40) על ציר שלבים,על דרך סלמה ואליפלט כדי שלא ייתקעו בפקקים של הרכב הפרטי. אני מבקש מכל מי שמגיע וחוזר ממשחקים בבלומפילד בתחב"צ לעדכן בנושא הזה זמני המתנה, הגעה ונסיעה כדי שאוכל לעמוד מולה בקשר ולוודא שהפתרונות שהובטחו על ידה אכן מיושמים. 

בנוסף מציע לכל מי שחווה קשיים בהגעה לאצטדיון בקווים אחרים לעדכן גם כן בנושא הזה ואעביר אליה פנייה מרוכזת בשם הפורום. 

14 hours ago, קייפטאון said:

אז מיטל להבי, מחזיקת תיק התחבורה בעיריית ת"א חזרה אל הפנייה שלי אליה בנוגע לאוטובוסים שנתקעים בסוף המשחקים בבלומפילד. 

לפי התשובה שלה נעשתה פנייה למשטרת ישראל, משרד התחבורה והנהלת האיצטדיון על מנת שהחל מהמשחקים הקרובים באצטדיון יישמר נתיב פנוי לתחבורה הציבורית (ובעיקר לקווים 1/240/40) על ציר שלבים,על דרך סלמה ואליפלט כדי שלא ייתקעו בפקקים של הרכב הפרטי. אני מבקש מכל מי שמגיע וחוזר ממשחקים בבלומפילד בתחב"צ לעדכן בנושא הזה זמני המתנה, הגעה ונסיעה כדי שאוכל לעמוד מולה בקשר ולוודא שהפתרונות שהובטחו על ידה אכן מיושמים. 

בנוסף מציע לכל מי שחווה קשיים בהגעה לאצטדיון בקווים אחרים לעדכן גם כן בנושא הזה ואעביר אליה פנייה מרוכזת בשם הפורום. 

תותח, אתה עושה עבודת קודש. 

18 hours ago, קייפטאון said:

תותח.

אני לא נתקע בפקקים כי אני עם קטנוע, אבל אוהב את זה שאנשים מגדילים ראש ולוקחים על עצמם לטפל בבעיות, במקום לצפות שאחרים יעשו את זה בשבילם.