Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

16 דקות לפני, Nadav19 said:

אני נרשמתי לשאטל מהחנייה של היס פלאנט. מה זאת אומרת אין שאטלים  מראשל"צ? אולי נגמרו המקומות

בדוק ? למשחק הקרוב ? תוודא ...אם כן אדבר עם הפקידה שוב שיוסיפו אוטובוס.

זה מה שהם כתבו לי במייל אחרי ששאלתי אותם על תחנות האיסוף מראשון:

היצע החניונים ושעות ההסעה הינו דינאמי ומשתנה מעת לעת.

באפשרותך להיכנס לאתר, לבחור את המשחק הרלוונטי, לומר איזה קבוצה אתה אוהד, לבחור את החניון המוצע ואז לבחור את השעה.

אני שילמתי עבור שאטל מהדר יוסף בתחילת השבוע, כנראה שהורידו כי התמלא.

רוצה להאמין שיתגברו את התחנות שהתמלאו ויפתחו אותן מחדש, אבל לא הייתי סומך על זה...

33 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יש חניה ברכבת ההגנה?

כן, מתחת לגשר ההגנה יש חניון בצד המערבי של התחנה, כניסה מרחוב חיל השריון. 
ופתחו שאטלים גם מוולפסון. 

לא קראתי את כל העמודים אלא את השניים-שלושה האחרונים..נושא השאטלים הוא בזיוני. 20 ש"ח לאדם לכל כיוון זה גועל נפש. עיריית ת"א מאיימת בגרירה ופקקים ובסוף נותנת פתרון שרחוק מלהיות מושלם ועוד בתשלום.  אני לא מסכים עם זה ולצערי אבוא עם הרכב ואסתכן באי הגעה/גרירה.. העיקר לא לתת יד לחרא הזה. 

ולכל הנשמות הטובות כאן, שחררו אותי מהרצאות. 

1 hour ago, קייפטאון said:

כן, מתחת לגשר ההגנה יש חניון בצד המערבי של התחנה, כניסה מרחוב חיל השריון. 
ופתחו שאטלים גם מוולפסון. 

תודה

9 דקות לפני, טוריחו said:

לא קראתי את כל העמודים אלא את השניים-שלושה האחרונים..נושא השאטלים הוא בזיוני. 20 ש"ח לאדם לכל כיוון זה גועל נפש. עיריית ת"א מאיימת בגרירה ופקקים ובסוף נותנת פתרון שרחוק מלהיות מושלם ועוד בתשלום.  אני לא מסכים עם זה ולצערי אבוא עם הרכב ואסתכן באי הגעה/גרירה.. העיקר לא לתת יד לחרא הזה. 

אז תבוא ברכב ותחנה קילומטר מהאצטדיון, צונץ/המפעל/דימיטר פשב, לא יהיה חסר מקומות חניה מבטיח לך

12 דקות לפני, טוריחו said:

וואלה אני גם חשבתי כמוך, למה לשלם כפול מתחבורה ציבורית שנסיעה עולה 5.90 לכיוון באוטובוס? 

אבל השאטלים בניגוד לתחבורה הציבורית, מאורגנים ובעצם אתה מבטיח את המקום שלך בהסעה ובניגוד לאוטובוס שמגיע בסוף המשחק ואז יש פיצוץ של אנשים שנלחמים על עלייה לנסיעה. אתה נוסע בראש שקט.

על השירות הזה צריך לשלם והגיוני שהוא יעלה יותר מתחב"צ כי הוא פשוט איכותי יותר. מסכים שהיה אפשר להוריד את המחיר לכיוון ה15 שקלים שיבלע יותר קל בגרון, בהנחה וכל משחק בית משתמשים בשאטל זה תוספת הוצאה של 360 (18*20) שקלים בעונה.

לגבי רכב אפשר להוציא, רק תצא מוקדם ותדע שתחנה רחוק ותהיה הליכה. 

מייל:

אנא הוסיפו שאטל מראשל"צ מערב .

יש ביקוש מאוד גבוה .
תודה 

מייל תשובה גנרי:

ערב טוב דקל,

היצע החניונים באתר ושעות ההסעה הינו דינאמי ומשתנה מעת לעת.

באפשרותך להיכנס לאתר, לבחור את המשחק הרלוונטי, לומר איזה קבוצה אתה אוהד, לבחור את החניון המוצע ואז לבחור את השעה.

תשובה:

אז באופן דינאמי תוסיפו את ראשל"צ מערב כי הביקוש גדול.

חבורה של מטומטמים...

24 דקות לפני, Dekel said:

מייל:

אנא הוסיפו שאטל מראשל"צ מערב .

יש ביקוש מאוד גבוה .
תודה 

מייל תשובה גנרי:

ערב טוב דקל,

היצע החניונים באתר ושעות ההסעה הינו דינאמי ומשתנה מעת לעת.

תשובה:

אז באופן דינאמי תוסיפו את ראשל"צ מערב כי הביקוש גדול.

חבורה של מטומטמים...

כתבתי להם על אזור הספארי ברמת גן, מה הם ענו לי?

פתחנו היום את רכבת ההגנה ואת פארק גן העיר (כיכר רבין).

אם זה עוזר לך, תוכל להיכנס לאתר ולבצע הזמנה.

מה שאלתי מה ענו אבל צריך להפציץ אותם במיילים אולי זה יעזור

2 hours ago, תמיר8 said:

וואלה אני גם חשבתי כמוך, למה לשלם כפול מתחבורה ציבורית שנסיעה עולה 5.90 לכיוון באוטובוס? 

אבל השאטלים בניגוד לתחבורה הציבורית, מאורגנים ובעצם אתה מבטיח את המקום שלך בהסעה ובניגוד לאוטובוס שמגיע בסוף המשחק ואז יש פיצוץ של אנשים שנלחמים על עלייה לנסיעה. אתה נוסע בראש שקט.

על השירות הזה צריך לשלם והגיוני שהוא יעלה יותר מתחב"צ כי הוא פשוט איכותי יותר. מסכים שהיה אפשר להוריד את המחיר לכיוון ה15 שקלים שיבלע יותר קל בגרון, בהנחה וכל משחק בית משתמשים בשאטל זה תוספת הוצאה של 360 (18*20) שקלים בעונה.

לגבי רכב אפשר להוציא, רק תצא מוקדם ותדע שתחנה רחוק ותהיה הליכה. 

חחחח זה אמור להיות בכלל בחינם איזה 15 שקל

מי שאחראי על השאטלים זה אותה חברה שהיתה מארגנת את השאטלים לנתניה (פאנזון)? כי אם כן, תצפו להרבה כאב ראש.

מדובר בחברה שמעניין אותם רק הכסף ואחרי שהוא נכנס, מעניין את הסבתא שלהם כל הבעיות.

יש בי משהו שמפחד שלהגיע לבלומפילד בשאטל ימנע ממני את ההרגשה של 'לחזור הביתה' ויגרום לי להרגיש כמו תייר. מקוווה מאד שאתבדה.

דאבל/שמש/יודעי דבר אחרים - 

סתם בשביל לדעת, איפה נמצאות תחנות ההורדה/איסוף של השאטלים בבלומפילד (ספציפית מעניינת הנקודה של הדר יוסף אבל מניח שלא רחוקות זו מזו)?

1 hour ago, g0lan said:

דאבל/שמש/יודעי דבר אחרים - 

סתם בשביל לדעת, איפה נמצאות תחנות ההורדה/איסוף של השאטלים בבלומפילד (ספציפית מעניינת הנקודה של הדר יוסף אבל מניח שלא רחוקות זו מזו)?

במשחק של הפועל ראיתי שאטל משדה דב בדרך שלמה פינת שלבים אז כנראה השאטלים מכיוון צפון שם, שאטלים מכיוון דרום - חולון, ראשון לפי מה שהבנתי בצומת בייגלה חם