Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

20 שקל ממקום נוח עבורי לדעתי זה משתלם.

לפעמים כשהייתי מגיע לבלומפילד הייתי נכנס לחניון (כשהייתי מגיע קצת מאוחר) ורק עבור זה הייתי משלם קרוב לזה.

20 שקל בשביל נוחות לדעתי זה לא נורא, ככה אני חושב.

4 hours ago, אין עוד מלבדי said:

בוודאי שצריך, רק למה אנחנו אמורים לשלם את זה? מי שלא דאג לחניות שיספוג את זה.

מסכים, אבל הם לא "מרוויחים עלינו"

4 hours ago, הישראלי היפה said:

20 שקל ממקום נוח עבורי לדעתי זה משתלם.

לפעמים כשהייתי מגיע לבלומפילד הייתי נכנס לחניון (כשהייתי מגיע קצת מאוחר) ורק עבור זה הייתי משלם קרוב לזה.

20 שקל בשביל נוחות לדעתי זה לא נורא, ככה אני חושב.

20 כפול כל משחקי הליגה זה כבר חצי מחיר מנוי.

זה המון

17 minutes ago, זיפו said:

20 כפול כל משחקי הליגה זה כבר חצי מחיר מנוי.

זה המון

זה עדיין זול.

דרך אגב, זה פחות.

זה יוצא 360 לעונה.

אבל כל אחד ומה שנוח לו.

זה מהכתבה של רון עמיקם השבוע 

התכנון הוא לשאטלים שיובילו בשלב ראשון בין 3,000 ל-4,000 צופים, שיזמינו באפליקציה, ב-20 שקל, כרטיס הלוך ושוב לאוטובוס שייקח אותם ממשרד הרישוי בחולון, או נמל תל אביב, או איזור הסופרלנד בראשון ציון. 

10 minutes ago, Double said:

זה מהכתבה של רון עמיקם השבוע 

התכנון הוא לשאטלים שיובילו בשלב ראשון בין 3,000 ל-4,000 צופים, שיזמינו באפליקציה, ב-20 שקל, כרטיס הלוך ושוב לאוטובוס שייקח אותם ממשרד הרישוי בחולון, או נמל תל אביב, או איזור הסופרלנד בראשון ציון. 

לא טוב לי מהמקומות האלה, חבל.

6 hours ago, אין עוד מלבדי said:

בוודאי שצריך, רק למה אנחנו אמורים לשלם את זה? מי שלא דאג לחניות שיספוג את זה.

אף אחד לא אמור לדאוג לך לחניה. 
את הפחית הפרטית שלך תשאיר בבית אם אין לך איפה להחנות אותה בתשלום באזור האצטדיון.
ראית פעם אנשים מגיעים לקאמפ נואו או לברנבאו ברכב הפרטי שלהם? 
ועכשיו יקפצו כל אלה שמיד אומרים "אנחנו לא אירופה". 
זו בדיוק הכוונה, שתעשו חשיבה מחדש. 
במקום לדרוש חניה שכל אחד יתחיל לדרוש תחב"צ 24/7, נת"צים, מסלולי אופניים על חשבון חניות. 

ועוד משהו, לא העירייה אמורה לדאוג לי למקום אחסון של הבטרייה של האופניים החשמליים שלי בזמן משחק. ואני נוסע בחשמליים. 
אבל זה כן נשמע כמו אחלה רעיון לעסק פרטי שיפעל בימים של משחקים/אירועים.  

7 minutes ago, קייפטאון said:

ועוד משהו, לא העירייה אמורה לדאוג לי למקום אחסון של הבטרייה של האופניים החשמליים שלי בזמן משחק. ואני נוסע בחשמליים. 

אז מי אמור לדאוג לי? למה העירייה מעודדת אותנו לוותר על הרכב ולא מציעה פתרונות אמיתיים? אם מישהו ידע בוודאות שיש לו דרך מהירה להגיע מהרכבת עם האופניים חשמליים או הקורקינט ולהפקיד ליד האצטדיון בלי חשש שיגנבו אז הוא יבוא איתם ויוריד עוד רכב מהכביש.

9 minutes ago, Double said:

אז מי אמור לדאוג לי? למה העירייה מעודדת אותנו לוותר על הרכב ולא מציעה פתרונות אמיתיים? אם מישהו ידע בוודאות שיש לו דרך מהירה להגיע מהרכבת עם האופניים חשמליים או הקורקינט ולהפקיד ליד האצטדיון בלי חשש שיגנבו אז הוא יבוא איתם ויוריד עוד רכב מהכביש.

אני מתכנן להגיע עם האופניים החשמליים כבר התקנתי באופניים מנעול לסוללה ולכיסא של לוקרי ויחד עם מנועל קריפטונייט אני אמור להיות מוגן. 

1 minute ago, Double said:

בהצלחה, לי אין את האומץ להשאיר את הקורקינט בחוץ באזור הומה סודנים ובני דודים מיפו

זה מנעולים שאפשר לפרוץ אותם אולי בעזרת דיסק, אם שמים את זה במקום מואר אין שום חשש, במהלך משחקים יש כוחות שיטור מסביב למגרש צריך להיות אדיוט כדי לנסות לגנוב באזור כזה.

Just now, שחר ליב said:

זה מנעולים שאפשר לפרוץ אותם אולי בעזרת דיסק, אם שמים את זה במקום מואר אין שום חשש, במהלך משחקים יש כוחות שיטור מסביב למגרש צריך להיות אדיוט כדי לנסות לגנוב באזור כזה.

אופניים חשמליים עם מנעולים חזקים יכולים להפחית את הסיכון, קורקינט יותר קל לגנוב כי הוא קטן ויש סוגים שאפשר לפרק את הכידון עם מברג בשתי שקל.

בכל מקרה בסופו של דבר מספיק שיגנבו למישהו אחד וכבר אף אחד לא ירצה לקשור בעמודים האלה, והדבר האחרון שאיזה סודני או שכן מיפו יפחד ממנו זה המשטרה גם אם יתפסו אותו ישחררו אחרי יום, המשטרה פה בדיחה.

4 minutes ago, Double said:

אופניים חשמליים עם מנעולים חזקים יכולים להפחית את הסיכון, קורקינט יותר קל לגנוב כי הוא קטן ויש סוגים שאפשר לפרק את הכידון עם מברג בשתי שקל.

בכל מקרה בסופו של דבר מספיק שיגנבו למישהו אחד וכבר אף אחד לא ירצה לקשור בעמודים האלה, והדבר האחרון שאיזה סודני או שכן מיפו יפחד ממנו זה המשטרה גם אם יתפסו אותו ישחררו אחרי יום, המשטרה פה בדיחה.

שמע אני נועל אותם ככה כל הזמן אגב יש לי גם קורקינט שגם אותו אני נועל עם קריפטונייט, לרוב באזור רוטשילד, אבן גבירול. 

אבל אם אתה לא משתמש בכלי הזה לצרכים האלה אז למה כן? תמיד יהיה סיכון כמו בכל דבר בחיים. הנוחות פה משחקת תפקיד קריטי.

6 minutes ago, Double said:

תחשוב שמי שבא לגנוב יש לו היצע של איזה +500 אופניים/קורקינטים בזמן משחק,

אם יש לך מנעול רציני של קריפטונייט או משהו ברמה הזאת הוא ידלג על הכלי שלך ויעבור לבא עם מנעול פחות בעייתי.

Just now, שחר ליב said:

שמע אני נועל אותם ככה כל הזמן אגב יש לי גם קורקינט שגם אותו אני נועל עם קריפטונייט, לרוב באזור רוטשילד, אבן גבירול. 

אבל אם אתה לא משתמש בכלי הזה לצרכים האלה אז למה כן? תמיד יהיה סיכון כמו בכל דבר בחיים. הנוחות פה משחקת תפקיד קריטי.

הנוחות משחקת תפקיד זה נכון ויש סיכון בגלל זה אני מעדיף לנסוע בתל אביב על הקורקינט על הכביש להסתכן בתאונה מאשר לחכות לאוטובוס שיאחר כמו תמיד.

אתה נועל באזורים לא מסוכנים איפה שאין סודנים ובני דודים, גם אני לא יחשוש לנעול שם, ביפו ובדרום תל אביב לנעול את האופניים או הקורקינט זה רולטה.

2 minutes ago, eran_7 said:

תחשוב שמי שבא לגנוב יש לו היצע של איזה +500 אופניים/קורקינטים בזמן משחק,

אם יש לך מנעול רציני של קריפטונייט או משהו ברמה הזאת הוא ידלג על הכלי שלך ויעבור לבא עם מנעול פחות בעייתי.

אבל אתה לא מבין שזה לא משנה איזה מנעול אני אשים, כל קורקינט אפשר לפרוץ לא משנה איזה מנעול תשים כי קורקינט בניגוד לאופניים אתה יכול לפרק אותו עם מברג פשוט.

1 minute ago, Double said:

אבל אתה לא מבין שזה לא משנה איזה מנעול אני אשים, כל קורקינט אפשר לפרוץ לא משנה איזה מנעול תשים כי קורקינט בניגוד לאופניים אתה יכול לפרק אותו עם מברג פשוט.

האמת שאני פחות בקיא במנעולים לקורקינטים, יותר לאופניים. אבל אני מניח שגם שם יש רמות חוזק של מנעול.

אז אם יש לך 20 קורקינטים מולך את מי היית מנסה לפרוץ?

Just now, eran_7 said:

האמת שאני פחות בקיא במנעולים לקורקינטים, יותר לאופניים. אבל אני מניח שגם שם יש רמות חוזק של מנעול.

אז אם יש לך 20 קורקינטים מולך את מי היית מנסה לפרוץ?

אתה נכנס פה לסטטיסטיקה, אני נכנס לפסיכולוגיה, אם אני ידע שבאותו מקום פרצו למישהו אחד אני לא ארצה לנעול שם יותר.

15 minutes ago, Double said:

אתה נכנס פה לסטטיסטיקה, אני נכנס לפסיכולוגיה, אם אני ידע שבאותו מקום פרצו למישהו אחד אני לא ארצה לנעול שם יותר.

בכל מקום פורצים, זה עניין של כמות פריצות/זמן

7 minutes ago, Double said:

תשמע זה להתווכח סתם, אם בקניונים יש לוקרים לאחסון אז אפשר לשים גם ליד האצטדיון, השאלה זה רצון של העירייה.

קשה לי להאמין שישימו, הלוואי

1 hour ago, קייפטאון said:

אף אחד לא אמור לדאוג לך לחניה. 
את הפחית הפרטית שלך תשאיר בבית אם אין לך איפה להחנות אותה בתשלום באזור האצטדיון.
ראית פעם אנשים מגיעים לקאמפ נואו או לברנבאו ברכב הפרטי שלהם? 
ועכשיו יקפצו כל אלה שמיד אומרים "אנחנו לא אירופה". 
זו בדיוק הכוונה, שתעשו חשיבה מחדש. 
במקום לדרוש חניה שכל אחד יתחיל לדרוש תחב"צ 24/7, נת"צים, מסלולי אופניים על חשבון חניות. 

אל תגיד לנו להשאיר את" הפחית" שלנו בבית כשאין לנו פיתרון אחר. בכלל לקרוא לרכבים שלנו "פחית" זה מאוד מתנשא ומזלזל. אנחנו אשמים שאין פה תחבורה ציבורית נורמלית? שהתחילו עבודות על הרכבת הקלה וברחוב שלבים בו זמנית וחסמו או הגבילו כל ציר אפשרי? העירייה הקימה איצטדיון עירוני שמשמש את הקבוצה שלי, העירייה צריכה לדאוג לי לפיתרון הגעה סביר ונורמלי ובהיעדר תחבורה ציבורית נורמלית זה אומר גם חניונים למכוניות שלנו. 

עכשיו ברור לכולם שזה לא יקרה כי הם שמים עלינו אלף זין, אבל זה לא אומר שהאחריות לא אמורה להיות עליהם

כל אחד יבוא איך שבא לו, כל עוד אין רכבת קלה ליד האצטדיון ותחבורה ציבורית בשבת אין לאף אחד זכות להעביר ביקורת על אנשים שבאים ברכב הפרטי שלהם.