Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

1 hour ago, Matan_L said:

בONE מפרסמים שהשטאלים לאצטדיון יהיו תמורת סכום "סמלי" של 20 שקלים.

חחח הולכים להרוויח עלינו כסף וקוראים לזה סמלי 

1 hour ago, orelus said:

היום הייתי באזור, פשוט גיהנום

מציע להגיע ברכבת וללכת ברגל, בשבתות תחנו רחוק ותלכו ברגל

רכבת חזור על הפנים יש אחרונה ב11, אנשים לא יספיקו כי המשחק מרכזי מסתיים בעשרה ל לפחות. מתי החולדה יאפשר שמירת חפצים בבלומפילד כמו סוללות וקורקינטים זאת השאלה

7 minutes ago, Double said:

רכבת חזור על הפנים יש אחרונה ב11, אנשים לא יספיקו כי המשחק מרכזי מסתיים בעשרה ל לפחות. מתי החולדה יאפשר שמירת חפצים בבלומפילד כמו סוללות וקורקינטים זאת השאלה

המשחק המרכזי עבר ל-20:15 אז דווקא נשמע בסדר

ניסיתי בשביל הכיף לעשות תכנון נסיעה עם הרכבת, בהלוך יוצא לי סבבה, בחזור אני מגיע לתחנה שאני צריך ב 23:37... איך רוצים שאנטוש את הרכב לטובת הרכבת.. ואני כבר לא מדבר על ההליכה עד לרכבת מהאיצטדיון...

בהנחה שהמשחק נגמר ב 10 בערך.

2 hours ago, liron1006 said:

ניסיתי בשביל הכיף לעשות תכנון נסיעה עם הרכבת, בהלוך יוצא לי סבבה, בחזור אני מגיע לתחנה שאני צריך ב 23:37... איך רוצים שאנטוש את הרכב לטובת הרכבת.. ואני כבר לא מדבר על ההליכה עד לרכבת מהאיצטדיון...

בהנחה שהמשחק נגמר ב 10 בערך.

רק בארץ אומרים לך אל תבוא עם הרכב אבל לא נותנים שום אלטרנטיבה אחרת.

13 minutes ago, הנדון said:

רק בארץ אומרים לך אל תבוא עם הרכב אבל לא נותנים שום אלטרנטיבה אחרת.

זה מזכיר לי משחק נבחרת נגד ווילס בסמי עופר שהיה בשבת ודובר ההתאחדות האהבל המליץ לכולם לבוא בתחבורה ציבורית

30 minutes ago, Nadav19 said:

אם אני מגיע מאשדוד, עדיף לוותר על הרכב ? אם כן, איזו תחנת רכבת לרדת ? חולון וולפסון ?

כן.

אתה לוקח את הרכבת צפונה שעוצרת בתחנות בת ים וחולון. 

יורד בחולון וולפסון.

2.1 קמ הליכה ואתה בבלומפילד

7 minutes ago, Nadav19 said:

כמה דקות הליכה זה ? 20-25 ? לא עדיף אולי לעלות על קו אוטבוס שיוריד באזור או שזה סיפור שם 

כן משהו כזה, אוטובוס זה לעמוד בפקק ביחד עם כולם, הכי מהיר להגיע מתחנת רכבת הלוך וחזור זה עם קורקינט 

36 minutes ago, Nadav19 said:

כמה דקות הליכה זה ? 20-25 ? לא עדיף אולי לעלות על קו אוטבוס שיוריד באזור או שזה סיפור שם 

יש גם אפשרות לרדת מהרכבת בצומת חולון ומשם לעלות על אוטובוס עד לצומת אבו כביר, (כמעט כל אוטובוס שנכנס לתל אביב עוצר שם) ומשם להמשיך ברגל לבלומפילד. זה כבר הרבה פחות הליכה.

2 hours ago, Nadav19 said:

תלוי בקצב שלך... בגלל זה רשמתי לך קילומטרים ולא דקות.

לי זה לוקח 20 דק בערך אבל אני הולך יחסית מהר.

במקביל, ראש העיר רון חולדאי דרש כי 1,000 חניות לאופניים יותקנו באצטדיון והן אכן הוצבו באזור גן כרונינגן. מדובר בחניות לציבור אשר יגיע באופניים הפרטיים שלו שאינן קשורות לתחנות העגינה של תל-אופן למשל, אשר גם היא מן הסתם יכולה להוות פתרון לציבור המגיע. 

1 minute ago, פנחס שוף said:

במקביל, ראש העיר רון חולדאי דרש כי 1,000 חניות לאופניים יותקנו באצטדיון והן אכן הוצבו באזור גן כרונינגן. מדובר בחניות לציבור אשר יגיע באופניים הפרטיים שלו שאינן קשורות לתחנות העגינה של תל-אופן למשל, אשר גם היא מן הסתם יכולה להוות פתרון לציבור המגיע. 

גן עדן לסודנים

7 hours ago, Tamiry said:

המשחק המרכזי עבר ל-20:15 אז דווקא נשמע בסדר

רק משעון החורף, כלומר מנובמבר עד מרץ. 
ומה לגבי שבת? איך יגיעו אנשים ויחזרו? 
מדינה דפוקה. 

2 hours ago, פנחס שוף said:

בתור אחד שגר בדרום תל אביב מגיל 0,אני לא אקח את האופניים/קורקינט או אפילו את הפקאינג רכב שלי לשם בחיים.

אנשים(בעיקר הפליטים ובני דודינו) מתפרנסים מהדברים האלה.אין מצב שאני אהיה זה שנותן להם את התענוג הזה

שיזדיין החולדה וייתן פתרון נרומלי גם אם צריך להוציא את המזומנים שהסתיר כל השנים הבן ז!נה

3 hours ago, OB_MTA said:

בתור אחד שגר בדרום תל אביב מגיל 0,אני לא אקח את האופניים/קורקינט או אפילו את הפקאינג רכב שלי לשם בחיים.

אנשים(בעיקר הפליטים ובני דודינו) מתפרנסים מהדברים האלה.אין מצב שאני אהיה זה שנותן להם את התענוג הזה

שיזדיין החולדה וייתן פתרון נרומלי גם אם צריך להוציא את המזומנים שהסתיר כל השנים הבן ז!נה

חחח מה זאת אומרת לא היית בא עם רכב? אז מה עשית עד עכשיו ואיך אתה חי פה בכלל ? 

לא צריך להגזים , ברוב השכונות אין שום בעיה של רכבים ולא גונבים פה יותר מדי. 

קורקינטים/אופניים זאת אולי בעיה אחרת בחלק מהמקומות, וגם , לרוב בלילה ולא ככה באמצע היום. 

6 hours ago, nirnir20 said:

חחח מה זאת אומרת לא היית בא עם רכב? אז מה עשית עד עכשיו ואיך אתה חי פה בכלל ? 

לא צריך להגזים , ברוב השכונות אין שום בעיה של רכבים ולא גונבים פה יותר מדי. 

קורקינטים/אופניים זאת אולי בעיה אחרת בחלק מהמקומות, וגם , לרוב בלילה ולא ככה באמצע היום. 

תחבורה ציבורית,תענוג,שני קווים של כמה דקות ואני שם.

עכשיו עם כל הבלאגן שהולך שם גם לי זה לא יהיה כל כך קל.

חחחח ואהבתי את ההסתייגות תוך כדי המשפט שלך,מה זאת אומרת לא גונבים פה יותר מידי? למה צריך להגיע למצב של גניבה בכלל חחחחחח

והמשחקים שלנו הם בשעות מאוחרות,משמע בלילה,עם אובר סיכון לגניבה של קורקינטים/אופניים.

בקיצור,חייבים פתרון נורמלי,העלו פה המון הצעות שהעירייה יכולה לשקול אותן.רק הבעיה שהם אטומים כמו לא יודע מה

57 minutes ago, OB_MTA said:

תחבורה ציבורית,תענוג,שני קווים של כמה דקות ואני שם.

עכשיו עם כל הבלאגן שהולך שם גם לי זה לא יהיה כל כך קל.

חחחח ואהבתי את ההסתייגות תוך כדי המשפט שלך,מה זאת אומרת לא גונבים פה יותר מידי? למה צריך להגיע למצב של גניבה בכלל חחחחחח

והמשחקים שלנו הם בשעות מאוחרות,משמע בלילה,עם אובר סיכון לגניבה של קורקינטים/אופניים.

בקיצור,חייבים פתרון נורמלי,העלו פה המון הצעות שהעירייה יכולה לשקול אותן.רק הבעיה שהם אטומים כמו לא יודע מה

לא גונבים פה יותר ממה שגונבים בשאר הארץ.

1 hour ago, Afrojack said:

מעניין אם ברכבת יוסיפו עוד קו מוולפסון דרומה אחרי 22:57 במשחקים שיתחילו ב-21:00

ההגיון מחייב שכן. 

אבל אנחנו בישראל אז התשובה היא לא