Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

לאלה שגרים מחוץ לתל אביב ואין להם איזה חנייה מסודרת יקח יותר זמן להגיע מאשר לנתניה.

לא ממש. אני אישית גר בראשל"צ שזה רבע שעה נסיעה מהאצטדיון (לא משנה מאיזה כיוון), נגיד תוסיף לזה עוד כמה דקות של חיפוש חנייה והליכה ברגל זה יצא 45 דקות גג. לנתניה ביום חול לוקח בערך שעה וחצי.

לא ממש. אני אישית גר בראשל"צ שזה רבע שעה נסיעה מהאצטדיון (לא משנה מאיזה כיוון), נגיד תוסיף לזה עוד כמה דקות של חיפוש חנייה והליכה ברגל זה יצא 45 דקות גג. לנתניה ביום חול לוקח בערך שעה וחצי.

זה נראה שבימים של משחק גדול עם אצטדיון מלא יקח יותר זמן.

הסוד יהיה לנסוע כמה שיותר אנשים ברכב וכמובן תחבורה ציבורית, אופניים וכו'.

זה נראה שבימים של משחק גדול עם אצטדיון מלא יקח יותר זמן.

הסוד יהיה לנסוע כמה שיותר אנשים ברכב וכמובן תחבורה ציבורית, אופניים וכו'.

ולצאת מוקדם

לאלה שגרים מחוץ לתל אביב ואין להם איזה חנייה מסודרת יקח יותר זמן להגיע מאשר לנתניה.

האמת, הזכרת לי שלפני כעשור באוניברסיטה אנשים שאלו אותי בפליאה אם אני מגיע כל יום מנתניה. לרוב כשהייתי מבין מאיפה הם הייתי עונה להם שמהר יותר להגיע מרמת אביב לנתניה מאשר לבת ים, למשל.

לאצטדיון נתניה לא הייתה תחבורה ציבורית בכלל, נראה כאילו לאף אחד לא אכפת מהמחדל הזה, מרגיש כאילו אף אחד לא מתייחס לפרמטר הזה וזה ממש מציק לי.

תחבורה ציבורית היתה מגדילה את כמות הקהל ביציעים.

גם לבלומפילד יהיה בעייתי להגיע, אבל לפחות אנשים לא חייבים להיות עם רכב בשביל זה. זה לא שאני בן אדם טוב שדואג לאנשים בלי רכב, רק טובתה של מכבי מעניינת אותי והאינטרס הוא שיהיה כמה שיותר קהל, אבל לא כולם יכולים לבוא לנתניה כי אין להם רשיון / רכב

האמת, הזכרת לי שלפני כעשור באוניברסיטה אנשים שאלו אותי בפליאה אם אני מגיע כל יום מנתניה. לרוב כשהייתי מבין מאיפה הם הייתי עונה להם שמהר יותר להגיע מרמת אביב לנתניה מאשר לבת ים, למשל.

עם פקקים וזה אתה צודק, אבל בלי פקקים בת ים יותר קרובה לדעתי. דרך איילון ריק זה 12 דקות גג.

בכל מקרה, כל מי שגר בתל אביב דרומה ומזרחה (כלומר כולל פתח תקווה, רמת גן גבעתיים ואלה) מקבל פה הגעה קצרה משמעותית. לא רואה סרט שמישהו מהאיזור הזה (שמכיל לפחות 80% מאוהדי מכבי בארץ) יצטרך לסוע יותר עכשיו. לגבי השרון, פחות מכיר שם אבל לדעתי גם להם עדיף בלומפילד. אבל לא סגור על זה.

בכל מקרה אין מה להשוות, גם אם לוקח אותה כמות של זמן ההנאה והאיכות של בלומפילד זה פער עצום לעומת האצטדיון המסריח בלי הצפוני והדרומי.

חוץ מזה כמו שחןחן אמרה זה הזוי שאי אפשר להגיע לשם בתחבצ. היו ימים שנתקעתי בלי הרכב ואין לי שום דרך להגיע. גם אם מאלתרים הגעה בהלוך דרך הרכבת ומונית או הליכה אינסופית אין איך לחזור כי הרכבת מסיימת לעבוד מוקדם. מאמין שיש הרבה בני נוער, ותל אביבים שלא מחזיקים רכב שאכלו הרבה חרא מהעניין הזה.

עם פקקים וזה אתה צודק, אבל בלי פקקים בת ים יותר קרובה לדעתי. דרך איילון ריק זה 12 דקות גג.

בכל מקרה, כל מי שגר בתל אביב דרומה ומזרחה (כלומר כולל פתח תקווה, רמת גן גבעתיים ואלה) מקבל פה הגעה קצרה משמעותית. לא רואה סרט שמישהו מהאיזור הזה (שמכיל לפחות 80% מאוהדי מכבי בארץ) יצטרך לסוע יותר עכשיו. לגבי השרון, פחות מכיר שם אבל לדעתי גם להם עדיף בלומפילד. אבל לא סגור על זה.

בכל מקרה אין מה להשוות, גם אם לוקח אותה כמות של זמן ההנאה והאיכות של בלומפילד זה פער עצום לעומת האצטדיון המסריח בלי הצפוני והדרומי.

חוץ מזה כמו שחןחן אמרה זה הזוי שאי אפשר להגיע לשם בתחבצ. היו ימים שנתקעתי בלי הרכב ואין לי שום דרך להגיע. גם אם מאלתרים הגעה בהלוך דרך הרכבת ומונית או הליכה אינסופית אין איך לחזור כי הרכבת מסיימת לעבוד מוקדם. מאמין שיש הרבה בני נוער, ותל אביבים שלא מחזיקים רכב שאכלו הרבה חרא מהעניין הזה.

לא רק פקקים, אלא תחבורה ציבורית בגוש דן. שלשום כיוונתי בתגובה שלי. פעם כשנסעתי אחרי הלימודים לחבר שגר בבת ים נדהמתי. כמובן, זה היה לפני עשור, אז אולי משהו השתנה. ועדיין. נדהמתי מזה שמרמת אביב לבת ים האוטובוס נוסע דרך כיכר מילאנו, ומגיע לטיילת.

לא רק פקקים, אלא תחבורה ציבורית בגוש דן. שלשום כיוונתי בתגובה שלי. פעם כשנסעתי אחרי הלימודים לחבר שגר בבת ים נדהמתי. כמובן, זה היה לפני עשור, אז אולי משהו השתנה. ועדיין. נדהמתי מזה שמרמת אביב לבת ים האוטובוס נוסע דרך כיכר מילאנו, ומגיע לטיילת.

אה כן, התחבצ מזעזע ממש.

סיבובים של החיים וברחובות הכי עמוסים של תל אביב.

הרכבת הקלה אמורה לפתור את הבעיה הזאת, יש להם עוד שנתיים לתאריך שהבטיחו, נראה כמה הם יחרגו ממנו.

מציע לחברים בפורום להגיע לבלומפילד בתחבורה ציבורית.
זה לא כזה נורא.
עולים לאוטובוס עם פחית בירה, רואים עוד אוהדים של מכבי, מנהלים שיחה. שרים שירים. כשמגיעים לאצטדיון במסות של אנשים זה נותן תחושה אחרת.
ברור שעוד אין אצלנו תרבות ספורט אמיתית.
אבל אם יש קבוצה ואם יש עיר שתרבות כזאת יכולה להתפתח בה, הקבוצה היא מכבי והעיר היא תל אביב.

קפיצה רגע לנתניה לאחר המשחק אתמול

"הקהל הרחב" (קרי אנשים שלא מכירים קומבינות ביציאה מנתניה), היו תקועים אתמול איזה 50 דקות בפקק רק ביציאה.

קפיצה רגע לנתניה לאחר המשחק אתמול

"הקהל הרחב" (קרי אנשים שלא מכירים קומבינות ביציאה מנתניה), היו תקועים אתמול איזה 50 דקות בפקק רק ביציאה.

מי שאחרי 3 שנים לא הבין איך להחנות שם בעיה שלו.

מי שאחרי 3 שנים לא הבין איך להחנות שם בעיה שלו.

כן אבל אם הקהל הרחב היה מחנה איפה שאתם יודעים להחנות היה עמוס גם כן

כן אבל אם הקהל הרחב היה מחנה איפה שאתם יודעים להחנות היה עמוס גם כן

גם מאחורי המתחם ליד הגשר היה עומס אבל תוך חמש דקות כבר יצאנו.

• 2 weeks later...

כולנו באופוריה מבלומפילד החדש אבל מצטער לבאס קצת... מדיניות החניה באדום לבן בתל אביב בוטלה לפני יומיים, רכבים התחילו לקבל דוחות גם על חניה במקומות שלא חוסמים. קחו בחשבון...

Just now, קייפטאון said:

כולנו באופוריה מבלומפילד החדש אבל מצטער לבאס קצת... מדיניות החניה באדום לבן בתל אביב בוטלה לפני יומיים, רכבים התחילו לקבל דוחות גם על חניה במקומות שלא חוסמים. קחו בחשבון...

מדובר נכון לעכשיו על אזורים ספציפיים לאנשים חארות שחוסמים מדרכות ובאדום לבן. לא באזור בלומפילד. ואני בספק אם בשעת משחק ישלחו פקחים כמו שעושים בנתניה כדי לדפוק קופה. בבלומפילד זה אף פעם לא היה ככה גם אם חנית באמצע הכביש. 

1 minute ago, ניסו said:

מדובר נכון לעכשיו על אזורים ספציפיים לאנשים חארות שחוסמים מדרכות ובאדום לבן. לא באזור בלומפילד. ואני בספק אם בשעת משחק ישלחו פקחים כמו שעושים בנתניה כדי לדפוק קופה. בבלומפילד זה אף פעם לא היה ככה גם אם חנית באמצע הכביש. 

לא רק לאנשים חארות, אני גר בצפון הישן והאדום לבן לא מפריע לאף אחד, המדרכות מספיק רחבות והתחילו לתת גם פה דוחות. 

Just now, eran_7 said:

לא רק לאנשים חארות, אני גר בצפון הישן והאדום לבן לא מפריע לאף אחד, המדרכות מספיק רחבות והתחילו לתת גם פה דוחות. 

כמו ישראלים טובים אנשים לקחו את זה רחוק מידי עם מדיניות ההתעלמות של העירייה. ושוב, לא מאמין שיאכפו דברים כאלו בשעת משחק

Just now, Naor23 said:

צריך את עזרתכם,

אני גר בחיפה וחידשתי מנוי, הבנתי שיהיו שאטלים מחיפה ישר לבלומפילד, יש למישהו מושג או את המספר טלפון של המארגנים?

איפה ראית את זה?

לא ראיתי שיצאו פרטים על שאטלים עדיין

Just now, Silent Shout said:

איפה ראית את זה?

לא ראיתי שיצאו פרטים על שאטלים עדיין

בינתיים רק שמועה, שאלתי מישהו שפעם הייתי נוסע איתו בשאטלים מאורגנים מהצפון ואמר לי שיהיו הסעות מחיפה.

אם אשיג מספר אשתף אותך.