Jump to content

נושא תחבורה והגעה לבלומפילד ע"ש Double

duduha

Recommended Posts

וואלה? לא הייתי שם וחשבתי שיותר.

יש אפשרו לפינוי בינוי על הבית קברות?

בירושלים בנו את מוזיאון ה׳סבלנות׳ על בית קברות מוסלמי, והסרקזם הלך להתאבד.

וואלה? לא הייתי שם וחשבתי שיותר.

יש אפשרו לפינוי בינוי על הבית קברות?

נשבור את כל המצבות

אחרי שבדקתי עם המפות של גוגל נזכרתי שפתחו סניף של יוחננוף בצומת חולון לא מזמן. אין לי מושג כמה חניה יש שם והאם זה בתשלום. זה אמנם קצת רחוק אבל אם יש שם מספיק חניה זה יכול להיות מדהים. מה גם שאפשר לסדר שאטל שיקח ביחד עם אלה שבאים ברכבת.

סתם משהו שעניין אותי במעבר עם התמונות לווין ראיתי שצמוד לקריית שלום יש מתחם בערך בגודל של כל קריית שלום, בערך ארבעה מגרשים כדורגל, ונראה שאין שם כלום חוץ מחול.

לא שיש סיכוי כלשהו שיעשו עם זה משהו אבל מישהו יודע מה יש שם? אם זה שטח לא מנוצל בין אם זה פרטי ובין אם זה של העירייה שינצלו אותו לחניון עפר ענק. אפילו רק לתקופה קצרה אם יש תכנון עתידי לשטח הזה. כמובן שזה לא יקרה והכל חלומות אבל סתם עניין אותי.

תמונה להמחשה:

את קריית שלום כולם מזהים, והשטח שסימנתי ליד זה השטח המדובר. במלבן שסימנתי מתחת נמצא יוחננוף איפשהו. אין לי מושג אם בכל השטח או רק בחלקו כי לא יצא לי להיות שם עדיין, אבל בגדול הפוטנציאל לשטח הוא די מטורף.

הסימון האחרון והקטן למטה זה החניון של התחנת רכבת בצומת חולון. כמו שאמרתי, קטן ממש ומכיל כמה עשרות בודדות של מכוניות.

ymt4mv5inozd.png

כמו שאמרת, השטח עם פוטנציאל ענק

ואם מכבי תשכיל לקנות את השטח, להקים שם חנייה, ובעתיד, שיתאפשר (אם יתנו אישור אי-פעם), אפשר לחשוב על להקים שם אצטדיון.

נכון שזה נשמע קצת תלוש מהמציאות, אבל לדעתי זה יקח את מכבי כמה צעדים קדימה (לה-מכבייה שכוללת מתחם אימונים נורמלי[עם החולדה לא יקרה], אצטדיון ומוזיאון)

2883wub.jpgד"א, יש גם את השטח הזה

זה שטח יקר רצח, אין מצב שיעשו ממנו פשוט חניה. מה גם שיש בעיה עם השבילי גישה פנימה והחוצה, לא באמת אפשר להכניס לשם אלפי מכוניות.

המקסימום זה שיהפכו את זה לחניית עפר לתקופה של עד שמישהו יחליט לעשות משהו עם השטח, וגם אז זה יתן פתרון רק לכמה מאות רכבים.

סתם השתעשעתי עם המחשבה.

מתחם התחנה ונמל יפו יכולים לתת מענה, חניית הרכבת של צומת חולון ממש ממש קטנה (כמה עשרות חניות, שבימי חול רובן תפוסות) וגם זה כבר מתחיל להתרחק. בכל מקרה, למי שלא גר בגוש דן הרכבת יכולה להיות פתרון נהדר (תחנות וולפסון וצומת חולון).

כנראה שהתושבים לא יאהבו את זה אבל אם מישהו שמכיר חניה בשכונות ביפו שסמוכות לבלומפילד או בקריית שלום או באיזור תל כביר זה גם יכול להיות הבדל של כמה מאות חניות. כל מיני חניונים קטנים או רחובות שיש בהן חניות בשעות הערב.

בשכונות בחולון כן יש מקומות חניה, ויש גם את החניון העצום של הקאנטרי ואת משרד הרישוי אבל זה כבר ממש רחוק, לא מדובר במרחק הליכה ורק עם שאטלים/אופניים אפשר להגיע.

עד שהבנייה בשדרות ירושלים תסתיים לא מומלץ להחנות בתוך השכונות של יפו מערבית לבלומפילד וגם לא במתחם התחנה(בכל שעות היום עומדים שם בפקק ענקי בכניסה ליפו)

znivwjfwwhnc.png

עד שהבנייה בשדרות ירושלים תסתיים לא מומלץ להחנות בתוך השכונות של יפו מערבית לבלומפילד וגם לא במתחם התחנה(בכל שעות היום עומדים שם בפקק ענקי בכניסה ליפו)

znivwjfwwhnc.png

אני מעריך שזה בערך איפה שכולם חנו עד עכשיו, מזרחית לבלומפילד

הבעיה היא פי 2 לפחות יותר מכוניות

כמה זה רגלי מתחנת וולפסון למגרש ?

נשבור את כל המצבות

כמו שאמרת, השטח עם פוטנציאל ענק

ואם מכבי תשכיל לקנות את השטח, להקים שם חנייה, ובעתיד, שיתאפשר (אם יתנו אישור אי-פעם), אפשר לחשוב על להקים שם אצטדיון.

נכון שזה נשמע קצת תלוש מהמציאות, אבל לדעתי זה יקח את מכבי כמה צעדים קדימה (לה-מכבייה שכוללת מתחם אימונים נורמלי[עם החולדה לא יקרה], אצטדיון ומוזיאון)

2883wub.jpgד"א, יש גם את השטח הזה

השטח הלבן זה יוחננוף

אני מעריך שזה בערך איפה שכולם חנו עד עכשיו, מזרחית לבלומפילד

הבעיה היא פי 2 לפחות יותר מכוניות

כמה זה רגלי מתחנת וולפסון למגרש ?

זה די רחוק, משהו כמו 20-30 דקות הליכה, תלוי כמה מהר אתה הולך

מכביבול אירחו את המשנה למנכ"ל ומנהל מערך המנויים ושאלו אותם לגבי דרכי הגעה וחניות.

סיכום 20 דקות השיחה בנושא - אין מה לעשות, תסתדרו.

לגבי הסעות/שאטלים - נשמע שלא יהיה

לגבי הסעות/שאטלים - נשמע שלא יהיה

זה אמור גם לעזור למשטרה לא ברור איך הם בעצמם לא מחייבים את זה. טוב נו מה אפשר לצפות מהמשטרה.

מצד אחד אני אוהבת את הנושא הזה, מצד שני עם חשש גדול שהחניה הסודית שלי בבלומפילד תתגלה

להזכירך, כבר חשפת אותה, אבל לא אחזור על זה כדי לא להרוס לך. אבל חפשי בקירבת מקום איטלקית יפה ושחורה ?

מצד אחד אני אוהבת את הנושא הזה, מצד שני עם חשש גדול שהחניה הסודית שלי בבלומפילד תתגלה

תפצלי לנושא מעקב אחרי החניה הסודית של חןחן

הולך להיות שם קשה מאוד

בכל זאת יותר גרוע מנתניה לא יכול להיות, כל אחד צריך להתארגן על החנייה הסודית שלו ויהיה בסדר

בכל זאת יותר גרוע מנתניה לא יכול להיות, כל אחד צריך להתארגן על החנייה הסודית שלו ויהיה בסדר

תקווה לטוב ביותר, תצפה לגרוע ביותר..

גמרו לי על החניה הסודית כבר בעונה האחרונה של בלומפילד, עד אותה עונה הייתי מגיע גם רבע שעה לפני מוצא שם חניה ומגיע בול בשריקה.

איפה אני אמצא חניה סודית עכשיו עם עוד 20-25 אלף ממוצע של אוהדים? :doh:

מדברים פה הרבה על חניות, אבל נראה לי שעם הבלאגן הצפוי בכבישים בדרך לאיצטדיון, להרבה מאיתנו לא תהיה ברירה אלא להשתמש בתחבורה ציבורית.

מקווה מאוד שהם יתגברו קווים (אבל לא בונה על זה).

לא יודע מה יהיה במשחקים בשבת...

להזכירך, כבר חשפת אותה, אבל לא אחזור על זה כדי לא להרוס לך.

חח אגיע כנראה בתחבצ, לא נראה לי שתהיה ברירה עם הכאוס שיהיה שם

כל הפנטזיות שלכם על שאטלים הן נחמדות.

בפועל- מכשולי הגעה של אוהדים פרטיים זה נושא לא-סקסי עם ואין בו מיקסום כספי כלשהו.

אז נאלץ לקלל ולסבול.

מכבי לא תעשה כלום לפיתרון הבעיה.

אלו הם חיי האזרח במדינה הזו.