Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק הבית נגד קלוז'

DT7

Recommended Posts

מכבי תל אביב תארח ביום שלישי, ה-30.7, את קלוז' הרומנית למשחק הגומלין במסגרת סיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות. המשחק ייערך באיצטדיון בנתניה בשעה 20:00 ומכירת הכרטיסים תחל הערב (שני) בשעה 19:00 עם קדימות למנויי מכבי ת"א בעונת 2018/19 עד יום שלישי, ה-23.7, בשעה 18:00. לאחר מועד זה תיפתח המכירה לקהל הרחב, במידה ויישארו כרטיסים.

מכירת הכרטיסים תתקיים דרך משרד הכרטיסים 'לאן'. המכירה תתקיים בדלפק לאן ברחוב פרישמן 42 בת"א, במענה הטלפוני 8780*, באתר האינטרנט של 'לאן' ובאתר הרשמי של מכבי.

שימו לב: כל אוהד שיצטרף למועדון האוהדים החדש של מכבי בדרגת חברות FOREVER+ עד השעה 17:00 היום (שני, 22.7) יקבל לפני תחילת המכירה הודעת טקסט עם קוד קופון שיאפשר לו לקבל כרטיס בחינם למשחק הבית. את קוד הקופון יש להזין בהליך קניית הכרטיס. חברי מועדון חדשים שירכשו חברות ל-FOREVER+ לאחר השעה 17:00 יקבלו את קוד הקופון בימים הבאים.

שימו לב: מימוש קוד הקופון לאוהדים שלא היו מנויים בעונת המשחקים החולפת (2018-19) יתאפשר החל מפתיחת מכירת הכרטיסים לקהל הרחב.

מחירי הכרטיסים

מומלץ לבחור באופציה של הדפסה ביתית

שימו לב שהמחיר במכירה מוקדמת זול מהמחיר ביום המשחק

חלוקת יציעים: (מזרחי עליון – לא מסומן, מזרחי תחתון – מסומן, מערבי (106-109) – מסומן).

מחיר כרטיס בדלפק "לאן", טלפון ואינטרנט – 65 ש"ח

מחיר כרטיס בקופות האיצטדיון – 70 ש"ח

תא כסף

מחיר כרטיס בדלפק "לאן", טלפון ואינטרנט – 150 ש"ח

מחיר כרטיס בקופות האיצטדיון – 200 ש"ח

איסוף בקופות "לאן"

ימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

ביום ו' בין השעות 09:00-13:30

איסוף בקופות האיצטדיון

פתיחת הקופות – 3 שעות לפני תחילת המשחק

סגירת הקופות – 45 דקות לאחר תחילת המשחק

להסתער. אחד המשחקים הכי חשובים העונה.

פעם ראשונה שכרטיס בלאן עולה פחות מהאיצטדיון?

ככה זה צריך להיות לדעתי.

למה לתת רק 24 שעות קדימות למנויים. מה הלחץ. זה לא בסדר. מספיק שמישהו לא שם להודעה ועובר יום.

מכסים את עצמם לSOLD OUT לפני המשחק הראשון, במידה והמשחק השני לא יהיה רלוונטי הכמות מכירה לא תהיה אותו דבר כמו שיפרסמו אחרי המשחק הראשון..

מה קורה אם אני מחדש מנוי ויש לי FOREVER+?

בלי קשר לחידוש המנוי, אם יש לך FOREVER + אתה מקבל כרטיס חינם למשחק נגד אסטנה (אם עשית את זה עד השעה 17:00)

מה קורה אם אני מחדש מנוי ויש לי FOREVER+?

חשבתי ששאלת לגבי מנוי ולא לגבי הכרטיס הספציפי

אם הצטרפת לפוראבר אתה צריך לקבל SMS עם קוד, נכנס לאתר להזמין כרטיס, מזין את הקוד והמחיר יורד לאפס

בלי קשר לחידוש המנוי, אם יש לך FOREVER + אתה מקבל כרטיס חינם למשחק נגד אסטנה (אם עשית את זה עד השעה 17:00)

בפלייאוף אירופית?

בפלייאוף אירופית?

חחחח מת.

עדיין בראש שלי שאנחנו נגדם. לא השלמתי עם זה שהם הודחו.

במידה ולא יכול להגיע למשחק נגד קלוז', ניתן להמיר את הכרטיס חינם שמקבלים בforever+ למשחק אחר באירופה ?

לא ראיתי על זה משהו, אבל תדבר עם מכבי במייל/פייסבוק מאמין שיעזרו לך.

המועדון פוראבר+ מן הסתם מוזמן בתוך לאן לכן אני מניח שבפתיחת המכירה יהיה אוטומטית זכאות בכרטיס חינם ללא צורך בהזנת קוד כלשהו

המועדון פוראבר+ מן הסתם מוזמן בתוך לאן לכן אני מניח שבפתיחת המכירה יהיה אוטומטית זכאות בכרטיס חינם ללא צורך בהזנת קוד כלשהו

שימו לב: כל אוהד שיצטרף למועדון האוהדים החדש של מכבי בדרגת חברות FOREVER+ עד השעה 17:00 היום (שני, 22.7) יקבל לפני תחילת המכירה הודעת טקסט עם קוד קופון שיאפשר לו לקבל כרטיס בחינם למשחק הבית. את קוד הקופון יש להזין בהליך קניית הכרטיס. חברי מועדון חדשים שירכשו חברות ל-FOREVER+ לאחר השעה 17:00 יקבלו את קוד הקופון בימים הבאים.

המכירה נפתחת ב7, בטח קצת לפני יוציאו סמסים עם קוד

מישהו יכול לעשות לי פה סדר? הזמנתי עכשיו את הכרטיס הזה של ישרכארט והצטרפתי לפוראבר+,אני אמור לקבל עוד קוד קופון בשביל הכרטיס למשחק?

מישהו יכול לעשות לי פה סדר? הזמנתי עכשיו את הכרטיס הזה של ישרכארט והצטרפתי לפוראבר+,אני אמור לקבל עוד קוד קופון בשביל הכרטיס למשחק?

כן אבל בגלל שעשית את זה אחרי 17:00 אתה תקבל את הSMS עם הקוד קופון לכרטיס חינם מחר או בהמשך ואז תכנס ללאן להזמין כרטיס לקלוז' תזין את הקופון והמחיר ירד ל-0 כמו דקות המשחק של ניקוליץ' במכבי

כן אבל בגלל שעשית את זה אחרי 17:00 אתה תקבל את הSMS עם הקוד קופון לכרטיס חינם מחר או בהמשך ואז תכנס ללאן להזמין כרטיס לקלוז' תזין את הקופון והמחיר ירד ל-0 כמו דקות המשחק של ניקוליץ' במכבי

אבל אין מצב שלא יהיה לי כרטיס נכון? אני מנוי ואני יודע שהשמירה למנויים זה עד מחר שלא יהיה פאדיחה

אבל אין מצב שלא יהיה לי כרטיס נכון? אני מנוי ואני יודע שהשמירה למנויים זה עד מחר שלא יהיה פאדיחה

את זה אני לא יודע, ההיגיון אומר שישמרו לך אבל אולי שווה לשלוח למכבי הודעה דרך הפייסבוק או משהו