Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

Just now, סזאר מנדיונדו said:

מאיפה הבאתם את זה שצריך לשלם?

יגיע עד הבית בחינם,  עדיף פי מאה על תורים אינסופיים במחזור 2 נגד בני יהודה.

לא מבין על מה התלונות.

שהיו מחלקים פרונטלית ביד אליהו העמדה שלהם שם עובדת מצויין וכולם מרוצים, הרי ברור שיהיו בעיות עם הדואר המסריח

1 minute ago, Semper Fidelis said:

ואיך זה יעבוד? 17 אלף איש יבואו ליד אליהו לקחת? אתה יודע מה, נפרגן לך 7000 ביד אליהו, 5000 בפרישמן ו5000 בקריית שלום

נשמע כיף

עזוב. מי שמחפש משהו להתלונן עליו תמיד ימצא.

לי אין בעיה לחכות כמה דקות בתור ביד אליהו או קריית שלום(הרי לא באמת כולם יבואו באותו דקה לאסוף), צריך להודות גם ההליך איסוף יותר מרגש כשאתה מקבל את המנוי ישירות ממכבי

2 minutes ago, Double said:

לי אין בעיה לחכות כמה דקות בתור ביד אליהו או קריית שלום(הרי לא באמת כולם יבואו באותו דקה לאסוף), צריך להודות גם ההליך איסוף יותר מרגש כשאתה מקבל את המנוי ישירות ממכבי

תניח לזה דאבל. הכל בסדר. כמו שאמרתי, אתה לא משלם. לא מתרוצץ. ותחשוב שלא כולם גרים במרכז.

גם אם מתוך 17 אלף יהיו כמה מנויים שלא יגיעו ימצאו להם פתרון, כמו למשל איסוף לפני בני יהודה.

17 אלף אנשים על כמה קופות זה מתכון לאסון ובוודאות יהיה בלאגן. ככה יחלקו את הרב המוחלט וחצי שתיהיה בעיה יתנו פרונטלית.

2 minutes ago, ohad maccabi said:

בגלל ההדחה מאירופה אנשים לא יקנו מנוי? 

יש 17 אלף מנויים עכשיו, ועוד אלף פנויים פנויים ב8 עליון לא מסומן ו11, יהיו 18 אלף בוודאות.

6 minutes ago, Double said:

יש 17 אלף מנויים עכשיו, ועוד אלף פנויים פנויים ב8 עליון לא מסומן ו11, יהיו 18 אלף בוודאות.

מי אמר ש8 עליון יתמלא?

ניצחון בק"ש ובנס ציונה ונסגור 19k בכיף.

10 hours ago, לא לגרור מי גורר said:

חוק חדש: כל פעם שמישהו משווה בינינו לבין הפועל בהתנהלות של משהו הוא יורחק לשבוע לחשוב על מה שהוא עשה. 

חחחח לא השוותי בין ההתנהלות של מכבי לשל הפועל, כי אני לא חושב שהן הצד הקובע. התייחסתי לכלבים מלאן

53 minutes ago, החתול הצהוב said:

בטוח תהיה האטה ופגיעה במכירה בעקבות מה שקרה, לא שאלה בכלל

כמה זה כבר יכול לפגוע? הרי את ה-20 אלף לדעתי לא היינו עוברים גם אם היינו עולים לפלייאוף, 18-19 אלף מנויים יהיה לנו, אולי עוד 500 אוהדי הצלחות לא יעשו בגלל שעפנו מאירופה לא נורא לא צריך אותם.

7 hours ago, Double said:

אם זה יגיע עד הבית באמת אני אפרגן להם, לדעתי רק היו צריכים לאוסיף עוד שיטת איסוף פרונטלית

שמע

אני מאד מאד מאד מעריך את כל העבןדה שעשית פה בקיץ הזה, באמת יוזר השנה אחרי שמש. 

אבל סויר כבר כתב לך כמה פעמים ואני מבין את הנקודה שלו. נראה שיש לך משהו נגד מכבי או ההתנהלות של מכבי. רק תלונות.. מכבי שמרו מקומות, חבל שלא עשו עמדה פרונטלית.

ואללה אתה צריך לנשק את הרגליים של ההנהלה ושל כל מי שעובד במועדון בשביל מה שעושים בשביל אוהדים . בתור מישהו שהולך למשחקים ומנוי איזה שנה שנתיים אני זןכר עונות שהיה נאבד לך מנוי והיית יכןל לדבר לקיר , תורים אינסופיים בשביל כרטיסים למשחקי חוץ ועמלות לא הגיוניות.

קח דברים בקלות , פרגנו לך משלוח עד הבית בחינם, מאמין שלמי שיהיו בעיות ימצאו פתרון( כמו למשל עניין הזכוכיות בבלומפילד, שמכבי מנסים לעשות עם זה משהו למרות שיכלו לשים זין...ולהעביר אחריות לעירייה/אדריכלים)

מכבי מועדון מעל כל הזבל שיש פה, צריך להעריך את זה.

6 minutes ago, אורי בלוקים said:

שמע

אני מאד מאד מאד מעריך את כל העבןדה שעשית פה בקיץ הזה, באמת יוזר השנה אחרי שמש. 

אבל סויר כבר כתב לך כמה פעמים ואני מבין את הנקודה שלו. נראה שיש לך משהו נגד מכבי או ההתנהלות של מכבי. רק תלונות.. מכבי שמרו מקומות, חבל שלא עשו עמדה פרונטלית.

ואללה אתה צריך לנשק את הרגליים של ההנהלה ושל כל מי שעובד במועדון בשביל מה שעושים בשביל אוהדים . בתור מישהו שהולך למשחקים ומנוי איזה שנה שנתיים אני זןכר עונות שהיה נאבד לך מנוי והיית יכןל לדבר לקיר , תורים אינסופיים בשביל כרטיסים למשחקי חוץ ועמלות לא הגיוניות.

קח דברים בקלות , פרגנו לך משלוח עד הבית בחינם, מאמין שלמי שיהיו בעיות ימצאו פתרון( כמו למשל עניין הזכוכיות בבלומפילד, שמכבי מנסים לעשות עם זה משהו למרות שיכלו לשים זין...ולהעביר אחריות לעירייה/אדריכלים)

מכבי מועדון מעל כל הזבל שיש פה, צריך להעריך את זה.

אני מפרגן פשוט היה בלבול חשבתי שצריך לשלם לשליח בשביל לקבל מנוי, אם מקבלים את המנוי במעטפה עד הבית חינם זה מבורך.

הכתובת שלי באתר לאן לא מעודכנת לכן אני חושש שלא יגיע, בכל מקרה אם יהיה אפשר לאסוף את המנוי גם נגד בני יהודה בבלומפילד אז אחלה.

32 minutes ago, Double said:

אני מפרגן פשוט היה בלבול חשבתי שצריך לשלם לשליח בשביל לקבל מנוי, אם מקבלים את המנוי במעטפה עד הבית חינם זה מבורך.

הכתובת שלי באתר לאן לא מעודכנת לכן אני חושש שלא יגיע, בכל מקרה אם יהיה אפשר לאסוף את המנוי גם נגד בני יהודה בבלומפילד אז אחלה.

לא כתבתי את זה מידיעה שיהיה איסוף , רק יודע שלמי שיהיו בעיות תהיה אוזן קשבת.

כתבו בהודעה לשלוח כתובת בסמס חוזר , ממה יש לחשוש אם עשית את זה?

4 minutes ago, אורי בלוקים said:

לא כתבתי את זה מידיעה שיהיה איסוף , רק יודע שלמי שיהיו בעיות תהיה אוזן קשבת.

כתבו בהודעה לשלוח כתובת בסמס חוזר , ממה יש לחשוש אם עשית את זה?

כי בבניין שאני גר בו יש שתי כניסות אז יכול ללכת לאיבוד, בכל מקרה שלחתי להם סמס בערב נקווה שיעדכנו