Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

באיזו שעה נפתחת המכירה?

מנויים מהעונה האחרונה יוכלו לחדש את המנוי לבלומפילד החל מיום ראשון ה-28.07 בשעה 10:00. תקופת החידוש תסתיים ביום שישי ה-09.08 בשעה 12:00 .

לא הבנתי את הטמטום אם אני לא משלם לפוראבר ונרשם לזה אני לא יכול לחדש את המנוי?!?!?!

ועוד שאלה מישהו הבין בצירוף בן משפחה או חבר מה זה אומר שאר הגושים על בסיס מקום פנוי?!?!?

תודה לעוזרים

לא הבנתי את הטמטום אם אני לא משלם לפוראבר ונרשם לזה אני לא יכול לחדש את המנוי?!?!?!

תירשם עם מייל לדיגיטלי הזה בחינם ואתה יכול לחדש מנוי

ועוד שאלה מישהו הבין בצירוף בן משפחה או חבר מה זה אומר שאר הגושים על בסיס מקום פנוי?!?!?

תודה לעוזרים

יש לך פוראבר חינמי

האם הסתדרתם??

כן, אחרי 45 דקות של המתנה על הקו ענו לי בלאן

זה לא נתן לי לחדש כי מכבי מחייבים שאצטרף לאחד ממועדוני המנויים. לא נשברתי, עשיתי דיגיטל הרגיל ללא עלות. :sleep:

שיחתכם חשובה לנו, נא המתינו לנציג שיתפנה

מחכה על הקו 20 דקות, החרא הזה כל 5 שניות, הם עושים את זה בכוונה שאנתק ? בא לי לחנוק את האישה הזו

שמע חיכיתי על הקו 45 דקות עד שהם ענו לי

המסקנה שלי ללא ספק שהם עושים את זה בכוונה.

אם עד עכשיו חשבתי שהאנשים של לאן הם אנשים טמבלים בתאכלס, היום הבנתי (בגלל התקליט) את הגאונות של הטמבליות שלהם.

הם שמים נציג אחד שעונה לטלפונים מלקוחות ובמקביל גורמים לך לרצות להתאבד עם התקליט הזה.

לא רק שאתה מחכה מעל 45 דקות על הקו, אתה עוד נאלץ לשמוע כל 5 שניות את החרא הזה (זה במפורש בכוונה כדי שתרצה לנפץ את הטלפון על איזה קיר בטון של מקלט)

לא ברור לי איך אנחנו כבולים לחרא הזה שנקרא לאן

עד מתי?

מכבי הפילו לי את הלב עם המייל ששלחו היום

מקבל פוש לטלפון, מייל ממכבי עם כותרת "אין באפשרותך לחדש את המנוי", רק שנכנסתי ראיתי את המשך הכותרת "בלי לפתוח את המדריך המלא לרכישת מנוי" ושזה פרסומת לאיך לחדש את המנוי...

מכבי הפילו לי את הלב עם המייל ששלחו היום

מקבל פוש לטלפון, מייל ממכבי עם כותרת "אין באפשרותך לחדש את המנוי", רק שנכנסתי ראיתי את המשך הכותרת "בלי לפתוח את המדריך המלא לרכישת מנוי" ושזה פרסומת לאיך לחדש את המנוי...

אחד המיילים המרושעים.

תודה לעוזרים

אשכרה אף אחד לא הבין והם לא מבהירים את זה.

גם הסבתי את תשומת לבם.

אשכרה אף אחד לא הבין והם לא מבהירים את זה.

גם הסבתי את תשומת לבם.

אם מישהו לא הבין אחרי תשע עמודים ומה שהם כתבו ברשמי זאת לא אשמת מכבי.

תגידו הפוראבר החנמי שבלעדיו אי אפשר לחדש מנוי זה בעצם היוזר באתר של מכבי? (זה לא משהו חדש)

עם היוזר הזה התחברתי ללאן באתר של מכבי והזמנתי את הכרטיס לקלוז' בית למשל

או שמדובר על משהו אחר?

תגידו הפוראבר החנמי שבלעדיו אי אפשר לחדש מנוי זה בעצם היוזר באתר של מכבי? (זה לא משהו חדש)

עם היוזר הזה התחברתי ללאן באתר של מכבי והזמנתי את הכרטיס לקלוז' בית למשל

או שמדובר על משהו אחר?

לא, זה מצריך הרשמה נפרדת.

https://www.maccabi-tlv.co.il/forever/

פה בלינק יש לך בשורה האחרונה של הטבלה אפשרות להירשם לדיגיטלי החינמי

אגב עניין אותי מה מייחד בדיוק את היציע משפחות ב7 עליון משאר היציעים אז שאלתי את מכבי ומסתבר שזה יציע שכדי לקנות אליו מנוי צריך לקנות מינימום 2 מנויים.

אגב עניין אותי מה מייחד בדיוק את היציע משפחות ב7 עליון משאר היציעים אז שאלתי את מכבי ומסתבר שזה יציע שכדי לקנות אליו מנוי צריך לקנות מינימום 2 מנויים.

מקווה שההנהלה יודעים מה הם עושים, יש פה יותר מידי מגבלות, בסופו של דבר לא יהיו הרבה מנויים זולים לאוהדים חדשים שירצו להצטרף