Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

פותחים את 11 לכלל המנויים?

או שיש שמירה לאלא שהיו במזרחי עליון בנתניה

פותחים את 11 לכלל המנויים?

או שיש שמירה לאלא שהיו במזרחי עליון בנתניה?

היה לי מנוי בבלומפילד לשער 7 ובנתניה שלוש שנים במזרחי תחתון, האם אשובץ שוב בשער 7 ואם כן האם השיבוץ הזה מחייב אותי לחדש באותו המקום או שאוכל לשפר עמדות לשער אחר כבר במועד החידוש המנוי?

הבכי הזה של אנשים שלא סבלו את נתניה 3 שנים יכול להוציא ממני רוע לא מוכר,איך אתם בכלל מעזים להתלונן? שרמוטות.

אני לא מגיב בתקווה שאנשים מעודנים ממני בהתנסחות יעשו את העבודה.

היה לי מנוי בבלומפילד לשער 7 ובנתניה שלוש שנים במזרחי תחתון, האם אשובץ שוב בשער 7 ואם כן האם השיבוץ הזה מחייב אותי לחדש באותו המקום או שאוכל לשפר עמדות לשער אחר כבר במועד החידוש המנוי?

אתה יכול לחדש לכל מקום שאתה רוצה ב7/8.

אם אני לא טועה כל היציעים של 7,8 הם בערך הכמות של המנויים שלנו בעונה שעברה, אז גם אם כל האצטדיון יחדש ל7,8 יהיה מקום.

DT7, on 23 Jul 2019 - 22:17, said:snapback.png

כל בעל מנוי מעונת 2018/19 יוכל לצרף בן משפחה/חבר שיישב לידו בתנאים הבאים:

המנוי שמתווסף חייב להיות חבר FOREVER
ההטבה מותנת בישיבה ביחד באצטדיון.
ניתן לממש הטבה זו במקומות הבאים:

מערבי: גושים 303, 307 החל משורה 35 ומעלה. גושים 302,308 החל משורה 32. שאר הגושים במערבי לפי מקום פנוי (מלבד תא כסף).
מזרחי: גושים 424-426 משורה 40. שאר הגושים במזרחי על בסיס מקום פנוי (מלבד גושים 324-326 ו-תא כסף).

מישהו יודע איך מוסיפים המנוי המתווסף (הנוסף) להזמנה באינטרנט? מזינים מספר חבר או משהו כזה ?באיזה שלב זה יהיה בהזמנה? קודם בוחרים כסא נוסף?

צריך להוסיף אותו כבר מעכשיו???

DT7, on 23 Jul 2019 - 22:17, said:snapback.png

מישהו יודע איך מוסיפים המנוי המתווסף (הנוסף) להזמנה באינטרנט? מזינים מספר חבר או משהו כזה ?באיזה שלב זה יהיה בהזמנה? קודם בוחרים כסא נוסף?

צריך להוסיף אותו כבר מעכשיו???

שהחבר הנוסף יפתח משתמש בלאן, אחרי זה יצטרף לForever (בתשלום/חינם) ואז יש לך 2 אופציות

או להוסיף אותו כבן משפחה בלאן

או בעת הרכישה לחפש אותו לפי מספר משתמש (שהוא פותח בלאן) ושם משפחה.

בגדול אתה בוחר את בוחר את 2 הכיסאחת, שלך ושל המצטרף ובשלב לפני התשלום יש אפשרות שיוך לבעלים, שם אתה בוחר את המצטרף ובגדול זהו.

יש גם סרטון שמכבי העלו בדף של הפרטי מכירה

שהחבר הנוסף יפתח משתמש בלאן, אחרי זה יצטרף לForever (בתשלום/חינם) ואז יש לך 2 אופציות

או להוסיף אותו כבן משפחה בלאן

או בעת הרכישה לחפש אותו לפי מספר משתמש (שהוא פותח בלאן) ושם משפחה.

בגדול אתה בוחר את בוחר את 2 הכיסאחת, שלך ושל המצטרף ובשלב לפני התשלום יש אפשרות שיוך לבעלים, שם אתה בוחר את המצטרף ובגדול זהו.

יש גם סרטון שמכבי העלו בדף של הפרטי מכירה

תודה רבה.שאלה נוספת בבקשה:

ברשותי שני מנויים על שמי, עליי ליצור פורבר על כל אחד מהם או שהפורבר שלי בעלים על שניהם?

ברשותי שני מנויים על שמי, עליי ליצור פורבר על כל אחד מהם או שהפורבר שלי בעלים על שניהם?

אין לי מושג, שווה לשאול את מכבי

לכל אחר פוראבר (אפשר גם את החינמי)

טוב תקשיבו, חייב עזרה!

שוחחתי עם לאן מקודם כדי לברר את נושא צירוף חבר נוסף אלינו.

תוך כדי השיחה מתברר לי כי(לטענתם) למרות שישנם שני מנויים בבעלותי ,על שמי כמובן,שבשניהם השמתשנו כמובן בעונה שעברה ,אוכל לחדש רק מנוי אחד! וכי לא אוכל לחדש את שניהם מאחר ושניהם כאמור על שמי! האם זה נכון והגיוני הדבר ? מה עליי לעשות כעת?

מי שהביא את הפוראבר הזה במכבי מתוחכם מאוד

אני וחברי היום בחידוש ל13(חייבים להיות מנויים במכבי פוראבר לפני שעושים מנוי) עשינו פוראבר+

מכבי הכניסו עד עכשיו ויכניסו עד תום מכירות המנויים מלא כסף

תרגיל שיווקי מבריק

מי שהביא את הפוראבר הזה במכבי מתוחכם מאוד

אני וחברי היום בחידוש ל13(חייבים להיות מנויים במכבי פוראבר לפני שעושים מנוי) עשינו פוראבר+

מכבי הכניסו עד עכשיו ויכניסו עד תום מכירות המנויים מלא כסף

תרגיל שיווקי מבריק

יש אופציה חינמית

טוב תקשיבו, חייב עזרה!

תוך כדי השיחה מתברר לי כי(לטענתם) למרות שישנם שני מנויים בבעלותי ,על שמי כמובן,שבשניהם השמתשנו כמובן בעונה שעברה ,אוכל לחדש רק מנוי אחד! וכי לא אוכל לחדש את שניהם מאחר ושניהם כאמור על שמי! האם זה נכון והגיוני הדבר ? מה עליי לעשות כעת?

נשמע כאילו זה חוסם אותך במערכת כי יש סוג של הגיון מאחורי זה, בסופו של דבר אתה על אותו מספר משתמש.

אבל בתכלס זה מטומטם מאוד, מציע לך להרים טלפון למכבי או לשלוח הודעה בפייסבוק, בטוח יתנו לך תשובה מדוייקת יותר

יש אופציה חינמית

צודק

אבל מספיק שנגיד אחד מ3 אוהדים יעשה את הפוראבר+ אז יוצאים ברווח אדיר

קח דוגמא היום אני+5 חברים חידשנו את המנוי ל13 וכולנו עשינו את הפוראבר+

טוב תקשיבו, חייב עזרה!

אין דבר כזה, אם יש לך 2 מנויים תעמוד על שלך..

אם יש בעיה כלשהי, תגיד להם להעביר בעלות על חשבונם וככה תוכל להזמין עוד מנוי, במידה והבעיה היא שיש מנויים על אותו שם.

כל עוד איפשרו לך לעשות מנוי שנה שעברה על אותו שם, בעיה של לאן.

נשמע כאילו זה חוסם אותך במערכת כי יש סוג של הגיון מאחורי זה, בסופו של דבר אתה על אותו מספר משתמש.

אבל בתכלס זה מטומטם מאוד, מציע לך להרים טלפון למכבי או לשלוח הודעה בפייסבוק, בטוח יתנו לך תשובה מדוייקת יותר

אין דבר כזה, אם יש לך 2 מנויים תעמוד על שלך..

אם יש בעיה כלשהי, תגיד להם להעביר בעלות על חשבונם וככה תוכל להזמין עוד מנוי, במידה והבעיה היא שיש מנויים על אותו שם.

כל עוד איפשרו לך לעשות מנוי שנה שעברה על אותו שם, בעיה של לאן.

צודקים.אפנה אליהם בהקדם ושהם כבר יפתרו הסוגייה הזו.

וואו אני כל כך מפחד שלא אצליח לחדש את המנוי שלי וביחד עם החברים שיושבים לידי כבר שנים בשער 8.

חבל שלא שריינו לכל אחד מקום כמו שתמיד עשו, גם כמו שעשו ל13 ו2 השנה

וואו אני כל כך מפחד שלא אצליח לחדש את המנוי שלי וביחד עם החברים שיושבים לידי כבר שנים בשער 8.

יש פחד שבסוף נשאר לבד ביציע צריך לפחות חמ"ל ביום ראשון.

ששש תיזהר שלא יצאו עליך פה כל אלו שמסודרים ל13 ובלי הדאגות ב11

איזה פרטים אני צריך לדעת של חברים שלי כשאני מחדש ורוצה להמשיך לשבת לידם? אף פעם לא עשיתי משהו דומה - אני כל כך מפחד שמשהו ישתבש

איזה פרטים אני צריך לדעת של חברים שלי כשאני מחדש ורוצה להמשיך לשבת לידם? אף פעם לא עשיתי משהו דומה - אני כל כך מפחד שמשהו ישתבש

שלח הודעה למכבי. יעזרו לך

אתה צריך מספר חשבון בלאן (המספר שיש ליד השם) ושם משפחה.

המלצה שלי, תוסיף אותם כבני משפחה ואז שתעשה שיוך לבעלים תראה אותם ישר לא תצטרך לחפש אותם במערכת הדפוקה של לאן

עושה את זה עם חבר כבר כמה עונות