Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

היי אני נמצא במצב בעייתי ואשמח לעזרה,

ב3 שנים האחרונות הייתי עם מנוי שרשום על שם של חבר וכל עונה חידשתי דרך לאן,הכרטיס פשוט הוטען מחדש ואני המשכתי להשתמש בו.

השנה צריכים לאסוף כרטיס חדש אז תיארתי לעצמי שלפני שאני משלם על חידוש עדיף לי לעשות העברת בעלות,שלחתי מייל ל maccabi@leaan.co.il עם פרטים מלאים של בעל המנוי ושלי,כולל כל התצלומים והכל,אבל הם פשוט לא מחזירים תשובה ואני לא יודע למי להתקשר אני לא רוצה לאבד את החידוש שלי,יש למישהו רעיון?

אגב שכחתי לציין שניסיתי לתפוס את מכבי בכל דרך שאני מכיר והם פשוט לא עונים מישהו מכיר מס של מישהו שקשור לנושא במקרה?

פירוט התפלגות המנויים וחברי FOREVER של מכבי ת"א עד כה:

# מתוך 11 אלף מנויים, 2,000 נכנסו תחת הקטגוריה של האחד נוסף (חבר\בן משפחה).

# מתוך בעלי המנויים, רבים מהם עשו את החברות הדיגיטלית בלבד.

# 3,000 ממחדשי המנויים הם בעלי חברות FOREVER או FOREVER+.

# נכון להיום, ישנם 4,200 אוהדים בעלי חברות FOREVER או FOREVER+ אשר מחכים לרגע בו תיפתח מכירת המנויים עבורם.

# לפניהם בתור עד ה-9.8 ישנם כ-1,500 בעלי זכות חידוש שטרם מימשו אותה.

# ההערכה במכבי ת"א היא כי בתום מועד החידוש הם יעמדו על כ-12,500 מנויים, עם עוד לפחות 4,200 אוהדים בעלי זכות רכישת מנוי בשלב המכירה השני.

# נכון להיום, ישנם 4,200 אוהדים בעלי חברות FOREVER או FOREVER+ אשר מחכים לרגע בו תיפתח מכירת המנויים עבורם.

# ההערכה במכבי ת"א היא כי בתום מועד החידוש הם יעמדו על כ-12,500 מנויים, עם עוד לפחות 4,200 אוהדים בעלי זכות רכישת מנוי בשלב המכירה השני.

סיכוי לא רע לגרד את ה-20K

לא סביר שנשבור את השיא של חיפח, נכון?

לא סביר שנשבור את השיא של חיפח, נכון?

יש עכשיו עוד 1500 שבסבירות מאוד גבוהה יחדשו, יש עוד 4200 שעשו פוראבר כדי לעשות לפני כולם ככה שכנראה הם גם יעשו זה כבר עוד 6 אלף על 11 ואז עוד יש לך קהל רחב רגיל שיעשה, מאמין שנשבור.

אז בסך הכל יש 7,200 אוהדים שרכשו פוראבר בתשלום.

זה מדהים מבחינתי.

זאת הכנסה של בין 1.2 ל- 1.7 מיליון שח בשנה למכבי.

אגב, לפי חישוב (מאוד גס) שעשיתי, אם מכבי תגיע ל- 20 אלף מנויים. מדובר בהכנסה של למעלה מ- 28 מיליון ש"ח.

יחד עם הפוראבר- מכבי שדרגה את עצמה ל- 30 מיליון שקל בשנה הכנסות ממנויים.

לא יודע על כמה היא הייתה היום.

חשוב מאוד מאוד בעידן הפייר פליי

תקשיבו טוב טוב!

אני דיברתי עם לאן והם לא מודעים להודעה הזאת ! אחרי ששעה רבתי איתם שאני זכאי בגלל ההודעה היא אומרת לי סליחה סליחה סליחה אתה זכאי ואז היא אמרה לי שמכבי לא עדכנו אותם . אז תתקשרו ואל תוותרו לאט לאט כולם שם יבינו שיש זכאים נוספים

יש עכשיו עוד 1500 שבסבירות מאוד גבוהה יחדשו, יש עוד 4200 שעשו פוראבר כדי לעשות לפני כולם ככה שכנראה הם גם יעשו זה כבר עוד 6 אלף על 11 ואז עוד יש לך קהל רחב רגיל שיעשה, מאמין שנשבור.

נראה שכולל המחדשים + מי שיעשה דרככם + 4200 של פוראבר זה באמת יהיה 16-17,000 לפני הקהל הרחב ללא פוראבר.

השאלה אם באמת תהיה מסה של אוהדים חדשים שיעשו ללא החברות מועדון.

תקשיבו טוב טוב!

אני דיברתי עם לאן והם לא מודעים להודעה הזאת ! אחרי ששעה רבתי איתם שאני זכאי בגלל ההודעה היא אומרת לי סליחה סליחה סליחה אתה זכאי ואז היא אמרה לי שמכבי לא עדכנו אותם . אז תתקשרו ואל תוותרו לאט לאט כולם שם יבינו שיש זכאים נוספים

בהודעה כתוב במפורש להגיע בין יום ראשון לשלישי ליד אליהו ואתה מתלונן שלאן שאתה לא אמור להגיע אליהם לא יודעים.

קלאסי.

בהודעה כתוב במפורש להגיע בין יום ראשון לשלישי ליד אליהו ואתה מתלונן שלאן שאתה לא אמור להגיע אליהם לא יודעים.

קלאסי.

הזייה בחיי

מי שהביא שהביא את הפוראבר הזה הוא גאון מכירות.

למרות שיש כמה אוהדים אצלנו שרק המחשבה הזאת לראות אותם עושים את הפוראבר הזה בעצמם אני נקרע מצחוק..

נראה שכולל המחדשים + מי שיעשה דרככם + 4200 של פוראבר זה באמת יהיה 16-17,000 לפני הקהל הרחב ללא פוראבר.

השאלה אם באמת תהיה מסה של אוהדים חדשים שיעשו ללא החברות מועדון.

אם 16,000 יהיו בטוח לפני הקהל הרחב אין לי ספק שעוד 4 אלף ירצו לעשות מנוי,אנשים בטירוף על זה,

20 קל

צריך לזכור שהמנויים שישארו לקהל הרחב הם פירורים אחרונים במקומות הצדדיים ובקטגורית מחיר של מנוי חדש, לא במחיר שאנחנו כמנויים רגילים לשלם, קשה לראות שאחרי שלב הפורבר(שהם אותו קהל חדש) תהיה הסתערות עד לסולד אאוט, גם ההגיון אומר שמרבית האוהדים החדשים שבונים על מנוי חדש הבינו שבשביל מקום טוב הם חייבים להתארגן על פורבר, שעם הקיזוז הנחה זה בסה"כ כ110 שקל יותר ממה שהיו משלמים אם היו מחכים לשלב האחרון של המכירה, ועם הכרטיס אשראי הדמי חבר בכלל יוצאים בחינם. בקיצור מה שאני בא להגיד, שאוהד חדש שבא לקנות מנוי סביר להניח שהוא יקנה את המנוי דרך השלב השני ולא בשלב האחרון... יהיה לנו את ה18 אלף+, זה יפה ומכובד בדיוק כמו ה20

חותם בעיניים עצומות על 18. יופי של בסיס מנויים לקראת העתיד. אם נרוויח מהמצטרפים החדשים אפילו 20 אחוז שישארו "שרופים"-עשינו את שלנו.

צריך לזכור שהמנויים שישארו לקהל הרחב הם פירורים אחרונים במקומות הצדדיים ובקטגורית מחיר של מנוי חדש, לא במחיר שאנחנו כמנויים רגילים לשלם, קשה לראות שאחרי שלב הפורבר(שהם אותו קהל חדש) תהיה הסתערות עד לסולד אאוט, גם ההגיון אומר שמרבית האוהדים החדשים שבונים על מנוי חדש הבינו שבשביל מקום טוב הם חייבים להתארגן על פורבר, שעם הקיזוז הנחה זה בסה"כ כ110 שקל יותר ממה שהיו משלמים אם היו מחכים לשלב האחרון של המכירה, ועם הכרטיס אשראי הדמי חבר בכלל יוצאים בחינם. בקיצור מה שאני בא להגיד, שאוהד חדש שבא לקנות מנוי סביר להניח שהוא יקנה את המנוי דרך השלב השני ולא בשלב האחרון... יהיה לנו את ה18 אלף+, זה יפה ומכובד בדיוק כמו ה20

אלו שעשו פוראבר בתשלום משלמים מחיר מחדש או חדש?

יש לי 2 חברים שמחכים שתפתח המכירה לכל הקהל כדי לעשות ל 11

מקווה שישאר להם משהו אחרי המכירה של הפוראבר

99% שלא. עדיף להם לעשות פוראבר