Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

הבעיה שהתחתון מסומן, ואם יהיה מלא, לא יהיה לו איפה לשבת. יותר סביר שהם יעלו למעלה, לעליון.

קניתי שורה אחרונה ליד המדרגות 2 כיסאות אז לא תהיה בעיה לעמוד 3 אנשים שם.

double היקר.

שתי שאלות.

1.כמה מנויים היו שנה שעברה בנתניה.

2.אם אסע ליד אליהו בתור בעל forever אך לא מחדש יש סיכוי שיתייחסו אלי?

double היקר.

שתי שאלות.

סליחה שאני נדחף, אבל אין בעיה להגיע ללא תור. האנשים שם מחוסרי עבודה ויתייחסו אליך (מנסיון)

double היקר.

שתי שאלות.

1. 10 אלף

2. שירות אני חושב שהם יכולים לתת אם יש בעיה מסויימת במשתמש או משהו באתר, אבל לגבי קניית מנוי זה רק אם חבר מחדש מצרף אותך ולשערים ספציפים ב2-13 ו7-8

כן זה אותה כניסה אחרי שעולים בדרגנוע

לגבי הכמות מנויים שאנשים שואלים כאן חיכיתי שמכבי תצהיר חגיגת על ה10 אלף שחצינו אתמול אבל משום מה לא הוציאו עדכון אז נכון לעכשיו

שער 13,1,2 - 3,650 sold(בנוסף יש קרוב לכ1 אלף מקומות מוקפאים בין היתר מנויים שעברו ליציע אחר ומקומות ששמורים להזמנות וכו', בסיום החידוש רבים מאותם מקומות ישוחררו)

שער 7,8 - 4,200 sold

שער 11 - 2,400 sold

סה"כ 10,250

*הקאונט על בסיס אתר לאן, יציע פלטיניום(כבוד) המכיל 458 מקומות לא הוצע למכירה באופן רשמי(כנראה שמור ברובו לאח"מים וספונסרים) לכן לא הכללתי אותו בספירה

אם נשקלל תחזית סולד אאוט בשערים 11 ו8 עליון-לא מסומן ברגע שהם יפתחו לקהל הרחב, אז אפשר להגיד באופן רשמי שלמכבי יהיו העונה לפחות 14,500 מנויים. הערכה אישית שלי זה יסתיים בין 17,000 ל18,000 מנויים.

אני מעריך שניהיה סולד אווט ב7-8 תחתון, 8 עליון ו11.

לגבי 7 עליון והמקומות הגבוהים ב2-13 יכול להיות שישארו כמה אלפים.

אם משאירים 2000 מקומות ב2-13 ועוד 2000 מקומות ב7-8 עליון (בחלק המסומן) שלא ימכרו אנחנו עדיין מגיעים ל20 אלף לא?

1. 10 אלף

2. שירות אני חושב שהם יכולים לתת אם יש בעיה מסויימת במשתמש או משהו באתר, אבל לגבי קניית מנוי זה רק אם חבר מחדש מצרף אותך ולשערים ספציפים ב2-13 ו7-8

תודה.

אני מעריך שניהיה סולד אווט ב7-8 תחתון, 8 עליון ו11.

לגבי 7 עליון והמקומות הגבוהים ב2-13 יכול להיות שישארו כמה אלפים.

אם משאירים 2000 מקומות ב2-13 ועוד 2000 מקומות ב7-8 עליון (בחלק המסומן) שלא ימכרו אנחנו עדיין מגיעים ל20 אלף לא?

19 אלף, תקח בחשבון שיש יציע עיתונאים שמכיל 238 מקומות, 450 מקומות בפלטיניום שלא הוצע למכירה באופן רשמי, כמה מאות מקומות שמוקפאים לצורכי הזמנות ב13 ו2

אני מנסה להזמין לחבר מנוי ומקבל את ההודעה הזו:

בן מאיר עמית לא יכול/ה להיות הבעלים של מינויים נוספים למכבי תל אביב 2019/20 . המכירה לסדרה זה מוגבלת ל-0 מינויים לכל בעלים.

ניסיתי לכל מיני אזורים לאף אחד זה לא נותן

הוא עשה חבר מועדון.

מישהו נתקל במשהו כזה?

אני מנסה להזמין לחבר מנוי ומקבל את ההודעה הזו:

בן מאיר עמית לא יכול/ה להיות הבעלים של מינויים נוספים למכבי תל אביב 2019/20 . המכירה לסדרה זה מוגבלת ל-0 מינויים לכל בעלים.

ניסיתי לכל מיני אזורים לאף אחד זה לא נותן

הוא עשה חבר מועדון.

מישהו נתקל במשהו כזה?

זה רק באזורים מסוימיים וחייב להיות צמוד לכיסא שלך.

לצערי אני לא מגיע היום למשחק עקב אירוע משפחתי שאני לא יכול להבריז ממנו, לא מימשתי את הקוד קופון שקיבלתי לכרטיס להיום, נראה לכם שיתנו לי קוד חדש לסיבוב הבא?

לצערי אני לא מגיע היום למשחק עקב אירוע משפחתי שאני לא יכול להבריז ממנו, לא מימשתי את הקוד קופון שקיבלתי לכרטיס להיום, נראה לכם שיתנו לי קוד חדש לסיבוב הבא?

כן

אם ניתן לאסוף היום את הערכה של פוראבר ובחרתי באופציה של משלוח, ניתן לאסוף בכל מקרה ? ואז אקבל זיכוי או משהו בלאן ?

תבדוק אם אפשר עדיין לבטל את המשלוח ולאסוף מהמגרש, אבל בכל זאת זה לא יהיה היום.

מי שביקש לאסוף מהאצטדיון קיבל SMS כבר.

19 אלף, תקח בחשבון שיש יציע עיתונאים שמכיל 238 מקומות, 450 מקומות בפלטיניום שלא הוצע למכירה באופן רשמי, כמה מאות מקומות שמוקפאים לצורכי הזמנות ב13 ו2

הפלטינום הוצע למכירה באופן רשמי, פשוט לא דרך לאן. זה בוקס שעולה מעל 100 אלף שקל לעונה ממה שאני מבין, ברור שזה נמכר אחרת.

הפלטינום הוצע למכירה באופן רשמי, פשוט לא דרך לאן. זה בוקס שעולה מעל 100 אלף שקל לעונה ממה שאני מבין, ברור שזה נמכר אחרת.

אם יש לי פוראבר חינמי אני יכול לרכוש?

כן אתה צודק(אני רואה שיש לינק מיוחד למכירה דרך אתר מכבי), מה שכן מכבי חשפו כבר בראיון שכל הבוקסים סולד אאוט(15 איש לבוקס) סה"כ 150 מקומות, לגבי הפלטיניום לא מצאתי מידע, נקווה שיעדכנו

הפלטינום ותאי הצפייה זה דברים שונים אחד מהשני.

מתחת לעמדת השידור יש עיתונאים, מתחתם זה עשרת תאי הצפייה עם איזור צפייה חיצוני נפרד לכל זוג תאים. ומתחת לתאי צפייה זה הפלטינום.

הפלטינום ותאי הצפייה זה דברים שונים אחד מהשני.

מתחת לעמדת השידור יש עיתונאים, מתחתם זה עשרת תאי הצפייה עם איזור צפייה חיצוני נפרד לכל זוג תאים. ומתחת לתאי צפייה זה הפלטינום.

יכול להיות הוא התכוון שהבוקס זה הטרקלין VIP הגדול שנמצא מתחת, לפי התיאור זה נראה כמו עסקת חבילה כזאת לספונסרים, פחות מכוון לאנשים פרטיים

MTA_201907191237247120b89724484854e49c58

יכול להיות הוא התכוון שהבוקס זה הטרקלין VIP הגדול שנמצא מתחת, לפי התיאור זה נראה כמו עסקת חבילה כזאת לספונסרים, פחות מכוון לאנשים פרטיים

MTA_201907191237247120b89724484854e49c58

סבבה. כי לתאי צפיה יש מטבח משלהם ויש פרטיות לכל תא עם דלת כניסה אטומה.

624473IMG_20190728_WA0070.jpg

שלחו לי הודעה שאומרת שלא אוכל לאסוף את ערכת ההצטרפות המשחק היום והאיסוף היום הוא לפי סדר ההרשמה.

זאת אומרת שחלק מהאוהדים שנרשמו מוקדם לכרטיס אשראי כן יקבלו היום

סבבה. כי לתאי צפיה יש מטבח משלהם ויש פרטיות לכל תא עם דלת כניסה אטומה.

624473IMG_20190728_WA0070.jpg

כן אני יודע, הטרקלין VIP עם כל הגודל עדיין יצטרך להכיל עד 458 אנשים שזה נשמע די צפוף כשחושבים על זה.. ואגב מעניין לגבי התאי זהב למטה מאיפה המנויים לשם יכנסו? זה נראה כאילו הם מתוחמים בלי כניסה ויציאה