Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

יש לי אישור הזמנה אבל מאתמול לא קיבלתי אישור למייל

אני צריך לחשוש?

זאת הפעם הראשונה שזה קורה בדרך כלל אחרי כל רכישת כרטיס וגם הפוראבר + קיבלתי מייד

אישור

לאן לא עונים לא לטלפון ולא להודעות

בדקת בספאם? לפעמים זה מגיע לשם

אני לא כזה מתלהב שיש 10k מנויים

אלה אנשים שהיו מוכנים להגיע לנתניה, ברור שלבלומפילד הם יגיעו בקלות. המבחן האמיתי יהיה לאחר תקופת החידוש, יש מצב שההייפ יעשה את שלו

הרבה עשו מנוי לנתניה רק בשביל לשמור על הקדימות לבלומפילד ומשחקים גדולים ראינו את זה בכמויות.

מה הכמות נכון לכרגע?

בין 9 ל10 אין תזוזות משמעותיות יותר, הרוב המוחלט של המנויים ניצל את זכות החידוש כבר ביום הראשון, אני מחכה לעדכן כשנגיע ל10 באופן רשמי, מאמין שיקרה איפשהו אחר הצהריים לקראת הערב

אני לא כזה מתלהב שיש 10k מנויים

אלה אנשים שהיו מוכנים להגיע לנתניה, ברור שלבלומפילד הם יגיעו בקלות. המבחן האמיתי יהיה לאחר תקופת החידוש, יש מצב שההייפ יעשה את שלו

יש הבדל בין עשר אלף בסוף החידוש עם הלשון בחוץ,

לבין עשר אלף ביום הראשון עם תורים מטורפים בפתיחה.

אי אפשר לנתק את החדשים מהקיימים זה לא ואקום - כשיש התלהבות היא חוצה את כולם.

לדעתי יישבר השיא של חיפה..

תקופת הארכת המנויים ארוכה מדי..

תכלס ישארו אולי בודדים שלא יחדשו אפשר פשוט להתקשר אליהם וככה לקצר את תקופת החידוש

לא חושב שנגיע ל-20K. הלוואי שכן, אבל אני מניח שבשיווק בנו גם על איזו החתמה נוצצת כדי לתת בוסט, מה שלא נראה שיקרה.

איזו החתמה נוצצת שתשפיע משמעותית על כמות מנויים מכבי יכולה לעשות? רק זהבי זה שחקן שיעשה באז מטורף והבדל בין עוד כמה אלפי מנויים חוץ ממנו אין שחקן כזה והוא לא ריאלי כמובן. גם מי שעושה מנוי לפי החתמות עדיף שלא יעשה.

איזו החתמה נוצצת שתשפיע משמעותית על כמות מנויים מכבי יכולה לעשות? רק זהבי זה שחקן שיעשה באז מטורף והבדל בין עוד כמה אלפי מנויים חוץ ממנו אין שחקן כזה והוא לא ריאלי כמובן. גם מי שעושה מנוי לפי החתמות עדיף שלא יעשה.

יש מלא אופציות. גם דלמאו יכל היה לתת בוסט למנויים.

ולכבי ההערה השנייה שלך- גישה מיושנת למדי. העולם התקדם היום. יובה המציאה את כל המותג מחדש כדי שאנשים יקנו חולצות ויכניסו כסף למועדון. אז מי שלא היה קונה עם הלוגו הישן עדיף שלא יקנה את החדשה? כל מנוי נוסף ואוהד נוסף שייתמכר למכבי יהפוך את המותג והמועדון לחזק יותר. ממש לא מעניין אותי איך ולמה הוא הגיע.

עברתי מ11 ל13 כולל צירוף בן משפחה לגוש 302 כפי שמכבי חייבו.

האם ניתן לשפר מיקום גם מתחת לשורה 32 שמכבי חייבה?

בכל מקרה כרגע הזמנו לשורה 40.

תקופת הארכת המנויים ארוכה מדי..

לגיטימי בעיניי שיקצרו את התקופה ויתחילו בשבוע הבא למכור לכולם. מה גם שיש רעש סביב הנושא.

יש מלא אופציות. גם דלמאו יכל היה לתת בוסט למנויים.

ולכבי ההערה השנייה שלך- גישה מיושנת למדי. העולם התקדם היום. יובה המציאה את כל המותג מחדש כדי שאנשים יקנו חולצות ויכניסו כסף למועדון. אז מי שלא היה קונה עם הלוגו הישן עדיף שלא יקנה את החדשה? כל מנוי נוסף ואוהד נוסף שייתמכר למכבי יהפוך את המותג והמועדון לחזק יותר. ממש לא מעניין אותי איך ולמה הוא הגיע.

אתה באמת חושב שאם דלמאו היה חותם כאן היה עוד אלפי מנויים? אולי עוד 50.

בעיני זה גם רקוב לעשות מנוי רק בגלל רכש כזה או אחר במיוחד שעונה שעברה לקחנו עם הסגל הזה אליפות קלה.

מישהו יודע בוודאות אם אפשר לעשות מנוי נוסף לחבר, בהנחה שהמנוי והחבר עשו את המסלול הדיגטלי בלבד?
והאם באמת זה מאפשר רק ליציעים הספציפיים שנכתבו ולא לעוד חלקים באצטדיון?

אתה באמת חושב שאם דלמאו היה חותם כאן היה עוד אלפי מנויים? אולי עוד 50.

בעיני זה גם רקוב לעשות מנוי רק בגלל רכש כזה או אחר במיוחד שעונה שעברה לקחנו עם הסגל הזה אליפות קלה.

כן. הוא לא שובר שיוויון, אבל החתמה מהסוג הזה בהחלט הייתה יכולה לתרום עוד קצת לקצב המכירה. מה שרקוב בעיניכם לא חשוב. אתם לא סוג הדלתא עליו אני מדבר. הדלתא שאני מדבר עליה זו הדלתא שעזרה למלא את אצטדיון ר"ג באליפות 2003. זו הדלתא שעזרה למלא את סמי עופר באלופות. זו דלתא של קהל הצלחות, שבעיניכם הם רקובים, אבל הם חשובים מאוד למועדון כמו מכבי. ואולי הבן שלהם או אפילו הם יהפכו להיות מקהל הצלחות לקהל שבוי, כמונו. מכבי צריכה וגם שואפת למצב של רשימות המתנה לבלומפילד. אין שום סיבה, עם הבעלים והתנופה הנוכחיים, שזה לא יקרה עוד כמה שנים.

עדכון צהריים- שעה וחצי "ממתין לנציג שיתפנה" כי "שיחתי חשובה להם"

עדיין אין מענה בפייסבוק מכבי ולא במייל מכבי\לאן.

מישהו יודע למי אפשר לפנות בחווית הקנייה המרגשת הזו?

חושב על 24 אלף איש משחק ראשון שרים אבל הנשמה לבלומפילד מבקשת את הכי עוצמתי אי פעם ויש לי צמרמורת.