Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

יש למועדון מזל שרק בודדים ניצלו את ה״באג״ שאפשר לקנות מנוי לחבר גם ל11 למרות שאמרו שלא יהיה אפשר.

היה יכול להיות מצב שמנוי היה נשאר ללא אפשרות חידוש ל-11

בכל מקרה לפוראבר ישאר בסביבות האלף מנויים ל-11, פשוט תהיו מוכנים כי במכירה עוד שבועיים תהיה הסתערות על השער

יש לי חבר שעוד לא חידש ל11 כי כשעשה את הפוראבר הוא התחבר משום מה ליוזר דרך המייל ובעצם אין לו את ההנחה עכשיו כשמתחבר לחדש דרך היוזר עם מס' המנוי.

בעיקרון יש מספיק מקומות אבל לא ענו לו בלאן כל אתמול ואני יודע שאם גם היום לא יענו הוא קצת ילחץ, יש אפשרות לסנכן בין היוזרים דרך האתר או משהו? אולי לדבר עם מישהו ממכבי?

יש לי חבר שעוד לא חידש ל11 כי כשעשה את הפוראבר הוא התחבר משום מה ליוזר דרך המייל ובעצם אין לו את ההנחה עכשיו כשמחבר לחדש דרך היוזר עם מס' המנוי.

בעיקרון יש מספיק מקומות אבל לא ענו לו בלאן כל אתמול ואני יודע שאם גם היום לא יענו הוא קצת ילחץ, יש אפשרות לסנכן בין היוזרים דרך האתר או משהו? אולי לדבר עם מישהו ממכבי?

זה בעיה אי אפשר לסנכרן זה רק דרך לאן, אבל בלי לחץ גם אם הוא לא יתפוס אותם היום, ל-11 בדוק ישארו מנויים יש לו שבוע וקצת לחדש

אני לא כזה מתלהב שיש 10k מנויים

אלה אנשים שהיו מוכנים להגיע לנתניה, ברור שלבלומפילד הם יגיעו בקלות. המבחן האמיתי יהיה לאחר תקופת החידוש, יש מצב שההייפ יעשה את שלו

אלה אנשים שהיו מוכנים להגיע לנתניה, ברור שלבלומפילד הם יגיעו בקלות. המבחן האמיתי יהיה לאחר תקופת החידוש, יש מצב שההייפ יעשה את שלו

אין ספק שזה לא אומר כלום לגבי מס' המנויים הסופי אחרי החדשים עם פוראבר או בלי. בכל מקרה היו 10-11,000 מחדשים, גם אם היה לוקח שבוע וחצי. פשוט חזק לראות את הטירוף שיש למנויים שהלכו עם הקבוצה לגולה לגבי החזרה לבלומפילד. פאקינג כולם מחדשים ביומיים!

אם עוברים ביום שלישי זה יעזור מאוד.

בנוסף במידה ונגיע לאחד משלבי הבתים צריך יהיה לצאת לתמחר את המנויים לאירופה בצורה כזאת שזה יהיה משתלם מאוד למחזיק מנוי לליגה.

אם עוברים ביום שלישי זה יעזור מאוד.

בנוסף במידה ונגיע לאחד משלבי הבתים צריך יהיה לצאת לתמחר את המנויים לאירופה בצורה כזאת שזה יהיה משתלם מאוד למחזיק מנוי לליגה.

הכי מפחיד זה לעלות שלב בתים באירופה ושאופ”א לא יאשרו לנו את בלומפילד

נמאס לי לחכות שיענו לי בטלפון,תגידו אם אני מחדש עם הפוראבר החינמי זה יעלה לי 855 במקום 812 וחוץ מההנחה יש עוד משהו שאני מפסיד? פשוט מעצבן אותי לעשות כאילו סתם עשיתי תפוראבר+ הזה שרמוטות לאן מזדיינים בתחת

נמאס לי לחכות שיענו לי בטלפון,תגידו אם אני מחדש עם הפוראבר החינמי זה יעלה לי 855 במקום 812 וחוץ מההנחה יש עוד משהו שאני מפסיד? פשוט מעצבן אותי לעשות כאילו סתם עשיתי תפוראבר+ הזה שרמוטות לאן מזדיינים בתחת

תחכה בסוף יענו, לא יגמר ב11 עדיף שתחסוך כסף אם שילמת על פוראבר

מבחינת מנוי? רק ההנחה אבל זה קשור גם לניקוד חוץ כפול (הטיפשי)

זה באסה אבל אם כבר עשית תחכה... כתבתי כמה תגובות מעליך, זה בדיוק מה שקרה לחבר שלי עם היוזר.

מבחינת מנוי? רק ההנחה אבל זה קשור גם לניקוד חוץ כפול (הטיפשי)

זה באסה אבל אם כבר עשית תחכה... כתבתי כמה תגובות מעליך, זה בדיוק מה שקרה לחבר שלי עם היוזר.

כן ראיתי אחי זה בדיוק מה שקרה לי והפכתי את כל האתר שלהם כדי לנסות לשייך תמנוי לפוראבר ולא הצלחתי

יש לי אישור הזמנה אבל מאתמול לא קיבלתי אישור למייל

אני צריך לחשוש?

זאת הפעם הראשונה שזה קורה בדרך כלל אחרי כל רכישת כרטיס וגם הפוראבר + קיבלתי מייד

אישור

לאן לא עונים לא לטלפון ולא להודעות

יש לי אישור הזמנה אבל מאתמול לא קיבלתי אישור למייל

אני צריך לחשוש?

זאת הפעם הראשונה שזה קורה בדרך כלל אחרי כל רכישת כרטיס וגם הפוראבר + קיבלתי מייד

אישור

לאן לא עונים לא לטלפון ולא להודעות

המנוי צריך להופיע בחשבון

https://www.leaan.co.il/CrmDetails.aspx#eSRO_Crm_ActiveSubs