Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

קודם כל אני לא מאמין שיפתחו רק חלק מהאצטדיון כי המשטרה לא תאשר את זה.

אם בכל זאת זה יהיה מוכן ומכבי באמת יחליטו לארח שם אז יכול להיות שיתנו כרטיסים ליציעים אחרים (למשל במשחק נגד בני יהודה יתנו להם חלק משער 5 והשאר יתנו לאלה שהיציע שלהם לא מוכן והיו מנויים בנתניה.)

בכל זאת מכבי רשמו את זה כאזהרה בתקנון כמו במקרה שהם ישחקו בנתניה במקום בבלומפילד ואז כל המנויים החדשים יקבלו זיכוי

אופציה גימל פשוט עקומה לפי כל קנה מידה, מקווה מאוד שהיא לא תממומש. בפילוח גס, בהנחה לפי כל מה שנראה, ששערים 11 ו5 יהיו הראשונים שיהיו מוכנים, זה אומר שהערך חצי ממנויי נתניה לא יוכלו להיכנס.

לא מסכים איתך. אם רוצים להכניס אוהדים צעירים וחדשים זו לא הדרך. מה ההיגיון לגרום לצעירים חדשים לשבת ביציעים אחרים?

האפקט שיתקבל הוא בדיוק ההפך אותו דם חדש זה יהיה יקר לו..

המחירים לשער 11 לא בשמיים בו... תמיד הם היו יותר יקרים למנויים חדשים.

ואם הם רוצים לשבת ביציע עם עידוד ואין להם בכלל כסף לשלם את המחיר (לא נכנס לכיס של אנשים) הם יכולים לשבת ב8 עליון שהוא גם קרוב ל11 וגם ככל הנראה יהיה שער 7 של פעם.

אני גם מאמין שמי שירצה לעודד וירצה להיכנס ל11 מ13/8 יכניסו אותו כמו פעם..(בעזרת הארגון)

מחכה כבר לדרבי הראשון שהפועל לא יביאו לנו את השערים האלו ואז כולם יעמדו להם בפרצוף

בסוף נזדיין עם טדי ואנשים יתגעגעו לנתניה

אין סיכוי טדי בגלל דרכי גישה וחניה, עדיף סמי עופר

כמה מקומות יהיה ב8 עליון בחלק הלא מסומן?

2000

בסוף נזדיין עם טדי ואנשים יתגעגעו לנתניה

הכי כיף טדי, עולה על בגדי ספורט, מחנה בגן הפעמון, ריצת 10 על הטוואי הישן של הרכבת.

ואיך הולך המספור? עולה לכיוון שער 11 או לכיוון שער 1?

יש בלאן את מפת כל האצטדיון, אפשר להיכנס. 111 זה הכסא הכי גבוה בשער 13 והכי גבוה למרכז.

יש בלאן את מפת כל האצטדיון, אפשר להיכנס. 111 זה הכסא הכי גבוה בשער 13 והכי גבוה למרכז.

תודה..אני לא מוצא את העמוד בלאן משום מה..אפשר לינק בבקשה?

שאלה נוספת אם מישהו יודע-איך יתבצע בפועל הוספת מנוי נוסף לשני המנויים הקיימים שלי(המנוי הנוסף הוא חבר פוראבר חדש כמובן).ניתן יהיה לבצע זאת גם בהזמנה באתר או רק בהזמנה טלפונית ?

טוב בואו נדבר תכלס, איך מקבלים את ההנחה של המכבי FOREVER הזה?

זה משויך למנוי שלי בלאן? זה אוטומטית עובד עם הכרטיס אשראי? אני מקבל קוד לנייד?

אתה בטוח? בכל גובה היציע?

יש לי חבר בשער שתיים שהוא כסא 131 והוא הכסא הראשון. נשמע מוזר שיציע כבוד נספר כעשרים כסאות

זה תלוי, השורות למעלה שקרובות לתא עיתונאים זה הכסאות האחרונים ב-13

ולגבי שער 2 זה כי ביציע כבוד המספור של הכסאות שונה

otaty2n1wjym.png

אם הייתי מנוי לבלומפילד, אח"כ 3 שנים בנתניה ועשיתי גם פוראבר +, אני מקבל את הניקוד של אסטנה?

שאלה חשובה!!! לא הבנתי משהו אחד אני עכשיו מחדש מנוי ובנוסף רוצה להוסיף בן משפחה אחד שישב לידי, אני אוכל לבצע הזמנה לשער7/8 לתחתון או רק לגושים העליונים?

דאבל ,איך אני מגיע לתמונת האצטדיון פלוס המקומות באתר לאן?למה אני לא מוצא זאת?קשור לכך שטרם עשיתי מכבי פוראבר?

יש איזה באג אצלם אז אצלי מופיע

אם הייתי מנוי לבלומפילד, אח"כ 3 שנים בנתניה ועשיתי גם פוראבר +, אני מקבל את הניקוד של אסטנה?

רק אם אסטנה תנצח את קלוז'.