Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

קיצר איפה אפשר ללכת לדבר עם לאן החלאות ??, בטלפון זה לא יקרה.

קראתי איפושהו שפתחו עמדה בהיכל ביד אליהו, יכול להיות ? או שאני צריך ללכת לחפש חניה בפרישמן .

מרוב שאין לי כוח לזמני המתנה הללו,

אשאר עם המנוי ל8.

תודה בכל זאת

חבל שתתפשר, זה הולך להיות המקום שלך שנה שלמה, ואולי אפילו שנים קדימה.

היום זה בלאגן ובאמת ממליץ לך להתרחק מהטלפון, אבל לקראת סוף שבוע (רביעי, חמישי) כנראה כבר רוב המנויים יחודשו ולא יהיה עומס כזה.

יכול להיות שעד אז יגמרו המנויים ב11, אבל נראה שרב המנויים כבר חידשו ועדיין יש שם כמות מכובדת אז מאמין שישאר לך.

טוב התייאשתי,אחרי 3 שנים בנתניה אני יוכל לחכות עוד יום,גם ככה אמרו פה שאין מצב שלא יהיה שמור לי ב11.

אל תתייאש, תפנה למכבי וללאן בפייסבוק.

אגב אם יש לך אפשרות הבנתי שאין תורים עכשיו בקופות בנוקיה והם מתקתקים לך את המנוי שם

מרוב שאין לי כוח לזמני המתנה הללו,

אשאר עם המנוי ל8.

תודה בכל זאת

תנסה מייל ל-support@leaan.co.il

שאלה - אם קנינו לשורה גבוהה בשער 13, ונגיד שעוד שבועיים יתפנו מקומות למטה - לדעתכם אפשר יהיה להגיד ללאן לקרב אותנו לשורות למטה?

דעתכם?

איזה עצבים

ללאן אפשר להתחבר דרך כתובת מייל או מס' מנוי

מסתבר שזה 2 משתמשים שונים (ולא היה לי מושג שזה ככה ,שניהם עם אותם פרטים בדיוק) ואני רשמתי את הפוראבר+ על המשתמש של הכתובת מייל (וכמובן שהמנוי רשום על המשתמש של המס' מנוי)

ועכשיו אני לא יכול לחדש מנוי

לעוד מישהו זה קרה?

יש אפשרות להעביר את הפוראבר+ למשתמש השני שלי בלי לחכות בטלפון 10 שעות ?

איזה עצבים

מסתבר שזה 2 משתמשים שונים (ולא היה לי מושג שזה ככה ,שניהם עם אותם פרטים בדיוק) ואני רשמתי את הפוראבר+ על המשתמש של הכתובת מייל (וכמובן שהמנוי רשום על המשתמש של המס' מנוי)

לעוד מישהו זה קרה?

בדיוק מה שקרה לי,חייב לתפוס אותם בטלפון אני גם מחכה,אתה יכול לחדש מנוי אבל גם לא תקבל את ההנחה וגם כל העניין הזה של הפוראבר+ והשיוך למנוי לא הסתדר אם לא תדבר איתם

דעתכם?

דעה שלא מבוססת על שום דבר.

לדעתי אין סיכוי שיאשרו לכם דבר כזה.

האינטרס שלהם זה למכור וכמה שיותר, למקומות למטה יש ביקוש עצום ויחטפו מהר ככה שלא נראה לי שיבואו לקראתכם בעניין הזה.

מה שכן אפשר לעשות, אמרו פה שאפשר לבטל מנוי, ולשלם רק 5% ממחיר המנוי על הביטול. אין לי מושג כמה שילמת אבל בכל מקרה 5% זה פחות ממאה שקל למנוי. אולי שווה לך לבטל את ההם ולעשות חדשים בסכום הזה, במיוחד אם מדובר בכמות נכבדת של שורות. (אם מדובר בשורה-שתיים מן הסתם לא קריטי).

זה גם ישמר לך גם לשנים קדימה, כלומר פחות מ100 שקל עכשיו ויהיה לך שנים מקומות טובים יותר.

איזה עצבים

לעוד מישהו זה קרה?

אני הייתי צריך לחדש 3 מנויים על 2 משתמשים

פתחתי שני דפדפנים וחיכיתי ששניהם יהיו באתר ואז במקבל סגרתי 3 מקומות

דעה שלא מבוססת על שום דבר.

לדעתי אין סיכוי שיאשרו לכם דבר כזה.

האינטרס שלהם זה למכור וכמה שיותר, למקומות למטה יש ביקוש עצום ויחטפו מהר ככה שלא נראה לי שיבואו לקראתכם בעניין הזה.

מה שכן אפשר לעשות, אמרו פה שאפשר לבטל מנוי, ולשלם רק 5% ממחיר המנוי על הביטול. אין לי מושג כמה שילמת אבל בכל מקרה 5% זה פחות ממאה שקל למנוי. אולי שווה לך לבטל את ההם ולעשות חדשים בסכום הזה, במיוחד אם מדובר בכמות נכבדת של שורות. (אם מדובר בשורה-שתיים מן הסתם לא קריטי).

זה גם ישמר לך גם לשנים קדימה, כלומר פחות מ100 שקל עכשיו ויהיה לך שנים מקומות טובים יותר.

אני הזזתי את המנוי למקום טוב יותר בעונה הראשונה בנתניה, אחרי שכבר הייתי במשחק אחד במקום המקורי שהקצו לי. לא חושב שתהיה לו בעיה.

אני הזזתי את המנוי למקום טוב יותר בעונה הראשונה בנתניה, אחרי שכבר הייתי במשחק אחד במקום המקורי שהקצו לי. לא חושב שתהיה לו בעיה.

המצב שלך שונה קצת, אתה החלפת כנראה אחרי שנרגע טירוף המנויים ונשארו מקומות פנויים. במקרה כזה לא להזיז כסא זה רשע.

במקרה שלו ברגע שיפתחו את המנויים לכולם תיהיה התנפלות וכנראה לא ישארו יותר מידי כסאות פנויים למטה.

בכל מקרה תמיד שווה לנסות, רק הבעתי את דעתי וציינתי שהיא לא מבוססת על שום דבר.

בעקבות לוח הזמנים הצפוף לכניסה לאצטדיון בלומפילד לא תתאפשר החלפת מקום למעט מקרים חריגים. שימו לב כי ייתכנו שינויים במושבי האצטדיון ומקום מושבכם עלול להשתנות.

זה מהאתר של מכבי.

לגבי "מקרים חריגים", אני לא רואה מצב שמישהו מבקש להשתדרג ולהוסיף כסף למקום פנוי ואומרים לו לא.

דברים אחרים, אני מניח שזה תלוי מאוד.

קיצר איפה אפשר ללכת לדבר עם לאן החלאות ??, בטלפון זה לא יקרה.

קראתי איפושהו שפתחו עמדה בהיכל ביד אליהו, יכול להיות ? או שאני צריך ללכת לחפש חניה בפרישמן .

רוץ לסניף. אשתי הייתה שם בבוקר ואחרי שמול הפרצוף שלה הנציג עשה שתי שיחות (בפלאפון!) בהן הוא שמר לאנשים 5 ו6 מקומות בשער 8, הוא טען שאין עוד מקומות כמעט בשער והביא לה שני מקומות על הפנים, בטח לעומת מה שהיה זמין אתמול בלילה. כל זה אחרי שאתמול היו לה כסאות ירוקים מהבהבים (מנויים ב15/16 עם פוראבר), והטלפון במשרד לא ענה לשיחות.

אני נזהר לטעון לשחיתות אבל במינימום יש פה כשל מערכתי, כל הקונספציה של להזמין דרך האינטרנט נכשלה והייתה טובה בעיקר למי שיש לו גישה ישירה לגורמים במכבי/לאן.

רוץ לסניף. אשתי הייתה שם בבוקר ואחרי שמול הפרצוף שלה הנציג עשה שתי שיחות (בפלאפון!) בהן הוא שמר לאנשים 5 ו6 מקומות בשער 8, הוא טען שאין עוד מקומות כמעט בשער והביא לה שני מקומות על הפנים, בטח לעומת מה שהיה זמין אתמול בלילה. כל זה אחרי שאתמול היו לה כסאות ירוקים מהבהבים (מנויים ב15/16 עם פוראבר), והטלפון במשרד לא ענה לשיחות.

אני נזהר לטעון לשחיתות אבל במינימום יש פה כשל מערכתי, כל הקונספציה של להזמין דרך האינטרנט נכשלה והייתה טובה בעיקר למי שיש לו גישה ישירה לגורמים במכבי/לאן.

מעניין מה יש ל-Omer ו"לא לגרור מי גורר" להגיד על זה...

ביציע 324 שער 7 תחתון, שאני ריפרשתי שם בלי סוף לפני שהתחילה המכירה כבר סומנו לדעתי סביב ה 20 מקומות בצבע אפור שלא ניתן לרכוש אותם. ומקומות שנחשבים "לטובים", מי לקח אותם ולמה? לא יודע.

לפי YNET נמכרו 12 אלף מנויים עד עכשיו..

איך יכולים להיות יותר מנויים ממה שהיו בנתניה?

אם אני לא טועה בנתניה היו 10 וחצי אלף מנויים גג.

חושב על אוהד בני יהודה או כפר סבא שרצה לחדש מנוי היום ולא מבין למה לאן כל כך עסוקים...

מקווה שיהיו הרבה מנויים חדשים. כשאני מסתכל על ההיצע ועל המחירים של חדשים... לא אופטימי.