Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

חבל ש-326 327 יישמרו עד יום שני זה מבלגן הכל.

יש לנו שני מנויים עם 8 לשעבר שיכולים לחדש לשם ועוד שניים שלא היו לשם, סיבוך

מה שקורה עם החידושים זה פשוט ביזיון. בפועל מלא מנויים לשערים השונים ב-8 כבר חודשו באמצעות קשרים, או שמנויי 2 ו-13 כבר חידשו לשער 8. פשוט ביזיון. מרתיח.

מה שקורה עם החידושים זה פשוט ביזיון. בפועל מלא מנויים לשערים השונים ב-8 כבר חודשו באמצעות קשרים, או שמנויי 2 ו-13 כבר חידשו לשער 8. פשוט ביזיון. מרתיח.

איך אתה יודע??

זה בדוק?

בדוק. אין אופציות אחרות למה כרגע ברוב השערים הטובים ב-8 הכסאות הטובים ביותר תפוסים ולא זמינים

המכירה ל8 לא נפתחת ב22:00?

תשמור תמונת מסך עם שעה ויום, שיהיה לך מה להראות למכבי / לאן אח"כ.

לא מבין מה מכבי דחפו עכשיו את ה8 הזה. או שכולם מחדשים או שהם נותנים עדיפות לפי שערים בשביל מה כל הבלגן הזה.

לא מתאים בכלל כל השמירות האלה

3 שנים אכלתי חרא בנתניה, עכשיו אני הופך לאוהד סוג ב'

בדיוק ככה.

לא מובן ולא מקובל העניין הזה.

אני מקווה שאולי זה לא נכון.

מישהו יכול להגיד אם השמונה לא מסומן עליון קשור בדבר הזה? זה לפי מקומות ישנים ב8? אני מחר בשעה 10 רוצה לעשות ללא מסומן עליון אני יכול? למה הם חייבים לסבך כל דבר.

לא מתאים בכלל כל השמירות האלה

3 שנים אכלתי חרא בנתניה, עכשיו אני הופך לאוהד סוג ב'

אני לא מבין על מה התלונה, כל מי שנותנים לו לשמור מקומות היה מנוי לפני השיפוץ ביציע מסומן והיה מנוי גם בנתניה (לפחות בעונה האחרונה, ובמילא ידוע לנו שבקושי נמכרו מנויים חדשים כשהיינו בנתניה, כמעט כולם חידשו כל עונה. כלומר האנשים האלה ברובם גם היו 3 שנים בנתניה ובמינימום היו בשנה האחרונה אחרת לא היו נותנים להם לחדש בכלל).

הגיוני שיתנו להם לשמור מקומות לפני כולם ביציע שבו ישבו לפני השיפוץ.

אם יש קומבינות אחרות של אנשים שלא היו מנויים ליציע מסומן ושומרים להם מקום לפני פתיחת חידוש המנויים (חוץ מאלה שפנו לפאנטיקס כדי לשבת ב-11 שיותר מהכפיל את עצמו בכמות המושבים), או אנשים שהיו מנויים ל2/13/8 ונתנו להם לבחור יציע שונה ממה שהיו מנויים אליו זה משהו אחר. אבל זה שנתנו את האופציה לשמור מקום באותו יציע מסומן שהיית בו לפני השיפוץ (שוב, מנויים שגם היו בנתניה, זה לא שהם נעלמו ל-3 שנים ופתאום חזרו) זה לגיטימי לגמרי.

מישהו יכול להגיד אם השמונה לא מסומן עליון קשור בדבר הזה? זה לפי מקומות ישנים ב8? אני מחר בשעה 10 רוצה לעשות ללא מסומן עליון אני יכול? למה הם חייבים לסבך כל דבר.

קשור באיזה דבר? מנויים שהיו בשער 8 בעונת 15/16+מנויים בנתניה 18/19 יוכלו מהיום ב22:00 לרכוש לאיפה שרוצים בשער 8. מחר ב10 אתה תוכל לרכוש ל8 עליון-לא מסומן.

קשור באיזה דבר? מנויים שהיו בשער 8 בעונת 15/16+מנויים בנתניה 18/19 יוכלו מהיום ב22:00 לרכוש לאיפה שרוצים בשער 8. מחר ב10 אתה תוכל לרכוש ל8 עליון-לא מסומן.

לא כתבו ששומרים להם עד יום שני?

אני לא מבין על מה התלונה, כל מי שנותנים לו לשמור מקומות היה מנוי לפני השיפוץ ביציע מסומן והיה מנוי גם בנתניה (לפחות בעונה האחרונה, ובמילא ידוע לנו שבקושי נמכרו מנויים חדשים כשהיינו בנתניה, כמעט כולם חידשו כל עונה. כלומר האנשים האלה ברובם גם היו 3 שנים בנתניה ובמינימום היו בשנה האחרונה אחרת לא היו נותנים להם לחדש בכלל).

הגיוני שיתנו להם לשמור מקומות לפני כולם ביציע שבו ישבו לפני השיפוץ.

אם יש קומבינות אחרות של אנשים שלא היו מנויים ליציע מסומן ושומרים להם מקום לפני פתיחת חידוש המנויים (חוץ מאלה שפנו לפאנטיקס כדי לשבת ב-11 שיותר מהכפיל את עצמו בכמות המושבים), או אנשים שהיו מנויים ל2/13/8 ונתנו להם לבחור יציע שונה ממה שהיו מנויים אליו זה משהו אחר. אבל זה שנתנו את האופציה לשמור מקום באותו יציע מסומן שהיית בו לפני השיפוץ (שוב, מנויים שגם היו בנתניה, זה לא שהם נעלמו ל-3 שנים ופתאום חזרו) זה לגיטימי לגמרי.

למה הגיוני שיתנו להם לשמור מקומות לפני כולם ביציע שבו ישבו לפני השיפוץ??? אני עונה בדיוק לתיאור שנתת ולא שמרו לי מקום - למה הם כן ואני לא???

הקומבינות האלה ששומרים לחלק מקומות (הטובים יותר) לפני שפותחים את המכירה לשאר זה לא מקובל

למה הגיוני שיתנו להם לשמור מקומות לפני כולם ביציע שבו ישבו לפני השיפוץ??? אני עונה בדיוק לתיאור שנתת ולא שמרו לי מקום - למה הם כן ואני לא???

איפה ישבת לפני נתניה?

ובעונה החולפת היית מנוי לנתניה? מוזר מאוד, תנסה לכתוב למכבע בפייסבוק

כן

יש לי אפשרות לחדש ל8 מהיום ב22-00, לא על זה יש לי טענות.

הטענה שיש לי היא על זה שיש כבר חלק מהיציע שתפוס לכל אלה שיש קומבינות או משהו כזה.

אם לסמוך על הבחור שדיווח על זה קודם

אם ב13 זה עוד מובן כי זה יציע שלא השתנה (גם לא בסדר) אז הקטע עם 8 מראה שאנשי המזרחי עליון הם סוג ב.

כי מדובר ביציעים מסומנים. יציעים שאנשים ישבו שם כמה שנים (חלקם הרבה מאוד שנים) באותו מקום, עם אותם חברים/משפחה לידם.

אם ישבת ב13/2/8 שאלו היו היציעים המסומנים תהיה לך קדימות ברכישת כרטיס לאותו יציע.

אם ישבת ב13/2 יהיה לך גם מקום שמור.

הסיבה שב13/2 יש מקום שמור וב-8 רק יציע שמור זה כי 8 שינה את עצמו באופן דרסטי יותר במבנה ובתכולה שלו מאשר 13/2. 8 הכפיל את עצמו יותר מפי 2 ונוספה לו עוד קומה שלמה כמו גם מושבים במרכז המגרש (איפה שפעם היה לוח תוצאות והשלט של דאלאס). 13/2 גדלו "רק" ב50% ושמרו על אותו מבנה בערך.