Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

מה הייתרון של יציע לא מסומן? רק זה שהוא זול יותר?

ולמה בעצם מכבי לא מסמנת את כל היציעים ואז לוקחת עליהם יותר כסף אם "לא מסומן" זה מוצר נחות מבחינתה?

או שזאת דרך לתת מנוי זול בלי לפגוע במכירות של מנוי יקר יותר כי לא כולם יסכימו להיות ביציע לא מסומן?

יש עוד יתרון בזה שזה לא מסומן.

תחדוב שמכרו את רב הכרטיסים לשבע עליון ומה שנשאר זה כמה כסאות ממש בשורות האחרונות ויחסית קרוב לשאר 5, בקיצור כסאות חרבון.

עדיף לקנות לא מסומן, לבוא קצת לפני ולתפוס מקום סבבה מאשר שכל משחק אתה תקוע בכסאות הלא אטרקטיביים

בבקשה רק שמישהו שבאמת יודע יענה ולא ספקולציות כי אם זה לא נכון זה יהיה ממש מעצבן.

מישהו יודע אם אפשר לחלק את התשלום באינטרנט בכמה כרטיסי אשראי? יעני, אם אני מזמין 4 מנויים ל4 חברים כדי שנשב ביחד, האם אפשר לשלם על כל מנוי עם אשראי אחר או שחייבים עם אחד? בסרטון הזה שמכבי הוציאו אני לא רואה שיש אופציה כזאת בעת הרכישה.

הלוואי שלמישהו תהיה תשובה, גם אני מת לדעת.

אני מקווה שתהיה אפשרות לשלם עם כמה כרטיסים - אחרת אני בבעיה לא פשוטה.

צפי מנויים של מכבי 20 אלף

yfef2n2wlky2.png

אם הם רוצים לקדם את מכירת המנויים מעבר למחדשים הם היו צריכים לעשות בינתיים רשימת המתנה.

הרבה מהמנויים החדשים ירצו לבוא לאיצטדיון לפני שהם קונים. לפי התאריכים שלהם מכירת המנויים קרובה מדי לתחילת העונה, הרבה יחכו גם אם זה אומר ''להפסיד'' מחזור אחד. ואז לראות אם בכלל מארחים בבלומפילד.

אחרת הם בכל מקרה יפסידו את המשחק הראשון בבית.

נגד חיפה כבר תהיה היענות אחרת.

מניח שכבר נשאל אבל שאלה קטנה.

יש איזושהי שמירה לשער 11 למנויים של מזרחי עליון/שער 11 בעונה אחרונה בבלומפילד?

כלומר יש מצב תיאורטי שבזמן השמירה למחדשים, אוהדים מהיציעים יתפסו את המקומות בשער 11?

מניח שכבר נשאל אבל שאלה קטנה.

יש איזושהי שמירה לשער 11 למנויים של מזרחי עליון/שער 11 בעונה אחרונה בבלומפילד?

כלומר יש מצב תיאורטי שבזמן השמירה למחדשים, אוהדים מהיציעים יתפסו את המקומות בשער 11?

מניח שיש שמירה, בשער 11 יש בערך אלף מקומות תפוסים, לא ברור למי בדיוק שומרים אבל לא רואה סיכוי שמישהו שהיה מנוי למזרחי ו11 לא הצליח לחדש לשם

ywjmwgmn1ket.png

מניח שיש שמירה, בשער 11 יש בערך אלף מקומות תפוסים, לא ברור למי בדיוק שומרים אבל לא רואה סיכוי שמישהו שהיה מנוי למזרחי ו11 לא הצליח לחדש לשם

ywjmwgmn1ket.png

ברור לי שספק אם לא יצליחו לחדש. בגלל זה כתבתי תיאורטית.

מעניין רק אם יש סימוכין כלשהו לזה שיש שמירה לכל מנויי 11 ובכללי אם מנוי יכול לקנות מנוי לשער אחר

ברור לי שספק אם לא יצליחו לחדש. בגלל זה כתבתי תיאורטית.

מעניין רק אם יש סימוכין כלשהו לזה שיש שמירה לכל מנויי 11 ובכללי אם מנוי יכול לקנות מנוי לשער אחר

מנוי יוכל לקנות לשער אחר, אחרת לא היה השבוע את השמירה ל2-13 והערב גם יתנו הזדמנות למנויי 8 לחדש למיקום טוב למטה

אין שמירה, כולם יוכלו לקנות לכל היציעים... אבל קשה לי להאמין שמתוך ה12 הקיימים יהיו 4800 מחדשים שירצו שער 11...

אפילו לא 12 יש 11 אלף מנויים בלחץ, זאת אומרת כמעט חצי מהמנויים יצטרכו לחדש ל11, בסקר בפורום 50% עושים לשם, אבל במציאות רוב המנויים פחות פנאטים

אפילו לא 12 יש 11 אלף מנויים בלחץ, זאת אומרת כמעט חצי מהמנויים יצטרכו לחדש ל11, בסקר בפורום 50% עושים לשם, אבל במציאות רוב המנויים פחות פנאטים

לא מאמין ש11 יהיה סולד אווט סיום תקופת החידוש.

הקדימות של 8 זה רק ללמטה? הלא מסומן כלול שם?

רשום שהקדימות היא לשער 8 באופן כללי, לא היה פירוט ספציפי אז אני מניח שזה לכל שער 8

אם עש/יתי יוזר בפוראבר (לא בתשלום) אז מחר בבוקר אני יכול לחדש פשוט ל 11 ? או שיש עוד פקולטות ?

אן היית מנוי בנתניה אז כן

אגב, לא ראיתי שכתבו על זה משהו.

מבחינת המינויים פיזית, זה אותו כרטיס קשיח מהשנה שעברה או שמקבלים חדשים ?

אני מניח שנקבל כי בשערים המסומנים לכל אחד מקומות שונים, ועדיין, לא ראיתי שמכבי כתבו על זה משהו..

אני מניח שנקבל כי בשערים המסומנים לכל אחד מקומות שונים, ועדיין, לא ראיתי שמכבי כתבו על זה משהו..

אצטדיון חדש, מיקום חדש מיסן הסתם שתקבל חדש.

נו שיגיע כבר מחר בבוקר

1990 מקומות ל-8 עליון לא מסומן, אם תתחברו עם פתיחת המכירה יהיה בסדר.

ובלי קשר, יהיה מעניין לראות כמה אוהדים שלא היו מנויים לנתניה בעונה האחרונה עשו חברות מועדון, נוכל לדעת ב18.8.

איך זה שלא קיבלתי סמס? הייתי מנוי בשיר 8 בבלומפילד וכמובן גם 3 שנים בנתניה. התיעוד לזה גם מופיע שיוזר שלי בלאן.

אולי הטלפון שלך לא מעודכן באתר תבדוק

https://www.leaan.co.il/MTLVFC/CrmDetails.aspx#eSRO_Crm_PersonalDetails

מקבלים חדשים בטח יחלקו בעמדה ביד אליהו