Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

וואו תודה רבה אח

הייתי שם היום איפה הסופר פארם , כנראה שהם כבר סגרו כי לא היה את כל העמדה הענקית הזאת

נראה לי שאני אקבע תור לרביעי לאסוף את החבילה , ואזמין מהאינטרנט את המנוי ביום ראשון..בלי לבזבז זמן מיותר ...

את הערכת הצטרפות הבנתי אי אפשר לאסוף ביד אליהו

איפה ראיתם את זה?

פשוט חוצפה של המועדון. שלוש שנים אכלנו חרא בנתניה בתקווה שמור על המקומות שלנו ...ועכשיו אומרים לך תקנה מחדש ..תריבו על המקומות. פשוט חוצפה. ואף אחד לא מדבר על החניה..מה יהיה שם ...שום מילה... 20 אלף ילנומאיפו בדיוק? אני מאוכזב ...40 שנה אני מסתובב עם מכבי ...אבל הפעם לא נראה לי שאעשה מנוי ....מה עוד שאנחנו רוצים לשבת כל המשפחה יחד...8 אנשים...לא מאפשרים ...אומרים לנו כשימכרו לכולם תנסו לקנות וגם רק במקומות מסויימים. חוצפה.

גוש 325 נחשב גם לשער 8?

מי שהיה מנוי ל8 יכול לנסות לקנות לשם ממחר?

זה מה שקיבלתי בסמס:

מנויי שער 8 מעונת 15/16 שהיו מנויים בעונה האחרונה זכאים לקדימות לרכישה לשער 8, לכל הפרטים:

https://www.maccabi-tlv.co.il/187527-2/

רק לי מכבי לא עונים בפייסבוק? איך אני משיג אותם??? פשוט גיהנום השירות לקוחות שלהם השנה...

תנסה טלפונית בקשרי אוהדים בראשון.

לא הולך לא בפייסבוק ולא במייל.

אני ישבתי ב -8 לפני שעברנו לנתניה

והיום קיבלתי הודעה על האפשרות לחדש

אבל אני רוצה לעבור ל -11

צריך לדבר עם לאן?

אני כמעט בטוח שביום ראשון ב10:00 עם פתיחת החידושים תוכל פשוט לרכוש ל-11.

רק לי מכבי לא עונים בפייסבוק? איך אני משיג אותם??? פשוט גיהנום השירות לקוחות שלהם השנה...

במכבי מרוצים מהשת"פ עם לאן, נראה שנמשיך איתם עוד שנים

https://youtu.be/LshqcyKWOXk

במכבי מרוצים מהשת"פ עם לאן, נראה שנמשיך איתם עוד שנים

https://youtu.be/LshqcyKWOXk

שטויות. שלחתי להם 3 פעמים הודעות. בכל הפעמים ההודעות נצפו ובאף אחד לא נענו... פשוט עצוב ומעצבן

שטויות. שלחתי להם 3 פעמים הודעות. בכל הפעמים ההודעות נצפו ובאף אחד לא נענו... פשוט עצוב ומעצבן

כנ"ל. השאלה אם שלחת שאלה מורכבת או פשוטה.

מי ששלח שאלה נורא פשוטה קיבל תשובה מהירה מאוד ממה שאני ראיתי.

פשוט חוצפה של המועדון. שלוש שנים אכלנו חרא בנתניה בתקווה שמור על המקומות שלנו ...ועכשיו אומרים לך תקנה מחדש ..תריבו על המקומות. פשוט חוצפה. ואף אחד לא מדבר על החניה..מה יהיה שם ...שום מילה... 20 אלף ילנומאיפו בדיוק? אני מאוכזב ...40 שנה אני מסתובב עם מכבי ...אבל הפעם לא נראה לי שאעשה מנוי ....מה עוד שאנחנו רוצים לשבת כל המשפחה יחד...8 אנשים...לא מאפשרים ...אומרים לנו כשימכרו לכולם תנסו לקנות וגם רק במקומות מסויימים. חוצפה.

לא הבנתי מה הציפייה שלך, למה שתקבל קדימות על פני אנשים אחרים שרוצים לעשות מנוי? אם אתה חבורה תעשו מנוי למקומות הלא מסומנים. ברור שיהיה לך קשה לתפוס 8 מקומות במקביל.

בבקשה רק שמישהו שבאמת יודע יענה ולא ספקולציות כי אם זה לא נכון זה יהיה ממש מעצבן.

מישהו יודע אם אפשר לחלק את התשלום באינטרנט בכמה כרטיסי אשראי? יעני, אם אני מזמין 4 מנויים ל4 חברים כדי שנשב ביחד, האם אפשר לשלם על כל מנוי עם אשראי אחר או שחייבים עם אחד? בסרטון הזה שמכבי הוציאו אני לא רואה שיש אופציה כזאת בעת הרכישה.

לא הבנתי מה הציפייה שלך, למה שתקבל קדימות על פני אנשים אחרים שרוצים לעשות מנוי? אם אתה חבורה תעשו מנוי למקומות הלא מסומנים. ברור שיהיה לך קשה לתפוס 8 מקומות במקביל.

אלו שרוצים מקומות מסומנים לא מבין מה הלחץ.

שער 11 5 אלף

+ 8 עליון לא מסומן אלפיים.

כלומר 7-8 החלקים המסומנים יש 9 אלף מקומות.

בהנחה שתורידו אפילו 2,000 מקומות יקרים מהאמצע ועוד אני מגזים 1,500 משערים 2-13 שירצו לעבור לחלקים הזולים ממול.

עדיין יש 5 וחצי אלף מקומות מסומנים לאולי, אולי במקרה המוגזם 4 אלף מחדשים.

אתם בלחץ בלי להבין אפילו כמה ענק יציעי7-8. יהיה מקום לכולם.

החלק היחיד שאני דואג זה 8 עליון לא מסומן שאני ועוד הרבה כנראה רוצים אליו וגם זה יקח זמן עד שיתמלא.

אלו שרוצים מקומות מסומנים לא מבין מה הלחץ.

שער 11 5 אלף

+ 8 עליון לא מסומן אלפיים.

כלומר 7-8 החלקים המסומנים יש 9 אלף מקומות.

בהנחה שתורידו אפילו 2,000 מקומות יקרים מהאמצע ועוד אני מגזים 1,500 משערים 2-13 שירצו לעבור לחלקים הזולים ממול.

עדיין יש 5 וחצי אלף מקומות מסומנים לאולי, אולי במקרה המוגזם 4 אלף מחדשים.

אתם בלחץ בלי להבין אפילו כמה ענק יציעי7-8. יהיה מקום לכולם.

החלק היחיד שאני דואג זה 8 עליון לא מסומן שאני ועוד הרבה כנראה רוצים אליו וגם זה יקח זמן עד שיתמלא.

מה הייתרון של יציע לא מסומן? רק זה שהוא זול יותר?

ולמה בעצם מכבי לא מסמנת את כל היציעים ואז לוקחת עליהם יותר כסף אם "לא מסומן" זה מוצר נחות מבחינתה?

או שזאת דרך לתת מנוי זול בלי לפגוע במכירות של מנוי יקר יותר כי לא כולם יסכימו להיות ביציע לא מסומן?

ולמה בעצם מכבי לא מסמנת את כל היציעים ואז לוקחת עליהם יותר כסף אם "לא מסומן" זה מוצר נחות מבחינתה?

או שזאת דרך לתת מנוי זול בלי לפגוע במכירות של מנוי יקר יותר כי לא כולם יסכימו להיות ביציע לא מסומן?

יש גם יתרונות ביציע לא מסומן, במיוחד אם לא כל המנויים יימכרו אליו. לא צריך להלחם שכל החברים ירכשו מנוי אחד ליד השני, חבר לא מנוי שיקנה למשחק מסויים יוכל לשבת עם חברים לעומת כל שער אחד.

בנוסף, זה נותן לשער אופי מסויים, יותר מתאים לעידוד, פחות סיכוי שיעשו לך לשבת לקום כל המשחק.

במכבי אמרו שהייתה כוונה לעשות רצף של יציע עידוד בין 10-11 ל-8.

יציעי עידוד בדרך כלל הם לא מסומנים לכן הם זולים יותר מה שאומר שבדרך כלל יהיו שם חבר'ה צעירים יותר וההתארגנות על גושי עידוד היא קלה יותר בגלל שזה לא מסומן

כי צריך עוד אלטרנטיבה ליציע 11 ושלא כולם יעשו לשם רק בגלל שזה הכי זול. יש אנשים שרוצים לעודד אבל לא מתאים להם 11. גם מי שבא עם קבוצה של מנויים זה פותר את עניין הכאב ראש והלחץ שאולי מישהו יפספס מקום ליד החבורה.

יש גם יתרונות ביציע לא מסומן, במיוחד אם לא כל המנויים יימכרו אליו. לא צריך להלחם שכל החברים ירכשו מנוי אחד ליד השני, חבר לא מנוי שיקנה למשחק מסויים יוכל לשבת עם חברים לעומת כל שער אחד.

בנוסף, זה נותן לשער אופי מסויים, יותר מתאים לעידוד, פחות סיכוי שיעשו לך לשבת לקום כל המשחק.

במכבי אמרו שהייתה כוונה לעשות רצף של יציע עידוד בין 10-11 ל-8.

יציעי עידוד בדרך כלל הם לא מסומנים לכן הם זולים יותר מה שאומר שבדרך כלל יהיו שם חבר'ה צעירים יותר וההתארגנות על גושי עידוד היא קלה יותר בגלל שזה לא מסומן

הנדון כי צריך עוד אלטרנטיבה ליציע 11 ושלא כולם יעשו לשם רק בגלל שזה הכי זול. יש אנשים שרוצים לעודד אבל לא מתאים להם 11. גם מי שבא עם קבוצה של מנויים זה פותר את עניין הכאב ראש והלחץ שאולי מישהו יפספס מקום ליד החבורה.

תודה רבה, החכמתי :)