Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

1 hour ago, duduha said:

לא רוצה לנבל את הפה, אז אגיד בצורה יפה, שלא יפה ולא ראוי לכתוב כאלה דברים על ההנהלה המדהימה שלנו, מותר לבקר, מותר להביע תסכול, מותר להם כם לטעות. אבל יש דרך להתבטא כלפי הנהלת מכבי.

ותראה את ההודעה מתחתיך.

סבבה צודק וזה בהחלט מגיע מתסכול אבל גם אציין שזאת לא הפעם הראשונה שאני מרגיש שההנהלה לא באה לטובת הקהל ושיש לי רשימה של טענות.

2 דקות לפני, Darwin said:

סבבה צודק וזה בהחלט מגיע מתסכול אבל גם אציין שזאת לא הפעם הראשונה שאני מרגיש שההנהלה לא באה לטובת הקהל ושיש לי רשימה של טענות.

אז בוא תשמע, כל הפניות שלי למכבי במייל נענו במהירות וביעילות.

מאמין שאם תפנה אליהם בצורה מכובדת תקבל תשובה הולמת (אולי טיפה מתחמקת), לא מבטיח שתאהב את התשובה, אבל מבטיח שתקבל תשובה ראויה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זאת בדיוק הבעיה. האוהדים שקונים כרטיס לשער 4 הם אלה שלא עשו מנוי שבאים רק כי זה משחק גדול ועדיין לא מעודדים.

לגבי האקוסטיקה יכול שזאת בעיה, אבל אפשר להתגבר עליה. אנחנו עדיין 25 אלף צהובים על 4 אלף 

אתה כנראה לא מבין את הנקודה שלי אבל בסדר. זה ממש לא 25 אלף על 4 אלף בעידוד השותף ושנינו יודעים את זה.

בכל מקרה זה דיון מטומטם ונחכה לשבת.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא נמאס לכם?

שערוריה, ביזיון, מחדל, הנהלה זבל

ההנהלה בסך הכל דואגת שאוהדים אמיתיים שרוצים להגיע למשחק יוכלו להגיע. אולי לא אכפת לכם כי אתם לא מתכוונים להגיע וזה משהו אחר.

אגב אם תפתחו את הפה במשחק לא ישמעו טוב את הקהל של חיפה (הערה כללית לקהל שלנו אל תחפרו לי).

דואגים לאוהדים האמיתיים ? יש לנו במקרה הטוב 2000 כאלה ואני מפרגן.

ל2000 האלה יהיה כרטיס גם במתכונת  הישנה.

בפלייאוף בסמי עופר שנה שעברה היינו 1000 איש , איפה כל האמיתיים היו אז?

11 דקות לפני, elements of life said:

דואגים לאוהדים האמיתיים ? יש לנו במקרה הטוב 2000 כאלה ואני מפרגן.

ל2000 האלה יהיה כרטיס גם במתכונת  הישנה.

בפלייאוף בסמי עופר שנה שעברה היינו 1000 איש , איפה כל האמיתיים היו אז?

מה שבטוח האוהדים שיבואו לסמי עופר הרבה יותר אמיתיים מאלה שלא עשו מנוי לבלומפילד החדש, לא מוכנים לקנות כרטיס ליציעים היקרים כמו 2 למשל (לא נכנס לכיס של אף אחד), וקונים כרטיס רק כי זה משחק גדול נגד חיפה.

תבינו שזה סיפור גדול מאוד לעשות חציצה בין חמש לארבע וזה משאיר לנו קצת מקומות שגם ככה לא בטוח היו מלאים.

42 דקות לפני, Mtamir said:

אתה כנראה לא מבין את הנקודה שלי אבל בסדר. זה ממש לא 25 אלף על 4 אלף בעידוד השותף ושנינו יודעים את זה.

בכל מקרה זה דיון מטומטם ונחכה לשבת.

אני מבין את הטענה, אבל לקרוא להנהלה זבל או להתבטא איך שהישראלים הכי אוהבים להתבטא כמו "ביזיון", "שערוריה", ו"מחדל", כשהם בסך הכל מנסים לעזור לקהל ודואגים לנו זה טיפשי ומעצבן.

25 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רק מי שיש לו forever יכול לקנות כרגע

נו וזה לפוראבר בלי מנוי מן הסתם.. מנויים פשוט נכנסים עם המנוי לא? חח אם אין מכירה לשער 4 הוא שלהם

טעות, טעות, טעות. 

לא מעניין עניין של חציצה, קומות, זוויות וכמות האוויר בשער 5. 

היה להם 3 שנים לחשוב מה עושים במקרה כזה כדי שנקבל את מירב הכרטיסים האפשריים ולא כרטיס אחד לאורחים שיבוא על חשבון אוהד שלנו. 

אנחנו לא המקום לתת במה שוות ערך לגוש המעודד שלנו ולא משנה מה נקבל. 

אין מגרש בארץ שזה באמת קריטי כמו בבלומפילד ושוב במיוחד שזה בא על חשבוננו. 

2 דקות לפני, Meron's said:

טעות, טעות, טעות. 

לא מעניין עניין של חציצה, קומות, זוויות וכמות האוויר בשער 5. 

היה להם 3 שנים לחשוב מה עושים במקרה כזה כדי שנקבל את מירב הכרטיסים האפשריים ולא כרטיס אחד לאורחים שיבוא על חשבון אוהד שלנו. 

אנחנו לא המקום לתת במה שוות ערך לגוש המעודד שלנו ולא משנה מה נקבל. 

אין מגרש בארץ שזה באמת קריטי כמו בבלומפילד ושוב במיוחד שזה בא על חשבוננו. 

בדיוק.

והכי מקומם זה שאצל אוהדי חיפה זה עלה למשאל ואצלנו מצפצפים על האוהדים

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שבטוח האוהדים שיבואו לסמי עופר הרבה יותר אמיתיים מאלה שלא עשו מנוי לבלומפילד החדש, לא מוכנים לקנות כרטיס ליציעים היקרים כמו 2 למשל (לא נכנס לכיס של אף אחד), וקונים כרטיס רק כי זה משחק גדול נגד חיפה.

תבינו שזה סיפור גדול מאוד לעשות חציצה בין חמש לארבע וזה משאיר לנו קצת מקומות שגם ככה לא בטוח היו מלאים.

אני מבין את הטענה, אבל לקרוא להנהלה זבל או להתבטא איך שהישראלים הכי אוהבים להתבטא כמו "ביזיון", "שערוריה", ו"מחדל", כשהם בסך הכל מנסים לעזור לקהל ודואגים לנו זה טיפשי ומעצבן.

מצידי שכל מי שלא עשה מנוי ישאר עם הזין ביד הם לא הנושא פה בכלל.

הבעיה היא לתת 4 אלף כרטיסים לקהל של חיפה שכולם יושבים יפה בגוש אחד ( לא 2 מפלסים כמו בסמי) קרוב לדשא ובאמצע.

אתה לוקח את הביתיות וזורק אותה לפח.

לא מבין את התלונות כאן.

בבלומפילד הישן שער 5 היה יותר "טוב" מבחינת עידוד כי לא היה שם את החור באמצע.

ובכל זאת הם קיבלו את מירב הכרטיסים לשם, בלית ברירה או לא, ויצרו גוש מעודד כמו בשער 11 אם לא פחות.

מה נשתנה עכשיו?

9 דקות לפני, Yellow_Forever said:

בדיוק.

והכי מקומם זה שאצל אוהדי חיפה זה עלה למשאל ואצלנו מצפצפים על האוהדים

עוד פעם מצפצפים על האוהדים?!

הם עשו את המהלך הזה כדי לעזור לאוהדים ולא כדי לפגוע בהם. גם אם המהלך לא נכון לדעתך זה לא אומר שהם לא שמים על האוהדים, להפך.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד פעם מצפצפים על האוהדים?!

הם עשו את המהלך הזה כדי לעזור לאוהדים ולא כדי לפגוע בהם. גם אם המהלך לא נכון לדעתך זה לא אומר שהם לא שמים על האוהדים, להפך.

או שהרוב חושבים באותה צורה. צריך לראות איך יהיה בבלומפילד משחק ראשון עם קהל גדול לפני שמפחדים מקהל חוץ. לא מאמין שאלף לפה או לשם יעשו את ההבדל והחציצה בכל מקרה תהיה על חשבונם זה לא שנותנים להם מאה אחוז מ4/5. מאמין שגם אם היו להם 3 אלף אז הייתה חציצה ב7 ו-2

לא מצליח להבין את הקטע לתת ליריבה יותר כרטיסים ממה שהם אמורים לקבל ועוד ביציע מרכזי, המינימום זה 10 אחוז ליריבה? סביבות ה2900 כרטיסים שיסגרו להם חצי 4/5 וזהו, לא מבין מאיפה באה ההתחשבות הזאת ביריבה אחרי שנים שזרקו אותנו בקרית אליעזר בזווית של לראות משחק מהחלל, מילא משהו היה משתנה אבל גם בסמי עופר מקבלים יציע צידי עם שני מפלסים.

הזוי ולא מובן. שיפתחו מכירה קודם כל לאוהדי מכבי.

מה לא ברור שבמשחקים גדולים המשטרה לא תאשר מכירה לאוהדי מכבי בשער 4 זה לא שהכרטיסים יגיעו על חשבון הקהל שלנו. 

7 דקות לפני, הנדון said:

מה לא ברור שבמשחקים גדולים המשטרה לא תאשר מכירה לאוהדי מכבי בשער 4 זה לא שהכרטיסים יגיעו על חשבון הקהל שלנו. 

למה בטרנר זה כן אפשרי?

וואלה אפשר לתת להם את ה-2900 מינימום + 800(? כמו שקורה עכשיו) כיסאות הפרדה , יש לך מקום ל-1100 אוהדי מכבי

Just now, דקסטר said:

למה בטרנר זה כן אפשרי?

וואלה אפשר לתת להם את ה-2900 מינימום + 800(? כמו שקורה עכשיו) כיסאות הפרדה , יש לך מקום ל-1100 אוהדי מכבי

אני מניח שבמקרה כזה ההפרדה תהיה יותר רצינית(וגם יותר שיטור) ולכן מכבי הגיעו למסקנה שזה לא משתלם.

זאת רק הערכה שלי...

ההפרדה תהיה גם מכיוון שער 7 וגם מהצד השני

טעות גדולה ביותר של ההנהלה שלנו לדעתי.

אין שום סיבה לתת להם יותר ממה שמגיע להם במיוחד שהאוהדים שלנו כן יקנו את מה שיישאר.

מסה של 4 אלף אוהדי חוץ של היריבה  שיושבים מאחורי השער במפלס אחד זה חתיכת כח. אנשים כנראה לא מבינים דינמיקות של קהל. קהל חוץ זה קהל שכמעט תמיד (בטח אצל קבוצות גדולות) קהל פנאטי יותר שבא לעודד ולהראות כח. קהל בית ברובו לא מעודד רוב המשחק. זה בכל קבוצה ככה לא רק אצלנו. בקיצור זה מתכון לאסון.

אפשר היה לתת להם 2000 כרטיסים, רק את שער 4 (החציצה עליהם) ושלום על ישראל. לא כרטיס אחד יותר.

מי שאומר שדואגים לנו לכרטיסים במשחק החוץ בחיפה זה פשוט בדיחה. אפשר לספור על יד אחת אולי (וגם לא בטוח שתגיע ליד מלאה) את כמות הפעמים שהבאנו 4 אלף אוהדים נגד חיפה חוץ בליגה המה גם שיושבים שם בפינת הקרן ב-2 מפלסים זה שונה לגמרי ממה שחיפה מקבלים אצלנו בבלומפילד. לא דומה בשיט. מאוד מאוכזב מההחלטה הזאת.

41 דקות לפני, המכביסט מהצפון said:

לא מבין את התלונות כאן.

בבלומפילד הישן שער 5 היה יותר "טוב" מבחינת עידוד כי לא היה שם את החור באמצע.

ובכל זאת הם קיבלו את מירב הכרטיסים לשם, בלית ברירה או לא, ויצרו גוש מעודד כמו בשער 11 אם לא פחות.

מה נשתנה עכשיו?

שוב אני אומר כולנו נהיה חכמים יותר בשבת אבל זה די פשוט להבין את הטענות, 2400 מול 4000 אוהדי יריבה כשאצלנו מספר האוהדים ה"מעורבים" בעידוד השותף לא גדל יותר מדי, תוסיף לזה את הטענות שנשמעות על האקוסטיקה (לטובה או לרעה תלוי איך אתה רואה את זה) שאומרות ששומעים את הקהל ב4-5 ו10-11 יותר חזק מפעם ואת זה שהם יושבים על השוער שלך מחצית שלמה בניגוד לסמי עופר, וקיבלת סיבה אמיתית לדאגה/אכזבה, אני יודע שבאוזניים שלי שישבתי ב11 שמעתי די חזק לקטעים את ה1500 אוהדים של בני יהודה, היה משחק מת ומדכא מבחינתנו אז אני לא יודע מה יהיה בשבת...לצאת על ההנהלה זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בכל מקרה.

20 דקות לפני, אבגדה said:

אני מניח שבמקרה כזה ההפרדה תהיה יותר רצינית(וגם יותר שיטור) ולכן מכבי הגיעו למסקנה שזה לא משתלם.

זאת רק הערכה שלי...

ההפרדה תהיה גם מכיוון שער 7 וגם מהצד השני

למה שתהיה יותר רצינית, מה ההבדל?

והתכוונתי שאם עכשיו הם מקבלים 4000 כרטיסים ומכבי מוכרים את כל שערים 7 ו-2 זה אומר שתהיה חציצה של 400 מקומות בערך בין 7 ל-5 ועוד 400 ובין 4 ל-2.

אז יכלו לעשות חציצה של 400 - לתת להם 2,900 - עוד 400 ואז עוד 1,100 אוהדי מכבי ב4 או 5.

וקרישי איך 2000? 2900 זה המינימום.

3 דקות לפני, דקסטר said:

למה שתהיה יותר רצינית, מה ההבדל?

והתכוונתי שאם עכשיו הם מקבלים 4000 כרטיסים ומכבי מוכרים את כל שערים 7 ו-2 זה אומר שתהיה חציצה של 400 מקומות בערך בין 7 ל-5 ועוד 400 ובין 4 ל-2.

אז יכלו לעשות חציצה של 400 - לתת להם 2,900 - עוד 400 ואז עוד 1,100 אוהדי מכבי ב4 או 5.

וקרישי איך 2000? 2900 זה המינימום.

כדי שיבכו קצת וילחמו על ה-900 הנוספים. שלא יבוא להם בקלות מדי.

המינימום אגב זה 10% מתכולת האיצטדיון המאושרת לקהל. אם המשטרה סוגרת חלק מזה לחציצה אז המינימום יורד (נגיד מ-2900 ל2800 במקרה של בלומפילד).

37 דקות לפני, קובי השועל said:

לא נעשו טעויות.

מנספורד מתחיל להסתמן כשחצן רציני ונייר צלופן רציני.

איזה הודעה מגעילה.

מנספורד אמר את זה בתקופה שהשחקנים והצוות היו צריכים שקט. באמצע קמפיין לא אומרים שהיו טעויות כדי שלא יהיה את מי להאשים.

כל כך מהר אתם רצים ללכלך על מנספורד שלפני שנייה ליקקתם לו את תחת. מגעילים.