Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

29 דקות לפני, המכביסטית15 said:

שלחתי הודעה ללאן בפייסבוק והם אמרו שאם המנוי לא יגיע בזמן במשלוח אני אצטרך לאסוף אותו בקופות ביום המשחק. למישהו זה נשמע הגיוני שאחרי ששילמנו כסף על משלוח נצטרך גם במקום לקבל אותו לעמוד שעות בתור רגע לפני משחק? איפה מכבי בכל הסיפור הזה? זה פשוט ביזיון אין לי מילה אחרת. מצטערת לבאס את מי שחשב שנקבל כרטיס למייל.. 

דרך אגב במצב כזה אני בכל מקרה אדרוש זיכוי על המשלוח (כן גם אם זה רק 30, עקרונית לא מוכנה גם לשים להם שקל על שירות שלא קיבלתי). ממליצה גם לכם לעשות את זה אל תתנו להם לגנוב אותנו.

זאת חוצפה מטורפת מבחינתם אם זה באמת הפיתרון היחיד שלהם. שישלחו כרטיס למייל עבור המשחק ספציפי וישלחו את המנוי עד למשחק הבא.

27 דקות לפני, g0lan said:

זאת חוצפה מטורפת מבחינתם אם זה באמת הפיתרון היחיד שלהם. שישלחו כרטיס למייל עבור המשחק ספציפי וישלחו את המנוי עד למשחק הבא.

בדיוק זה גם מה שאמרתי להם בתגובה. בנתיים לא ענו ולא נראה גם שהם מתכוונים לענות (נכנסו כבר להודעה). אם הייתה תחרות על השירות הכי בזיוני בעולם לאן היו לוקחים זהב בהליכה. 

2 hours ago, המכביסטית15 said:

שלחתי הודעה ללאן בפייסבוק והם אמרו שאם המנוי לא יגיע בזמן במשלוח אני אצטרך לאסוף אותו בקופות ביום המשחק. למישהו זה נשמע הגיוני שאחרי ששילמנו כסף על משלוח נצטרך גם במקום לקבל אותו לעמוד שעות בתור רגע לפני משחק? איפה מכבי בכל הסיפור הזה? זה פשוט ביזיון אין לי מילה אחרת. מצטערת לבאס את מי שחשב שנקבל כרטיס למייל.. 

דרך אגב במצב כזה אני בכל מקרה אדרוש זיכוי על המשלוח (כן גם אם זה רק 30, עקרונית לא מוכנה גם לשים להם שקל על שירות שלא קיבלתי). ממליצה גם לכם לעשות את זה אל תתנו להם לגנוב אותנו.

מלכתחילה לא היה צריך לשלם להם את ה30 שקל, הביזיון הגדול שלא מנפיקים מנויים חדשים כבר עכשיו בקופות, מי שהמנוי שלו לא הגיע שלא באשמתו יצטרך לעמוד בתורים גדולים ביום המשחק, אם היה אפשר להנפיק מנוי כבר מהיום לפחות זה היה משחרר לחץ ביום ראשון.

5 דקות לפני, Double said:

מלכתחילה לא היה צריך לשלם להם את ה30 שקל, הביזיון הגדול שלא מנפיקים מנויים חדשים כבר עכשיו בקופות, מי שהמנוי שלו לא הגיע שלא באשמתו יצטרך לעמוד בתורים גדולים ביום המשחק, אם היה אפשר להנפיק מנוי כבר מהיום לפחות זה היה משחרר לחץ ביום ראשון.

הבעיה היא שבמעמד הקנייה האופציה השנייה הייתה 'איסוף' וכמו שכולנו יודעים זה שקר כי בסוף אלפי מנויים קיבלו את המנוי אליהם הביתה גם בלי לשלם אגורה מעבר לעלות המנוי. אם זה היה ברור מלכתחילה שהתשלום הוא כדי לא לקבל את המנוי דרך חברת שליחויות ולא כחלק מהדואר הרגיל שלך אז כנראה שהרבה מאוד אנשים לא היו מרגישים את הצורך לשלם את 30 השקלים האלה מתוך ידיעה שזה גם ככה היה נשלח אליהם עד הבית.

2 hours ago, Double said:

צודק לגמרי אני גם לא מצליחה להבין למה לא מתחילים לפחות לחלק מעכשיו הם כל כך חסרי היגיון. יכלו גם לשלוח כרטיס למשחק במייל ולהמשיך לשלוח את המנויים אחרי המשחק לכולם (היו מספיקים בשבועיים).

2 hours ago, g0lan said:

הבעיה היא שבמעמד הקנייה האופציה השנייה הייתה 'איסוף' וכמו שכולנו יודעים זה שקר כי בסוף אלפי מנויים קיבלו את המנוי אליהם הביתה גם בלי לשלם אגורה מעבר לעלות המנוי. אם זה היה ברור מלכתחילה שהתשלום הוא כדי לא לקבל את המנוי דרך חברת שליחויות ולא כחלק מהדואר הרגיל שלך אז כנראה שהרבה מאוד אנשים לא היו מרגישים את הצורך לשלם את 30 השקלים האלה מתוך ידיעה שזה גם ככה היה נשלח אליהם עד הבית.

לגמרי.

מעדכנת אבל שעכשיו לאן חזרו אליי ואמרו לי שבמידה ואכן אאלץ לאסוף אותם ביום המשחק אני אוכל לשלוח להם אחרי זה את הפרטים שלי והם יזכו אותי על ה30 שקל. תשימו לב לזה אם לא תקבלו ושילמתם, שלחו להם פרטים במייל או בפייסבוק שיזכו אתכם. 

תגידו מי יודע לגבי שמירת ציוד בזמן משחק?

עם מי מדברים ומבררים פרטים על כמה עולה וכו'?

תודה

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תגידו מי יודע לגבי שמירת ציוד בזמן משחק?

עם מי מדברים ומבררים פרטים על כמה עולה וכו'?

תודה

זה בחינם במרכז המוזיקה ליד שער 7-8, ניתן להפקיד קסדות וסוללות

U1aROaL.jpg

hczHsN2.jpg

1 hour ago, Double said:

22,500

אם נשאר משהו כמו 1500 כרטיסים.

הגיוני שההקצאה בכללי לאוהדים שלנו היא 24000 ? איפה הלכו 5000 מושבים?

לקבוצת חוץ שתביא בלחץ 500 אוהדים.

20 דקות לפני, קובי השועל said:

אם נשאר משהו כמו 1500 כרטיסים.

הגיוני שההקצאה בכללי לאוהדים שלנו היא 24000 ? איפה הלכו 5000 מושבים?

לקבוצת חוץ שתביא בלחץ 500 אוהדים.

נשאר יותר קובי, יש גושים שמכבי לא פתחו ואפשר למכור לשם עוד כרטיסים