Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

7 minutes ago, The yellow Toms said:

ב8 עליון אזלו כרטיסים לאזור 428,429 ו431 ורק ל430 נותרו מאות מקומות פנויים

הגזימו ממש עם המחיר באמצע 8 גם במכירה המוקדמת היה ברור שהרבה לא יקנו לשם. 

15 minutes ago, yellow_blood said:

שנה ראשונה לא רלוונטית כי היא חינמית ומכבי עדיין לא מרוויחה כלום.

דיברתי על הרעיון הכללי, בסופו של דבר גם השנה תסתיים ואז תצטרך לשלם 250 שקל.

בנוסף למנוי עונתי, בנוסף למשחקי חוץ, בנוסף למרצ'נדייז.

וואלאק אתמול הוצאתי קרוב לאיזה 200 שקל על גביע הטוטו, לא בא לי להוסיף עוד על חברות במועדון. החברות שלי = המנוי.

לא יודע, לא מתחבר לכל הקונספט הזה.

בעונה הבאה לא תצטרך לעשות פוראבר כי יש לך מנוי ואת רק צריך לחדש אותו

כששם שהשנה חידשתי את המנוי שלי וגם אם הייתה לי חברות דיגיטלית, המקום שלי היה נשמר

יש אנשים שנראה לי עושים צחוק או שהבנת הנקרא שלהם במצב ממש על הפנים, אם עדיין לא הבינו, חודש אחרי שהתחילו למכור מנויים, שמי שהיה לו מנוי בשנה שעברה לא היה צריך לשלם שקל על פוראבר

11 minutes ago, Semper Fidelis said:

בעונה הבאה לא תצטרך לעשות פוראבר כי יש לך מנוי ואת רק צריך לחדש אותו

כששם שהשנה חידשתי את המנוי שלי וגם אם הייתה לי חברות דיגיטלית, המקום שלי היה נשמר

יש אנשים שנראה לי עושים צחוק או שהבנת הנקרא שלהם במצב ממש על הפנים, אם עדיין לא הבינו, חודש אחרי שהתחילו למכור מנויים, שמי שהיה לו מנוי בשנה שעברה לא היה צריך לשלם שקל על פוראבר

מה הקשר?

אנשים פה זורקים באוויר כל פעם: "מה הבעיה לעשות חברות במועדון ולהראות נאמנות ועזרה?".

יש בעיה, אני משלם אלפי שקלים בשנה, נראה לי שזה מספיק.

אתה מדבר פה נקודתית על הטבות בחידוש מנוי, אני מדבר על תשלום קבוע של 250 שקל שאנשים מבקרים אחרים ב"למה לא לעזור למועדון בחברות הזאת".

כן, ניקוד כפול זה קטע מסריח סורי.

לכו תבכו על  עוד 11 שקל לנס ציונה אבל שמכבי עושה קטעים אז זה בסדר?

אף אחד לא חסין מביקורת על אף אהבתי האינסופית למכבי ומיץ'.

16 minutes ago, הרוסונרי said:

למה לא עשית  מנוי לנתניה 3 שנים? לא היה פוראבר והמנויים לא היו יקרים 

אני רגיל לשתות 2 ליטר בירה לפני משחק

לחזור במונית שרות

החוויה הפכה למורכבת מידיי בשבילי

אני תל אביבי של אופניים חשמליים מה אני יקנה אוטו במיוחד?

מגיע לך על הנאמנות מנוי יותר זול ממני וקדימות

לא מעבר לזה

בעברי הלכתי לכל משחק וכעת הפכתי לסולידי

והניקוד הכפול לפורבר זה גם שערורייה

מי שהולך להכי הרבה משחקים מגיע לו להיות ראשון בכל משחק עם פריוריטי

גם אם להורים שלו אין כסף לעשות פורבר

איכשהו תמיד הדעה שלי הפוכה משל כולם

עד שעשו משהו טוב עם הניקוד וכביכול נעשה צדק. הרסו את זה שוב.

אין לי כוח שוב פעם יגיבו נגדי מלא תגובות

אני לא נכנס שוב לנושא בזמן הקרוב

9 minutes ago, yellow_blood said:

מה הקשר?

אנשים פה זורקים באוויר כל פעם: "מה הבעיה לעשות חברות במועדון ולהראות נאמנות ועזרה?".

יש בעיה, אני משלם אלפי שקלים בשנה, נראה לי שזה מספיק.

אתה מדבר פה נקודתית על הטבות בחידוש מנוי, אני מדבר על תשלום קבוע של 250 שקל שאנשים מבקרים אחרים ב"למה לא לעזור למועדון בחברות הזאת".

כן, ניקוד כפול זה קטע מסריח סורי.

לכו תבכו על  עוד 11 שקל לנס ציונה אבל שמכבי עושה קטעים אז זה בסדר?

אף אחד לא חסין מביקורת על אף אהבתי האינסופית למכבי ומיץ'.

קודם כל, 240 לא 250. דבר שני כבר פירקו לך פה בחזרה את ההחזר שאתה מקבל דרך המועדון במוצרים אחרים שהופך את זה להשקעה של עשרות שקלים בודדים (שגם אמורים לחזור בהמשך השנה/הנחות בחנות) 

הניקוד הכפול אכן מסריח אבל ביננו, לא רלוונטי וכל מי שקורא את מפת האיצטדיונים בארץ יודע שהוא יכול לנשום לרווחה בנושא. 

וההבדל בין לתת 250 שקל למכבי לבין לתת כל שבוע 10 שקל לקבוצה יריבה אחרת/לחברת לאן-****. הוא משהו שאם אתה לא מבין לבד אני לא אוכל להסביר לך, אם אתה מרגיש אותו דבר עם לתת את הכסף שלך למועדון שלך לבין לתת לריבה/ללאן ואתה אשכרה משווה בינהם..

אביב גבר, לא באת למשחקים 3 שנים. פאקינג 3 שנים לא עשית מנוי אתה מדבר פה על ניקוד כפול או נאמנות ועל מושגים של "מגיע לי"

כולם כותבים "נגדך" כי אתה כותב שטויות בצורה חצופה (כלפי מכבי) ואז מתרץ את זה בעוד יותר שטויות ואז מקנח בלא מדבר על זה/לא מגיב כאן יותר. תיהיה רציני 

תגיד תודה שנשארו מנויים גם בשבילך ותפסיק לזיין בשכל על אונסים של מכבי שמתרחשים רק אצלך בראש..

העניין עם הניקוד הכפול הוא אכן מחדל, גם אם לא ישפיע במציאות אלא רק בצורה סמלית, וטוב תעשה מכבי אם תבטל אותו. ואני מדבר בתור אחד עם פוראבר

חוץ מזה, נאדה. מי שלא היה מנוי למכבי בנתניה אוהד פחות נאמן ממי שכן (שיכל לקנות מנוי כבר ב28.7 בלי לשלם שקל בנוסף לעלות המנוי שלו, בלי פוראבר ובלי נעליים) ולכן אין לי בעיה שמכבי תסנן בין כל האוהדים הלא נאמנים בשיטות שונות, בניהן חברות במועדון. אם זה גם מאפשר למכבי ליצר עוד מקור הכנסה, בימים קשים של פיירפליי, אדרבא ואדרבא. מי שבוכה על זה שיהיה חזק ויתרץ לעצמו למה בנתניה לא היה לו מנוי, אותי ואחרים זה פחות מעניין.

14 minutes ago, Ronaldo De Lima said:

דאבל,

כמה מנויים (סה"כ) מכרנו עד כה?

לפי החישוב שלי 17,200. מאז 10:00 הפתיחה לקהל הרחב נמכרו 300 מנויים, 200 מתוכם ל11 ו8 עליון-לא מסומן. למרות הקצב החלש אני אופטימי שנגמור עם 18.5K, בגלל שבמוקדם או במאוחר כל המנויים ל11 ו8 עליון יהיו סולד אאוט(נשארו 750 + גוש 431 עם 100 מקומות מוקפאים שיכול להיות שישוחררו כששאר המקומות יגמרו)

משום מה אני אופטימי גם לסולד אווט ב13 וגם ב8 תחתון ו7 תחתון (החלקים שמוכרים אליהם).

מאמין שהזמן יעשה את שלו ופתיחה טובה נגד נס ציונה תחזיר לכולם את התיאבון.

19 minutes ago, Sawyerdroid said:

קודם כל, 240 לא 250. דבר שני כבר פירקו לך פה בחזרה את ההחזר שאתה מקבל דרך המועדון במוצרים אחרים שהופך את זה להשקעה של עשרות שקלים בודדים (שגם אמורים לחזור בהמשך השנה/הנחות בחנות) 

הניקוד הכפול אכן מסריח אבל ביננו, לא רלוונטי וכל מי שקורא את מפת האיצטדיונים בארץ יודע שהוא יכול לנשום לרווחה בנושא. 

וההבדל בין לתת 250 שקל למכבי לבין לתת כל שבוע 10 שקל לקבוצה יריבה אחרת/לחברת לאן-****. הוא משהו שאם אתה לא מבין לבד אני לא אוכל להסביר לך, אם אתה מרגיש אותו דבר עם לתת את הכסף שלך למועדון שלך לבין לתת לריבה/ללאן ואתה אשכרה משווה בינהם..

לגבי ההחזר - אתה לא יכול לדעת איזה הטבות ועל סך כמה הם יהיו בשנה הבאה אז זה די באוויר. אם ניקח את השנה להשוואה אז ההחזר הוא 110 בערך - כרטיס נגד קלוז' ו-50 שקל הנחה במנוי (לשער 11 לצורך העניין). אלה דברים שרובנו היינו עושים בכל מקרה.

נשאר 130 שקל, שלחלק מהאוהדים זה כן משמעותי ולא רוצים להוסיף את הסכום הזה כל שנה נוסף לשאר ההוצאות.

תחשוב רגע בעצם שהמנוי היה יקר בעוד 130 שקל.

שאר ההחזר זה ארנק למנוי והטבות במרצ'נדייז, זה לא נחשב מבחינתי החזר.

אם יש לך גיפט קארד של קאסטרו על סך 300 שקל אז אין לך 300 שקל בכיס, יש לך גיפט קארד של קאסטרו על סך 300 שקל. זה פשוט.

על הניקוד יש לי תחושה שזו טעות ומזלזלים בזה ומקלים ראש כי הגדילו את בלומפילד או כי באר שבע היו פח עונה שעברה.

טדי זה היחיד באמת שלא צפויה בעיה לא משנה מה.

טרנר שווה כבר 2 משחקים בעונה.

חיפה אם יתפסו עונה יחסית טובה גם תצטרך ניקוד. מבחינתם אנחנו "המשחק". עוד 2 משחקים בשנה.

גם לגבי הדרבי, 4500 נמלא קל והשאר זה תלוי לחסדי הנהלת הפועל ובמקרה הטוב אוהדים שלנו יקנו לשערים שלהם שזה מבאס מאשר לשבת ב-11.

יהיה מצב שאוהד שהולך ליותר משחקי חוץ לא יקבל כרטיס ל-11 לדרבי ויאלץ להתגנב ל-8 וזה שהולך פחות כן יקבל. למה? כי הוא שילם על הפוראבר והניקוד שלו הוכפל.

אז אולי אין פה אונס אבל יש פה חוסר הגנות משווע.

אני אוהד ואוהב את המועדון אבל זה לא אומר שאני צריך להוציא עוד כסף (גם אם לך זה לא פוגע בכיס יש אחרים שזה כן).

ההשואה שלך לכסף ללאן/יריבה לא קשור לכלום. לא השוותי בניהם.

שאיזה אברמוב עושה מסחרה עלינו יודעים לצאת עליו אבל שמכבי דופקת קטע על הניקוד מעלימים עין ומחליקים. כי זה המועדון שאנחנו אוהדים? אז מה? אסור לבקר?

14 minutes ago, סזאר מנדיונדו said:

משום מה אני אופטימי גם לסולד אווט ב13 וגם ב8 תחתון ו7 תחתון (החלקים שמוכרים אליהם).

מאמין שהזמן יעשה את שלו ופתיחה טובה נגד נס ציונה תחזיר לכולם את התיאבון.

לגבי 7-8 תחתון מסכים איתך יהיה קרוב לסולד אאוט, לגבי 13 אין סיכוי, גם בגלל הקצב(נמכרו לשם מאז הפתיחה ב10:00 רק 5 מנויים) וגם בגלל ההגיון הפשוט, כמו שידידתנו בטוויטר סיכמה את זה

18K זה יותר ממכובד בטח אחרי פתיחת עונה כל כך חלשה.  מה שחשוב יותר לשמור על ממוצע קהל   קרוב ל-20K. החשש שבעיות החנייה  וההגעה למשחקים יגרמו לאוהדים רבים שלא לנצל מנוי  וכך נגיע לממוצע נמוך ממספר המנויים.  אצל חיפה מנוי יכול למכור מנוי  פר משחק דרך הקבוצה גם אצל מכבי זה יהיה ככה ?  חושבים על זה  לפחות ?

המשחקים היחידים שנצטרך בהם ניקוד זה ב"ש בטרנר.

טדי נגד בית"ר אף פעם לא צריך, בדרבי נקבל מינימום 5 אלף מקומות ונגד חיפה ככל הנראה נקבל יותר מהשנים הקודמות כי גם אנחנו ניתן להם יותר.

4 minutes ago, מכביסט לעד said:

טדי נגד בית"ר אף פעם לא צריך, בדרבי נקבל מינימום 5 אלף מקומות ונגד חיפה ככל הנראה נקבל יותר מהשנים הקודמות כי גם אנחנו ניתן להם יותר.

גמר טוטו?

23 minutes ago, מכביסט לעד said:

גם דרבי חוץ יהיה זקוק לניקוד לא גבוה במיוחד, כדי להיות.

41 minutes ago, itan17 said:

גם דרבי חוץ יהיה זקוק לניקוד לא גבוה במיוחד, כדי להיות.

במידה והם יביאו לנו רק את 10,11 אז כן, אבל כמו שאמרת לא יצטרכו ניקוד גבוה בשביל זה וגם אלה בלי הפוראבר שבאים למשחקי חוץ יוכלו לקנות.

לפי האתר של לאן בכל בלומפילד ליציעים שיש להם מכירה פתוחה (בלי פלאטיניום וכאלה) נשארו 3396 מנויים למכירה.

מניח שמתוך 22000 שהוצאו למכירה.

משמע שנמכרו 18604 מנויים.