Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

5 minutes ago, פראנק_רייקארד said:

פישנזון, ההסכם שמכבי הוציאה עם האוהדים יכל לצאת גם ביוני,  כפוי טובה זה פחות רלוונטי אליי כי אני כן שרפתי חצי יום של תקלות בלאן על לעשות מנוי, אולי פישנזון חושב שלאן גם מקום מושלם ? וההסכם איתם הוא ההסכם הכי טוב שיכול עבור האוהדים 

לא יודע , שיהיה לנו בהצלחה והלוואי ואני יאכל תכובע ונגיע גם ל20 אלף מנויים .

לא, הוא לא יכל. אתה פשוט כותב כאן טעות ודאית כעובדה. למה אתה ממשיך לעשות את זה?

מה ההגיון בכלל התאוריה המופרכת שכתבת. אתה באמת מאמין שמכבי -סתם- מכרו מנויים באיחור וללא סיבה או בטחונות כלשהם? 

בספורט 5 עלתה כתבה שמסקרת את מספר המנויים שכל קבוצה מכרה עפ״י נתונים שסופקו ע״י המועדונים ( חוץ מהפועל חיפה שסירבו למסור מידע ובית״ר שהמידע הועבר מהקאונטר שלהם) מצויין שם שמכבי מכרה כ 17500 מנויים , יש סיכוי שזה המספר האמיתי שהועבר עי ההנהלה? 

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=321730&lang=HE 

קישור לכתבה למעוניינים

2 minutes ago, איתי-מכביסט said:

בספורט 5 עלתה כתבה שמסקרת את מספר המנויים שכל קבוצה מכרה עפ״י נתונים שסופקו ע״י המועדונים ( חוץ מהפועל חיפה שסירבו למסור מידע ובית״ר שהמידע הועבר מהקאונטר שלהם) מצויין שם שמכבי מכרה כ 17500 מנויים , יש סיכוי שזה המספר האמיתי שהועבר עי ההנהלה? 

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=321730&lang=HE 

קישור לכתבה למעוניינים

בynet לפני כמה ימים היה כתוב שמכרנו 18 אלף, כל עוד מכבי לא מפרסמים אי אפשר לדעת במדויק

3 minutes ago, Darwin said:

דאבל יש מצב אתה עוזר לי לברר אם נשארו מקומות לשער כסף ב 13 ואם כן אז כמה ואיפה?

לא נשאר

Just now, Double said:

בynet לפני כמה ימים היה כתוב שמכרנו 18 אלף, כל עוד מכבי לא מפרסמים אי אפשר לדעת במדויק

אם הם שאלו את ההנהלה וההנהלה אמרה שיש 17 וחצי אלף כנראה שהם יודעים משהו שאתה לא...

אלא אם כן הם לא שאלו וזה משהו אחר.

אפשר לעשות סולד אאוט!! שכל הליגה יראו את המספרים ושישרוף להם בעיניים, שבלומפילד יהיה כל כך צהוב שהם יצטרכו לבוא עם משקפי שמש כדי לא להסתנוור. במיוחד הקופים שמאוננים על הקהל שלהם וחושבים שיש להם את הקהל הכי טוב בגלקסיה

אני חושב שבלי קשר למספר המנויים, מכבי חייבת ליצור מערכת שתאפשר לאוהד שלא רוצה להגיע למכור את הניקוב לאוהד שכן רוצה להגיע בניקוי עמלה מסויימת שהמועדון ירוויח. זה win win לכולם וזה הכרחי למועדון כמו מכבי.

מעניין האם הנתון 17,500 הוא נכון.

גם אם מכרנו 16,500-17,000 אנחנו עוקפים את הקופיפים בקלות.

בדוק נצליח לעשות עוד 2000-3000 בתקופה שהמכירה תפתח לכולם. כל דבר יכול לגרום לקפיצה במכירה, החל מנצחון לא יוקרתי על נס ציונה במושבה במחזור הראשון ועד לזה שאנשים יראו שמשחקים בבלומפילד על אמת ויקבלו תיאבון.

13 minutes ago, Coach eliav said:

אמרו בכתבה שזה נתונים מהנהלת הקבוצה

לא קראתי את הכתבה, אבל זה אומר שדאבל טועה ויש 17,500 ולא 16,500 כמו שהוא אמר.

3 minutes ago, קובי השועל said:

אני חושב שבלי קשר למספר המנויים, מכבי חייבת ליצור מערכת שתאפשר לאוהד שלא רוצה להגיע למכור את הניקוב לאוהד שכן רוצה להגיע בניקוי עמלה מסויימת שהמועדון ירוויח. זה win win לכולם וזה הכרחי למועדון כמו מכבי.

בעבודה, יהיה בקרוב. 

אוסיף ואגיד שנכון לרגע הפרסום בYnet למכבי לא היו 18,000 מנויים בוודאות. 

לגבי מה המספר הנוכחי המדויק, אני לא יודע. הכלל אצבע של רוב האנשים זה לעשות כמה שדאבל כותב +500, אז לכו על זה..

7 minutes ago, Darwin said:

זהב נשאר?

18 מקומות

1 minute ago, DT7 said:

לא קראתי את הכתבה, אבל זה אומר שדאבל טועה ויש 17,500 ולא 16,500 כמו שהוא אמר.

או שפשוט לקחו בחשבון שיגמר ל11 ו8 לא מסומן, כי ל17,500 נגיע בוודאות

4 minutes ago, Sawyerdroid said:

בעבודה, יהיה בקרוב. 

אוסיף ואגיד שנכון לרגע הפרסום בYnet למכבי לא היו 18,000 מנויים בוודאות. 

לגבי מה המספר הנוכחי המדויק, אני לא יודע. הכלל אצבע של רוב האנשים זה לעשות כמה שדאבל כותב +500, אז לכו על זה..

מעולה !!!! טוב לשמוע

3 minutes ago, Double said:

18 מקומות

או שפשוט לקחו בחשבון שיגמר ל11 ו8 לא מסומן, כי ל17,500 נגיע בוודאות

יכול להיות. אי אפשר לדעת.

19 minutes ago, קובי השועל said:

@Double למה לא מכרו מנויים לגוש 431 שצמוד לשער 10?

יש הרבה מקומות מוקפאים שאין לי הסבר אליהם, גם בגושים 423-424 בשער 7 יש שורות מוקפאים למעלה, ובגוש 420 חצי מוקפא.

בכל אופן אי אפשר לחשב את הכל במדויק כי גם לפלטיניום אין מידע כמה מנויים נמכרו, מה שכן אפשר לתת הערכת מינימום שעשיתי.

כבר עכשיו המספר הוא כזה שמבטיח אצטדיון קרוב למלא / מלא כל משחק ,  לחשב 500 לפה 500 לשם לא באמת קריטי, אפשר להעריך בצורה די בטוחה שזה יעצר על 20-21 אלף מנויים, לא נראה לי שאנשים עוד קולטים איזה מספר עצום זה.

הדבר הזה של להציע למכירה את המקום כשאתה לא יכול להגיע זה הדבר הכי חשוב וקריטי שיהיה במצב העניינים הזה.

יש מצב שיש משהו שאנחנו לא מבינים עם המקומות המוקפאים? אולי אלו מקומות ששמורים לילדי מחלקת הנוער או עמותות/גופים מסויימים שמכבי נוהגת לארח במשחקי הבית בשנים האחרונות ? 

לא מצליח לחשוב על סיבה הגיונית אחרת להקפאות האלה