Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

6 minutes ago, פראנק_רייקארד said:

פוראבר לתווך ארוך מהלך טוב, לתווך הקצר של לעבור את ה18 אלף מנויים הוא עשה רק נזק 

טווח*.

מה שטוב לטווח הארוך טוב נקודה.

מבאס אותי שאנשים טיפשים/פרימיטיביים/לא מבינים עסקים כותבים פה פשוט שטויות שבהכרח לא נכונות כעובדות

המהלכים של מכבי שציינתם פה לגנאי הם פשוט הפוכים. לא מאמין שיש מבוגר אחד שבגלל הפוראבר נתקע + ויתר על מנוי. או שעשה פרונטלי או שביקש מהבן שלו. הכל טוב.

אשכרה מכבי משכירה חנות במשך חודש בשביל שאנשים יוכלו לעשות מנוי עם נציג באופו פרונטלי בלי בעיות ואנשים מתלוננים שיהיה לאנשים בעיה לעשות מנוי

חוץ מלבוא אלייכם הביתה הם אשכרה עשו כל דבר אפשרי בשביל לעזור. 

Just now, לא לגרור מי גורר said:

אשכרה מכבי משכירה חנות במשך חודש בשביל שאנשים יוכלו לעשות מנוי עם נציג באופו פרונטלי בלי בעיות ואנשים מתלוננים שיהיה לאנשים בעיה לעשות מנוי

את מתפלא כאילו אתה לא חי בעמך.

זה לא קשור פה לאוהדי מכבי, זה הזבלה במדינה שלנו.

7 hours ago, קובי השועל said:

את מתפלא כאילו אתה לא חי בעמך.

זה לא קשור פה לאוהדי מכבי, זה הזבלה במדינה שלנו.

אני מתפלא כי היוזרים שמגיעים עד הפורום אמורים להיות אנשים בעלי הבנה בסיסית בחיים. 

18 minutes ago, לא לגרור מי גורר said:

היה אפשר לקבל גם מנוי חינם, זה לא היה מזיק

49 minutes ago, Sawyerdroid said:

מבאס אותי שאנשים טיפשים/פרימיטיביים/לא מבינים עסקים כותבים פה פשוט שטויות שבהכרח לא נכונות כעובדות

המהלכים של מכבי שציינתם פה לגנאי הם פשוט הפוכים. לא מאמין שיש מבוגר אחד שבגלל הפוראבר נתקע + ויתר על מנוי. או שעשה פרונטלי או שביקש מהבן שלו. הכל טוב.

אהלן טוכמייאר ,

אתה בטוח שאם מכבי לא היית מחייבת פוראבר +נותנת כמעט שבועיים למחדשים+ מתחילה למכור מנויים מתחילת חודש יוני, לא היינו עם יותר מנויים ב24.8 ?

8 hours ago, פראנק_רייקארד said:

אהלן טוכמייאר ,

אתה בטוח שאם מכבי לא היית מחייבת פוראבר +נותנת כמעט שבועיים למחדשים+ מתחילה למכור מנויים מתחילת חודש יוני, לא היינו עם יותר מנויים ב24.8 ?

אתה לא שואל את השאלה הנכונה, מה עדיף למכבי 10 אלף פוראבר בנוסף למנויים או תאורתית מעט יותר מנויים ב24.8?

אתה גם יוצא מנקודת הנחה שהיא תאוריה נטו וגם אחריה יש לך טעות בחשיבה לטווח הארוך. 

Just now, לא לגרור מי גורר said:

אתה לא שואל את השאלה הנכונה, מה עדיף למכבי 10 אלף פוראבר בנוסף למנויים או תאורתית מעט יותר מנויים ב24.8?

אתה גם יוצא מנקודת הנחה שהיא תאוריה נטו וגם אחריה יש לך טעות בחשיבה לטווח הארוך. 

לא דיברתי על שום דבר חוץ ממספר מנויים  בתחילת עונת 19/20 

11 minutes ago, פראנק_רייקארד said:

אהלן טוכמייאר ,

אם כן זה רק בגלל חישובי חוסר הצלחה באירופה, דבר שמכבי לא יכלה לחזות וזה המקסימום "הימור" מלבד זאת, לא. 

ועכשיו תנסה להבין כמה כסף מכבי מכניסה מהפוראבר, מההסכם עם ישראכרט, מהעובדה שהיא מוגדרת את קהל האוהדים שלה ואת האפשרויות שנפתחות לה. 

להגיד שהיינו מוכרים ביוני מנויים זה באמת להיות מטומטם. אין מילה אחרת, באמת. הרי אתה יודע שהחוסר ודאות לגבי בלומפילד תוכלתו ומועד פתיחתו + המו"מ עם עיריית ת''א לא איפשר בכלל אופציה לפתוח מכירה ביוני. 

קיצר מקרה קלאסי של לא להבין את הנושא שאתה מדבר עליו, לזרוע רעל ושטויות שבאמת לא קשורות למציאות ולרוב הפוכות ולקנח בדמגוגיה זולה. הודעה עלובה.  

נשארו למכירה: 

283 מנויים  ל 11

134  ל 13

570 ל 2

למזרחי יש בערך 3000 (7+8)

בהנחה שהוקפאו למכירה בערך 1000 מקומות,  כנראה שנמכרו בערך 17500 - 17,000 מנויים

Just now, פראנק_רייקארד said:

לא דיברתי על שום דבר חוץ ממספר מנויים  בתחילת עונת 19/20 

עוד הודעה של מפגר. כאילו זה קטגוריה. כאילו אפשר לבקר את מכבי על דברים שהיא עושה ואז להגיד "דיברתי רק על מספר מנויים" אבל ביקרתי לפי הכל. באמת. למה אני ממשיך להגיב לטמטום כזה..

3 minutes ago, Sawyerdroid said:

אם כן זה רק בגלל חישובי חוסר הצלחה באירופה, דבר שמכבי לא יכלה לחזות וזה המקסימום "הימור" מלבד זאת, לא. 

ועכשיו תנסה להבין כמה כסף מכבי מכניסה מהפוראבר, מההסכם עם ישראכרט, מהעובדה שהיא מוגדרת את קהל האוהדים שלה ואת האפשרויות שנפתחות לה. 

להגיד שהיינו מוכרים ביוני מנויים זה באמת להיות מטומטם. אין מילה אחרת, באמת. הרי אתה יודע שהחוסר ודאות לגבי בלומפילד תוכלתו ומועד פתיחתו + המו"מ עם עיריית ת''א לא איפשר בכלל אופציה לפתוח מכירה ביוני. 

קיצר מקרה קלאסי של לא להבין את הנושא שאתה מדבר עליו, לזרוע רעל ושטויות שבאמת לא קשורות למציאות ולרוב הפוכות ולקנח בדמגוגיה זולה. הודעה עלובה.  

אבל בכל מקרה שמכבי הוציאה את המנויים היה חוסר אי וודאות לגבי בלומפילד  ומי שלא היה מנוי בנתניה חתם על כך שהוא יקבל החזר על המשחקים האלה בעונה הבאה . 

מה ההבדל ?

ומפגר תקרא לקוקסינל שגידל אותך להצטלם עם קפוצ'ון כמו לולב

אם אתה לא יכול להגיב בכבוד אל תגיב .

הקיץ הזה יצא קצת בלאגן.

ניהולית התמודדו עם בלומפילד המחודש + הפוראבר ומקצועית עדיין תקועים עם הפיירפלי והלך חרא באירופה.

כל הבלאגן הזה קצת תקע את הכל אבל אני בטוח שמשנה הבאה הכל יראה אחרת והכל יהיה טוב יותר.

חבלי לידה, אין איך להמנע מזה ומכבי עשו מעל ומעבר כדי לצמצם למינימום האפשרי את התקלות. יותר טוב מזה לא יכול להיות

בוא נשים את הדברים בפרופורציות, אנחנו בכל זאת עומדים על פאקינג 17 אלף מנוי ויש עוד שלב מכירה אחד ככה שזאת לא המילה האחרונה.
נתון סופר מרשים שאפילו לא יכולנו לחלום עליו בעבר.

אבל בכל מקרה שמכבי הוציאה את המנויים היה חוסר אי וודאות לגבי בלומפילד  ומי שלא היה מנוי בנתניה חתם על כך שהוא יקבל החזר על המשחקים האלה בעונה הבאה . 

מה ההבדל ?

ומפגר תקרא לקוקסינל שגידל אותך להצטלם עם קפוצ'ון כמו לולב

אם אתה לא יכול להגיב בכבוד אל תגיב .

מכבי הוציאה את המנויים רק לאחר שקרו דברים מסוימים מול העירייה ומול היכלי הספורט שאיפשרו חתימה על הסכם + רמת הודאות עלתה שכן הזמן התקדם. 

גם החארטה של המי שלא היה מנוי בנתניה זה פתרון רע מאוד, אבל נאנסנו אליו. ואם חלילה נצטרך להשתמש בו אני לא מרחם על מכבי ועל המחיר שהיא תשתלם על ההתנהגות החובבנית ומזלזלת של עיריית ת''א ובגלל ההתנהלות חסר התום לב במו"מ  של העירייה. 

ואני מבין שזה לא כיף שאני קורא לך מטומטם ואני באמת מנסה להגמל מזה כי אני מבין שדיבור כזה מצידי לא עוזר בלשון המעטה לאנשים להבין את הטעויות שלהם ובשפה יפה הייתי יכול להגיע לתוצאות יותר טובות. אני מבין את הטעות שלי.

מה איתך? אתה מבין שאתה מטומטם אבל? אם לא הייתי כותב לך היית מבין כמה מפגרות ההודעות שכתבת? מנותקות וכפויות טובה. 

או שהמודעות עצמית נשאר אצלי בלבד בדיון הזה?

9 minutes ago, Sawyerdroid said:

מכבי הוציאה את המנויים רק לאחר שקרו דברים מסוימים מול העירייה ומול היכלי הספורט שאיפשרו חתימה על הסכם + רמת הודאות עלתה שכן הזמן התקדם. 

גם החארטה של המי שלא היה מנוי בנתניה זה פתרון רע מאוד, אבל נאנסנו אליו. ואם חלילה נצטרך להשתמש בו אני לא מרחם על מכבי ועל המחיר שהיא תשתלם על ההתנהגות החובבנית ומזלזלת של עיריית ת''א ובגלל ההתנהלות חסר התום לב במו"מ  של העירייה. 

ואני מבין שזה לא כיף שאני קורא לך מטומטם ואני באמת מנסה להגמל מזה כי אני מבין שדיבור כזה מצידי לא עוזר בלשון המעטה לאנשים להבין את הטעויות שלהם ובשפה יפה הייתי יכול להגיע לתוצאות יותר טובות. אני מבין את הטעות שלי.

מה איתך? אתה מבין שאתה מטומטם אבל? אם לא הייתי כותב לך היית מבין כמה מפגרות ההודעות שכתבת? מנותקות וכפויות טובה. 

או שהמודעות עצמית נשאר אצלי בלבד בדיון הזה?

פישנזון, ההסכם שמכבי הוציאה עם האוהדים יכל לצאת גם ביוני,  כפוי טובה זה פחות רלוונטי אליי כי אני כן שרפתי חצי יום של תקלות בלאן על לעשות מנוי, אולי פישנזון חושב שלאן גם מקום מושלם ? וההסכם איתם הוא ההסכם הכי טוב שיכול עבור האוהדים 

לא יודע , שיהיה לנו בהצלחה והלוואי ואני יאכל תכובע ונגיע גם ל20 אלף מנויים .

פישנזון, ההסכם שמכבי הוציאה עם האוהדים יכל לצאת גם ביוני,  כפוי טובה זה פחות רלוונטי אליי כי אני כן שרפתי חצי יום של תקלות בלאן על לעשות מנוי, אולי פישנזון חושב שלאן גם מקום מושלם ? וההסכם איתם הוא ההסכם הכי טוב שיכול עבור האוהדים 

לא יודע , שיהיה לנו בהצלחה והלוואי ואני יאכל תכובע ונגיע גם ל20 אלף מנויים .

לא הבנתי מה קשור לאן עכשיו. אם לא רצית לחכות בתור של לאן הייתה לך אפשרות לחדש ביד אליהו.

אם מכבי נשארים עם לאן למרות התלונות של כולם כנראה שאין אופציה יותר טובה.

וההסכם שמכבי הוציאה לא יכל לצאת ביוני כי מכבי לא ידעו אם נשאר בנתניה עד ינואר, עד סוף השנה או בכלל נפתח את העונה בבלומפילד. מכבי, להבדיל מהפועל רוצה לדאוג לאוהדים ולא להתנהל בצורה חובבנית.

42 minutes ago, המכביסט הצהוב said:

נשארו למכירה: 

283 מנויים  ל 11

134  ל 13

570 ל 2

למזרחי יש בערך 3000 (7+8)

בהנחה שהוקפאו למכירה בערך 1000 מקומות,  כנראה שנמכרו 17,000 מנויים

ב-2 הקפיאו היום עוד 200 מקומות בגוש 309, אז המספר היותר נכון 16,800