Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

אוהדי הכימיקלים עשו מחאה שהעלו להם את מחירי המנויים לאיזה 790 שקל. אם היו לוקחים להם 1200 שקל ליציע עידוד היו להם היום אולי 4500 מנויים.

תאכלס הקהל שלנו מטורף.

אם היו מוכרים בחיפה באיצטדיון לא גמור מחירים כאלה גבוהים חצי לא היו באים. גם אם לא נעקוף את שיא המנויים שלהם (למרות שזה כן הולך בכיוון הזה וגם אם לא זה יהיה בהפרש ממש קטן) זה הישג הרבה יותר גדול למועדון, ותעודת כבוד לקהל שלנו. מודה שאפילו אני הופתעתי

7 minutes ago, גולם said:

די ברור שתהיה עוד קפיצה כשיפתח לקהל שלא עשה פוראבר.
אבל לדעתי נגרד את ה-18, לא יותר. מכובד מאוד.

דווקא לדעתי תהיה קפיצה משמעותית ברגע שייפתח לקהל הרחב. יש המון אוהדים שכועסים על הפוראבר הזה, כולל הרבה הורים עם ילדים שמחכים למכירה הכללית כדי לקנות ביחד. כמו שזה נראה כרגע, לא אופתע אם נגיע לאזור ה-20 אלף.

1 minute ago, g0lan said:

דווקא לדעתי תהיה קפיצה משמעותית ברגע שייפתח לקהל הרחב. יש המון אוהדים שכועסים על הפוראבר הזה, כולל הרבה הורים עם ילדים שמחכים למכירה הכללית כדי לקנות ביחד. כמו שזה נראה כרגע, לא אופתע אם נגיע לאזור ה-20 אלף.

מאיפה המידע?

תחושה שהמספרים שרצים באתרים הם ספינים של מכבי שמטרתם ליצור תחושת דחיפות אצל הקהל, ושבפועל המספרים מתכנסים סביב ה 14-15 כרגע. 

הלוואי ואלו באמת הנתונים. 

1 minute ago, Cosmic said:

תחושה שהמספרים שרצים באתרים הם ספינים של מכבי שמטרתם ליצור תחושת דחיפות אצל הקהל, ושבפועל המספרים מתכנסים סביב ה 14-15 כרגע. 

הלוואי ואלו באמת הנתונים. 

יש 16 אלף מנויים, זה גם הגיוני כי לפי נתונים שפורסמו יש 5 אלף פוראבר שהיו בלי מנוי.

1 minute ago, חןחן said:

יש 15000 מנויים ואל תשאלו אותי איך יודעת

איך את יודעת? 

השאלה הבאמת חשובה מי טועה, חןחן או דאבל

5 minutes ago, Double said:

יש 16 אלף מנויים, זה גם הגיוני כי לפי נתונים שפורסמו יש 5 אלף פוראבר שהיו בלי מנוי.

קשה לי להאמין שכל ה 5000 יעשו מנוי, הלוואי. מניח שיש לא מעט אוהדים שמחכים לראות איך הקבוצה תגיב בגומלין ביום חמישי. 

היציעים ש"יעשו את ההבדל" יהיו 7-8 למעלה, אם שם יתמלא בקהל אז הכמות תעלה, הגיוני שמי שרוצה לשם יחכה אחרי הפוראבר כי אין לשם לחץ אבל נדע רק בעתיד. 

4 minutes ago, Cosmic said:

קשה לי להאמין שכל ה 5000 יעשו מנוי, הלוואי. מניח שיש לא מעט אוהדים שמחכים לראות איך הקבוצה תגיב בגומלין ביום חמישי. 

לא כל ה5000, בסוף החידושים היה בסביבות 12 אלף מנויים, כלומר עשו עוד 4000

29 minutes ago, turgi said:

מאיפה המידע?

לא יודע מה לגבי המידע שלו. 

מה שבטוח שהרבה לא התייחסו בכלל לקטע של הפוראבר ובטח לא הבינו שהאשראי נותן שנה ראשונה חינם(גם על האשראי). 

11 minutes ago, Cosmic said:

למה שאדם יעשה פוארבר פלוס לא בשביל מנוי? ואם כן, זה שוליים של שוליים, נראה לי....

2 minutes ago, המכבייה said:

למה שאדם יעשה פוארבר פלוס לא בשביל מנוי? ואם כן, זה שוליים של שוליים, נראה לי....

האופצייה החינמית קיימת גם ל"לא מחדשים" ? 
אם כן, הסיבה ברורה. יש מרחק בין התחייבות חינמית לרכישה עתידית, להשכבת הרצלים על השולחן... 

7 minutes ago, Cosmic said:

האופצייה החינמית קיימת גם ל"לא מחדשים" ? 
אם כן, הסיבה ברורה. יש מרחק בין התחייבות חינמית לרכישה עתידית, להשכבת הרצלים על השולחן... 

האופציה החינמית תקפה רק מיום ראשון הבא לדעתי. כל הפוראבר הנספרים, הם בתשלום. לא יכולת לעשות מנוי עם החינמי. לכן 5000 (אם זה המספר) אלו אנשים שיעשו מנוי.