Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

12 minutes ago, הרוסונרי said:

אל תשכחו שחיפה מכרו מנויים ב600 שח אנחנו הכי זול אצלנו זה 812 אחרי הנחה ופוראבר 

מניח שמבחינת הכנסות ממנויים מכבי כבר בפער מקום ראשון, המחירים הכי גבוהים בליגה, תאי צפייה וforever.

לא ברור למה אנחנו יכולים למכור רק 22 אלף מנויים בשל חציצות, הרי הקבוצה האורחת אמורה לקבל 3000 כרטיסים, שמים להם חציצה בקצוות של שער 4-5 וזהו, איזה עוד חציצה צריך?

3 minutes ago, אליהו_הנביא said:

לא ברור למה אנחנו יכולים למכור רק 22 אלף מנויים בשל חציצות, הרי הקבוצה האורחת אמורה לקבל 3000 כרטיסים, שמים להם חציצה בקצוות של שער 4-5 וזהו, איזה עוד חציצה צריך?

המספר פה בהחלט לא הגיוני, אבל ניחא, תן להם להמציא דברים.

שער 4-5 מכיל 4817 מקומות שמתוכו צריך לתת 2900 כרטיסים. די והותר לכל חציצה מכל סוג אפשרי.

1 minute ago, המכביסט מהצפון said:

המספר פה בהחלט לא הגיוני, אבל ניחא, תן להם להמציא דברים.

שער 4-5 מכיל 4817 מקומות שמתוכו צריך לתת 2900 כרטיסים. די והותר לכל חציצה מכל סוג אפשרי.

לדעתי זה הכל בגלל משחק אחד בשנה שהוא הדרבי, להפועל אתה תרצה לתת את כל 4-5 , כי אנחנו נרצה את כל 11 ואז חייבים חציצות נוספות. אני רק מקווה שבמשחקים כמו חיפה ובאר שבע החציצות יבואו על חשבון 4-5 ולא על חשבונינו... 

גם בתרחיש הכי פסימי לא מבין למה אנחנו מוגבלים ל-22 אלף מנויים. נגיד והחליטו לתת את כל שער 4-5 לקהל חוץ, החציצה חייבת להיות בשער של האורחים כי גם ב-2 וגם ב-7 המקומות מסומנים. כך שנשארים לפחות 24.3 אלף מקומות למנויים.

3 minutes ago, Krishi said:

גם בתרחיש הכי פסימי לא מבין למה אנחנו מוגבלים ל-22 אלף מנויים. נגיד והחליטו לתת את כל שער 4-5 לקהל חוץ, החציצה חייבת להיות בשער של האורחים כי גם ב-2 וגם ב-7 המקומות מסומנים. כך שנשארים לפחות 24.3 אלף מקומות למנויים.

מה הקשר למסומנים אחי? פשוט לא ימכרו מנויים למסומנים החוצצים.

5 minutes ago, אליהו_הנביא said:

מה הקשר למסומנים אחי? פשוט לא ימכרו מנויים למסומנים החוצצים.

המנויים האלה כבר ניתנים למכירה ומבלי לבדוק באתר של מכבי אני די בטוח שכבר נמכרו

Just now, Krishi said:

המנויים האלה כבר ניתנים למכירה ומבלי לבדוק באתר של מכבי אני די בטוח שכבר נמכרו

קשה לי להאמין שמכבי מוכרים למקומות האלה... למרות שכבר נעשו פאלטות פה ושם

מישהו יכול לעזור?

אני מנסה מתאמול ב9 להזמין מנוי לי, לאבא שלי ולחבר. כולנו עשינו פוראבר (אני עשיתי לאבא שלי).

אני לא מצליח להשלים את ההזמנה כי הוא כנראה לא קולט שאבא שלי מנוי פוראבר. לי ולחבר הוא נותן מחיר שכולל הנחה ולאבא שלי לא, ובנוסף הוא רושם שהשם של אבא שלי לא יכול להזמין יותר מ-0 מנויים ולכן אי אפשר להשלים את התשלום. נכנסתי לחשבון של אבא שלי, סתם בשביל לבדוק, וניסיתי להזמין חבר פוראבר חדש. ואז הוא רושם לי שהמנוי כבר חבר פוראבר. ככה גם מופיע ברשימת המקושרים שלי באתר של לאן, שכולם חברי פוראבר.

לאן המזדיינים האלה לא עונים ורק הגיבו לי בפייסבוק שאצלם זה בסדר והם לא רואים בעיה.

9 minutes ago, Yellowald said:

מישהו יכול לעזור?

אני מנסה מתאמול ב9 להזמין מנוי לי, לאבא שלי ולחבר. כולנו עשינו פוראבר (אני עשיתי לאבא שלי).

אני לא מצליח להשלים את ההזמנה כי הוא כנראה לא קולט שאבא שלי מנוי פוראבר. לי ולחבר הוא נותן מחיר שכולל הנחה ולאבא שלי לא, ובנוסף הוא רושם שהשם של אבא שלי לא יכול להזמין יותר מ-0 מנויים ולכן אי אפשר להשלים את התשלום. נכנסתי לחשבון של אבא שלי, סתם בשביל לבדוק, וניסיתי להזמין חבר פוראבר חדש. ואז הוא רושם לי שהמנוי כבר חבר פוראבר. ככה גם מופיע ברשימת המקושרים שלי באתר של לאן, שכולם חברי פוראבר.

לאן המזדיינים האלה לא עונים ורק הגיבו לי בפייסבוק שאצלם זה בסדר והם לא רואים בעיה.

תנסה להזמין את המנויים מהחשבון של אבא שלך?

1 minute ago, המכביסט מהצפון said:

תנסה להזמין את המנויים מהחשבון של אבא שלך?

ניסיתי, הוא לא מאפשר לסמן מקומות. לא יודע למה. במקום סמל של מכבי על מושב שנבחר, הכסא מהבהב בירוק.

54 minutes ago, Krishi said:

גם אותי זה מחרפן.

אין סיבה לבזבז כסא אחד פנוי מחוץ לשערים 4-5.

גם לתת את כל 4-5 זה אובר פרגון, חיפה ובאר שבע משאירות לעצמן חתיכה מהיציעה מאחורי השער לכרטיסים, גם אצלנו אין סיבה שלא.

אבל בהנחה שנותנים את כולו ההגבלה של 22 אלף מנויים הגיוינית בהחלט, ברור שמקפיאים מקומות גם לכרטיסים וזה גם חשוב כדי שתהיה בכל זאת תחלופה מינימלית של אוהדים ושעוד אנשים יחוו את בלומפילד.

Just now, sveta said:

גם לתת את כל 4-5 זה אובר פרגון, חיפה ובאר שבע משאירות לעצמן חתיכה מהיציעה מאחורי השער לכרטיסים, גם אצלנו אין סיבה שלא.

כמו שכבר נכתב פה לב"ש לתת את המינימום ולא כרטיס אחד יותר עם חיפה אפשר לעשות הסכם כמויות.