Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

אני חידשתי את המנוי שלי ועשיתי פוראבר+.

במידה ואני רוצה לקנות מנוי לבן שלי, אני צריך לעשות פוראבר+ נוסף(כביכול על שמו)? או שאני יכול דרך הפוראבר שלי?

משוגע שיש לך ילד בגיל למנוי

יש פה צדיק שיכול להסביר לי רגע בנוגע לשיוך משתמשים

בקנייה של המנויים ? אני רוצה לקנות מחר מנוי לי ולעוד 2 חברים

לא הצלחתי למוצא את האופציה איך אני מוסיף אותם ומשייך אותם אליי . מישהו שעשה את זה ויכול להסביר לי? והאם אני יכול לעשות את זה כבר מעכשיו בשביל לחסוך זמן מחר? תודה מראש לעוזרים

יש פה צדיק שיכול להסביר לי רגע בנוגע לשיוך משתמשים

בקנייה של המנויים ? אני רוצה לקנות מחר מנוי לי ולעוד 2 חברים

לא הצלחתי למוצא את האופציה איך אני מוסיף אותם ומשייך אותם אליי . מישהו שעשה את זה ויכול להסביר לי? והאם אני יכול לעשות את זה כבר מעכשיו בשביל לחסוך זמן מחר? תודה מראש לעוזרים

בהזמנה יש לך אפשרות לשייך עוד מנויים במידה ויש להם גם פוראבר
qodog0qljzzn.jpg

בהזמנה יש לך אפשרות לשייך עוד מנויים במידה ויש להם גם פוראבר

qodog0qljzzn.jpg

יאח תודה על העזרה ,

אבל בגלל שאני כבייכול מנוי חדש אני לא יכול להגיע לחלון שאתה נמצא בו , חלון התשלום. הכי רחוק שזה נותן לי זה החלון של הבחירת כיסאות . ואז שאני מסמן זה עושה לי תמושבים לירוק מהבהב ואז לא קורה כלום ואני לא יכול להתקדם הלאה ( חוסם אותי מלהתקדם כי אני לא מחדש) ולי לא מופיע האופציה של החברים כמו אצלך ..

אבל לפי מה שקראתי פה אצל כמה משתמשים שהם כן אכשהו הצליחו לקשר למרות שהם גם מנויים חדשים

יאח תודה על העזרה ,

אבל בגלל שאני כבייכול מנוי חדש אני לא יכול להגיע לחלון שאתה נמצא בו , חלון התשלום. הכי רחוק שזה נותן לי זה החלון של הבחירת כיסאות . ואז שאני מסמן זה עושה לי תמושבים לירוק מהבהב ואז לא קורה כלום ואני לא יכול להתקדם הלאה ( חוסם אותי מלהתקדם כי אני לא מחדש) ולי לא מופיע האופציה של החברים כמו אצלך ..

אבל לפי מה שקראתי פה אצל כמה משתמשים שהם כן אכשהו הצליחו לקשר למרות שהם גם מנויים חדשים

כנס לפרטים אישיים ולמטה יש חלון של "חברי ובני משפחתי" ומתחת "ניהול רשימת המקושרים" תלחץ על "צור קשר" ותעבוד לפי מה שמבקשים ממך שם.

אחרי זה המנויים שלכם יהיו משויכים זה לזה ותוכל במעמד הרכישה לקנות לו.

שאלה:

עשיתי לבת זוג פוראבר פלוס (היא לא הייתה מנויה בשנה שעברה)

איך אני מוודא שהחשבון של הפוראבר משויך לחשבון שלה שלאן כדי למנוע עיכובים ברכישה למחר?

האם המכערה ב2100 מחר היא אינטרנטית בלבד?

שאלה:

עשיתי לבת זוג פוראבר פלוס (היא לא הייתה מנויה בשנה שעברה)

איך אני מוודא שהחשבון של הפוראבר משויך לחשבון שלה שלאן כדי למנוע עיכובים ברכישה למחר?

האם המכערה ב2100 מחר היא אינטרנטית בלבד?

אפשר לבדוק בחברויות באתר לאן, וכן המכירה מחר בערב רק באינטרנט

כנס לפרטים אישיים ולמטה יש חלון של "חברי ובני משפחתי" ומתחת "ניהול רשימת המקושרים" תלחץ על "צור קשר" ותעבוד לפי מה שמבקשים ממך שם.

אחרי זה המנויים שלכם יהיו משויכים זה לזה ותוכל במעמד הרכישה לקנות לו.

אלוף תודה רבה

חייב את דעתכם פה, במידה ואעשה את הפוראבר מחר אוכל לעשות לשער 11? כי הרבה אנשים אמרו לי שגם אם אעשה מחר עדיין בקושי יש ל11.

יש אלף מנויים ל-11 ובערך 5 אלף פוראבר, אז סיכוי טוב שתצליח לקנות מנוי