Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

שלחו לי הודעה לאסוף את הפוראבר אבל להגיב לאסמס אם אאסוף את זה היום עד 13:00, האסמס הגיע אליי רק ברבע לשתיים.

שיטות של ביטוח לאומי.

מישהו יודע אם מנפיקים מנויים חדשים למי שמחדש או שזה נטען כמו כל שנה?

ואם מנפיקים מה דרכי החלוקה?

מנויים חדשים.טרם עדכנו על מועד ודרך איסופם.

מישהו יודע אם מנפיקים מנויים חדשים למי שמחדש או שזה נטען כמו כל שנה?

ואם מנפיקים מה דרכי החלוקה?

1. מינויים, כתבתי על זה כבר.

2. ברור שינפיקו חדשים, השערים לא תואמים.

3. עוד לא הודיעו כלום.

שמעו עוד לא יצאתי, נראה לי אגיע על השריקה

מחלקים את החבילות של ה-FOREVER גם אחרי המשחק או רק לפני?

שבוע שעבר אספתי אחרי המשחק

ממעניין אם אנשים כבר התחילו למכור פוראברים במאה שקל לקראת יום ראשון.

הלוואי שההפסד אתמול יגרום לכל הפחים שרצו לעשות מנוי לשנות את דעתם,גם ככה אנחנו לא צריכים אותם בבלומפילד וחוצמזה יהיה לי יותר קל להשיג עוד מנוי ל11 ביום ראשון

הלוואי שההפסד אתמול יגרום לכל הפחים שרצו לעשות מנוי לשנות את דעתם,גם ככה אנחנו לא צריכים אותם בבלומפילד וחוצמזה יהיה לי יותר קל להשיג עוד מנוי ל11 ביום ראשון

אז מבחינתך אין שום בעיה שמכבי תפסיד מיליונים העיקר שיהיה לך יותר קל להשיג מנוי ל11?

אז מבחינתך אין שום בעיה שמכבי תפסיד מיליונים העיקר שיהיה לך יותר קל להשיג מנוי ל11?

אם ההפסד אתמול היה מה שגרם לאנשים לוותר על מנוי אז כן, אין לי בעיה לוותר עליהם.

אם זה מה שהבנת מהתגובה שלי אתה בבעיה,

מעדיף ש"אוהדים" כאלה לא ידרכו בבלומפילד למרות שלצערי זה יקרה,דרך אגב זה אותם סוג של אוהדים עאלק ששורקים בוז בדקה 15.

בול

אוהדים של בש חנקו את ההנהלה כדי שיעשו את ההפרדה הזו ביציע, חובה לשלוח למכבי הודעות או לעשות כל דבר אפשרי כדי שבש יקבלו בול 10 אחוז,קהל ההצלחות שלהם לא צריך לקבל כרטיס אחד יותר

אם זה מה שהבנת מהתגובה שלי אתה בבעיה,

מעדיף ש"אוהדים" כאלה לא ידרכו בבלומפילד למרות שלצערי זה יקרה,דרך אגב זה אותם סוג של אוהדים עאלק ששורקים בוז בדקה 15.

ה"אוהדים" האלה הם חלק משמעותי מהתקציב של מכבי.

כן, גם אם הם שורקים בוז במחצית.

כן, גם אם הם יוצאים דקה 85.

כן, גם אם הם באים עם חולצה ירוקה למשחק.

ברור שעדיף אוהד אמיתי שמחובר יותר למכבי אבל מבחינה כספית האלף שקל של אותו אוהד שווה בדיוק כמו האלף שקל של האוהד השרוף שקופץ 90 דקוץ

לא צריך אותם אף אחד לא אמר שכל אוהד צריך לעודד תשעים דקות בטירוף כמו שער 11 ברוב העולם זה ככה. לא צריכים אוהדים שבאים רק אם הביאו רכש כזה או אחר ושורקים בוז כשלא הולך זה המינימום. הם יותר פוגעים בקבוצה מאשר עוזרים ושהכמות שלהם גדלה זה יותר מורגש.

ברור שעדיף אוהד אמיתי שמחובר יותר למכבי אבל מבחינה כספית האלף שקל של אותו אוהד שווה בדיוק כמו האלף שקל של האוהד השרוף שקופץ 90 דקוץ

בעיקרון אתה צודק. הקבוצה חייבת את ההכנסות האלה, מכל מי שרוצה להגיע למשחקים שלה.

אבל חייב להגיד שאתמול ישב לידי מישהו שכל המשחק לא הפסיק לקלל ולשרוק בוז (זה בנוסף לזה שבא עם חולצה ירוקה...), וזה פשוט הפך את חוויית המשחק לעוד יותר מחורבנת ממה שהיא הייתה.

אתה לפעמים מרגיש שאתה יושב ביציע של הקבוצה השניה.

בעיקרון אתה צודק. הקבוצה חייבת את ההכנסות האלה, מכל מי שרוצה להגיע למשחקים שלה.

אבל חייב להגיד שאתמול ישב לידי מישהו שכל המשחק לא הפסיק לקלל ולשרוק בוז (זה בנוסף לזה שבא עם חולצה ירוקה...), וזה פשוט הפך את חוויית המשחק לעוד יותר מחורבנת ממה שהיא הייתה.

אתה לפעמים מרגיש שאתה יושב ביציע של הקבוצה השניה.

כנ"ל, לידי ישב מישהו שכל המשחק קילל את פרץ או בשמו השני "רוסיה"

כל קהל אוהדים של כל קבוצה בעולם מורכב גם מאלה...

כמו שיש אולטראס וכמו שיש גוש מעודד יש גם כאלה שבאים ומוציאים תסכול על השחקנים בשנייה הראשונה שלא הולך...

אבל הם מיעוט.

הקהל הגדול ברובו זה אוהדים שאוהבים לבוא לראות את הקבוצה, אוהבים לראות את הגוש מעודד ובשירים מסויימים גם להצטרף כשהאווירה טובה.

צריך להבין שאף פעם לא יהיה לך איצטדיון שלם בטירוף של הגוש כמו שבכל גדוד בצבא יש חיילים טובים ויש פחות טובים, למלחמה אתה יוצא עם כולם.

מתוך 10 "טרמפיסטים" נוצרים 2-3 (לפעמים גם יותר) אוהדים נאמנים שמביאים איתם עוד "טרמפיסטים" וכך כמו גלגל...אנחנו חייבים את האוהדים האלה כספית ובכלל מכל הבחינות , תבואו , נשמח אם תתמכרו

מתוך 10 "טרמפיסטים" נוצרים 2-3 (לפעמים גם יותר) אוהדים נאמנים שמביאים איתם עוד "טרמפיסטים" וכך כמו גלגל...אנחנו חייבים את האוהדים האלה כספית ובכלל מכל הבחינות , תבואו , נשמח אם תתמכרו

אין בעיה עם טרמפיסטים יש בעיה עם שורקי הבוז והמטנפים בלי הפסקה (שיש אותם גם במנויים לצערנו). מי שיבוא שיגיע מאהבה לא בשביל להוציא את התסכולים שלו.

לפי מה שאני רואה באתר פתחו את יציע 332, כרגע ב11 יש אלף מנויים פנויים למכירה

https://www.leaan.co.il/MTLVFC/he-IL/subscriptions/מכבי%20תל%20אביב%202019-20

יודע להגיד מה המצב של שער 8 למטה? לכיוון האמצע? אפילו בכסף

יש מקומות?