Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

אז אלה שעשו דרך ישראכרט לא נחשבים במניין הפוראברים?

מי שעשה ישרכארט "שילם" על הפוראבר שלו בזה שעשה כרטיס ישרכראט, אין הבדל.

שואל בשביל חייל שנרשם דרך הפנאטיקס ואין לו אפשרות להגיע ליד אליהו,

אפשר לרכוש את המנוי בטלפון מול לאן או שחייב להגיע פיזית ליד אליהו?

או לחלופין אם ניתן לשלוח מישהו אחר על מנת לרכוש?

או לחלופין אם ניתן לשלוח מישהו אחר על מנת לרכוש?

כשעשיתי מנוי היום הייתה אמא שבאה לעשות לבן שלה שהוא חייל וקיבל הודעה, עשו לה קצת בעיות אבל בסוף כן נתנו לה

מי שעשה ישרכארט "שילם" על הפוראבר שלו בזה שעשה כרטיס ישרכראט, אין הבדל.

אז זה מה שאני אומר...

א. אני חושב שיש כאלה שעשו פוראבר כדי לתמוך במועדון ורוצים להרגיש שייכים אבל לא בהכרח יעשו מנוי (גרים בחו"ל/גרים בארץ אבל רחוק/לימודים/עבודה/צבא/ילדים/בעיות אישיות)

ב. בגלל שהייתה אפשרות "לשלם" בעשר דקות של מילוי טופס ו2 דקות לרדת לשליח אני מאמין שיש לא מעט שאמרו שאין מה להפסיד, יעשו את הפוראבר יקבלו כרטיס למשחק באירופה + ערכת הצטרפות ולא בהכרח עשו את הפוראבר בשביל קדימות לקנות מנוי.

שער 11 יהיה סולד אווט, אני פשוט לא בטוח שזה יקרה ממש שיפתחו את הפוראבר. (כמובן לא מתחייב על כלום ואין לי מושג, מי שזה חשוב לו שישב עם הריפרש כמו חולה נפש בשניה שנפתחת המכירה ולא יבנה על שום דבר אחר)

אז זה מה שאני אומר...

א. אני חושב שיש כאלה שעשו פוראבר כדי לתמוך במועדון ורוצים להרגיש שייכים אבל לא בהכרח יעשו מנוי (גרים בחו"ל/גרים בארץ אבל רחוק/לימודים/עבודה/צבא/ילדים/בעיות אישיות)

ב. בגלל שהייתה אפשרות "לשלם" בעשר דקות של מילוי טופס ו2 דקות לרדת לשליח אני מאמין שיש לא מעט שאמרו שאין מה להפסיד, יעשו את הפוראבר יקבלו כרטיס למשחק באירופה + ערכת הצטרפות ולא בהכרח עשו את הפוראבר בשביל קדימות לקנות מנוי.

שער 11 יהיה סולד אווט, אני פשוט לא בטוח שזה יקרה ממש שיפתחו את הפוראבר. (כמובן לא מתחייב על כלום ואין לי מושג, מי שזה חשוב לו שישב עם הריפרש כמו חולה נפש בשניה שנפתחת המכירה ולא יבנה על שום דבר אחר)

שער 11 יהיה סולד אאוט כשיפתח לפוראבר, השאלה היחידה אם זה יקרה אחרי 5 דקות, חצי שעה או שעה

שאלתי את מכבי אם ניתן לשלוח מישהו אחר לקנות למי שקיבל את ההודעה והם שלחו לי שזה דרך הפנאטיקס שצריך לברר מולם. יש למישהו מושג או טלפון שניתן ליצור איתם קשר?

שאלתי את מכבי אם ניתן לשלוח מישהו אחר לקנות למי שקיבל את ההודעה והם שלחו לי שזה דרך הפנאטיקס שצריך לברר מולם. יש למישהו מושג או טלפון שניתן ליצור איתם קשר?

היום הייתי ועשיתי גם בשביל חבר שבצבא, פשוט תכין איתך את כל הפרטים שלו

לא חושב שתהיה בעיה היא אפילו לא שאלה אותי פרטים רק שם ותביא אשראי

הבנתי. זה מסביר את הקפיצה הגדולה שהייתה עכשיו בשעה האחרונה ל11. עכשיו רק נותרה השאלה למה הקפיאו מלכתחילה את הגושים 332,333 שמכילים 1,000 מקומות, האם מתכוונים לפתוח אותם לפוראבר או שבכלל רוצים לייעד את המקומות האלו שימכרו ככרטיסים, מעניין

שמע עוד אין לי מנוי ל11 וצריך להיות לי אז בטח הקפיאו עבורי כמה..

דאבל כמה מנויים נשארו בכל היציעים?

אצל המחדשים אין תזוזה, מהבוקר עד עכשיו זה קפץ מ11,300 ל11,500 כל ה200 זה ל11 דרך הפנאטיקס
לפי יציעים
11 2,850 מנויים
13,1,2 4,000 מנויים
7,8 4,500 מנויים
בוקסים 150

לא יודע לאיזה עוד קפיצה אתה מצפה במחדשים, זה לא שנשאר כל כך הרבה.

אני יודע כתבתי את זה לפני שבוע, בגלל זה אני לא מבין למה אנשים שואלים כל שנייה כמה נמכר

לא הייתי בארץ שבועיים ולא הצלחתי להבין

אם היה לי מנוי למזרחי עליון אני יכול לחדש ל11 או שאני צריך להירשם?

אם היית מנוי בנתניה אתה יכול לקנות לאן שתרצה.