Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

הטורקים רצחו גם את האשורים. אבל אף אחד לא יודע שיש אשורים כיום, כי זה היה רצח עם מוצלח. בקושי נשארו.

נשארו בצפון עירק.ובעוד מקומות. אני מניח שטבחו בהם גם במלחמות האחרונות שם.

אוהבי ישראל אמיתיים, ואף דוברים מילים בעברית.

הם, כמו עוד כמה עמים קטנים באזור היו מתים לבוא לארץ.

10,800. זה ישאר על 11 אלף פחות או יותר עד לפתיחת השלב הבא של המכירה למחזיקי פורבר ב12.8

אתה יודע לומר מה כמות הבלוקים החסומים?

לפי החישוב שלי האתר מראה על קרוב ל-14000 "נמכר" או לא זמין.

מתוך זה יש להוריד את המקומות השמורים

אתה יודע לומר מה כמות הבלוקים החסומים?

לפי החישוב שלי האתר מראה על קרוב ל-14000 "נמכר" או לא זמין.

מתוך זה יש להוריד את המקומות השמורים

1 אלף ב11

1 אלף ב7-8

1.3 אלף ב2-13

מינוי זו הפעולה של קניית המנוי, ׳עשיתי מינוי למכבי, עכשיו יש לי מינוי׳. מנוי, זה האדם עצמו., אני מנוי למכבי כי יש לי מינוי ראה פה:

https://hebrew-academy.org.il/2010/07/25/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99/

עריכה: פה ברור יותר:

https://leshoniada.co.il/wp-content/uploads/2018/08/17.jpg

עריכה נוספת: עכשיו רק נשאר לתקן את הכותרת גם פה, וגם בנושא הסקר.

סיפקת הסבר יפה ומלמד,באמת החכמתי.

אבל בוא נודה על האמת-

אנשים פשוט לא נאמנים למקור.

זה כמו שאם רכשתי כרטיס וי.איי.פי אז מעתה אנסח זאת "אני וי.איי.פי יש לנו פופקורן, איך אתה?"

"וואלאק אני שער 11"

אנשים התרגלו שהם עם "מנוי"

אף אחד לא יציין שהוא "בעל כרטיס מנוי"

שלא נדבר על זה שאנשים בפייסבוק מציעים "מנוי לניקוב"

בקיצור אנשים משבשים מילים

וגם מי שאומר "מינויים" משבש את זה שוב חזרה, ולא כנגזרת שהוא טרח לעיין בהסבר המנומק שצירפת מאת האקדמיה.

האגודל מפרסם את זה

במועדון מרוצים מכך שלמעלה מ-11 אלף אוהדים, שהם יותר מ-90 אחוז מבעלי המינויים בעונה שעברה, חידשו את המינוי שלהם לקראת העונה החדשה. לאחר תקופת חידוש המנויים שתסתיים ב-9.8, ובעקבות ההיענות הגבוהה, המכירה צפוייה להיפתח רק לחברי מועדון Forever ולחברי +Forever להם יובטח מנוי לבלומפילד

מאיפה המידע הזה?

לא היו לנו 11 אלף מנויים. יותר בסביבות ה-10

מה הבעיה?

90% מ10k זה 9k

מתוך ה9k מנויים 22% גם צירפו חבר או בן משפחה (כלומר עוד 2k)

והרי לך 11k מנויים עם 90% חידוש.

יש מצב אתם האוהדים הכי רחוקים? אני מאזור עפולה חשבתי זה רחוק. או שיש מישהו יותר פסיכי שמגיע מאילת.

חגי תגיד להם שטיסה מאילת זה קל לעומתכם

ב2013-14-15 למדתי בתל-חי והייתי מצטרף אליהם למסע

תבינו הם כמעט מסוריה

אלרום זה ממש בצפון הרמה

היתה להם נסיעה של שעה רק עד המפגש איתי ואני במטולה שזה על הגבול

רמת הגולן זה אזור ארוך שרק בתוכו אפשר לנסוע מלא

פאקינג יום שלם להשתרך מאחורי משאיות בגליל התחתון (כשהכביש עוד היה נתיב אחד!) ואז להזדחל בפקקים של גוש דן

אני באמת חושב שאב המשפחה- שלמה, חייב להתכבד בטקס לפני משחק.

איזה ריספקט יכול להיות שהמועדון יכבד אוהדים מצטיינים בטקס של 2 דקות לפני משחק בית

יכולה להיות מסורת ראויה מאוד

"היכל הכבוד" של האוהדים

לציין על הדשא אוהדים מסורים עם סיפורים מרגשים

שתפו את מכבי

מה הבעיה?

90% מ10k זה 9k

מתוך ה9k מנויים 22% גם צירפו חבר או בן משפחה (כלומר עוד 2k)

והרי לך 11k מנויים עם 90% חידוש.

היה רשום ש-11 אלף אוהדים הם בערך 90% מבעלי המינויים בשנה שעברה. כלומר שה-100% הוא יותר מ-11 אלף. ולא היה לנו יותר מ-11 אלף מנויים. גם 11 אלף לא היה. יותר קרוב ל-10, אם לא טיפת פחות אפילו.

סיפקת הסבר יפה ומלמד,באמת החכמתי.

אבל בוא נודה על האמת-

אנשים פשוט לא נאמנים למקור.

זה כמו שאם רכשתי כרטיס וי.איי.פי אז מעתה אנסח זאת "אני וי.איי.פי יש לנו פופקורן, איך אתה?"

"וואלאק אני שער 11"

אנשים התרגלו שהם עם "מנוי"

אף אחד לא יציין שהוא "בעל כרטיס מנוי"

שלא נדבר על זה שאנשים בפייסבוק מציעים "מנוי לניקוב"

בקיצור אנשים משבשים מילים

וגם מי שאומר "מינויים" משבש את זה שוב חזרה, ולא כנגזרת שהוא טרח לעיין בהסבר המנומק שצירפת מאת האקדמיה.

כן, לצערי. אבל הייתי מתחיל קודם בזה שאנשים ישתמשו נכון במספרים זכר ונקבה, ויותר חמור מזה (או שלא) בגוף ראשון עתיד.

היה רשום ש-11 אלף אוהדים הם בערך 90% מבעלי המינויים בשנה שעברה. כלומר שה-100% הוא יותר מ-11 אלף. ולא היה לנו יותר מ-11 אלף מנויים. גם 11 אלף לא היה. יותר קרוב ל-10, אם לא טיפת פחות אפילו.

האגודל לא ניסח את עצמו נכון, התכוון להגיד שבתוך ה11 אלף כלולים 90% מהמנויים של עונה שעברה, כלומר 9 אלף מנויים ותיקים ו2 אלף מנויים חדשים שהצטרפו העונה

היי אני נמצא במצב בעייתי ואשמח לעזרה,

ב3 שנים האחרונות הייתי עם מנוי שרשום על שם של חבר וכל עונה חידשתי דרך לאן,הכרטיס פשוט הוטען מחדש ואני המשכתי להשתמש בו.

השנה צריכים לאסוף כרטיס חדש אז תיארתי לעצמי שלפני שאני משלם על חידוש עדיף לי לעשות העברת בעלות,שלחתי מייל ל maccabi@leaan.co.il עם פרטים מלאים של בעל המנוי ושלי,כולל כל התצלומים והכל,אבל הם פשוט לא מחזירים תשובה ואני לא יודע למי להתקשר אני לא רוצה לאבד את החידוש שלי,יש למישהו רעיון?

היי אני נמצא במצב בעייתי ואשמח לעזרה,

ב3 שנים האחרונות הייתי עם מנוי שרשום על שם של חבר וכל עונה חידשתי דרך לאן,הכרטיס פשוט הוטען מחדש ואני המשכתי להשתמש בו.

השנה צריכים לאסוף כרטיס חדש אז תיארתי לעצמי שלפני שאני משלם על חידוש עדיף לי לעשות העברת בעלות,שלחתי מייל ל maccabi@leaan.co.il עם פרטים מלאים של בעל המנוי ושלי,כולל כל התצלומים והכל,אבל הם פשוט לא מחזירים תשובה ואני לא יודע למי להתקשר אני לא רוצה לאבד את החידוש שלי,יש למישהו רעיון?

לך ליד אליהו לעמדה של מכבי.

לא היה לי מנוי עונה שעברה, מחכה בסבלנות ל12.8.

קיבלתי הרגע הודעה ממכבי שאני יכול לגשת להיכל לעשות מנוי ביום ראשון ב10:00 בבוקר ועד שלישי, לצורך העניין עוד לא הספקתי אפילו להירשם לפוראבר, עכשיו אני מבולבל.

פרט חשוב אני חייל ולא יכול להגיע בימים האלה להיכל

קיבלתי הרגע הודעה ממכבי שאני יכול להגיע לרכוש מנוי בהיכל מה4.8 עד ה6.8, לא הייתי מנוי אף פעם אבל רציתי לעשות עכשיו, למישהו יש מושג מה זה? יכול להיות שזה כי שלחתי הודעה לפנאטיקס לגבי מנוי לשער 11?

לא היה לי מנוי עונה שעברה, מחכה בסבלנות ל12.8.

קיבלתי הרגע הודעה ממכבי שאני יכול לגשת להיכל לעשות מנוי ביום ראשון ב10:00 בבוקר ועד שלישי, לצורך העניין עוד לא הספקתי אפילו להירשם לפוראבר, עכשיו אני מבולבל.

פרט חשוב אני חייל ולא יכול להגיע בימים האלה להיכל

קיבלתי הרגע הודעה ממכבי שאני יכול להגיע לרכוש מנוי בהיכל מה4.8 עד ה6.8, לא הייתי מנוי אף פעם אבל רציתי לעשות עכשיו, למישהו יש מושג מה זה? יכול להיות שזה כי שלחתי הודעה לפנאטיקס לגבי מנוי לשער 11?

כן.

כן.

אם שלחנו כל המשפחה הודעה לארגון וכולם קיבלו את ההודעה בסמס אפשר שרק אחד יבוא לקנות לכולם או שחובה שכל אחד יהיה במעמד הקנייה?