Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

איזה מיותר לחכות שבועיים עכשיו עם הפתיחה, יפתיע אותי מאוד אם לא יקדימו

אל תשכחו שאנחנו ביולי-אוגוסט ויש מלא אנשים בחופשות, מכבי חייבים לתת טווח זמן נורמלי למחדשים

יש לי עוד 2 משתמשים שמושיכיים אליי בלאן, כשאני אזמין את המנויים אני יכול לקנות גם עבורם ? אם כן, ניתן לפצל 2 כרטיסי אשראי ה/בקנייה ?

כן אפשר לחדש עבור כולם ביחד

לא אי אפשר לפצל תשלום

כדי לשלם בנפרד תתחבר לכל מנוי בנפרד ותחדש

אל תשכחו שאנחנו ביולי-אוגוסט ויש מלא אנשים בחופשות, מכבי חייבים לתת טווח זמן נורמלי למחדשים

כן אפשר לחדש עבור כולם ביחד

לא אי אפשר לפצל תשלום

כדי לשלם בנפרד תתחבר לכל מנוי בנפרד ותחדש

כמעט כולם חידשו אם זה כמה עשרות שיתקשרו אליהם לטלפון.

כמעט כולם חידשו אם זה כמה עשרות שיתקשרו אליהם לטלפון.

מספיק אחד שלא עונה או עדיין מתלבט כדי לעכב הכל

מספיק אחד שלא עונה או עדיין מתלבט כדי לעכב הכל

בשביל אחד ואפילו 100 לא צריך לעכב את כל המכירה של המנויים כמו שאמרתי לא יקרה כלום אם בלאן או מטעם מכבי ירימו אליהם טלפונים לראות מה קורה.

בשביל אחד ואפילו 100 לא צריך לעכב את כל המכירה של המנויים כמו שאמרתי לא יקרה כלום אם בלאן או מטעם מכבי ירימו אליהם טלפונים לראות מה קורה.

תחשוב מה האינטרס של מכבי פה לזרז את המכירה?

לדעתי מבחינת מכבי אין בעיה להמשיך בלוח הזמנים הנוכחי, זה לא שיהיו יותר מנויים אם המכירה תפתח מוקדם יותר, אלא אם אני מפספס פה משהו

זה לא עובד ככה. אם חיפה היו עושים את זה היינו צוחקים עליהם, ובצדק. חלק ממה שמיטש הביא למכבי זה תרבות שבה אין שכונה, שאם קבעת תאריך אז קבעת תאריך. ברור שבדיעבד היה מספיק הרבה פחות זמן, ואולי יפיקו מזה לקחים לפעם הבאה. אבל להקדים? לדעתי זה רק אם נשארו ממש מעט אוהדים. אם נשארו אפילו 1000, או אפילו 500 - זה לא רלוונטי.

אתה צריך לחשוב על מה שאתה משדר, לטווח הארוך. ולדעתי מכבי צריכה לשדר שמילה זאת מילה, ושתאריך זה תאריך. גם אם זה לא תמיד יוצא הכי נוח בסוף. לשנות עכשיו את הכללים ייראה כאילו אנחנו מאלתרים as we go - מה ייראה, זה באמת שזה יהיה - וזה לא מה שטוב למכבי.

עומר אל תגזימו שבוע זה די ויותר לחדש מנוי וגם לפי המספרים כמעט מאה אחוז כבר חידשו. כולם יבינו אם מכבי יקדימו את המכירה וידאגו לעדכן את האוהדים שלא חידשו לפני זה. מאמין שמדובר במספרים בודדים.

הנדון, אם אמרו תאריך אז אמרו תאריך. צריך להיות גרמנים לפעמים. ואם אתה מוריד שבוע וחצי היום, פעם הבאה תוריד פחות.

הסיבה היחידה שאני רואה לנכון אם מכבי לא מקדימה או שמראש עשו שבועיים לחידוש שלכולם היה ברור שיהיה טירוף סביב החידוש היא כי רוצים לחכות ולראות שהכל מתנהל בזמן מבחינת בלומפילד.

הנדון, אם אמרו תאריך אז אמרו תאריך. צריך להיות גרמנים לפעמים. ואם אתה מוריד שבוע וחצי היום, פעם הבאה תוריד פחות.

מעניין אם זה קטע יהודי בגלל השואה, שים לב כמעט בכל נושא לאחרונה יש רפרנס שואתי לגרמנים, נאצים וכו'

64.5 מליון בני אדם בערך נהרגו במלחמת העולם השנייה, אז יש עוד עמים שזה "חקוק" אצלם (אני לא מתכוון לפוסטי שנאה ניאו נאצים, אנטישמיים וכו', אלא רפרנס **** כזה לדברים "יום יומיים" כמו שופט כדורגל, תאריך מכירת מינויים וכו'). השאלה אם זה קורה בעוד מקום?

נניח "איזה שואה היה המבחן הזה", "איזה **** המרצה" וכו'.

מעניין אם זה קטע יהודי בגלל השואה, שים לב כמעט בכל נושא לאחרונה יש רפרנס שואתי לגרמנים, נאצים וכו'

64.5 מליון בני אדם בערך נהרגו במלחמת העולם השנייה, אז יש עוד עמים שזה "חקוק" אצלם (אני לא מתכוון לפוסטי שנאה ניאו נאצים, אנטישמיים וכו', אלא רפרנס **** כזה לדברים "יום יומיים" כמו שופט כדורגל, תאריך מכירת מינויים וכו'). השאלה אם זה קורה בעוד מקום?

נניח "איזה שואה היה המבחן הזה", "איזה **** המרצה" וכו'.

כמה עמים עברו רצח עם חוץ מאיתנו, מהארמנים ומהצוענים?

והפעם ספציפית התכוונת לקטע של להיות פדנטי ולדייק, שום קשר לרצח עם.

כמה עמים עברו רצח עם חוץ מאיתנו, מהארמנים ומהצוענים?

והפעם ספציפית התכוונת לקטע של להיות פדנטי ולדייק, שום קשר לרצח עם.

בגדול די הרבה

nqdmxytyz51u.jpg

לנו הייתה את השואה הכי טובה

לנצח בצלנו,

אבל הליגה הייתה חלשה בזמנו אז זה לא נחשב

הטורקים ריגשו

הטורקים רצחו גם את האשורים. אבל אף אחד לא יודע שיש אשורים כיום, כי זה היה רצח עם מוצלח. בקושי נשארו.

הטורקים רצחו גם את האשורים. אבל אף אחד לא יודע שיש אשורים כיום, כי זה היה רצח עם מוצלח. בקושי נשארו.

אכן, רצח העם הטוב לגילו בעולם