Jump to content

מכירת המנויים

danielone

Recommended Posts

צריך רגע עזרה כי לא ממש היה לי זמן לקרוא את הפרסומים ואת ההסברים בפורום:

אם אני מוציא כרטיס אשראי של מכבי אני מקבל פוראבר + לשנה ראשונה חינם?

מה אני משלם על האשראי של מכבי?

עד מתי קדימות למחדשים? עד מתי קדימות לפוראבר?

צריך רגע עזרה כי לא ממש היה לי זמן לקרוא את הפרסומים ואת ההסברים בפורום:

אם אני מוציא כרטיס אשראי של מכבי אני מקבל פוראבר + לשנה ראשונה חינם? כן.

מה אני משלם על האשראי של מכבי? כלום בשנה הראשונה. 15.9 לחודש על האשראי בשנה השנייה + 50% על המחיר שייקבע לפוראבר פלוס (בלי קשר לאשראי).

עד מתי קדימות למחדשים? עד מתי קדימות לפוראבר?

נראה כאילו אהיה לבד ב 8 לא מסומן :(

אני איתך+5

אגב רק בשביל להיות בטוח במאה אחוז אין משמעות לגושים אם בטעות מנוי אחד קנה למקום אחר נכון?

שני אהבלים

׳בוצ׳ה, בוצ׳ה וחרפה שמכבי תל אביב מכרה רק 10,000 מינויים בלי להביא אף רכש, מה זה צריך להיות? במקום להעלות שחקנים מהנוער הם מביאים לי שוער יווני, ראית איך הוא מצ׳חק? מה זה הבוצ׳ה הזה? ראית איזה גול הוא קיבל? אפילו צ׳וער מהנוער לא מקבל כזה גול. וניקוליץ׳ הזה? כמה דקות הוא צ׳יחק? אה? כמה דקות? אתה מוכן להסביר לי למה הביאו אותו? יש להם צ׳חקנים כל כך טובים בנוער, זה נוער צ׳לוקח אליפות צ׳נה אחרי צ׳נה אז למה להביא מגינים זרים? חסר מגינים בארץ? והבלם הזה? עם הקוקו המצ׳חיק? אפילו להרחיק כדור לא יודע, מה רע בייני?׳

׳אבל שליימה, ייני פצוע׳.

׳לא חצ׳וב, עזוב עכצ׳ב, מה רע בייני, אתה מוכן להסביר לי? אה הוא פצ׳וע? אז שיעלו מהילדים, ראית את הבלם של ילדים ב צ׳פון? ראית אותו? בקלות היה עוצ׳ר את העומרני הזה. והם מוכרים 10,000 מינויים, בוצ׳ה וחרפה, תאמין לי. בוצ׳ה וחרפה׳.

הכל פרי דמיוני הקודח ב-2:30 בלילה, אין לי מושג מה דיברו שם, לא רואה את השטויות האלה

משהו שמטריד אותי מאוד... למה מינויים (עם י' אחרי ה-מ') ולא מנויים? מינוי זה כשאתה ממנה מישהו או ממונה ע"י מישהו למשל. זאת פשוט טעות חוזרת, מקובלת ומרגיזה, כמו כאן בערוץ הספורט.

משהו שמטריד אותי מאוד... למה מינויים (עם י' אחרי ה-מ') ולא מנויים? מינוי זה כשאתה ממנה מישהו או ממונה ע"י מישהו למשל, זאת פשוט טעות חוזרת, מקובלת ומרגיזה, כמו כאן בערוץ הספורט.

מינוי זו הפעולה של קניית המנוי, ׳עשיתי מינוי למכבי, עכשיו יש לי מינוי׳. מנוי, זה האדם עצמו., אני מנוי למכבי כי יש לי מינוי ראה פה:

https://hebrew-academy.org.il/2010/07/25/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99/

עריכה: פה ברור יותר:

https://leshoniada.co.il/wp-content/uploads/2018/08/17.jpg

עריכה נוספת: עכשיו רק נשאר לתקן את הכותרת גם פה, וגם בנושא הסקר.

מינוי זו הפעולה של קניית המנוי, ׳עשיתי מינוי למכבי, עכשיו יש לי מינוי׳. מנוי, זה האדם עצמו., אני מנוי למכבי כי יש לי מינוי ראה פה:

https://hebrew-academy.org.il/2010/07/25/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%99/

עריכה: פה ברור יותר:

https://leshoniada.co.il/wp-content/uploads/2018/08/17.jpg

עריכה נוספת: עכשיו רק נשאר לתקן את הכותרת גם פה, וגם בנושא הסקר.

יפה מאוד... נרגעתי עכשיו ועוד מקרה קלאסי בשפה העברית שמה שנשמע "נכון" הוא לא בהכרח כזה...

עריכה: אבל רגע, אני עדיין מבולבל... אם אני רק מתאר את אותם אנשים, ולא כשם הפעולה, אז הם עדיין מנויים (subscribers) ולא מינויים ואז שוב, יש כאן שגיאה, כי זה רק תאור של אותם המנויים ולא הפעולה שביצעו. לא יודע, מבלבל.

עוד עריכה: אם ככה, אותה כותרת בערוץ הספורט הייתה אמורה להכתב כך: "מכבי ת"א מכרה כ-10000 מינויים מאז פתיחת המכירה, כשהמטרה היא למלא במנויים את בלומפילד המחודש".

עדיין הכותרת אמורה להשתנות ל"מכירת המינויים", כמו שכתבת ☺.

עברתי מ11 ל13 כולל צירוף בן משפחה לגוש 302 (אחד מהגושים שמכבי חייבו לעבור אליהם).

האם יהיה ניתן לשפר מיקום? אפילו מתחת לשורה 32 שמכבי חייבה?

כרגע הזמנו לשורה 41 וזה מרגיש לי ממש גבוה.

מישהו?

שווה ניסיון במוקד הפרונטלי ביד אליהו יש כאלו שהצליחו לשנות שם, תקבע תור לפני(https://www.maccabi-tlv.co.il/%d7%a7%d7%91%d7%99%d7%a2%d7%aa-%d7%a9%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%94%d7%99%d7%9b%d7%9c-%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%a8%d7%94/) יש לך הכל פנוי החל מיום חמישי(למרות שיש כאלו שטוענים שהצליחו לקבל שירות גם בלי תור)

קניתי מנוי עם חבר לשער 8 למטה ואח שלי מחכה לסבב של הforever אם יגמרו הכרטיסים ביציע שלי למטה הוא יכול לקנות לשער 8 למעלה ולהיכנס ליציע שלי זה אותה כניסה לאצטדיון או כמו בנתניה כניסה נפרדת לעליון ותחתון?

קניתי מנוי עם חבר לשער 8 למטה ואח שלי מחכה לסבב של הforever אם יגמרו הכרטיסים ביציע שלי למטה הוא יכול לקנות לשער 8 למעלה ולהיכנס ליציע שלי זה אותה כניסה לאצטדיון או כמו בנתניה כניסה נפרדת לעליון ותחתון?

כן זה אותה כניסה אחרי שעולים בדרגנוע

לגבי הכמות מנויים שאנשים שואלים כאן חיכיתי שמכבי תצהיר חגיגת על ה10 אלף שחצינו אתמול אבל משום מה לא הוציאו עדכון אז נכון לעכשיו
שער 13,1,2 - 3,650 sold(בנוסף יש קרוב לכ1 אלף מקומות מוקפאים בין היתר מנויים שעברו ליציע אחר ומקומות ששמורים להזמנות וכו', בסיום החידוש רבים מאותם מקומות ישוחררו)
שער 7,8 - 4,200 sold
שער 11 - 2,400 sold
סה"כ 10,250
*הקאונט על בסיס אתר לאן, יציע פלטיניום(כבוד) המכיל 458 מקומות לא הוצע למכירה באופן רשמי(כנראה שמור ברובו לאח"מים וספונסרים) לכן לא הכללתי אותו בספירה
אם נשקלל תחזית סולד אאוט בשערים 11 ו8 עליון-לא מסומן ברגע שהם יפתחו לקהל הרחב, אז אפשר להגיד באופן רשמי שלמכבי יהיו העונה לפחות 14,500 מנויים. הערכה אישית שלי זה יסתיים בין 17,000 ל18,000 מנויים.

כן זה אותה כניסה אחרי שעולים בדרגנוע

לגבי הכמות מנויים שאנשים שואלים כאן חיכיתי שמכבי תצהיר חגיגת על ה10 אלף שחצינו אתמול אבל משום מה לא הוציאו עדכון אז נכון לעכשיו

שער 13,1,2 - 3,650 sold(בנוסף יש קרוב לכ1 אלף מקומות מוקפאים בין היתר מנויים שעברו ליציע אחר ומקומות ששמורים להזמנות וכו', בסיום החידוש רבים מאותם מקומות ישוחררו)

שער 7,8 - 4,200 sold

שער 11 - 2,400 sold

סה"כ 10,250

*הקאונט על בסיס אתר לאן, יציע פלטיניום(כבוד) המכיל 458 מקומות לא הוצע למכירה באופן רשמי(כנראה שמור ברובו לאח"מים וספונסרים) לכן לא הכללתי אותו בספירה

אם נשקלל תחזית סולד אאוט בשערים 11 ו8 עליון-לא מסומן ברגע שהם יפתחו לקהל הרחב, אז אפשר להגיד באופן רשמי שלמכבי יהיו העונה לפחות 14,500 מנויים. הערכה אישית שלי זה יסתיים בין 17,000 ל18,000 מנויים.

תודה דובל,

אז לא תהיה לו בעיה להיכנס ליציע תחתון או לסירוגין שאני אכנס לעליון?

אולי יהיה סדרנים אבל גם אז אפשר לעבור בקומבינה תעביר לו את המנוי שלך אחרי שנכנסת

אולי יהיה סדרנים אבל גם אז אפשר לעבור בקומבינה תעביר לו את המנוי שלך אחרי שנכנסת

הבעיה שהתחתון מסומן, ואם יהיה מלא, לא יהיה לו איפה לשבת. יותר סביר שהם יעלו למעלה, לעליון.